Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maryna24

Opinie pracy w klubie COCOMO w OLSZTYNIE firma event

Polecane posty

Gość zuzawarszawa
Dziewczyny omg haha ale mnie rozmawily te kontarze !!! lol Jade z siostra na to szkolenie ( ona na barmanke ja kelnerke) bo studiujemy obie dziennikarstwo i to moze byc fajna zabawa zrobic tam kilka fotek lub nagrac rozmowe ;) Mamy nawet aparat ktory wyglada jak dlugopis by go latwiej bylo przemycic. Nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eelaa21
Siemka wlasnie wrocilam ze szkolenia w Krakowie, w lazience byl MONITORING i weneckie lustro -Cocomo to jakies zboki a nie firma. Okradli mnie i nie wyplacili pensji :( a podczas szkolenia wykorzystywano do rozdawania facetom ulotek w nocy i mycia klubu, pewnie w zastepstwie dziewczyn ktore od nich odeszly.... masakra NO I JESZCZE OKAZALO SIE ZE TANCERKI I BARMANKI TO TE SAME OSOBY !!! one raz tancza raz sa za barem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa egiptu
hej tam powyzej REKRUTACJA sie odezwala - POWIEDZ COS KARACH dzieki ktorym pracownicy nie dostaja swoich pieniedzy FALSZYWA DZIEWUCHO !!! Skoro to taki powod do dumy pracowac w Cocomo podaj swoje Imie i Nazwisko zamiast wymyslac 10 roznych nikow reklamujach ta spelunke event !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustaprawdy
Nie da sie ukryc laski prowadza DIABELSKIE NOCNE ZYCIE i jeszcze namawiaja do tego naiwne dziewczyny ktore leca na kase !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini2004
Hej dziewczyny usmiech.gif Czy moge liczyc na opinie pracy w Olsztyńskim klubie Cocomo ? Czy takie cuda jakie opisują na swojej str www to rzeczywiście prawda czy 85 % negatywnych wypowiedzi w sieci - to fakt ? Jak wygląda szkolenie ? Czy to prawda , ze olsztyńskie dziewczyny wysyłane są do klubu w Krakowie gdzie spedzają min. tydzień,dwa na sprzątaniu klubu , pracowaniu za darmo zapraszając gosci do klubu bądź pracując jako kelnerka - bez wzgledu na to na jakie stanowisko sie ubiegają ? .. Mając przy tym 37 zł dniówki netto na jedzenie + spanie w nie najlepszych warunkach ? Jak w rzeczywistości wygląda praca na stanowisku kelnerki , hostessy , motywatorki w Olsztyńskim klubie Cocomo ? Jakie jest rzeczywiste wynagrodzenie i czy wszystko odbywa sie zgodnie z prawem i z tym co firma na " dzień dobry " obiecuje ? Czekam na opinie usmiech.gif Pozdrawiam Czesc jeśli chodzi o Olsztyn to tam mnie nie było ale mogę powiedzieć jak wyglądała moja historia :) Pojechałam na szkolenie na kierowniczkę wieczorna szkolenie trwa około miesiąca jeśli oczywiście nie bierzesz dużo dni wolnych przechodzisz przez poszczególne stanowiska tj. kelnerka, barmanka selekcja chodzi o to żeby wiedzieć na co zwracac uwagę przy pożniejszym rozliczaniu dziewczyn z ich pracy i pomocy w razie potrzeby. Nie jestes jaka sprzataczka w zadnym Krakowie tylko pracujesz jako kelnerka lub barmanka i robisz to co one dokladnie obslugujesz robisz drinki. Mieszkania nie wszystkie to apartamenty ale to sa zupełnie normalne mieszkania do wynajęcia. Wynagrodzenie wyglada dokladnie tak jak mówią dziewczyny w biurach nie powiem Ci jak bo nie wiem o jakie stanowisko pytasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wróciłam ze szkolenia w krakowie wczoraj,kase za szkolenie mam juz na koncie,nikt mnie do niczego nie zmuszał,nie musiałam sprzątac kibli ani nikt mnie do niczego nie namawiał. Przed szkoleniem wyczytałam mnóstwo negatywnych opinii i byłam nastawiona sceptycznie a teraz będąc tam i wiedząc jak to wygląda uważam że nie należy polegac na tyle negatywnych komentarzach na forum bo aż nie chce mi sie wierzyc że skoro dziewczyna pisze ze wczoraj wrócila ze szkolenia i działy sie tam takie okrope rzeczy to dlaczego ja tego nie doświadczyłam? chyba koleżanko byłas na jakims innym szkoleniu do innego klubu bo raczej nie do cocomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od paru lat piszą ,że nie warto tam pracować ale jak widać naiwnych nie brakuje. Dziewczyny miejcie swój rozum i nie dawajcie się nabierać na takie prymitywne chwyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra jesteś do paru lat :) i co zdziałałaś? pracowałaś dla cocomo zastanawiam się jaki macie cel w oczernianiu firmy ? ja pracuje od roku i jakoś nie narzekam ... nie jest łatwo jak w każdej pracy raz jest lepiej a raz gorzej :) - normalka. piszecie o takich rzeczach dziwnych jak lustra weneckie - szok !!!! nie ma takich rzeczy !!!!! a ludzie są z natury mili, to chyba fajnie jak pani na rozmowie jest miła a nie ocenia Ciebie z góry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc powyzej Lepiej sie nie odzywaj zaklamana dziewucho - falsz az po oczach bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z kolezanka, tylko rekruterki bronia na forach tego zlodziejskiego burdelu cocomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rekruterka
A ja nie jestem rekruterką tylko włąśnie jestem w Krk na szkoleniu i jakoś rozglądam się po mieszkaniu i nie widzę żadnych kamer, nawet ukrytych hehe. A i lustro także wisi zwykłe w łazience a nie weneckie ;-) Co za żenada, widać, że wam się nie udało nieroby, pewnie chcieliście leżeć i kasę dostawać za darmo!!!!!!!! Niestety tutaj także trzeba pracować, niczym się nie różni ta firma od innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do nie rekruterka hahaha KLAMCZUCHA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest tajemnicą ze wyzyskuja jak sie da i okradaja swoich pracowników na poczatku obiecując super zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolezanka opowiadala, ze dostala 500 zl kary za brak makijarzu !!! szok a miala tylko delikatny. wogole tam mega wykorzystuja dziewczyny, ciagle afery i jakies przekrety. Jednej nocy na przyklad zrezygnowala promotorka bo uznala ze jest oszukiwana z wyplacaniem pensji i musiala zastapic ja jedna z barmanek chociaz wcale nie miala na to ochoty by stac na deszczu z parasolem i ulotkami i zaczepiac facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, kolega mojego brata pracuje w ochronie cocomo - tak zgadza sie to co pisza niektore osoby - mieszkania sa monitorowane, rowniez lazienka,nie slyszalam o weneckich lustrach, ale to mozliwe, do kompletu oczywiscie podsluch. Osobiscie nie zgodzilabym sie pracowac dla klubu go-go, mysle, ze chlopak i rodzice zadnej dziewczyny by sobie tego nie zyczyli. Ale napewno znajda sie osoby ktore sie nie szanuja i pojda w to bagno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiola
Kochani dziekuje za wszyskie negatywne i zarazem prawdziwe komentarze. Moze to bedzie przestroga dla wielu mlodych kobiet, moja siostra przeszla pieklo z Cocomo. Szok ze tam pracownicy to glownie kobiety i potrafia sprawic mlodszym naiwnym dziewczynom tyle podlosci. Wiola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Event to rynsztok i istny koszmar, szkoda tylko dziewczyn bo wiekszosc w moim wieku 19 lat. Ale co z tego ze ktos napisze prawde, jak za chwile sie odezwie centrala event o zarobkach 3000 co jest sciema a dziewczyny i tak pojada na szkolenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknotkablanca
Znalazlam z kumpela monitoring w mieszkaniu na florianskiej 33/3 podczas szkolenia na kelnerke, na poczatku sie z niej smialam ze oglada za duzo filmow, ale to prawda. Ucieklysmy obie do mojej cioci w krakowie, a laska ktora miala to szkolenie z nami zwyzywala mnie od najgorszych. w zyciu nie mialam takiego stracha ten klub a jest na grockiej i florianskiej to dziwne miejsce !!! po rozmowie na skype z dziewczynami wiem ze prawie wszystkie zrezygnowaly i cocomo jeszcze nas straszy zamiast zwrocic forse za bilet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
event handluje kobietami, laski ogarnijcie sie w koncu !!! a jesli szefostwo uzna, ze nikt was nie kupi lub nie nadajecie sie nawet na tancerke to pozostaje okradanie was z pensji ich durnymi karami. kazda kobieta ktora przekroczy prog EVENT jest dokladnie ogladana monitoringiem i zostaje przeliczona na kase i to jak i ile mozna na niej zarobic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie kamery ogarnija sie !!! musisz wiedziec jak wygłada czujnik dymu a jak kamera !!!! to jest rożnica a nie wypisywac takie głupoty !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy jest dorosły i każdy sam decyduje gdzie pracuje, każdy ma swój rozum i nie ma co się sugerować opiniami z internetu tylko najlepiej samemu sprawdzić i podjąć decyzje czy chce pracować czy też nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Ja byłam na szkoleniu na kelnerkę i mam wręcz przeciwne opinie. Mega mi się podobało zarówno samo szkolenie jak i Kraków - myślę nad transferem. Nie czuję się też w żaden sposób okradziona (otrzymałam zwrot za bilet oraz wynagrodzenie za szkolenie). Wypłaty aktualne także mi się zgadzają, więc dziwi mnie Twoja historia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloria82
ja otrzymalam zwrot za bilety i chajs za szkolenie z pierwsza wyplata. i nikt mi nie powiedzial,ze dostane ta kase na biezaco. powiedziano mi,ze moze sie zdazyc,ze firma przeleje mi ta kase z pierwsza wyplata i tak tez sie stalo. z tego co mowila mi rekruterka w firmie pracuje ponad 1500 osob, wiec moje drogie uwierzcie,ze kadry to tylko ludzie i moze zdazyc im sie kogos pominac, przeoczyc w wyplatach. ale kradziez, oszustwo to bardzo mocne slowa. i wydaje mi sie, ze to stwierdzenia krzywdzace dla tej firmy. dla mnie to naprawde ok miejsce pracy i ide do klubu z usmiechem na twarzy a nie jak w poprzedniej pracy ze stresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi1994
Siemka wlasnie wrocilam ze szkolenia w Krakowie, w lazience byl MONITORING i weneckie lustro -Cocomo to jakies zboki a nie firma. Okradli mnie i nie wyplacili pensji smutas.gif a podczas szkolenia wykorzystywano do rozdawania facetom ulotek w nocy i mycia klubu, pewnie w zastepstwie dziewczyn ktore od nich odeszly.... masakra NO I JESZCZE OKAZALO SIE ZE TANCERKI I BARMANKI TO TE SAME OSOBY !!! one raz tancza raz sa za barem. Chyba cos ci sie sniło !!! ja własnie jestem na mieszkaniu w Krakowie i sie szkole na kelnerke i zadnego monitoringu nie widze ? gdzie on niby jest ? poza tym weneckie lustro hmm musiało by byc w łazience jakiekolwiek a nie ma wiec nie wiem o czym piszesz. Ja bede kelnerka jak oczywiscie skoncze szkolenie pozytywnie ale nie jestem nie bylam i nie bede tancerka? wywalili cie ze szkolenia czy jestes z konkurencji bo tak to wyglada az zal mi sie robi to czytajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi30
Odbija wam!!!!! Dajecie się zmanipulować oszołomom. Nikt kto logicznie myśli nie uwierzy w takie brednie o sprzedawaniu kobiet! Nie rozumiem co macie na celu wymyślając takie historie, tak bardzo przeszkadza wam GO GO że chcecie go zniszczyć za wszelką cenę???? Czytając to wszystko utwierdzam się coraz bardziej w przekonaniu że podłość ludzka nie ma miary, ludzie przecież to wypisujecie jest działaniem karalnym, sądzicie że nikt by nie zareagował????? Jesteście zwyczajnie głupi. Niedojrzałe emocjonalnie 19 latki wymyślają historie wyssane z palca żeby być w centru zainteresowania, nie wierzcie w te głupoty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja wychodze z zalozenia ze trzeba samemu sie przekonac, spróbować, wysłuchac a nie czytac kogos słowa prawdziwe zmyslone, tego nie zweryfikujesz ;/ jak jestes ciekawa pracy toidz na rozmowe, zadzwon na numer z ogloszenia i wypytaj, jak ci sie spodoba to zaczniesz prace, po co marnowac czas, czytac forum gdzie kazdy pisze cos innego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monika
czasami, aż wstyd mnie ogarnia, że pochodzę z Polski, na co dzień pracuję w Holandii również w klubie nocnym. Tam na szczęście nie jest to nic dziwnego i praca jak każda inna...niestety my Polacy jesteśmy narodem zaściankowym,zacofanym i stereotypowym (myślę o co najmniej 90% naszej populacji naszego kraju). Nie chce mi się wierzyć, że rzeczy które piszecie mają miejsce- bo spotykam na ulicy dziewczyny pracujące dla Cocomo i o dziwo od świąt Bożego Narodzenia wciąż jedna z Nich pracuje w Krakowie (więc nie została sprzedana:), rozmawiałam z Nią kilkakrotnie, jest zadowolona. Wiadomo - praca w różnych warunkach atmosferycznych - ale zarobki jak na polskie realia świetne. Na prawdę dziwi mnie to, ze ludzie w dobie XXI wieku nie zaglądną choćby do internetu po podstawową wiedzę - np.czym zajmuje się klub Go-Go...bo niestety ale większość społeczeństwa nie potrafi rozróżnić tego typu działalności od agencji towarzyskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz Moniko nie było by tyle szumu w okół klubów Cocomo gdyby nie te przekręty jakie w nich odchodzą .Tylko naiwna osoba może nie udawać po co one w takiej ilości powstają .To łatwy dostęp do kart kredytowych , trochę sprytu i świat jest piękny. Niestety nie dla wszystkich .Dla tch beszczelnie ograbionych podstępnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika hahaha rzeczywiscie wstyd - zwlaszcza przez takie pustaki jak ty !!! Kobiety na calym swiecie maja klase, ambicje a przede wszystkim sa inteligentne dzieki temu zostaja prawnikami, lekarzami, bankierami, modelkami. TYLKO TE GLUPIE POLKI I UKRAINKI LANDUJA W CLUBACH GOGO BO NAWET ANGIELSKIEGO NIE ZNAJA I TYLKO DO RYNSZTOKA SIE NADAJA ZENADA !!! ....ale oczywiscie watpie by osoba mieszkajaca w Holandi bronila cocomo HAHAHA- TO NAPEWNO FANTAZJA JEDNEJ Z REKRUTEREK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gabi30 spokojnie bo ci gumka w majtkach peknie lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×