Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Panna młoda kawalerski

Wieczór kawalerski sex z inną

Polecane posty

Gość Panna młoda kawalerski

N co pozwoliłyście facetowi na własnym wieczorze kawalerskim? Są granice? U nas jasno wyznaczyliśmy zasady. Wolno mu się całować z inną , tańczyć z inną , ale dotykać co najwyżej biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc autorko.przedemna wieczór kawalerski (za dwa tygodnie)uwielbiam towarzystwo kobiet także napewno będzie się działo.tylko już teraz zastanawiam się jak daleko mogę się posunąć.czy może powinienem wręcz stuknac ten ostatni raz jakąś śliczna laske? Czuję że mam na to ochotę ale czy to wypada? Czy tak można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stuknij się może w łeb:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj swojej narzeczonej czy można bo tylko jej odpowiedź sie tu liczy :) każdy w związku sam ustala zasady. Ale moim zdaniem to jest chore....dla mnie taki seks to byłaby zdrada. I to paskudna,dzień przed ślubem? :O po co ślub w takim razie skoro facet woli sie zabawiać z innymi...jak potem może przysiegać miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co się chajtasz skoro już przed ślubem masz myśli, żeby skakać w bok ? daj sobie spokój, lepiej olej ten ślub i wybierz towarzystwo kobiet które tak bardzo lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccc
Wieczór kawalerski.więc po co go organizować.napić się z kolegami to i żonaty może.wieczór kawalerski jest ostatnim dniem jakby wolnosci.więc moim zdaniem powinno się zaszaleć ten ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ona ona ona ona
Yhy. Mojego narzeczonego to by faktycznie był ostatni raz w wieczór kawalerski, bo jakbym się dowiedziała, to urżnęłabym mu fiuta i wsadziła mu w gardło. Tyle ode mnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22211133
Podbijam, co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clc
hmm...ogólnie przyjęte jest,że facet może zabawić sie na kawalerskim, nawet laskę przelecieć i cool, bo to ostatni raz i inne bzdety. Ale jakby przyszła panna mloda przespała się z innym na panieńskim, to....od razu byłoby: puściła się, d****** szmata itp...ot polska logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliśmy kawalerski z panieńskim razem. Bawiliśmy się razem. Nie potrzebowaliśmy żadnych debilnych rozbieranek, ani innych rzeczy. Nasz Wieczór często jest bardziej wspominany niż samo wesele. Każdemu, kto pyta się o takie rzeczy, należałoby postawić pytanie - dorosłaś/dorosłeś do ślubu? Moim zdaniem nie. Rozwód najdalej za dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie plytkie te milostki, jezeli od seksu z inna ma powstrzymac slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli naprawde kochasz to nie chcesz pukac innej i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ślub niestety nie powstrzyma od seksu z inną, a jak facet dzień, czy tydzień przed ślubem (bo panieński/kawalerski raczej organizuje się wcześniej) roocha inną, to po ślubie też będzie to robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×