Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prospodniarek

Podniecaja mnie kobiety w obcislych spodniach

Polecane posty

Gość spodniarkowa
Wiele kobiet i dziewczat nawet nie wiedza, ze chodzac w obcislych spodniach podniecaja facetow, czy mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację i to wielką. One to nam upiększają ten świat swoimi wdziękami. Te pupy okrąglutkie, nóżki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kreci pupa i trojkat lonowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez bardzo kreca. juz myslalem ze to zboczenie, ale jak widac jest wiecej takich lubiacych kobiety w obcislych spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze sa biale spodnie, przez ktore widac kontury majtek lub stringi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez kreca kobiety w obcislych spodniach. Widac pupe i trojkat lonowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W leginsach jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety w bialych spodniach wygladaja seksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wczoraj wygadałem się przed koleżanką z pracy, że przyglądam się jej pupie, a ma świetną, do tego jeszcze nosi obcisłe spodnie. Nie była zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz fajna koletanke, a moze podstawic jej foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet tez lubi gdy chodze w bialych obcislych spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez kreca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są ekstra, najfajniejsze białe z widocznym zarysem stringów, ale super są też inne, byle dokładnie opinały figurę, jak jeszcze na dole rozdzielają pośladki to atrakcja na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tego samego zdania. Poprzedniku gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie mnóstwo Panów zwraca uwagę kiedy zakładam obcisłe spodnie. Słyszałam już hasła typu: modelka, po mam ochotę Cię klepnac czy też ładnie wygląda Pani. A mojego chłopaka uwielbiam nakręcać takimi widokami kiedy nie jesteśmy sami. Mmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja laska kupiła sobie legginsy z nadrukowanymi wzorami kieszonek i zamka - imitujące spodnie. Ale są bardzo dopasowane i super w nich wygląda. Próbowała zakładać do nich tunikę, ale zaprotestowałem - jak wyglądają jak spodnie to niech je nosi jak spodnie. W efekcie nie nadają się do pracy ale na wyjścia ze mną, żałuję tylko że nie mogę iść jednocześnie z nią i za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kręci moja mama gdy chodzi w białych obcisłych spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja dziewczyna miała genialne spodnie - niesamowicie elastyczne tak że dopasowywały się dokładnie do ciała, cienkie ale zupełnie nie prześwitujące. Dlatego mogła chodzić bez zakrywania sie tuniką. Miały fajną sztuczkę krawiecką żeby z tyłu pośladki były głęboko rozdzielone ale z przodu nie był nawet śladu camel toe. Czasem, na specjalne wyjścia, nie zakładała nic pod spód i nic nie zakłócało ogrągłości bioder i miękkości pośladków. Miała jakiś sposób osuszania pochwy płukanką tak żeby przez kilka godzin nie pokazała się plamka wilgoci. Dzięki tewmu czuła się pewnie i swobodnie prezentowała swoje zgrabne kształty z cudownie załamaną linią brzuszka na wzgórku, z ultra seksownie wyglądającymi swobodnymi pośladkami i ale bez ryzyka rozcięcia z przodu. Do tego delikatnym łukiem z przodu nisko odsłonięty brzuszek widoczny bo na górze jakiś również dopasowany top.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kupiła przez internet coś takiego: http://szafa.pl/c15124044-nowe-biale-dopasowane-legginsy-dlugie.html?i=1 (nie takie na jakich się otwiera ale następna - ikonka druga) Okazały się dramatycznie niskimi biodrówkami. Ale okazało się że co prawda szczególnie z przodu zgrabnył łukiem opadają super nisko to w przeciwieństwie do zwykłych biodrówek świetnie i stabilnie się trzymają. Moja chętnie nosiła je po domu bo miały bardzo przyjemny materiał. Ze względu na fason można je było nosić wyłącznie jak bieliznę - bez niczego pod spodem. Tak moja weszła w ten klimat że jak je zakładała to na górę pasowały sportowe topy zakładane również bez stanika. W końcu zdarzyło się że przyszła jakaś koleżanka, moja chciała się przebrać, ale tamta po prostu była zachwycona i poprosiła o adres strony. Kupiła i namówiła moją na wspólne wyjście na bieganie w tych strojach. Wyglądały super co nie tylko my (ja i jej facet) doceniliśmy i podziwialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne leginsy, a dlaczego zakrywa pupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też kręcą takie które mają seksowny tyłeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon37
Chodzą i szczują a bzyknac nie dadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leginsy są cudem.Ja ostatni widziałem dziewczyne w leginsach,idealnie było jej widać c**eczke i d**eczke.Normalnie tylko by ją ładować i ładować w jej mokrą szparkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×