Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maryna24

Opinie pracy w klubie COCOMO w OLSZTYNIE firma event

Polecane posty

Gość gość
o jest taki kierunek nie wiedziałam podobały Ci się te studia? Bo jak widać sama je skonczyłaś/łeś skoro wiesz ze taki jest. Bo nie zawsze jak to piszesz w swoim zawodzie mozna tak dobrze zarobić . Nie usmiech sie mi i innym pracowac za marne grosze i w wyscigu szczurów . Ja chce wiedzieć ze jestem doceniana w pracy i że mogę awansować i mieć czas dla rodziny. Dzięki tej pracy mam możliwość rozwijać swoje pasje bo stać mnie na nie . Nie prowadzimy agencji towarzyskiej wszystkie dziewczyny pracuja z własnej woli nie dostają żadnych drinków z pigułką. Ogólnie jakiekolwiek używki tego rodzaju są zakazane i jest t o bardzo przestrzegana zasada w cocomo. Zastanówcie sie same Nad sobą co wy opowiadacie . Zgadzam sie z dziewczyna co twierdzi ze nie macie mózgów.A zła opinia klubu wiadomo dlaczego jest skoro takie bezmozgowce sie wypowiadają na forach !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję jako promotorka.. JA uważam ze jest mega spoko.. Dostaję regularnie pieniądze i poznałam fajnych ludzi.. nie mam zastrzezeń.. A głupoty piszą te , którym się zwyczajnie pracowac nie chciało... i tyle.. Zarób sobie tyle kasy na innym stanowisku, nie wiem w markecie albo call center... Niemozliwe... Zamiast narzekac to wezcie sie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniezadowolona
Mnie kierowniczka ukradla wibrator !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galaxy3
Kurcze ja właśnie wstałam po ciężkiej całonocnej pracy i wiecie co? Obudziłam się w swoim łóżku w swoim domu!!! Niemożliwe, przecież wszyscy tu piszą, że powinni mnie wywieżć za granicę hehehehehhehe i moje koleżanki też chętnie przychodzą do pracy wieczorami.... Dziwne... Puknijcie się w te swoje głupie głowy i weźcie się za robotę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęściara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie z cocomo wywiezli do burdelu zagranice, na szczescie ucieklam przez okno, bo dzwij na klucz zamkniete byly... to bylo straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaga12
Szkoda, że do psychiatryka Cię nie wywieźli, bo tam kraty to nawet przez okno byś nie uciekła debilko. Po co piszesz te bzdury? Jeśli Cię wywieźli to dlaczego nie poszłaś na policję? Tylko brednie umiesz pisać i nawet języka polskiego nie znasz, bo z błędami walisz.... Żal mi Ciebie, daj ludziom normalnie pracować, firma jest normalna i wszyscy są bezpieczni a, że Ciebie wywalili to nie musisz się mścić pisząc takie rzeczy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogamleczna111
"obawiam sie ze tak bo zapewne dlatego caly czas sa ogloszenia a ludzmi ktorzy sie szkolą wypleniaja luki tymi ktorych wyrzucili albo ktorzy sami odeszli bo mieli niezpalacone " A co cię dziwi ta ciągła rekrutacja? - wejdz na strone eventu badz cocomo. Oni mają 23 placówki w Polsce przecież to jest normalne, że przy takiej dużej ilości osób zatrudnionych będzie ciągła rekrutacja. Przecież to są większości osoby młode przed/po studiach jedni się faktycznie zwalniają, drudzy awansują a inni np. przenoszą się do innych placówek. Poza tym ciągle są otwierane nowe placówki, które też potrzebują pracowników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rekrutacja trwa - otwierają się nowe placówki - dziewczyny jeżdżą na transfery - stąd zapotrzebowanie na nowych pracowników! Ja pracuję jako kelnerka, pracowałam trochę na Poznaniu, na Warszawie a teraz na Białymstoku, problemów z jakimś niewypłacaniem nigdy nei miałam wiec nie wiem o czym ty talking :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Tobie płacą to jesteś jakimś unikatem albo masz inne względy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się kto pisze te wszystkie bezsensowne i bezpodstawne negatywne komentarze, pewnie zazdrośni ludzie, z którymi cocomo nie chce podpisać umowy bo oni na rekrutacji tez maja selekcje i pewnie zazdrość was zżera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia1991
to jestes spaidermenem chyba bo mieszkania sa zawsze dość wysoko !!! Co za pierdoły tu ludzie piszą chyba nie macie co robić w domu i z nudów oczerniacie firme . Pytanie tylko dlaczego?? Skoro to taka beznadziejna firma to dlaczego ma tyle oddziałów w całej Polsce i tylu zadowolonych pracowników?? Ja jakoś pracuje i nigdzie sie nie wybieram z tej jak to mowicie strasznej firmy, warunki sa swietne i przynajmien tu docenia się pracowników!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z kolezanka, mnie tez gdzies chcieli wywiesc w p**du....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszuści, nie wypłacili mi pieniędzy!!!! Są mi dłużni kilka tysięcy, dziewczyny, ostrzegam was, tam okradają kazdego - klientów i pracowników. zawsze sie bujaja z kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaga12 wal sie debilko bylas w psychiatryku ze taka zorientowana jestes jakie tam okna sa lol ? wszyscy wiedza, ze ten klub handluje kobietami a szef to przestepca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej laski po co takie glupoty piszecie, kazdy pracuje tam gdzie mu pasi i jest git :) co myslicie o loreal Casting Sunkiss - fajnie wygladac jak dziewczyna serfera ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Specjalnie przeanalizowałam wszystkie pozytywne komentarze dodane do tego postu. Kpina, obłuda i żenada! Jedna wielka lipna reklama rzekomej "super" pracy w Cocomo. Kliencie i dziewczyny na poziomie? Po samych komentarzach widać niedouczone analfabetki, a w zasadzie jedna bądź 2 osoby które dodają te wszystkie odpowiedzi. Po pierwsze nie " na klubie w Bydgoszczy" (czy gdziekolwiek indziej) a jak już "w klubie"! We wszystkich komentarzach zachowana jedna forma wypowiedzi, powtarzające się informacje kopiowane. Już nie mowie o błędach gramatycznych i składniowych widocznych w praktycznie każdym zamieszczonym komentarzu. Co lepsze- praktycznie wszystkie komentatorze dodawane są w tych samych godzinach każdego dnia i jednego numeru IP (jak już pseudo reklamę robicie to chociaż ustawcie sobie zmienne IP przy każdym połączaniu do sieci : wyraźnie to potwierdza,że są to komentarze dodawane przez pracowników. Kolejna sprawa. Wynagrodzenia: tylko idiota uwierzy ze tak super płacą masz umowę i wszystkie dodatki. Prosta matematyka: jeśli macie umowę to prace i tak jak kłamiecie dostajecie -promotorka nawet 1000 zl tygodniowo to daje miesięcznie ok 4000 zl. Jeśli barmanka zarabia powyżej 3 tys zl miesięcznie to z prostego liczenie wynika, ze przy najniższym miesięcznym wynagrodzeniu jakiegokolwiek pracownika w wysokości 3000 zl (na rękę) czyli netto, pracodawca po opłaceniu podatków i ubezpieczeń- jedna osoba kosztuje pracodawce ok 5100 zl miesięcznie (podkreślam że mowie o tej najniższej kwocie jaka podają tu "pseudo" pracownice). Siedząc na drinku w Amsterdamie obok Cocomo widac 3-4 "promotorki" z parasolkami, ktore wcale nie pracuja po 3 godzinki a biegaja srednio od 19/20, do samego rana (tak zdaza mi sie wracac z imprez o 5 czasem 7 rano) dziewczyny o 5 nad ranem dalej lataja, gdzie zainteresowanie tym klubem jest naprawde znikome. Jesli 3 dziewczyny pracuja ja 1 zmianie to juz jest koszt 15 tys zlotych miesiecznie same promktorki. Do tego dochadza 4kelnerki, 2 barmanki i oczywiscie tancerki ktore podobno zarabiaja ogromne pieniazki. Jesli jest np 6 tancerek po 20 tys wzyw miesiecznie zarabiaja (taka kwote rzuciala Kierowniczka -brudne tluste wlosy, adidasy stare zniszczone , ogolnie wyglad niestetyczny i nie reprezentatywny) ktora podeszla sprawdzic czym zagadujemy z moja kolezanka jedna z dziewczyn z parasolka-majac nie maly ubaw, to koszt jeden tancerki pracodawce wynosi ok 34 500 zl, majac 6 tancerek to juz prawie 200 tys miesiecznie kosztuje utrzumanie samych tancerek. Do tego ochrona, kelenerki barmanki sprzataczki, wynajcie lokalu itp- spokojnie ponad 500tys miesiecznie wlasciciel ponosi koszty utrzymania klubu w Bydgoszczy, w miescie w ktorym zgodnie z danymi GUS (dla Tych glupiutkich tepych idiotek ktore tu zachwalaja ten klub GUS-Glowny Urzad Statystyczny) mezczyzn jest poniej 170 tys, z czego ponad to osoby starsze. Niech w miesiacu KAZDY KLIENT WYDAL MINIMUM 1000 ZL(1TYS ZL) TO KLUB MUSIALOBY ODWIEDZIC MINIMUM 500 MEZCZYZN W MIESIACU. - A w Bydgoszczy pustki! Wiec dajcie sobie spokoj. To forum to zwykle nakrecanie reklamy. Heh same bzdury i jedna osoba ktora dodaje pozytwne komentarze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelrnerka89
Zarobki w tej firmie są faktycznie duże ale nic nie dostajemy za darmo. Każda dziewczyna dostaje tyle ile sama zapracowała. Na większości stanowisk mamy płaconą podstawe oraz prowizyje. Także Twoje wyliczenia są dość wygórowane. Jeżeli chodzi o język wypowiedzi Pani polonisto, nie jesteśmy na maturze z polskiego tylko na forum. Także proszę się tak nie spinać bo każdy popełnie błędy. I widać to bardzo dobrze po Twojej wypowiedzi bez ładu i skałdu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina333
hmmmm pracownikom wytyka się błędy a w waszych "drogie" panie również jest ich mnóstwo, więc bez hipokryzji proszę. To co się tu wypisuje naprawdę przechodzi pojęcie. Jak czytam o wywożeniu dziewczyn, handlu kobietami to się zastanawiam z jakiego filmu to wzięłyście dziewczątka? Jesteście bardzo puste, zero myślenia, zero!!!! Jesteście jak pies ogrodnika - sama nie chcę ale drugiej też nie dam. Puknijcie się troszkę w te swoje tępe główki to może wam się myślenie na właściwe tory skieruje, bo na chwile obecną dno i 10 metrów mułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malwinna pięknie reklamujesz Cocomo.Trzymaj tak dalej i pisz takim językiem.Po takiej reklamie na pewno będziecie mieli dużo dziewczyn i znikną Wasze ogłoszenia z drzwi do lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga89
dziewczyny czy Wam sie w głowach poprzewracało ??? Ja pracowałam w cocomo rok temu i uważam to za swietną lekcje życia , która mnie bardzo zmieniła i wiele nauczyła. Fakt praca łatwa nie jest trzeba sie narobić ale przynajminiej wie sie za co sie pracuje . Teraz mieszkam za granicą i czekam az i tu będzie taki klub lub może nawet ten sam . Jako kiero bardzo dobrze mi sie pracowało i chetnie bym wróciła ale niestety miłość wyjechała do pracy a ja z nią :( . Myślałam ze to co mi mówiły koleżanki co piszą na forach nie chciałam wierzyć ale teraz az za głowę sie złapałam . Pomyślcie same czy chcecie spróbować czy nie , nie kierujcie się ani moją opinią ani innych tylko swoją własną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHHA dobry horror oglądały :P Ja pracuję jako kelnerka w Białysmtoku i dla mnie ta praca odpowiada. Każdy ma prawo do własnych wyborów i własnej decyzji o miejscu pracy. Z tym że jeśli ktoś tak jak Wy robi ludziom pranie mózgu pisząc że jest handel i poniewieranie kobiet to bez przesady. Jest to za duża firma by się w takie coś bawić, za dużo by miała do stracenia. Pomyślcie logicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malwina333 hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maiwina jesteś typową reklamą Cocomo.Prymitywna tak jak oni.Pisz tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrażenie pozytywnej opinii nie powinno oburzać wszystkich hejterów :) W złym tonie jest także obrażanie pracowników. Komuś może się nie podobać firma, ale nie obrażajcie ludzi, którzy pracują. Wolnoć Tomku w swoim domku. Ważne są przede wszystkim rzetelne informacje a nie wyssane z palca historie :) Nie zazdroszczę osobom, które muszą z tego ogroma informacji dokopać się do jakiejś prawdy, sama przez to przechodziłam to wiem. Chciałam się czegoś dowiedzieć przed wyjazdem na szkolenie i jak głupia zajrzałam do internetu, bez sensu, ale na drugim spotkaniu z dziewczyną, która mnie rekrutowała omówiłyśmy sobie wszystko, nawet pokazywałam jej niektóre komentarze i obie się śmiałyśmy. Powiem Wam, że wszystko, co mi wtedy powiedziała było prawdą, nic mnie nie zaskoczyło, ani nic złego się nie stało. Także najlepiej przekonać się osobiście, albo chociaż pogadać twarzą w twarz z osobami, które pracują aktualnie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancerka nowa
Yyy sorry ludziki z eventu ale nie wypisujcie bzdur... od dluzszego czasu panuje chaos bo firma nie wyplaca wynagrodzen... tancerki dostaja kase po bardzo dlugim czasie albo wcale, czesto w jakis ratach... hmm... sa tylko kary indywidualne, kary dla klubu...byle jak najwiecej zedrzec.. nie ma mowy o eleastycznym czasie pracy:/ ...tancerki zarabiaja normalnie ok 45% utargu (trzy lata temu bylo 50%) plus pelno odciagniec za co sie da... a pracujac mniej niz 5 dni w tygodniu dostaje sie 25%.... zenaadaa! Trzy lata temu kasa byla co tydzien bo przeciez dziewczyny zarabiaja na siebie na biezaco...teraz niby dla nowych jest co 4 tygodnie... pozniej nastepna za 3 ... itd...ale jak ktos dostanie w czasie cala wyplate to jakis cud!!! Nie ma mowy o normalnym wolnym czy zwolnieniu chorobowym bo pozniej w ogole wyplaty mozna nie zobaczyc,... wszyscy pracownicy w siedzibie maja podobne problemy,na poczatku gadali jak to cudownie a teraz sami zaczynaja sie martwic... Dziwne rzeczy sie dzieja... dziewczyny nie warto...poki co narazie dolozylam do biznesu bo bilety, stroje...A kasy jak nie bylo tak nie ma a potrafilam pracowac caly tydzien non stop...;/ ...dziewczyny...nie warto! Jakby bylo tak cudownie to nie byloby tyle opisane w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie tam nie zgadzam jest warto i wam Polecam :) zadowolona jestem na maxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesteś od tego aby tak pisać .Ściemniara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabierzcie sie za robienie przelewow a nie pisanie jak jest fajnie! Jakby byla kasa na czas to nie potrzeba by bylo etatu dla osob ktore pisza na forach ... zalosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oszukujcie tylo róbcie przelewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×