Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak zwykle ta najgorsza

CÓRKA SZWAGIERKI ZEPSUŁA NAM TELEWIZOR

Polecane posty

Gość gość
I idziecie na policje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jejku dlaczego Wy takie zlosliwe jestescie? jak byscie mogly to ta mame dziecka ktore popsulo tv.utopilybyscie w lyzce wody,troche wyrozumialosci,we wszystkim mozna sie jakos dogadac.Oczywiscie,ze jak najbardziej jestem za tym by za popsuty tv.odpowiedzialnosc bierze rodzic dziecka ktore zepsulo i jesli nie maja oni pieniedzy mozecie sie uowic,ze Wy kupicie telewizor,a oni niech Wam w ratach za niego splacaja,ja bym do takiego kompromisu probowala dojsc,znajac siebie z czasem bym im odpuscila tym bardziej,ze jak autorka pisze ma pieniadze..... Moze ja jestem z innej bajki nie wiem,ale na pewno nie zaliczam sie do zachlannych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka topiku jest p......a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:38 Ty jestes popierdolona. jakbys miala w domu tv za 6000zl to bys inaczej pisala napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojebane to są te, które tu wypisują, że całe to zdarzenie to wina autorki ponieważ nie ubezpieczyła swojego telewizora w swoim domu od niewychowanych obcych gówniarzy, którym należy się lanie na tyłek. Świat stoi na głowie, dajecie się dzieciom manipulować w każdym możliwym aspekcie. Dawniej dzieci wiedziały oczywiste rzeczy, że tak NIE WOLNO się zachowywać zwłaszcza w obcym domu. Dzisiaj natomiast bronicie niewychowanego najducha, powiedzcie jeszcze że mogła tak zrobić bo ma na pewno ADHD, a to przecież straaaaaaszna choroba jest i w ogóle autorka powinna się cieszyć, że Julunia nie wzięła noża kuchennego i jej nie zadźgała. Stuknijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwin to prowo cwoku-tyle rzeczowych bledow w twoich postach ze losie sie usmieja. ty nawet nie wiesz co sie stanie z tv po uderzeniu:O a rozlala ci sie sperma w mozgu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty akurat wiesz weśniaro, oczywiscie ze sie "rozleje". jakby to zrobilo roczne dziecko to bym moze zrozumiala ale nie 4letni rozwydrzony niewychowany bachor. bo znam duzo dzieci w tym wieku i one na 100% wiedza ze tak sie nie robi. tzn te normalne wiedza, ktorym rodzice to wytlumaczyli. a tu u pseudorodzicow zero skruchy jeszcze pretensje i bijatyki. do saku z dziadostwem i tyle, nawet sie nie patyczkuj z burakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz ci raz pisalam ze ci sie rozlala sperma na mozgu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale nie w tv,no chyba ze go polejesz woda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc74
a co taki plebs moze wiedziec o zachowaniu telewizora pi uderzeniu pilotem dajcie spokoj... one nawet na wystawie takich nie widzialy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu jakie wy jestescie jeszcze tepe:) mam ubezpieczone sprzety a raczej nas idziecko.Jak moje dziecko komus wyrzadzi jakas szkode to ubezpieczalnia placi npjak rowerkiem wjedzie w auto na parkingu. Wy wogole nie wiecie o czym mowa:Ddlatego ktos was od poloczkow nazwal,bo rzeczywiscie,tepota i glupota. Sprzety tez mam w domu ubezpieczone,ale nie mam sprzetow za 2-5 tysiecy tylko za troche wiecej. Kafeteryjne kwoki wogole nie wiedza co to ubezpieczenie i tyle w temacie,smiac mi sie z was chce.bo normalnie byscie spytaly,dowiedzialy sie ale nie wy wiecie lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc74
skoro autorka ma tv za 6000 to powinna zalozyc temat na jakims normalnym forum a nie forum dla plebsu poprost co dobrego tv na oczy nie widzialo nidgy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z tym rozlaniem na plazmie to tez mi sie chce smiac.plazmy mielismy 6 lat temu,byly to starszemodele i tez kiedys nam spadl tv podczas przeprowadzkii nic sie mac jego nie wylalo,a upadek byl powazny. Tezmam wrazenie ze autorce sie sperma wmozgu wylala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc74
21:00 bo pewnie mieliscie jakies tandetne lg badz inne chujstwo chinskie, nawet ekran w laptopie ci sie rozleje jak w niego walniesz a co dopiero duzy telewizor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slyszalas cwoku o tafpanel w tv???????????????? moze ci rozpierdolil tv ale za 1000 zl wiec nie pisz o 6000 losiu. zskoda slow i czasu na tepaki.rodem z obory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc74
a kto tu mowi o plazmie tepa foko? za 6000 to raczej pewnie LCD bylo no ale skad ty masz wogole wiedziec co to jest heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli lcd to tym bardziej losie TAM NIC NIE MA DO ROZLANIA,sami w swoje gowno depczecie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozecie juz wylaczyc tego telewizora i szwagierki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALE TAK TO JEST JAK DROGI SPRZET OGLADA SIE ZA WYSTAWY I GOWNO POJECA MA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytajcie jaki autorka miała tv bo się kompromitujecie kretynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona ma LCD LED telewizor głupie tępaczki, a teraz w gógle zapraszam, bo kurwa wiochmenki na taki nigdy nie zarobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MIALA TV ZA 1000ZLTO SIE ROZJEBAL:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc74 skoro autorka ma tv za 6000 to powinna zalozyc temat na jakims normalnym forum a nie forum dla plebsu poprost co dobrego tv na oczy nie widzialo nidgy Skoro autorka ma/miała w domu tv za 6000zł to powinna być na tyle inteligentna aby tutaj takiego tematu nie zakładać ,ale coż każdy chwalić się chce a tutaj joby dostawać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nieistotne jest jaki TV ma autorka...bardziej istotna jest sytuacja. po pierwsze rodzice nie powinni dopuścic do takiej sytuacjai. niestety wiadomo jak to jest z dziecmi (sama mam prawie 4letniego syna) nie jest możliwością pilnowac Malucha non stop, cgwila nieuwagi i nieszczęscie gotowe. Faktem jest, ze dziecko popsuło drogi sprzęt i rodzice powinni ponieśc tego konsekwencje. Jeśli byliby "normalnymi ludźmi" to nie byłoby sprawy. Zawsze można się dogadac jakoś... najprędzej co to rat za zepsuty TV. Jeśli jednak roodzice nie poczuwają się do odpowiedzialności to niestety nie jest dobrze, siłą przecież tych pieniędzy nie wyciagniesz im z portfela...szkoda, że mąż nie umie porozmawiac z siostrą (dziwne to jest). W takim razie, jeśli niemożliwe jest porozumienie to więcj bym ich nie odwiedziła i tak samo nie chciałabym ich wpuścic do siebie do domu. W takim wypadku dobrze jest miec ubezpieczenie rodzinne. Naprawdę przydatna rzecz, wiem z doświadczenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraosiemsześć
Ja byłam w podobnej sytuacji tyle że to moje dziecko było chuliganem :| Odwiedziłam kolezanke moje wówczas 3.5l dziecko wzięło laptopa (nawet tego nie widziałyśmy by pokazywała mi zdj ze ślubu kuzynki) i laptop spadł niestety się psująć. Jak mi było wstyd miałam ochote się zapaść. Jednak cóż miałam zrobić trzeba zachować twarz przeprosiłam dziecko dostało kare w postaci zrobienia laurki na przeprosiny( a rysować nie cierpi :) ) a ja pokryłam koszt kupna nowego laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję pobić szwgierkę do nieprzytomności, dziecku wybić zęby, otruć ich kota, jeśli mają, zabrać im telewizor, przebić opony w samochodzie i ewentualnie podpalić chałupę. Bedziecie kwita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka nie musi wykupywać ubezpieczenia na TV! Ale matka tego szkodnika powinna mu wykupić OC dla dzieci- wtedy problemu by nie było. Autorka ma racje, ze chce zwrot pieniędzy. To, ze ma pieniądze nie znaczy, ze ma je wywalać w błoto. Matka powinna dziecka pilnować. Jak pisałam tu na początku gdzieś topiku- jedyna wina autorki to to, że nie zwróciła porządnie uwagi temu dziecku. Ja nie pozwalam na takie zachowania w moim domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka nie musi wykupywać ubezpieczenia na TV! Ale matka tego szkodnika powinna mu wykupić OC dla dzieci- wtedy problemu by nie było. Autorka ma racje, ze chce zwrot pieniędzy. To, ze ma pieniądze nie znaczy, ze ma je wywalać w błoto. Matka powinna dziecka pilnować. Jak pisałam tu na początku gdzieś topiku- jedyna wina autorki to to, że nie zwróciła porządnie uwagi temu dziecku. Ja nie pozwalam na takie zachowania w moim domu! Ostatnie zdanie to sedno sprawy .Tez nie pozwalam na takie zachowanie w swoim domu .I nie obchodzi mnie jakie zdanie na moj temat maja rodzice takich dzieciakow .Moj dom ,moje zasady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten temat to reklama ubezpieczenia???????????????ha ha sprytne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszło szydło z worka
Autorko a nie myślałaś o oddaniu tego tv do naprawy ? Może spróbujcie do autoryzowanego serwisu żeby nie tracić gwarancji, a nóż wymienią matrycę i nie trzeba będzie kupować nowego telewizora. A rachunkiem za naprawę obciążyłabym szwagierkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×