Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak zwykle ta najgorsza

CÓRKA SZWAGIERKI ZEPSUŁA NAM TELEWIZOR

Polecane posty

Gość gość
do tej wyzej, jak sens jest wymieniac matryce, jak koszt naprawy bedzie zblizony do ceny nowego tv ;/ to nie te czasy ZE OPLACA SIE TV NAPRAWIAC, JAK ZA CZASÓW KOMUNY;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak mi słów by opisać jak niektórzytutaj są walnięci! DZIECIAK zepsul TV za 6 tysiakow i autorka ma o tym zapomniec ? Wiekszosc z Was to chyba powalilo ;/ Rodzice dzieciaka powinni oddac TV do naprawy lub kupic nowy. A jak ich nie stac to wziaść go na raty. Jesli ktos przychodzi z dzieckiem w gosci powinien je pilnowac!! !A nie przyjsc, wpierdalac ciasto, popijajac kawusie i mieć w powazaniu co robi jego latorośl! KTOŚ TU NAPISAŁ, ŻE AUTORKA MOGŁA KUPIĆ TAŃSZY TELEWIZOR. No sorry, chciała taki kupiła taki i nic Wam do tego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ok tylko z tego co mi się udało przeczytać to nie szwagierka włączyła telewizor tylko autorka tak więc po co teraz się żali telewizor plazma to nie zabawka dla dzieci autorka sama się przekona jak jej dziecko urośnie co zabije dzieciaka za telewizor hmmmmmmmmmmmm nie ale za to skłuci rodzinkę i to po konkrecie czasem wypadki się zdarzają a ona nie powinna wpuszczać do domu nikogo skoro ma ograniczoną wyobraźnie powinna być mądrzejsza od małego dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna być madrzejsza bo do głowy jej nie wpadło że dzieciak rzuci pilotem?! hahhahaha ty nienormalna jesteś kobieto?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie bo dziecko jest nieprzewidywalne i dlatego ma dorosłych wokół siebie żeby je pilnowali a gdzie była i co robiła i po co włączyła telewizor autorka?? to był wypadek na to wygląda i dobrze że dziecku się nic nie stało bo matka by dzieciaka nie odkupiła i troszkę kultury ja tu nikomu nie ubliżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz kto przypuszcza że dzieciak ma tak nasrane ze w wieku 4l rzuci pilotem w tv???????? To nie jest normalne zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka puscila TV bo jego mamusia miala je w d***e i nie chciala uspokoic! poza tym jakim trzeba byc DEBILEM zeby w wieku 4 lat rzucac pilotem ! TO DZIECKO jest jakies niedorozwiniete, chore psychicznie ? Rozumiem, ze Wasze dzieci moga robic wszystko ? Gdy wyjda na dwoj to moga rysac samochody, niszczyc reflektory bo wlasciciele SAMOCHODOW nie zaparkowali ich w garazach ? Moga kopnac psa lub zabic wrobla bo maja taka ochote ? Wyrwac sasiadce kwiatki z ogrodka bo nikt ich nie pilnuje ? W sklepie zrzucic wystawe skelpowa, w sklepie RTV zrzucic laptopa z wystawy bo za nisko stal ? JAK WASZE DZIECI SA DEBILAMI to ponoscie za nie konsekwencje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ale to tylko dzieciak mojego kolegi dzieciak wsadził widelec w plazmę i nie skończyło się tak słodko gdzie byli dorośli ?? dzieciak się potwornie nacierpiał też miał nie całe 4 lata i co jego wina bo ja nie uważam że to była jego wina dzieci mają takie pomysły o jakich dorosłym się nie śni po to my jesteśmy by ich pilnować i wychować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci debilami nie sa maja co najwyżej nienormalnych rodziców, daja sobie wejść na głowe dziecko nie ma zadnych zasad zachamowań a później idzie do szkoły i mamusia przynosi zaświadczenie o ADHD a to w większości brak dyscypliny wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to o takie rzeczy prosze pytac RODZICOW. jak sie przychodzi w gości DZIECKA należy pilnować. nie jest to obowiazkiem osoby GOSZCZĄCEJ, A OBOWIAZKIEM gośCia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytając niektóre wypowiedzi aż nie chce się wierzyć, że tu piszą matki. język jak spod budki z piwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko mojej kuzynki
zniszczylo mi bardzo drogi aparat. Kuzynka nie pilnowala chlopca (lat 5) a ja bylam w tym czasie w 2 pokoju bo pakowalam jej rzeczy dla malego. Powiedzialam zeby odkupila to uslyszalam, ze aparat powinien byc schowany, ze mi sie lepiej powodzi i takie tam. Nie dalam sie zbyc i zadzwonilam do jej meza ktory byl bardziej honorowy, bo w ratach mnie splacili tyle tylko, ze kuzynka musiala ruszyc tylek do pracy. Do dzis sie do mnie nie odzywa, bo sie skalala praca przez pewien okres z mojej winy jak pewnie sadzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charliesheen
już abstrahując od tematu dziecka, sorry, ale jak można nie poczuwać się do naprawy szkody? czy rodzice dziecka też mają umysły 4latki?! :o gdzie uczciwość, albo honor u takich ludzi?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie tez tego nie ogarniam ;/ jak moje dzieci stlukly sasiadowi reflektor w samochodzie - od razu zaplacilam za szkode i jeszcze bylo mi mega glupio :( a tutaj żadnej skruchy, dziecko zepsulo - to JAK KTOS MA CZELNOSC DOMAGAC SIE ZAPLATY ZA ZNISZCZONY SPRZET ;/ chore!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeyMickeyYoureSoFine
Wspaniały poziom dyskusji. Wszystko jedno o czym będzie wątek i tak kafeterianki pokażą jakie są wysublimowane i jak się pięknie potrafią obrażać nawzajem. Pozdrawiam wszystkie frustratki, które dodają sobie radości życia opluwając innych na internetowym forum bez zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosta rzecz. Wystarczy mieć OC w życiu prywatnym i sprawa załatwiona. Autorko, może oni mają takie coś, np. przy ubezpieczeniu mieszkania. Wtedy z polisy można Ci oddać za telewizor. Ja mam dwoje dzieci i posiadam takie OC. Pilnuje je, ale i tak wolę mieć polisę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra dobra ju wiemy ze to reklama ubezpieczenia:D:D:D normalny czlowiek nie pisze ze w tv za 6000 tys ekran sie rozlal:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zyciu by mi nie przyszlo do glowy ze 4letni bachor rzuci w tv pilotem! no nigdy! dlatego sie nie dziwe autorce. ja bym nie podarowala tego siana o nieeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu reklama? Nie mam nic wspólnego z autorką. Jestem po prostu agentem ubezpieczeniowym i mam takie OC. To chyba moje zboczenie zawodowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na drugi raz pisz madrze,a nia nawijaj ze tv LCD od uderzenia pilotem rozleje sie. chyba ze ceglom p************z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze sie rozleje, po ch*j piszesz ze nie skoro nie masz pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku powyżej, czytaj ze zrozumieniem. Nie mam nic wspólnego z autorką tematu. Tylko się w nim udzieliłam w sprawie OC. I tyle. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym wiedzieć jak to się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prowo było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się pytam kto daje takim malym dzieciom pilota? Dorosly wlacza tv i ustawia kanal. Jak się dziecku znudzi to niech poprosi o zmiane kanalu a nie taka samowolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyś czytał uważniej i ze zrozumieniem to byś wiedział, ze nikt dziecku pilota nie dał, tylko położył na ławie nie spodziewając się, że dziecku w tym wieku może tak odwalić, że w szale chwyci pilota z ławy by nim pierdzielnąć w tv...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" jezeli lcd to tym bardziej losie TAM NIC NIE MA DO ROZLANIA" :O Matryca telewizora LCD zbudowana jest z cieklych krysztalow, ktore "rozlewaja" sie po silnym uderzeniu :O Naprawde tego nie wiesz? Widzialas chociaz telewizor LCD? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×