Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy przygotowane mm i potem trzymane w cieple cały czas sfermentuje się

Polecane posty

Gość gość

Bywa u mnie czasem że jak zbliża się już taka godzina gdzie moje dziecko marudzi to wiadomo że może być głodna, zrobię jej butlę i okazuje się że weźmie parę łyków i już nie chce. To szkoda mi wtedy wylewać resztę mleka czyli prawie 180 ml! I wtedy postawię to mleko na kaloryferze że w razie gdyby w końcu była głodna to wtedy jej podam ciepłe mleczko i wypija już całość. A ostatnio teściowa moja wtrąciła się i twierdzi że w taki sposób mleko sfermentuje się. Czy miała rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za czasow twojej tesciowej to mleka byly takie,ze przygotowywalo sie na noc, w podgrzewacz i nic sie nie dzialo. Teraz masz na zuzycie godzine albo dwie w zaleznosci od producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. chyba lepiej, jeśli już to wsadzić do lodówki i odgrzać. Jak kupujesz dla Was mleko to trzymasz na kaloryferze? a widziałaś kiedyś w podrzewanych witrynach mleko w sklepie? Może to jakieś rewolucyjne odkrycie,a my durni trzymamy mleko w lodówkach,żeby nie namnażały się bakterie i żebyśmy nie dostali biegunki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mleko max do godziny po przygotowaniu mozna podac :) poczytaj na opakowaniu sobie a nie prowokujesz awanture na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooooooooo bo zaraz się awanturka kolejna rozkręci hehehe zaraz wjadą matki polki karmiące z wyciągniętymi cycuchami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bebilon juz dwie godziny:P tez sie o to kiedys klocilam. Ale nowe serie mozna trzymac przez 2. Kupilam sprawdzilam, mam jak wol na opakowaniu napisan,ze 2.ratuje mnie to w nocy jak jednak maly nieglodny a tylko tak sie kreci bo w ciagi dwoch nastepnych napewno zglodnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam zawsze ten sam dylemat. Wiem, ze są osoby które tak robią - nawet mam takie dwie koleżanki i ch dzieci póki co nie maja problemów brzuszkowych.. ja sie długo nie moglam zdecydowac az nie było to potrzebne bo mała dosc szybko przestała pic w nocy. ALe tak sobie mysle że najlepije bedzie jak spróbujesz sobie smak takiego mleka po jakims czasie - jesli cos sie z nim stanie to powinnas to wyczuć. Wiadomo co jest napisane na opakowaniu... ale jakbym była producentem czegoś tak drogiego jak mm to też bym napisała ze trzeba wylać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie wylewam tylko trzymam w opakowaniu termicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w rodzinie kuzynke, ktora jadla w nocy 3 butle mleka przygotowane wieczorem. Mleko gerber. Dzis panna ma 10 lat i jest okazem zdrowia :) nie zaszkodzilo jej to, zadnych prpblemow brzuszkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trzymałam max pół godziny. Zazwyczaj wolałam jednak robić świeże mleko zwłaszcza jeśli już trochę go upił z butli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już teraz wiem kiedy mały jest naprawdę głodny i zjada mi wszystko, więc nie marnuje się ale jak był malutki to fakt dużo wylewałam i się marnowało, ale bałam się przechowywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×