Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maryna24

Opinie pracy w klubie COCOMO w OLSZTYNIE firma event

Polecane posty

Gość gość
Hmm może wypowiem się jako pracownica. Owszem firma miała problemy finansowe jednak jak widać nie upadła i nadal istnieje mając sie co raz lepiej. Pieniądze. . Ile chcesz tyle zarobisz. Starasz się bardzo zarabiasz dużo. Nie starasz nie zarabiasz. Obyscie znalazły prace za taką kasę jaka firma oferuje. Zespół zgrany atmosfera z******ta. Jeśli nie było Cię nie wypowiadaj się na temat na który kompletnie nie masz pojęcia. Coś usłyszysz coś dopowiesz. Przyjdz i zobacz sama. Jakoś tyle ludzi tu pracuje i maja się dobrze. Piateczka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1154
Nie wiem skad bierzecie te wszystkie hity z satelity :D . Wypłaty po 4 tyg następne po 3 hihihi. Nowi pracownicy dostają kase z dnia na dzień a po dwóch tygodniach tygodniówki na bieżąco . Jak nie wiecie i nie jesteście na biezaca to prosze nie wypowiadajcie sie bo tylko robicie szum i jakas chora popularnosc ( złą). Ja pracuej pracowałam i bede pracować . Dla mnie jak nawet małe przesuniecie w wypłatach się gdzieś tam zdażyło to nie odczułam tego jakoś szczególnie bo zarabiam tyle w dwa tyg co niejeden by chciał miesięcznie mieć lub nawet za dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazam, ze przesadzacie, bylam na rozmowie i bardzo fajniepanimi opowiedziała, same konkrety - postanowilam sprobowac i ufff całe szczescie było spoko. to o czym piszecie to jakies ploty - plota za plota. podpisałam umowe :) pracuje i kase mam na czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawie dopiero byłaś na rozmowie i kasę masz na czas.To chyba w tym kicie nieco się zagalopowałaś .Jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonapewno
A co z tym systemem płac ? Słyszałam, że pierwszy miesiąc wypłaca sie o 20 % mniej stawki ale co tydzień, a później co 2 tygodnie ale stawkę tylko tygodniową, a reszta jest "zamrażana" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez 4 tyg dostajesz 80% wypłaty uznawany jest za okres próbny okres szkolenia. Potem normalnie. W każdej pracy masz tak ze pracujesz miesiąc czyli cztery ty g i dopiero dostajesz wynagrodzenie. Tutaj masz z tygodnia na tydzień ale owszem są przesunięcia wypłat jednak nie wpływają one na twojąkkondycję finansową ani nic ci nie ginie. Teraz powinno się to zmienić. Juz nie ma cocomo;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się z nimi sądze...nie dostałam za 3 miesiące pracy pieniędzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będą udawać, że nie są siecią Szef Cocomo jest nieosiągalny dla prokuratorów. Ma też inne problemy niż te ze skarżącymi się klientami. Według naszych informacji fiskus dokładnie przygląda się interesom właściciela spółki Event. Medialne zainteresowanie wywołało również inne skutki. Jedna z pracownic Cocomo, która prosi o zachowanie anonimowości, relacjonuje, że w ostatnim czasie w klubach były pustki. - Klienci nie przychodzili po tym, co widzieli w telewizji albo przeczytali w internecie. Stąd wzięły się problemy z płatnościami. Dziewczyny nie dostawały pieniędzy od siedmiu tygodni. W dodatku operatorzy kart płatniczych wymówili umowy i można było płacić tylko gotówką, a to znacznie ograniczyło rachunki w klubach - opowiada. Z jej relacji wynika, że wpływ na kondycję finansową firmy miała też defraudacja, której dokonała jedna z pracownic centrali: - Zabrała naprawdę duże pieniądze i zniknęła. Z opowieści pracowników wynika także, że Jan Szybawski niedawno zakomunikował pracownikom, że kluby zmienią wkrótce nazwy - mają udawać, że nie tworzą już sieci. Ale sposoby działania mają pozostać takie same. Nie planuje też zwolnień ani zmiany wysokości wynagrodzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak chcecie pracować za darmo to ok idźcie po pierwsze najpierw trzeba przepracować 7 tyg. Żeby zablokowali ci 7 tygodniowa pensje i ciągle wymyślają coś nowego zeby okrasc pracownikow pracuje tam rok i wiszą mi 60 tys zł i nie kwapia się do oddawania teraz słychać tylko nie wiadomo kiedy oddamy pieniądze wiec powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakaś dzidziusia z biura napisze dlaczego zmienili nazwy klubów .Czy dlatego ,że wstyd było już w Cocomo pracować ? Czekamy na wyjaśnienie.Wcześnie pisałyście jak to super pracować w Cocomo. A teraz to co napiszecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak faktycznie wstyd było w nich pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytamy ze zrozumieniem. Nie ma cocomo. Jest nowy klub. Praca jest nadal dla każdej się znajdzie. Każda jak pracuje nie narzeka zwalnia się bo coś jej nie podoba się i chodzi i gada jak to źle ma ale żyć na poziomie za zarobione tam pieniążki to się dobrze żyło no a teraz jak się zarabia mniej to się chodzi i narzeka jak to się źle ma. Eh żenada. Niech każdy przyjdzie i sam się przekona jak jest a nie p*****ly czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U oszustów na pewno pracować nie będziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś ci każe? To nie wypowiadaj się też na ten temat, bo nie masz najmniejszego pojęcia o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie u oszustów nie pracujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszusci zmienili nazwe z cocomo na inna hahaha ale i tak klub szykuje sie do zamkniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam wczoraj na rozmowie rekrutacyjnej i chciałabym zasięgnąć opini. Widze tutaj różne komentarze, ja pochodzę z mnijeszego miasta a mianowicie z Białegostoku i zaproponowano mi staranie się o stanowisko zastępcy kierownika. Mogły mi ktoś napisać na czym to dokładnie polega? Nie chciałabym zamienić dotychczasowej pracy na coś niepewnego badź przekraczającego moje możliwości i morale. Z góry dziękuje za wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywne komentarze piszą osoby, które są tam zatrudnione ale nie jako tancerki czy hostessy. Te kluby to obozy pracy, stosujące psychiczny terror, uzalezniajac od siebie dziewczyny. To sekta. Jeżeli chcecie pracować w klubach to albo w każdym innym albo za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam wczoraj na rozmowie rekrutacyjnej i chciałabym zasięgnąć opini. Widze tutaj różne komentarze, ja pochodzę z mnijeszego miasta a mianowicie z Białegostoku i zaproponowano mi staranie się o stanowisko zastępcy kierownika. Mogły mi ktoś napisać na czym to dokładnie polega? Nie chciałabym zamienić dotychczasowej pracy na coś niepewnego badź przekraczającego moje możliwości i morale. Z góry dziękuje za wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta przedstawisz warunki, które nijak maja się do rzeczywistości. Ten wasz bardzo " religijny" wlasciciel skończy w piekle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W byłym wrocławskim nocnym klubie Cocomo (obecna nazwa Passion) ochroniarz śmiertelnie pobił mężczyznę. Choć sprawca uciekł i jest poszukiwany przez policję to klub - mimo tragedii - działa normalnie - informuje portal gazeta.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiana nazwy tylko na chwilę uciszyła szum wokół lokali Cocomo. Na ich miejscu powstały nowe, zarządza nimi ta sama firma. Tydzień temu w jednym z klubów we Wrocławiu ochroniarz pobił mężczyznę tak, że ten zmarł w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ochroniarz klubu go-go, który tydzień temu pobił ze skutkiem śmiertelnym jednego z klientów, jest już w rękach policji. Do zdarzenia doszło w klubie prowadzonym przez krakowską firmę odpowiedzialną do niedawna za sieć klubów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_a_d
Czy w Polsce jest aż taka bieda żeby młode kobiety były zmuszone do stania na ulicy po nocach na zimnie i podchodzenia do przypadkowych pijanych mężczyzn i zapraszania ich do klubu ze striptisem i to wszystko za 600 zł tygodniowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest taka bieda 600 zł tygodniowo za pięć dni pracy codziennie po 5 godz wychodzi ci 600 zł za 25 godz w miesiącu 2400 za 100 godz. Życzę Ci znaleźć taką pracę jaka oferuje firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjo
Hey trzeba jechac na te szkolenie pilnie ja pracowalam juz w klubie gogo wiec wiem co robic jak malowac itp. Jowita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolies
Dziewczyny nie sugerujcie się opiniami, które ktoś gdzieś tam pisze. Ja sama miałam obawy, ale wiadomo kto nie ryzykuje nie pije szampana :):):) Także nie bójcie sie i nie uprzedzajcie się póki nie spróbujecie, bo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mialam jakies obawy przed wyjazdem do Krakowa na szkolenie, wiadomo, jedzie sie raczej w nieznane;p ale bylo naprawde fajnie, i bardzo duzo mnie nauczyli :) taze nie zaluje. warto sprobowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×