Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdenerwowana gościówa

Wredna bratowa ukradła imię które chciałam dać dziecku

Polecane posty

Gość gość
No i co z tego ze ona dala takie samo imię ? Moze od 10 lat wiedziała jak będzie miala córkę to będzie Hanna ? Zachowujesz sie jak rozkapryszona smarkula. Jeszcze napisz ze na złość tobie pierwsza zaszła w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj i 50 Hania:) teraz co druga dziewczynka to mala Hania:) sama zastanawialam sie nad tym imieniem, ale mi przeszlo, a nie wiedzialas wczesniej jaka jest bratowa? nie pytam sie zlosliwie, bo ja mam to samo, i nauczylam sie trzymac jezyk za zebami, kiedy remontowali dom przez jakis czas mieszkali u nas, i w ciagu tego czasu cholera jasna, pol garderoby wygladala identycznie jak moja..hhhh, teraz widze ich raz na kilka miesiecy, i nie ma problemu, i uwazam na to co mowie, daj dziecku na drugie imie Hania, a na pierwsze jakies inne, i zaznacz przy wszystkich gosciach, ze niestety ale imie kore zaplanowalas sobie juz na poczatku ciazy zostalo skradzione..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana gościówa
Czytajcie ze zrozumieniem :o napisałam wyraźnie że przez całą ciążę nie mowili jak nazwą dziecko, mimo, że znali płeć. Nigdy nie słyszałam, że chcą Hanię. Nie zaszła w ciążę na złość mi, już bez przesady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja autorkę rozumiem! W końcu wybór imienia dla własnego dziecka to też ważna sprawa! A Wy co, wybrałyście imię na chybił trafił?! Nie negocjowałyście wyboru z mężem?! Przecież całe życie dziecko będzie nosiło to imię i rodzice też powinni te imię "lubić", być do niego przekonani.. Porozmawiaj z bratem i bratową. Powiedz, że mimo ich dziwnej wg Ciebie decyzji w sprawie wyboru imienia, Ty zmieniać go nie zamierzasz.. Dobitnie powiedz, że byli świadomi jakie imię wybrałaś i zdania nie zmienisz. Jeśli zareagowali by g***townie albo prześmiewczo - powiedz tak jak ktoś wyżej napisał, że jeśli im się coś nie podoba to mają pół roku na zmianę imienia! I to nie jest Twój problem, bo to oni postąpili nie fair! Bądź stanowcza i konsekwentna! P.S. A co na to Twój mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana gościówa
Nie wiedziałam, że aż taka wredna żmija z niej... Ja bym nikomu takiej rzeczy nie zrobiła, są jakieś granice :P fakt, nigdy za mną nie przepadała, ale wcześniej nie zauważyłam jakoś żeby coś kopiowała po mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nazwij Hania jak planowałaś albo- i tu wersja dla złośliwych- wybierz inne imię i powiedz, że a. miała być Hania ale teraz co druga dziewczynka Hania i się rozmyśliłaś b. specjalnie mówiłaś że będzie Hania bo wiedziałaś że od Ciebie zmałpuje a i tak planowałaś inaczej od początku i daj inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy to trzeba mówić wszystkim jakie imię będzie miało dziecko? TO jest ich sprawa a nie twoja . Pewnie wiedza ze jesteś taka walnięta i dlatego byli cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana gościówa
Mój mąż jakoś się tym niespecjalnie przejął, wiadomo to facet i dla niego córka może mieć inne imię. Mi się inne nie podobaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana gościówa
23.10.13 [zgłoś do usunięcia] gość Od kiedy to trzeba mówić wszystkim jakie imię będzie miało dziecko? TO jest ich sprawa a nie twoja . Pewnie wiedza ze jesteś taka walnięta i dlatego byli cicho. xxx Byli cicho, bo pewnie mieli to wszystko już zaplanowane i wiedzieli, ze mi się to nie spodoba. Chociaż daję sobie ręke uciąć, że to wszystko był jej pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w czym w ogole jest problem... ja z cioteczna siostra meza mialysmy podobny termin, obie chciałyśmy dac takie samo imie i dałysmy, czesto sie spotykamy i nikt nie ma z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jej się inne nie podobają tak jak Tobie i od dawna myślała o Hani. Ma prawo. Daj też Hania jeśli innych nie bierzesz pod uwagę. Albo Ania - równie ładne, podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana gościówa
Już sobie wyobrażam awanture jak dam córce Hania i bratowa się wielce oburzy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam ten temat i stwierdzam ze wiekszosc matek to idiotki a autorka to mega idiotka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w rodzinie jest 5 Tomków, i do głowy by nikomu nie przyszło obrażać się o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUTORECZKOOOOO
to żona Twojego BRATA, wiec może z GĘBĄ i osądaminajpierw do BRATA ??? Nie pomyslalas prawda ? widac ile w Tobie jadu, sama jesteś zmiją. Oni mieli taki esamo orawo nazwac córka jak tylko im się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedzieli jaki masz typ na imię więc siedzieli cicho by nie robić wcześniej afery a mieli ten sam typ co ty. Wiesz , na imię nie ma rady bo jak rodzi się dziecko to to jest mu już naznaczone a rodzice czują że muszą dać na imię tak a nie inaczej. To samo tyczy się ciebie, jak czujesz że nosisz w brzuchu Hanię to niech to będzie Hania, nie inaczej , i masz do tego święte prawo a że będą dwie? I co z tego! Będzie zabawnie, kuzynkom będzie się to podobać jak będą miały po parę lat, zobaczycie sami :). Dziwne tylko że usłyszałaś od nich że możesz sobie wyszukać inne imię. Otóż, nie musisz szukać innego skoro już je znalazłaś dla córki i tak miało być od dawna. Nie martw się, u mnie w rodzinie są dwie Kaśki i dwie Anie (nadawane w latach 80 tych) i powiem ci że nam maluchom bardzo się to podobało , czułyśmy się wyjątkowo blisko przez to, jak bliźniaki i rozumiałyśmy się też rewelacyjnie dobrze . Daj na imię Hania i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana gościówa
Kiedyś były inne czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może postaw się w jej sytuacji-może ona też zawsze chciała mieć Hanię i miała z tego rezygnować bo ty tak chcesz?Nie każdy musi kłapać na prawo i lewo że chce dać takie a nie inne imię dziecku.To ty jesteś samolubna bo myślisz że to imię jest zarezerwowane tylko dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno temu mój tata po śmierci mamy ożenił się z kobietą, która miała córkę i obie miałyśmy na imię Izabella. Uzgodniłyśmy więc, że ona jest Iza a ja Bella i sobie żyjemy i problemu nie ma :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana gościówa
23.10.13 [zgłoś do usunięcia] gość A może postaw się w jej sytuacji-może ona też zawsze chciała mieć Hanię i miała z tego rezygnować bo ty tak chcesz?Nie każdy musi kłapać na prawo i lewo że chce dać takie a nie inne imię dziecku.To ty jesteś samolubna bo myślisz że to imię jest zarezerwowane tylko dla ciebie. xxx Tak jasne. To ja jestem ta zła bo mówilam, że córka będzie miała takie imię :o ona też mogla powiedzieć jak nazwie dziecko, a nie całą ciąże milczeć, a potem z dumą powiedzieć, że jej córeczka ma na imie Hania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bratowa nie mogła ukraść imienia bo imienia nie da się ukraść, można jedynie nadać takie samo co nie jest przestępstwem. Wiem, chciałaś by twoja córka była oryginalna w rodzinie, jedyna z takim imieniem i trochę to rozumiem ale z drugiej strony nie oburzaj się tak tylko dlatego że ktoś wybrał to samo imię dla swojego dziecka bo jakby nie było ich dziecko jest już na świecie a twoje jeszcze nie i jak to się mówi, kto pierwszy ten lepszy :D. Jeżeli masz mieć do końca życia niesmak z powodu tego imienia i nie potrafisz dać na luz to lepiej tak córki nie nazywaj bo w takiej sytuacji jej imię (Hania) będzie nosiło znamię zawiści spowodowanej przez ciebie i nie będzie to szczęśliwe imię dla małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam22lata temu taką samą sytuację moja bratowa urodziła wcześniej i dała córce na imię tak jak ja chciałam dać .Dziś po 22latach jestem jej wdzięczna bo teraz to imię mi się wogóle nie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hania? Chyba zartujesz... :/ Tak unieszczesliwic dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana gościówa
23.10.13 [zgłoś do usunięcia] gość Hania? Chyba zartujesz... :/ Tak unieszczesliwic dziecko. xxx Juz nie miałaś się o co przyczepić ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1500100900
przekrecaj imie Hani2, np. Halinka, Halszka itp i mów, że to po to, by odróżnić dzieciaki; najlepiej wymyśl brzydką odmianę:-P wiem, wredne, ale jak Cię na to stać to dawaj! ps. a może jednak urodzisz chłopca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana gościówa
23.10.13 [zgłoś do usunięcia] gość1500100900 przekrecaj imie Hani2, np. Halinka, Halszka itp i mów, że to po to, by odróżnić dzieciaki; najlepiej wymyśl brzydką odmianęjezyk.gif wiem, wredne, ale jak Cię na to stać to dawaj! ps. a może jednak urodzisz chłopca oczko.gif xxx Dobry pomysł :) nie urodze raczej chłopca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie może będzie jednak chłopak i zamiast Hani będzie Heniek(Henryk)-to jest dopiero oryginalne imię!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana gościówa
Dobra, dzięki za wszystkie rady, ale wiecznie tu siedzieć nie będę, papa wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hania to ostatnio bardzo popularne imię. Więc jeśli nie przeszkadza Ci, że w szkole oprócz niej będzie 7 innych, to czemu miałaby Ci przeszkadzać kuzynka Hania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×