Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maryna24

Opinie pracy w klubie COCOMO w OLSZTYNIE firma event

Polecane posty

Gość gość
gabi1994 gloria82 i reszta ''gosci'' ktora wrocila ze szkolenia ... od razu widac, ze to pisze ta sama rekruterka, grunt sie usuwa pod nogami bo wszystkie media wiedza o handlu kobietami przez cocomo/event i na bank nie ujdzie to na sucho i skonczy sie odpowiedzialnoscia karna a cluby gogo znikna raz na zawsze !!! hahah i kto takie pasztety jak wy do tego bez wyksztalcenia gdzies zatrudni do tego KLAMCZUCHY ;) ... az mi was zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkipsotki
Hej, racja slyszalysmy o tym kolezankami az strach przechodzic kolo tego clubu. Zauwazylysmy, ze w moim miescie nawet faceci uciekaja przed tymi ulotkarami z parasolem na drugi koniec starowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh zabawne jak sie wsciekaja te rekruterki gdy ktos pisze prawde o klubie mozna sie posmiac !!! Widac maja cos na sumieniu .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukanazuza
kolezanke probowala zg****ic les kierowniczka, pierwsza pensja -800 za brak mocnego make-upu, kazano jej pijanych gosci ciagnac do bankomatu i okradac ich... przeszukiwano szatnie dziewczyn, straszono monitoringiem w mieszkaniach 9 ze udostepniom w internecie filmy, namawianie do pracy tancerki topless za super kase... Normalnie w dziewczynami nie wierzylysmy do czasu szkolenia w krakowie i spotkal nas ten sam los !!! Tam jeszcze zadna dziewczyna nic nie zarobila - wiekszosc musi przelamac wstyd i prosisc rodzicow o pomoc by wrocic do domu z obcego miasta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam tak samo i szkoda dziewczyn bo wiekszosc w moim wieku 19 lat. Ale co z tego ze ktos napisze prawde, jak za chwile sie odezwie centrala event o zarobkach 3000 co jest sciema a dziewczyny i tak pojada na szkolenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracujące tam dziewczyny są bez godności. To sa prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie racja.Dziewczyny są tam molestowane przez szefów !!! To agencja towarzyska pod przykrywka klubu. Jesli nie mafia lub cos gorszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie zapłacili w Cocomo za 2 miesiące pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretwawka
w cocomo podobno strasznie piora mozg. Wczoraj bylam u nich na rozmowie, przyjeli mnie od razu ale nie jestem zainteresowana. Poszlam z ciekawosci ... mam stracha po tej wizycie. Teraz wiem czemu laski z biura tak klamia i kit wciskaja, bo one wylatuja z pracy jesli nie sciagna odpowiedniej liczby naiwnych dziewczyn do tego mieszkania z monitoringiem na pranie mozgu ''zwane szkoleniem''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego Ty sie boisz !!!! hehehheh jeju co wy macie w glowach, szok szok szok, takich głupot do moza sie nałuchac chyba w gimnazjum .... chyba kamery nie widziałaś - zapraszm do mnie chetnie Ci pokaże jak ten sprzet wygłada a jak wygłada czujnik DYMU !!!!!!! zastanówcie sie - bo pisanie takich głupot może komus zaszkodzic sam byłam na szkoleniu i zyje pracuje jako kelnerka i jest ma maxa fajnie !!!! polecam prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim hejterom polecam spróbować wybrać się na szkolenie osobiście i popracować trochę w tej firmie, a nie wypisywać takie bzdury, które są takie zabawne :D Mieszkania monitorowane? Haha, tak jak ktoś wspomniał, trzeba umieć odróżnić czujkę dymu od kamery, ludzie... Pisać to każdy może. Ja byłam na szkoleniu, ale nie podjęłam współpracy z firmą z powodów osobistych i mieszkałam na Floriańskiej w hostelu a potem w mieszkaniu też na Floriańskiej i żadnych kamer nie widziałam, a uwierzcie, że jakby były to od razu bym się stamtąd zmyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćamanda
Hej, moj brat zastanawia sie nad wieczorkiem kawalerskim w cocomo, prosze o informacje, czy dziewczyny rowniez moga wejsc jesli beda w parze z mezczyzna ??? Bylam juz kiedys w gogo z kolegami ale slyszalam, ze tam wlasnie dziewczyn nie wposzczaja ? Pozdrawiam Ami P.S. Mieszkamy zagranica na stale, tam takie kluby to normalne miejsce na wyjscie wieczorem. Poza pysznymi drinkami chlopaki moga popatrzec na piekne kobiety i profesjonalny taniec a dziewczyny przychodza tam dla inspiracji. Wogole pole dance jest teraz bardzo modny jako aerobic ;) W polsce widac to jeszcze jakos nowosc i owoc zakazany co jest zabawne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje w cocomo, nic zlego tam sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez pracuje nie marudze, kase mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w gimnazjum wszyscy sie smieja z cocomo, nie ma wiekszego obciahu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje pracy, bardzo AMBITNA !!! hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze pochwalisz sie gdzie ty parcujesz, skora masz jak dobra prace to po co siedzisz na forum cocomo?? praca jak praca, za cos trzeba żyć !!! ja podejmujc parce nie podchodziłam do niej tak jak wy, wiekszosc z was nawet nie była na rozmowie a takie co wypisuje, zastanówcie sie - bo to jest smieszne, polecam prace !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz pracować za darmo to oczywiście pracuj w Cocomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porozmawiajcie z osobami ktore pracuja !!! brak mi słow... ja jestem bardzo zadowolona, pracuje zarabiam. o to chodzi w pracy. praca w cocomo jest bardzo dobra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma się co bać rozmowy kwalifikacyjnej, ja byłam 2 tyg temu fajnie dziewczyny, odpowiadają na wszystkie pytania do teraz mam kontakt z moją rekruterką, właśnie kończę szkolenie nie myłam żadnych podłóg za darmo :P hehe praca ok, w nocy wiadomo ale ja akurat jestem przyzwyczajona i nie mogę sie oczekać kiedy zaczną zarabiać kasę bo dziewczyny na prawdę super zarabiają i są zadowolone z pracy i co tydzień wynagrodzenie , mega ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj się zdziwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pozytywnie jestem zaskozona, naczytałam sie tylu opinii. bylam na rozmowie - super pierwsza rozmowa w moim zyciu taka ciekawa i kawa na lawe, bez sciem. na szkoleniu wstylko tak samo jak na romzowie, nie byłam niczym zaskoczona :) jestem selekcjonerka pracuje po szkoleniu od 2 tyg i jest naparwde ok, musialm sie pzrestawic na nocki ale to kwestja tygodnia i pozniej loozik :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze mowiąc to brak mi słów jak czytam wasze wpisy!!! Obrażacie dziewczyny od tępaków a nie jedna ma większe wykształcenie od Was i więcej oleju w głowie. Handel kobietami? zdajecie sobie sprawe ze za takie fałszywe oskarżenia można mieć wyrok??? Nie bede tego nawet komentować bo nie bede sie zniżać to poziomu takich osób jak we gówno wiecie o firmie i o pracy a się wypowiadacie troche jak psy ogrodnika sami nie zjecie i drugiemu nie dacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha wyzsze wyksztalcenie ??? chyba wszystkie skonczyly ten sam kierunek Magister Lodziara od sciagania majtek i robienia loda hahaha Po co kobiety po studiach mialyby pracowac klubie o zlej reputacji zamiast w swoim zawodzie. Wszedzie pisze ze Comomo Event to mafia ktora sprzedaje kobiety do niemiec. Dziewczyny dostaja drina z pigulka i budza sie w innym kraju bez dokumentow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny uważajcie na cocomo, same pozytywne komentarze lecą z jednego IP centrali Ja pracowałam, po dwóch dniach kazano mi ocierać się o klientów i iść z nimi "do kabiny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumbagirl
''Ja byłam na szkoleniu, uczyli nas techniki jak wyciągać kase od naiwniaków, nawijać im jacy to są męscy i przystojni, itd... Potem jak mamy wykorzystywać swoje "kobiece atuty". Zrezygnowałam bo to praca dla dziwek.'' Hej, ktos tam napisal powyzej, a ja mialam tak samo i zgadzam sie z negatywnymi komentami !!! chyba na 3 dzien kazano siadac klientom na kolanach. To byl koszmar od razu zrezygnowalam !!! Wogole szef tych klubow jest przestepca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać ,że frajerek chcących u nich pracować jest coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka 54565
uuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszka1989
Tak Tak wszystkie macie rację na pewno kluby będą ce agencjami towarzyskimi i handlarzami kobiet mieściły by się przy głównych rynkach największych miast w całej Polsce bo przecież burdele są prawnie dozowolone i funkcjonują pełną parą - DZIEWCZYNY włącie mózgi jeśli je macie ba jak czytam to większość nie ma...gdyby tak było to czy uważacie ze policja nic by z tym nie zrobila do tej pory??? AAAAaaa no tak bo przecież policaj i prezydent miasta są w zmowie z cocomo i pozwalają na takie rzeczy hahahha Boże żal mnie ogarnia jak czytam wypowiedzi niektórych bezmózgów !! LOGIKA LOGIKA i jeszcze raz LOGIKA a potem pisać takie bzdury. Konkurencja widze nie spi !!! Ps. ja pracuje i jestem zdowolona, każdy sam oceni jak spróbuje, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miejsce pracy jak każde inne, nie obrażajcie osób, które tam pracują, niektórzy są dyrektorami w bankach, niektórzy pracują w restauracjach, inni sprzątają w szkołach a niektórzy pracują w klubach. Event docenia swoich pracowników - ja po skończonej współpracy dostawałam jeszcze kasę przez 7 tygodni, a bardzo mi się to przydało, bo nie mogłam znaleźć innej roboty nawet po studiach, nie jest łatwo w Polsce bez znajomości załatwić sobie robotę. A jeśli chodzi o tancerki to wiecie jaki kawał dobrej roboty odwalają dziewczyny? Jak je widziałam to kopara mi w dół opadła :) to jest mega sztuka i wysiłek, polecam to jako sport wyczynowy, bo można sobie super mięśnie wyrobić i faceci to uwielbiają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×