Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdenerwowana gościówa

Wredna bratowa ukradła imię które chciałam dać dziecku

Polecane posty

Gość loevelka
to daj wiktoria albo anna ale ja cie rozumiem imie jest wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" W ogóle co to za zwyczaj wymyślac dzieciakom imiona latami przed ciążą? Trochę przesada..." xxxxxxxxxxxx Czasami tak jest ,ze imiona dla dzieci nosi sie w sobie nadlugo jeszcze przed poczeciem .Moze i dziwne ,ale tak bywa :).Ja mialam 17 lat i juz wiedzialam jak beda sie nazywaly moje dzieci .I takie wlasnie imiona maja :) Dlatego optuje za tym zeby autorka nie baczac na nic dala swojej corce wymarzone imie Hania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja o to imie,to bym nie walczyla...Ale gdyby mi sie naprawde podobalo,to i tak bym dala dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym wybrała inne imie Np.madzia i zachwycala sie jakie to piękne imie, Magdalena,madzia,Magda,Magdusia, itp. A bratowej powiedziala cos w stylu wiesz jestem ci wdzieczna ze dalas tak na imie bo przynajmniej nie dam córce tak oklepanego imienia,myslalam ze jest ladne ale nikomu ze znajomych tez sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tych Hań to jak psów bynajmniej w moim mieście. Dziewczyno jest tyle ładnych imion. Hania może i ładne ale robi się oklepane. Tak jak Lena, Julia itd Twoja Hania bedzie 10 Hanią w grupie przedszkolnej jak i w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co malo imion w kalendazu? Imiona rezerwujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Hania to imię dla takiej wsiowej dziołchy...żenujące i mocno wiochą zajeżdżające, takie bezpłciowe...no, ale o gustach się nie dyskutuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj na imie Elunia czyli Elżbieta jest ich bardzo mało a fajne . moja córka jest bardzo zadowolona ma 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hania to taka sierota życiowa, nie daj tak dziecku na imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym sprawe olala. Kazdemu bym mowila ze " zawsze chcialam dac na imie corce Hania, bo tak moja najlepsza kolezanka z liceum sie nazywala" i sprawa zalatwiona>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobiła, przynajmniej dziecko ma szansę na eleganckie imię, choć z gustem mamusi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze,a jakie imie jest "eleganckie "? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze,a jakie imie jest "eleganckie "? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominka,Magdalena,Natalia i mów ze jestes jej wdzieczna bo hania jak sie okazuje jest strasznie oklepane,i ci 3 dziewczynka to hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moim zdaniem ty zgapiłaś od bratowej. bo ona zaszła w ciążę a jak ty się tylko o tym dowiedziałaś też postanowiłaś mieć dzidziusia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana gościówa
Hahaha to bylo prowo napisane z nudow, minal miesiac, a wy sie wciaz tym podniecacie :D w rzeczywistosci wcale nie mam wrednej bratowej i nawet nie planuje dzieci :P milego dnia wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak mam . . Wybrałam imię zuzanna ma dla mnie to emocjonalne znaczenidm moj brat tak do mnie od zawsze tak mówił a tu bach kuzynka urodziła i jak dała na imię zuzanna ! Masakra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, jesli czujesz że nosisz pod sercem hanię, to daj jej tak na imie i nie przejmuj sie niczyim gadaniem. Poinformowalas rodzinę że będzie Hania jako pierwsza, więc teoretycznie to bratowa zachowala się bardzo nieelegancko wybierając to "zarezerwowane" imię, tym bardziej że nie mówila nic o tym że tez jej sie podoba. ja bym się nie przejmowala ze obie dziewczynki mają tak samo na imię, to czasem przeszkadza, a czasem jest bardzo miłe - ale na pewno nie jest kjońcem świata:) A bratowej nie pokazuj że jestes wkurzona, po prostu ja olej - jeżeli liczyla ze musisz teraz zmieniac koncepcję to ona sie wkurzy:) Pozdrawiam. ps - tez mam wybrane imię dla córki i nic mnie od tego planu nie odwiedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WREDNA !!! :classic_cool: to chyba prawda o tych nastrojach kobiet w ciąży ;) daj to samo imię powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w rodzinie tez taka sytuacja sie wydarzyla. jedni mieli imie zarezerwowane od zawsze! drudzy ich podpuszczali, ze dadza imie X (czyli takie samo) i sie wypierali, ze niegdy nie slyszeli, zeby tamci mieli takie samo imie wybrane. Ostatecznie rodzice X wybrali inne imie, ale niesmak pozostal, bo to nie byla pierwsza tego typu sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd ja znam to małpowanie imion!! Kolezanka była w ciązy dowiedziała się ze była dziewczynka , i akurat wtedy był chrzest u jej kuzynki (jej mąż był ojcem chrzestnej) I tam chrzcili (Milenę) Na 2 dzien ta do mnie pisze Wybraliśmy imię dla naszej małej bedzie to Milenka -bo ta mała od Sylwi jest taka śliczna !! Zeby było ciekawiej ta kuzynka buduje dom zaraz obok ! Mowie jej przecież małe będą z jednego roku i będa mieszkać 300 metrów od siebie !! A ona mówi no to co przecież będzie to inne nazwisko. Za jakiś czas mowi ze zmienili już imię dla małej na Zuzię bo kolega jej męza z pracy ma taką sliczną córcię Zuzie!! Mala urodzila się w zeszłym tygodniu i jednak jest Maja bo Jej przyjaciólka urodziła w kwietniu i tam jest Maja one zawsze tak się przyjazniły ,siedziały w jednej ławce i nawet mają tak samo naimię !! Żeby było ciekawiej ich nazwiska różnią się tylko o jedną literkę!! A teraz ta jej przyjaciólka się obraziła i powiedziała ze przepisze dziecko i nie przyzna się jakie mala ma teraz imie żeby ta sie nie dowiedziała bo jeszcze zmieni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaipola
Daj Hania, w zeszłym roku było to 3 najpopularniejsze imię nadawane w Polsce, wiec w przedszkolu nawet jakby poszły do jednego będzie 5 innych jeszcze Hani ;) Drugie daj inne, żeby sobie jakoś zrekompensować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko u mnie w rodzinie jest dokładnie tak samo :D Nie mozna powiedzieć o ulubionych imionach dziecka , bo pierwsza osoba , która zachodzi w ciążę to właśnie takie wybiera. Wierze , że u ciebie to nie jest przypadek . No cóż zmień imie , albo daj to samo i olej babsztyla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym wiejskim Hania to macie racje . Mieszkam na wsi i co druga dziewczynka teraz to Hania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza to moja siora jest. Chce dać na imię Brajan (pisane po polsku). A najlepsze jest to ze mieszkamy w uk. Czyli jak on bedzie miał na imię he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym jednak nazwala Hania.Podoba Ci się to imię tak planowałaś.To co ze będą dwie?Nic nie poradzisz na złośliwość.Dlaczego masz rezygnować z imienia,które Ci się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze ,ale ludzie są złośliwi.Chyba trzeba trzymać język za zębami i nawet imię dla dziecka trzymać w tajemnicy .Normalnie jakaś patologia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiadacie na temat z 2013 roku, ale jak widać temat nadal aktualny. Masz racje ludzie sa bardzo złosliwi i jest niestety z każdym rokim coraz gorzej. Coraz więcej jadu , zawiści eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×