Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jfrelkdnf

Nadgodziny w pracy

Polecane posty

Gość jfrelkdnf

Podjelam niedawno prace, po znajomosci z ciotka. Bylam 5 dni po 12 h, od wczoraj mam 3 dni wolnego. No i tu sie zaczyna. Musielismy podpisac, ze przed 24 h gdy nie damy znac ze nie bedziemy w pracy, bedziemy miec sciagana kowte z wyplaty w wysokosci dziennego wynagrodzenia. Pracodawca wczoraj napisal mi, ze mam byc dzis w pracy. Poinformowalam go, ze nie przyjde. Nie minelo 24 h, wiec nic nie zaplace. Pytanie, czy dobrze zrobilam? Dodam, ze pierwsze 3 zmiany poszlam mu na reke i weszlam w grafik na inna zmiane. Dopiero od dwoch dni jestem we 'wlasciwym' grafiku. No i nie mam kasy na dodatkowe dojazdy (normalnie samochodem, co idzie po kosztach). Nie chce sie dac wykorzystywac. Wszyscy mi mowia, ze jestem nowa i nie powinnam tak robic. A ja wiem, ze jak sie zgodze za kazdym razem, pracodawcy juz potrafia nawet nie pytac, tylko zmuszaja do przyjscia... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłoś do do PIP-u, to niezgodne , zabierać pracownikowi wypłate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KURS NA WYCHOWAWCĘ KOLONIJNEGO ➡️PEŁNA WIEDZA I UMIEJĘTNOŚCI POTRZEBNE DO WYKONYWANIA PRACY WYCHOWAWCY KOLONIJNEGO ➡️ ABSOLWENT KURSU OTRZYMUJE ZAŚWIADCZENIE NA DRUKU MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ ORAZ CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU. ‼️więcej informacji pod nr : 796800679‼️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×