Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laco

Mąż chce ratować małżeństwo ja NIE Odeszłam 6 m temu pozew w sądzie

Polecane posty

Gość gość
No i tak wygląda bicie piany przez kobiety ze skrzywioną psychiką. Rozwalają małżeństwo i jeszcze innym doradzają jak to zrobić. HIPOKRYZJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedny, wije się jak piskorz, gdyby tylko mógł to miałybyśmy za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popkorn jest z GMO czyli Genetycznie Modyfikowanej Kukurydzy, Jak się najesz twoje geny ulegają zmianie i następuje degeneracja mózgu.:P Jedz dalej ten POPKORN. Wszystko jasne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, jesteś taki mądry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to tylko takie pasztety jak wy mają za swoją głupotę. Rozpieprza małżeństwo, a potem ŁOLABOGA. Dostałaś rykoszetem. Sama strzeliłaś sobie gola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jestem mądrzejszy niż twój przyszły przydupas. Ja takiego ścierwa nie ruszam. Padlinę zostawiam dla sępów w damskim wydaniu. Same się wybijecie. oraz więcej bab, więc pieprzyć będzie można ile dusza zapragnie i wybierać co ładniejsze, bo takie maszkarony to nadają się do rzucania szambem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walić po ryju te cichodajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaahh, pan od gumowej lali sie odezwal :D dawaj, dawaj - troche przasnej, acz darmowej rozrywki w nudnej pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, gdybyś nam tego nie oznajmił, ciągle myślałybyśmy, że to ten okropny mąż jest wszystkiemu winien, naprawdę dzięki tobie teraz świat odbieram w całkiem innych kolorach. Wiesz, zrobiło się jakoś pięknie. Co za ulga. Powiem ci do uszka, na tym forum brakowało jednak MĘDRCA. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i proszę za państwowe pieniądze zamiast pracować to się opierdalają w necie. A klienci czekają aż się larwa weźmie za robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahahahahahha, chyba z gumowej lalu uszlo powietrze, dlatego to cos tak sie rzuca :) Prosze o jeszcze, polowa pracy ma rozrywke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazaj bo orgazmu dostaniesz tak sie podniecasz cichodajko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego ludizom tak trudno rozstac się z klasą? napiszcie mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gumowa lala czesto na orgazm? Umiesz sie za nia zabrac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiony facet
No i proszę. Co się tu narobiło. Te panie od mądrych rad i takie pokrzywdzone pokazują swoje prawdziwe oblicze. Czyż nie są czarującym i powabnymi kobietami. Nic tylko je kochać do śmierdzi chyba. :) Więc to nie jest toksyczna forma wszego zdania ? Brawo panie. Jesteście takie godne naśladowania. No wzruszenie aż zapiera mi dech w piersiach. Chciałbym mieć taką kobietę pod ręką. Dajecie z siebie wszystko. Czułe, sentymentalne, skromne, uczciwe, dobroduszne. Sama chodząca miłość. A może odchodząca.:) Teraz wszystkie panie powinny słuchać waszych rad. Ta wspaniała forma konwersacji, spokój i opanowanie. Używanie argumentów które są takie przekonywujące. No jestem pod wrażeniem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak nie, przecież z niego taki j...k, że nawet gumowa lala popada w ekstazę :-), nie ma zmiłuj się swąd spalonej gumy to norma :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ! Szczególnie ta lala gumowa, która kiedyś była tylko workiem na spermę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli większość żeńskiego rodzaju ma taki zakres myślenia, to chyba więcej ślubów nie będzie. Wcale się nie dziwię że większość mężczyzn woli żyć w nieformalnym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*w****iony facet No i proszę. Co się tu narobiło. Te panie od mądrych rad i takie pokrzywdzone pokazują swoje prawdziwe oblicze. Czyż nie są czarującym i powabnymi kobietami. Nic tylko je kochać do śmierdzi chyba. usmiech.gif Więc to nie jest toksyczna forma wszego zdania ? Brawo panie. Jesteście takie godne naśladowania. No wzruszenie aż zapiera mi dech w piersiach. Chciałbym mieć taką kobietę pod ręką. Dajecie z siebie wszystko. Czułe, sentymentalne, skromne, uczciwe, dobroduszne. Sama chodząca miłość. A może odchodząca.usmiech.gif Teraz wszystkie panie powinny słuchać waszych rad. Ta wspaniała forma konwersacji, spokój i opanowanie. Używanie argumentów które są takie przekonywujące. No jestem pod wrażeniem.* Nie ukrywam, ja też jestem pod wrażeniem tych zmian nastroju, jak dla mnie to mistrzostwo świata. A co do czułości to ci powiem, zapytaj psa, co on na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak w każdej babie siedzi k*******n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czulymi, cieplymi i kochanymi kobietami jestesmy dla czulych, odpowiedzialnych, szanujacych i wiernych mezczyzn. panom toksycznym pozostaje predzej czy pozniej gumowa lala. co zasiales, to zbierzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak z d****i nie staniesz się porządną kobietą. Zawsze pozostaniesz d****ą. Więc facet i tak odejdzie od ciebie. Znajdzie sobie inną która jest porządną kobietą. Porządnych faceci nie zdradzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej, Anna C dawaj dalej. Masz równo pokićkane pod sufitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie koniec tej parodii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W prowokacji udział wzięli: laco jako autorka oraz nieproszeni "goście" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jestem mądrzejszy niż twój przyszły przydupas. Ja takiego ścierwa nie ruszam. Padlinę zostawiam dla sępów w damskim wydaniu. Same się wybijecie. oraz więcej bab, więc pieprzyć będzie można ile dusza zapragnie i wybierać co ładniejsze, bo takie maszkarony to nadają się do rzucania szambem. :-) :-) no teraz to się uśmiałam, dałeś jazzu, aż mi w pięty poszło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiemcorobićmam
Witajcie ... chcialam was spytac czy miłość traci ważność ? chodzi o to , ze moja milosc do męża chyba się wypalila... mam 24 lata, mąż 27 od roku po ślubie razem jestesmy 7 lat , kiedyś nie mogłam żyć bez niego.. uwielbialam patrzec jak spi , jak oglada telewizje , jak się ubiera i szykuje do pracy , uwielbialam spedzac z nim czas, a gdy nie bylo go w poblizu zasypywaliśmy sie sms i telefonami . Od dluzszego czasu nasz zwiazek popadl w rutyne wczesniej albo tego nie zauwazalam , albo poprostu mi to nie przeszkadzalo , niewiem... M twierdzi ze jest wszystko ok , ale ja sądze inaczej... Nie jest tak jak wczesniej , nie zalezy mi na tym czy jest w domu czy go nie ma ... drazni mnie kazde jego slowo ... jak napisze do mnie sms to mam ochote napisac by przestal dzwonic i pisac... denerwuje mnie to nawet jak bezprzerwy powtarza " Kocham Cie" nie mam pojecia dlaczego tak jest , to jest silniejsze ode mnie coraz czesciej mysle o rozstaniu ale tak naprawde nie mam powodu ... Cieżko pracuje , jak ma wolne pierze gotuje sprzata , wychodzi z psem , jak ja wracam z pracy mam podany cieply obiad , jesli chodzi o pieniadze to kiedy i ile chce tyle mam ... Pewnie mnie zjecie za to ale brakuje mi takiej iskry . Nie czuje tego co kiedys czulam... A najbardziej boje sie , ze go strasznie zranie , gdyz wiem , ze kocha mnie najbardziej na swiecie ... Nie wiem czemu tak własciwie tu postanowilam napisac ale chyba mam nadzieje ze mi jakos pomozecie... napiszcie co o tym myslicie co powinnam zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedna d****a nawiedzona. Skąd się te k********y biorą. Jak nie wiecheć to g***o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d****a i k***a nawiedzona to twoja matka. nie oceniaj innych kobiet przez pryzmat mamuni :D (i moze siostry?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×