Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maryna24

Opinie pracy w klubie COCOMO w OLSZTYNIE firma event

Polecane posty

Gość pracownicaol
Chyba koleżanka powyżej nie przeszła szkolenia na kelnerkę lub barmankę, bo oczernia Magdę.... Super, bardzo dorosłe zachowanie... Przeczytaj sobie co to znaczy lapdance, no chyba, że wiesz bo sama się tym zajmujeszna co dzień, bo do Cocomo na pole dance Cię ie chcięli hehe. Jeśli myślisz, że komuś tym zaszkodziłaś to tylko sobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika19
Bravo Dziewczyny, w koncu ktos ma odwage prawde o tych oszustach napisac. Ja tez mialam szkolenie na kenerke w Krakowie i mieszkanie na Florianskiej. Widzialysmy z kolezankami jak Magda ktora miala z nami szkolenie w centrali i clubie chodzi na boki z klientami, jednemu ukradla portfel bo myslala, ze nikt nie patrzy i jeszcze wciagala cos .... Przegiecie !!!!!!!!! Czy ona nie jest za stara na takie numery hihi lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tam kazali całować się z klientami, okropna firma, nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscDawid
A ile ta Magda bierze, bo może bym skorzystał :) Ładna jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukanawroclaw
Wiadomo ja byłam tam i moja koleżanka mi opowiadała. Njapierw niby normalnie a potem karzą się rozbierać i dotykać klientów. Nie polecam dziewczyny to praca dla prostytutek! Zgłoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Cocomo zarabia tylko właściciel, Tancerki są słabe, bo żadna, co wie o co chodzi w tej branży tam nie popracuje więcej niż parę tygodni. Za to mają świetny ….. system: - wyciągania kasy z kart płatniczych gości. - wyciągania karami i durnym regulaminem kasy z tancerek - świetne centrum szkoleń, a raczej centrum prania mózgu... - stado ludzi od marketingu, co pisze w internecie, takich jak to miejscach jak tam się Super pracuje co by nałapać naiwnych lasek ! Im większa rotacja dziewczyn tym dla nich lepiej ! Cocomo fakt ma duzo placowek w calej Polsce ale to co sie tam dzieje to wiedza tylko dziewczyny tam pracujace a wiec: zarobki- niby dobre ale nie daj Panie Boże zrobisz cokolwiek co niepodoba się kierowniczce to dostaniesz taka kare finansowa że zwątpisz we wszystko (czasem nawet kary w wysokosci calej tygodniowki) Mało tego dochodzi do takich incydentow jak: -przeszukiwanie szatni bez zgody oraz obecnosci pracownikow -kradzieże różnych rzeczy typu dokumenty, pieniadze, telefony, tablet przez kierownictwo -niezgadzajace się nigdy wypłaty -kierowniczki pu...ja klientow -spanie kierowniczki na sali -wyzwiska w kierunku pracownikow -zakazy jedzenia wielu produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrakowCentrala
Dziewczyny wszystkie wiemy czym sie zajmuje Cocomo bo sama was szkole jak okradac klientow i zrobic im dobrze. Nie ma sie czego wstydzic, Event dobrze za to placi, stac nas na solarium a innych zal sciaska temu zle o nas mowia Polecam prace w naszej firmie !!!!!!!!!!!!! xxxx Magda 881 582 613 Znajdziecie mnie rowniez w CENTRALI Ul. Armii Krajowej (przystanek Przybyszewskiego)Galileo 10 Pietro Zapraszam Serdecznie xxxxxx Informacja dla wszystkich z negatywnymi wypowiedziami i fochami. Misie dorosnijcie albo wracajcie sobie do domku, Event to powazna firma i nie szkolka niedzielna. Prosze sobie przemyslec decyzje przed przyjazdem szkolenie by pozniej nie plakac. Dodam rowniez w pracy obowiazuje regulamin jak kazdej innej firmie, na przyklad 2 tyg wypowiedzenia i sa kary w postaci zatrzymania wyplaty. Napewno nie bedziecie zarabiac u nas kokosow na wlasnych zasadych. Obowiazuje regulamin podpisany w umowie. W razie pytan zapraszam do mnie osobiscie rozwiejemy wszystkie watpliwosci. Dziekuje Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinakalinowska
Cocomo to burdel. Często brat mojego kolegi tam chodził na panienki. Nawet zdjęcia pokazywał. Ja sobie nie wyobrazam pracy na noc. Po skonczonych studiach zarabiam 8000 tys, ale nie zl tylko euro.Dziewuszki nie chwalcie sie zarobkami w Cocomo bo naprawde nie ma czym jak na standarty Eurojskie. 3000/ 10 tys zlotych to zagranica zadne pieniadze zwlaszcza w takiej branzy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznablondi
Macie racje niunie. Zgadzam sie ze wszystkimi negatywnymi komentami.Mnie po kilku tygodniach kazali sie rozbierac bo zauwazyli, ze podobam sie klientom bardziej od hostess i tancerek. A ja na barze pracowalam wyobrazacie sobie ? Zrezygnowalam,a centrala nie wyplacila pencji. Kurs/ szkolecie nie daje zadnego certyfikatu ukonczenia.... kolejne oszustwo i monitoring w mieszkaniach przegiecie.... Niezle BAGNO !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogarnijciesie
dziewczyno wez sie obudz. czy ty myslisz, ze ktos bedzie ci placil za wpatrywanie sie w twoje cycki, skoro moze za ta sama cene sobie zaruchac, takie kluby istnieja , na poczatku to czysta robota, potem zaczyna sie presja, namawianie itd. jezeli kobieta pracuje w jednym klubie wiecej niz dwa miesiace to oznacza, ze jest juz k**wa! facet zaplaci ci za drinka i taniec pierwszy, drugi , trzeci raz pozniej chce cie zaprosic na kolacje, przynosi prezenty, wypytuje ci sie dlaczego sie tym zajmujesz, chce sie toba zaopiekowac i wyrwac z tamtad. To jest typowe miejsce dla frajerow, emocjonalnie tacy faceci sa bardzo slabi. Jak jestes cwana mozesz znalezsc w takim klubie dobrego sponsora. Jednak jesli masz inne intencje i jestes tam aby pracowac tanczac, kelnerowac lub serwowac drinki ( bo masz faceta itp) przygotuj sie na k******o po paru miesiach. dziewczyny, ktore tam pracuja dluzej to k**wy, ja ci to gwarantuje , ale z jedn roznica, robia to rzadziej. Psychicznie taka praca jest bardzo ciezka, nie jest latwo skubac z kasy stalych bywalcow klubu. To tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha dodam jeszcze, ze - Jakakolwiek kobieta tam pracujaca ( jesli ma mniej niz 30 lat ), w oczach wlasciciela klubu jest przeznaczona do innego typu pracy , jesli jak w twoim przypadku ubiega sie o prace KELNERKI/ BARMANKI/PROMOTORKI - To jest tylko taki proces (zwany ''REKRUTACJA'') przez ktory chca ci pokazac, ze taka praca Tancerki i prostytucja wcale taka zla nie jest, ze dziewczyny ktore sie tym zajmuja sa na poziomie i do tego sa bardzo ladne,duzo zarabiaja, zyja na poziomie , chca cie przyzwyczaic do tej caly atmosfery !!!!!!! Jak sie sama do tego nie przekonasz, to dadza ci kopa w d**e ze stanowiska kelnerki !!!!!!!, a po paru tygodniach sama bedziesz sie pytac o prace tancerki .... tak sie werbuje kobiety do klubow czy burdeli. Nie ma zadnego zmuszania, ale za to jest silna MANIPULACJA. Pozdro Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa87
Hej dziewczyny! Znalazłam super stronę gdzie podobno można wygrać kartę podarunkową do Rossmanna :D Już się zgłosiłam i przyszedł mi sms że weryfikują i zaraz przyjdzie potwierdzenie chyba :P Macie link http://konkursy-w-sieci.strefa.pl/karta_podarunkowa_rossmann.html . Jak wygram i mi przyjdzie to wyślę wam zdjęcia i napisze co sobie za nią kupiłam. Już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Newsweek
UWAZAJCIE NA EVENT/COCOMO !!! TO JEST POSREDNIK HANDLU KOBIETAMI !!! Wiecie jaki jest powod szkolen i dlaczego nie sa organizowane na miejscu ? Po to by naiwne dziewczyny przewaznie bez pieniedzy pojechaly same do innego miasta, bez zadnych kopii umowy od centrali, znaly angielski, mieszkaly 6 razem w jednym mieszkaniu, a jak kilka ZNIKNIE BEZ SLADU to Cocomo nic o tym nie wie, nie ma zadnych dowodow, rodzina tych osob czesto nie wie gdzie pojechaly bo nie przyznaly sie do takiej pracy I ZOSTAJA SPRZEDANE ZAGRANICE. STAD CIAGLA REKRUTACJA O KAZDEJ PORZE ROKU NA KELNERKI/BARMANKI, PRZEMILE LASKI W CENTRALI EVENT OBIECUJACE BAJKOWE ZAROBKI BY TYLKO WYSLAC NA SZKOLENIE - Z KTOREGO LUB W TRAKCIE JUZ PRACY CZESTO SIE NIE WRACA ............. TRZYMAJCIE SIE OD NICH Z DALEKA OFIAR JEST CORAJ WIECEJ P.S.Jesli jednak wybieracie sie na szkolenie powiem , ze mieszkania sa monitorowane,by klient mogl obejrzec ''nowy towar'' a to tylko poczatek niespodzianek ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia8888
Dziwne wszystkie komentarze powyżej, ponieważ ja pracuje 1,5 roku w Cocomo jako kelnerka i nigdy w życiu nie dostałam od przełożonych propozycji albo tym bardziej polecenia, że mam ańczyć czy coś w tym stylu, co za bzdury... Nie macie innych zajęć? Jak chłopakom przeszkadza, ze pracujecie w takim miejscu to niech was utrzymują, jaki to problem??? Cwaniaki!!!!! Przestańcie pieprzyć takie bzdury bo ja jesem osobą szanującą się i wiem co robię, gdzie pracuję, ale nie robię niczego co dałoby powód żeby nazywać mnie k...ą.. bez przesady! Weźcie się za szukanie roboty, może do biedronki Was przyjmą tam napewno nie ma wyzysku pracowników i praca jest przyjemna za 5 tys miesięcznie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HRManager
Odnosnie klubow go-go podam kilka najbardziej ekskluzywnych w Polsce Top Lista : Warszawa New Orleans, Royal Night Club Sopot Bialystok,Vegas Warszawa,Sofia. Tancza tam wielokrotne mistrzynie Polski w tancu sportowym i pole dance,dodam rowniez, ze Kluby wczesniej zarezerwowane raczej dla facetow przyciagaja coraz wiecej kobiet, ktore zamawiaja prywatne tance dla siebie i swojego chlopaka, organizujemy takze wieczory panienskie , przyjecia urodzinowe. New Orleans to perelka go-go, posiada restauracje, najwiekszy bar w stolicy oraz prywatne Vip-roomy. Dostepne sa rowniez kursy pole dance - ta piekielnie trudna dyscyplina to wspanialy aerobik. (p.s.prosze nie kojarzyc brazy prestizowych klubow z siecia oszustow cocomo gdzie Falsz az bije po oczach...szkoda tylko poszkodowanych pracownikow i klientow, czemu dajecie sie im nabierac ?...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia8888 KLAMIESZ !!! Jestes REKRUTATORKA Z EVENT ktora udaje, ze pracuje 1,5 roku w Cocomo jako kelnerka ZALOSNE !!! by napisac pozytywny komentarz i zwabic naiwne dziewczyny na szkolenie wysokimi zarobkami.A to gowno prawda. Kazdy wasz mily komentarz wyglada tak samo i opiera sie o kase. Ohydna metoda marketingu !!! Jestescie tak zaklamani jak cala firma. Nie dosc, ze szmaty, to jeszcze zlodzieje i klamczuchy. Bagno i Rynsztok nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa tanie metody marketingowe Event, rekrutorki siedza w biurze i podaja sie na forach za zadowolone z pracy kelnerki/barmanki i promotorki. Co nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia. A niedlugo cocomo bedzie pociagniete do odpowiedzialnosci prawnej za wszystkie przekrety i zniknie z mapy Polski bo nikt was tu nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczcie się pisać nieuki!!!!!!!!!! REKRUTATORKĄ???? Co to za stanowisko bo nie wiem??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sie naucz czegos innego poza sciaganiem majtek przez glowe hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uswiadomionepieknosci
Siemka, ja wiem co jest REKRUTATOREKA(STRECZYCIELKA) :)bo kumpela pracowala w ich burdelu to znaczy biurze event - i tam normalnie szukaja naiwnych panienek na szkolenie a by je zachecic pisza sobie na portalach internetowych teksty typu ''Czesc jestem Ania, szkolenie bylo super a praca jest cudowna odlozylam sobie na studia ahhh i ta atmosfera. zarabiam 3 tysiace.polecam''hahaha albo ''pracuje od roku jako kelnerka kasa lepsza niz tesco bo stac mnie na solarium'' itp Mozna poznac te teksty po FORMIE REKLAMOWEJ zawsze wystepuje tam ile kasy mozna zarobic ... a te kokoszki jeszcze mysla ze, nikt o tym nie - a wszyscy sie z was sie smieja TYLKO TO JUZ TROCHE NUDNAWE JEST co wy macie w tych pustych palach bo chyba nie mozg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannymigotkikrakow
o kurcze wiemy o jaka Magde chodzi, to ta laska ze szkolen. ochrona klubu w krakowie opowiadala, ze ona sie umawia z klientami na pukanie i to w mieszkaniu sluzbowym dziewczyn na UL. FLORIANSKA 33/3 blisko klubu cocomo. Ale obciach !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialem ja,laska ostro pogrywa.Tylko, ze w Galileo musza sie za nia wstydzic, bo tam same powazne firmy a nagle event im sie przyruchal na 10 pietro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOBRY TOWAR NIE WYMAGA REKLAMY A TLUMACZA SIE WINNI, od razu widac jakie z was zaklamane szuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny, kolezanki namowily mnie na by zmienic klub na jeden z konkurencyjnych. Rewelacja pod kazdy wzgledem !!! :) zaluje straconego czasu na cocomo. P.S.Szkolenie na barmana w krakowie nic mi nie dalo, dopiero po zrobieniu kursu w szkole policealnej mam Certyfikat barman 2 stopnia drugiego - fajna sprawa bo mozecie wtedy zrobic jeszcze dodatkowe kursy np z ozdabiania coctaili a wtedy wszedzie pracy pod dostatkiem. powodzenia w karierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela11
Widać, że konkurencja nie śpi hehe. Ja nie będę ściemniać i namawiać nikogo, pracuję już rok jako rekruterka i nie musze siedzieć na forach, cieszę się, że mam pracę i nie muszę nikogo oczerniać tak jak Wy, zakłamane szuje, które chyba mają słabe utargi u siebie skoro muszą się łapać takich metod... A jak widzice kluby mamy pełne pracowników i jakoś nikt nie przechodzi do konkurencji... Śmieszni jesteście!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malami12
Kurcze nie wiem po co się tak czepiacie???? Ja wróciłam wczoraj ze szkolenia z Krakowa, jakoś nigdzie w mieszkaniu nie było kamer, nikt do niczego mnie nie namawiał, dzisiaj zaczynam normalnie pracę a kasę za szkolenie akże już dostałam więc raczej wasze komentarze są bzdurne!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewela,Malami dzieczyno jestes zalosna podajesz sie za dwie osoby do tego KLAMCZUCHA !!! Jasne pelno pracownikow hahah chyba tych ktorzy zrezygnowali bo zapalapi, ze to oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heyah tez slyszlam od kolezanek,ze rekruterki do tego burdelu to takie klamczuchy, ze nosy maja jak pinokio hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlicznaKlaudia
Bylam z przyjaciolka na rozmowie tak z ciekawosci, oczywiscie nie zdecydowalysmy sie na prace i szkolenie, bo firma ma bardzo zla opinie. W biurze event panowala tak sztucznie mila atmosfera, ze laski by nawet ''do du..py weszly'' by tylko wyslac kogos do Krakowa na szkolenie - bo okazalo sie ze maja od tego jakas prowizje czy cos .. Warto sie wybrac zeby sie posmiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×