Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prospodniarek

Podniecaja mnie kobiety w obcislych spodniach

Polecane posty

Gość gość
Mnie tez kreci gdy spodnie wciskaja sie w rowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też lubię takie widoki. Tyle, że nie tylko lubię patrzeć na inne babki ale aranżuję sytuacje, żeby tak występowała moja żona. Zawsze się wstydzi, stara się wymigać, ale mam swoje sposoby. W wakacje zrobiłem taką akcję - na dłuższej wyprawie, na zupełnym odludziu zdjęła koszulę robiącą za tunikę - było gorąco i została w cieniutkich legginsach, zupełnie przylegających do ciała (wybrałem specjalnie taki model co wcina się wszędzie gdzie się da) i koszulce na ramiączkach. No a ja paskudnie pobrudziłem jej koszulę, niby przypadkiem, tak że nie dało się jej założyć. Nie miała wyjścia, musiała tak chodzić dalej - jasny strój więc zarówno z tyłu jak i z przodu świetnie widoczne ciemne wcięcia na dole i zarys sutek na swobodnie kołyszącym się biuście. Najpierw jak kogoś spotykaliśmy to jakby się kurczyła a w końcu wyprostowana, dumna, a jak doszliśmy do domu to była tak podniecona, że ani chwili nie czekaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollek
Długo przekonywałem żonę, że z jej figurą nie sięvcagobwstydzić. Najpierw nauczyła się nosic zwykle legginsy, potem kupilem jej pierwsze blyszczace. Troche czsu minelo i przywykla. Te imitujacevspodnie, z nadrukami kieszeni czy szeoe zaczela nosic do ktotkiej bluzki. Tevsztucznevkieszonkimsprawiaja, ze kobieta odrywa pieknie opieta pupe, w koncubto spodnie. Najbardziej lubie te,mcomwygladaja jakby przeswitywaly, a moze i przeswituja, jak grubsze rajstopy. Na razievzaklada do nich bluzke do polowy pupy,,a ja te bluzki podciagam przy kazdej oazji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraspodniara
Moj maz tez lubi gdy chodze w obcislych spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kobitka jest dość odważna w strojach ale długi czas za nic nie chciała zakładać błyszczących legginsów, że niby wulgarnie wygląda świecić pupą. Zmieniło się jak przypadkiem trafiliśmy gdzieś na model eleganckich, super jakość, z błyszczącym przodem i dyskretnie matowym tyłem i bokami. Wygląda rewelacyjnie, oczywiście nie na chodzenie na co dzień lub do pracy, ale wyjście do klubu i zdjęcie po jakim szybkim tańcu tuniki (pretekst) powoduje niesamowicie seksowny, tajemniczy ale elegancki widok. Grafitowy kolor nie jest na tyle ciemny, żeby nie było widać delikatnych zarysów załamania brzucha na wzgórku, szerokiego rozstępu ud, śmiało widoczne, połyskliwe ale dyskretne bez żadnego wcinania się w bułeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No gratuluję, że masz taką wspaniałą żonę w leginsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy mam ubrane obcisłe spodnie to mój partner często głaszcze moją pupę., mówi że go bardzo kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dziewczyna ma ekstra figurę i lubi się nią pochwalić przy każdej okazji. Na popołudniowy spacer założyła dopasowane jeansy biodrówki. Na mieście wypożyczyliśmy rowery. Nie od razu zorientowała się że odrobinę odsłaniają się pośladki i rowek. Na postoju o******ęła stringi, żeby obciachowo nie wystawały. Wiem, że niektórym się to nie podoba, ale wyglądała wyjątkowo seksownie i jednocześnie bezbronnie – w miarę jazdy spodnie odsłaniały pupę coraz bardziej, co rusz poprawiała, ale nie na wiele się to zdawało. Figlarny, przewrotny przecinek rowka nie dał się zupełnie wyeliminować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka1717
A mnie faceci w fajnych jeansach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bialaspodniara
Gdy mam ochotę na seks to zakładam wieczorem obcisłe spodnie, to bardzo podnieca mojego męża, seks gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też w ten sposób go aktywizuję, najlepiej nie tylko do domu ale na jakieś wyjście. Bardzo na niego działa, jak zachowuję się deczko prowokacyjnie prezentując śmiało swoje walory. Teraz zimno więc szaleństwa są nieco ograniczone, ale w lecie obcisłe spodnie, białe z prześwitującymi stringami na lekko opalonych pośladkach. tez sex gwarantowany, i to nie byle jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wasi fececi mają dobrze, nie tylko fajne widoki ale i dobry seks. Zazdroszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiebiodra
Mnie też podnieca gdy moja kobieta chodzi w białych obcisłych spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako prezent dla męża zgodziłam się na Andrzejki ubrać w to co mi przygotuje.I gości witałam w czarnej marynarce,białych leginsach 7/8 i czarnych czółenkach na 12cm.szpilce to było wszystko co miałam na sobie,ale po wyjściu gości był niesamowity sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O SUUPPER prezent!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny prezent,też bym chciał taki od mojej żonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahahahahahu
Tylko głupiec i kanalia lekceważy genitalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annn997
Podnieca. Ja też chodzę w leginsach, ale co kupię to są za duże bo kurczę się regularnie odkad ojciec kazał mi udazniac rury kanalizacuje z zalegajacych stolców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram już prawie wiosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety w jasnych obcisłych spodniach wyglądają seksownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez takie kreca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopasowane spodnie są ekstra, szczególnie jasne - w lecie z prześwitującymi seksownymi majteczkami, najlepiej stringi odcinającymi się od opalonych posladków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leginsowiec
Moja mama 53 lata w domu chodzi czesto w bialych leginsach, pupeczki nie zakrywa wyglada seksownie, co mnie kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
legginsy są ekstra, ale wymagają większej odwagi. moja dziewczyna często - szczególnie jak chce mi zrobić przyjemność - zakłada dopasowane jeansy rurki, z niskim stanem. Są bardzo elastyczne i mają taki krój, że w dolnej części wciskają się między pośladki. Nie od razu, ale tak po 2 godzinach potrafią również trochę zaznaczyć rozdział z przodu. Pierwszy raz była zażenowana i próbowała to poprawiać - ze skutkiem tylko chwilowym. Jak powiedziałem, że ekstra wygląda przez dwa tygodnie nie założyła tych portek. Dopiero po moich namowach wybrała się w nich na długi wieczór przy grilu u znajomych. Żeby nie wystawały majtki przy kucaniu na moje zalecenie nie założyła nic pod spód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to miales fajna ucieche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie, najpierw długo kombinowała, żeby nie kucnąć ani się nie pochylać. Jakiś czas temu w naszym towarzystwie był komentarz o obciac****ak stringi wystają ze spodni - chociaż dla mnie to taka bezpretensjonalna letnia mała prowokacja. Jak okazało się że tamten komentarz nie zniechęcił wszystkich naszych dziewczyn poczuła się swobodniej. Tylko jej nie wystawały stringi tylko śmiały i zgrabny tyłeczek, co zostało od razu z uznaniem zauważone i postawione za przykład pozostałym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjawa762
Dlaczego to dla Was taka atrakcja? Przecież teraz prawie wszystkie kobiety chodzą w obcisłych spodniach i leginsach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjawa762:) ale czy wszystkie bez majtek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dccc
mnie też kręcą w obcisłych spodniach, nawet te pulchniejsze i z szerszą pupą :) jak za taką idę to automatycznie patrzę tyko na jej tyłek jak kręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto jeszcze mial podniecajace przezycie gdy kobieta chodzi w obcislych spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×