Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Miraga 1987

in vitro co mnie czeka

Polecane posty

Gość slomeczka85
Pewnie ufam lekarzowi:-) tylko jak nie pociagne go za jezyk to nie wiele sie dowiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas111
Dzieki dziewczyny za kciuki, ech oby do jutra.. Sabaw ktory dzisiaj dzien po transferze dokladnie ? Moze za wczesnie jest ? U mnie w 8 dpt byl rano negatyw a mialam wkladane 5 dniowe blacysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slomeczka85
Ja przepraszam za moj monolog pytan ale nie mam nikogo innego do pogadania po za wami w tej materii. Czy kazda z was szla dlugim protokolem zy krotkim?wyczytalam gdzies ze dlugi niesie wiekszy odsetek zaciazonych..i czy bralyscie jakies witaminhy przed rozpoczeciem i przepraszasm za literowki ale na tablecie trudno mi sie pisze, wybaczcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slomeczka85
Sabaw bardzoo mi przykro :-( czy to bylo twoje pierwsze podejscie? I co zmusilo was do inv. Oczywiscie nie musisz pisac szczegolow, ludzka ciekawosc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas111
Sabaw strasznie mi przykro.. Sciskam mocno.. Musisz wierzyc, ze wreszcie sie uda. Zobaczysz bedziesz jeszcze mama. Scislam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabaw bardzo mi przykro naprawdę :( a tak mocno kciuki trzymałam troszkę przerwy i wracaj do walki kochana. Annas słonko jutro kciukasy mocno trzymam :) czekam na dobre wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas111
LaBrise beda dabre wiesci, musza ;) nie przyjmuje innych do wiadomosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Sabaw bardzo mi przykro. Zrób jeszcze bete żeby mieć pewność. Nie poddawaj się i walcz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola8712
LaBrise gratuluję :), widzisz jakie to forum szczęśliwe? A bylas juz z tym guzkiem u lekarza? Bete robilas? Annas caly czas trzymam kciuki za Twoją wizytę, napisz nam co i jak. Sabaw bardzo mi przykro. A które to Twoje podejscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas111
Dzieki Tola, ide dopiero na 15 wiec jeszcze troche czasu. Od wczoraj prawie juz nie plamie wiec mam nadzieje ze to dobry znak.. Zobaczymy.. Co u Ciebie ? Jak samopoczucie, czujesz juz ruchy czy jeszcze za wczesnie ? ;) LaBrise ochlonelas ? Daj znac jaka beta dzis, ciekawe czy beda dwa maluchy ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaBrise
Witajcie ja i tak nadal nie wierze :D Do lekarza idę na 14.40 przed wizytą zrobię dopiero betę zobaczymy mam nadzieję że będzie wszystko dobrze, dzisiaj rano powtórzyłam test jest druga kreska bardziej widoczna jak wczoraj popołudniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annas słonko zobaczysz że dzidzia ma się dobrze :) Pamiętaj my tutaj wszystkie na forum mocno kciuki trzymamy i jesteśmy z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola8712
LaBrise super, no tez jestem ciekawa czy 1 dzidziuś sie zadomowił, czy 2 ;). Annas mam nadzieje ze to dobry znak, mocno wierze ze bedzie dobrze, musi!!!! A ja jeszcze ruchów nie czuje, mam 13t5d ciąży, wiec mysle ze jeszcze z 2-3 tyg do pierwszych ruchów, choć lekarz mi pwoiedzial ze przy 1 ciązy mogą być poźniej wiec do 20 tyg jak nie poczuje to bedzie ok. A czuje sie świetnie, brzuch dopiero zaczyna mi sie pojawiac, ale jeszze nikt by nie poznal ze jestem w ciazy. Narazie wygladam jak dobrze najedzona hihi. Pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabaw
Dziewczyny dzieki za slowa pocieszenia, wy najlepiej wiecie co czuje bo same przez to przeszliscie/przechodzicie Dzisiaj juz mi lepiej. Wciaz zadaje sobie pytanie "dlaczego nie doszlo do zagniezdzenia" skoro embrion byl dobrej jakosci. Tola to moj drugi raz....ale zawsze mam z mrozakow bo 2 razt bylam przestymulowana produkowalam po ok 42 jajeczka. Teraz mialam 3 blastocysty. Podana 1ktora sie nie zagniezdzila. Wlasnie dzwonili z kliniki na nastepny cykl wracam po mojego kolejnego eskimoska :))) Nadzieja znow wraca. Annas super ze juz nie krwawisz, napewno wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas111
Dziewczyny naczytalam sie roznych rzeczy o ciazy pozamacicznej, wolno rosnacej becie i poronieniach i boje sie isc do lekarza dzis.. Glupia jestem, moglam nie czytac... Ide ugotowac obiadek mezowi to przestane moze myslec bo jestem przerazona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysiulk
Sabaw ciesze się, że już Ci trochę lepiej. Widzisz my wszystkie musimy mieć nerwy ze stali i uparcie wierzyć, że kiedyś w końcu się uda... Masz mrozaki więc na szczęście omija Cię "przyjemność" kolejnej stymulacji... Ja nie miałam tego szczęścia :( Powiem Wam szczerze, że przez tą przerwę którą teraz mam zaczynam mieć wątpliwości czy podejdę po raz ostatni po nowym roku. Jakoś tak jak byłam w trakcie procedury i kolejne stymulki miałam po sobie było mi łatwiej. Teraz zaczynam dochodzić do wniosku, że tak naprawdę dziecko nie jest nam potrzebne... To prawdopodobnie samoobrona przed kolejną porażką... Zawsze mówiłam, że powinnam zajść naturalnie wtedy natura zadecydowała by za mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annas nie czytaj bo na necie same najgorsze rzeczy piszą! Głowa do góry, będzie dobrze, zresztą nawet jak ma być źle to lepiej aby Ci to lekarz powiedział niż miała byś się sama doszukiwać... Trzymam mocno kciuki aby było wszystko dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola8712
Sabaw kochana fajnie że udało Ci sie podnieść i walczyć ponownie, a najważniejsze ze masz mrozaczka. Ale fest CIe lekarz przestymulowal, 42 jajeczka to jest ogrom. A gdzie sie leczysz? W GMW? Nie myślalas by porobić sobie badania immunologiczne, bo może coś stoi na przeszkodzie w tym by zarodek mogl sie zagnieżdzić. Annas powinnaś klapsa dostać za czytanie dr Gogla. Nie czytaj takich głupot mamusiu, bo tylko maluszka denerwujesz. My tu wszytskie wierzymy ze bedzie dobrze i nie ma innej opcji. Niedługo masz wizytę, trzymaj sie i pamiętaj pozytywne myslenie to jest podstawa :). Krysiu natura naturą ale nie uwazasz ze naturze niekiedy trzeba pomóc? Oczywiście zyczę z calego serduszka by Ci sie w koncu naturasik udal ale jak sie nie uda to ja na Twoim miejscu podeszlabym do ostatniego ivf. A czemu dopiero od nowego roku jak juz cos chcesz podejsc? Teraz nie mozesz? waga pięknie Ci poleciala, wiec masz ogromne szanse by ivf sie teraz udalo. A jak sie czujesz? Mierzysz temperaturkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tola lecze sie w uk jak Annas. Dwa razy bylam stymulowana i za kazdym razem mialam taka sama ilosc jajeczek. Dawke merional mialam najmniejsza. Lekarz stwierdzil ze jestem bardzo plodna. Oni jak mam na cyklu naturalnym to nic nie sprawdzaja ani nie daja zadnych lekow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomeczka85
Czy nikt nie jest w stanie odpowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomeczka ja szlam chyba długim bo miesiąc byłam na antykach. Niby to pozwala wypocząć jajnikom przed stymulacją. Nie wiem czy zwiększa to szansę na zapłodnienie. Co do witamin to ja brałam tylko kwas foliowy i magnez a mąż Salfazin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola8712
Słomeczka częsciej spotykam sie z tym ze dziewczyny idą krotkim protokolem. Nie wiem od czego zalezy czy dlugi czy krotki, ale kiedys obilo mi sie o uszy ze dlugim idzie sie przy wysokim AMH. Ale sama nie wiem. Ja szlam krotkim, a przed stymulką bralam witaminy dla kobiet starających sie i w ciazy, a ponad to wit D3 800j no i zdrowo sie odzywialismy z męzem. Moj eMek zazywal 3 miesiace przed udanym ivf Profertil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas11111
Klaps sie nalezy, z tych nerwow i glupich mysli polecialo troszke krwi... Teraz leze i za niedlugo sie zbieram..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuskus83
Annas111 trzymam za Ciebie kciukasy. Caly czas czytam forum i patre co u Ciebie!!! Tola8712 ma racje nie powinnas czytac google!!! Sabaw przykro mi:-( Slomeczka85 ja szlam krotkim a z witamin to lykalam tylko kwas foliowy. A w trakckie stymulki podwojna dawke kwasu foliowego. Nic poza tym. LaBrise gratulacje!!! A moje malenstwa rosna:-) wczoraj na usg wyszlo, iz maja juz ponad 12 cm a wiek to 16 tydz i 3-4 dni. Az sama w to nie wierze, ze sa takie duze. Ciesze sie, ze rosna na rowni. Caly czas jest miedzy nimi 1 dzien roznicy. Tola8712 jak tam Twoje samopoczucie? U mnie juz brak mdlosci i coraz lepiej sie czuje:-) nadeszly dobre dni 2 trymestru:-) Krysiulk jak bedziesz gotowa to podejdziesz do IVF ale zycze Tobie z calego serca naturalsika. Pozdarwiam wszystkie dziewczyny do ktorych nie napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiulk
Slomeczko zdecydowana wiekszosc nas szla krotkim protokolem, tak naprawde o dlugim nic nie wiemy... Annas kciukam!! Tola ja juz w pracy zapowiedzialam ze do konca roku bede normalnie wiec nie ma odwrotu. Poza tym chcialabym sprawdzic przez te pol roku czy mam jakies szanse na naturalsa bo jesli ma sie udac to teraz ;) staram sie od staran zdystansowac, ale nie umiem. Niby celowo nie planuje ale wypatruje objawow i owulki... Temperature mierze juz trzeci m-c ale nie potrafie jej interpretowac... Chcialabym schudnac wiecej ale ostatnio nie umiem oprzec sie pokusom i do cwiczen sie zmotywowac nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wizycie i bo becie :) lekarz powiedział że piersi mam nabrzmiałe ciążowe ale dla mojego spokoju powiedział bym umówiła się na USG piersi :) Beta w12dpt wynosi 292.7 lekarz powiedział że jest bardzo dobra i nie mam jej już powtarzać że mam brać leki i przyjść na wizytę za 10 dni :) powiedział że powtarzanie bety jest nie potrzebne skoro na 12dzień mam ją bardzo dobrą i nie chce mnie narażać na niepotrzebny stres... Annas słonko daj znać jak u Ciebie! Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
05.09 mam wizytę wtedy może do mnie dojdzie że faktycznie się udało i mam w sobie moje maleństwo/maleństwa bo nadal póki co nie wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LaBrise ja nawet nie wierzylam jak mialam wizyte serduszkowa. Przelomem byl a wizyta w 10tc kiedy na usg z mezem zobaczylismy dzieciatka z raczkami, nozkami. A jedno z malenst ruszalo lapkami:-) Czlowiek tyle czasu czeka na ciaze, ze jak sie w koncu uda to nie moze w to uwierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×