Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Miraga 1987

in vitro co mnie czeka

Polecane posty

Efka domniemam, że gość to Ty ;) ciesze sie, że wszystko się udało i nie bolało! Labrise kciukam za podglądanko no i dwa maluszki :) Rybko jak ten czas szybko leci, niedługo wszystkie nasze ciężaroweczki będziecie mialy rózowe bobaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie :) maluszek jest jeden już widoczny :) lekarz powiedział że jak na 22dpt jest idealnie :) wizytę serduszkową mam 16.09 więc niedługo :) dostałam nawet zdjęcia mojej małej kruszynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja odebrałam dzisiaj cześć wyników bo ciekawość nie dała mi czekać aż będzie komplet. Musiałam powtórzyć HIV, WR i inne. Ale między innymi też AMH. Mój wynik to 5,5. Nie mam pojęcia co to znaczy? Dobrze, źle? Jak to rozumieć. I progesteron 6,8 , to chyba ok jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuskus83
DoKa31 niestety nie podpowiem Tobie nic z wynikami bo sie na tym nie znam. LaBrise gratuluje podgladanka. U nas na poczatku byl widoczny jeden pecherzyk ciazowy. Dopiero na wizycie serduszkowej okazalo sie, ze sa dwa malenstwa wiec jeszcze wszystko przed Wami;-) XMaja, goscRyba ja od poczatku mam wstret do miesa i wedlin. Jak nie musze to nie jem. Wczoraj np bylismy u tesciowej na obiedzie i robila jakas chinszczyzne (rozne warzywka+piers) to warzywka z ryzem zjadlam a miesko pieskowi oddalam. XMaja jeszcze troche i mdlosci Tobie przejda ale co do siusiania to zobaczymy. Ja w nocy raz zawsze wstac musze. XMaja, goscRyba, tola8712 a nie macie takich realistycznych snow? Mi sie praktycznie codziennie cos sni gdzie wczesniej tak nie bylo i sny sa takie rzeczywiste. Szok! Krysiulk to widze, ze motywacje na dalsze odchudzanie dostajesz z zewnatrz. Duzo osob Tobie mowi, ze dobrze wygladasz:-) Super. To jest najlepsza motywacja:-) przynajmniej masz swiadomosc tego, ze zmiany sa widoczne. A jak mama? Cos mowi? Annas11 dzwonili? Kiedy idziecie na wizyte? Ciesze sie, ze nadal jestes na forum. Mam nadzieje, bedziesz miala tutaj wystarczajace wsparcie:-) Pozdrowki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam forumowiczki, mam 32 lata i od 8 staramy się o maleństwo,jak na razie bezskutecznie. Dzisiaj właśnie byłam po raz pierwszy na punkcji jajników do in vitro bo załapaliśmy się na Program Rządowy. Nie czytałam całego tematu od początku bo jest tego trochę , ale jeżeli jest już ktoś kto skorzystał z tego programu i jest w ciązy to proszę napisać. Sama teraz czekam do poniedziałku żeby się dowiedzieć czy udało się cos zapłodnić a jeżeli tak to ile. Transfer podobno w czwartek. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) jak tam weekend się zapowiada? Annas jak się kochana czujesz? JaktaOla co u Ciebie? U mnie pogoda ładna wyciągnę gdzieś męża na spacer :D życzę miłego i pogodnego dnia pozdrawiam i ściskam mocno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbina witaj, trzymam kciuki aby Ci się udało. Jeśli już dotarłaś do naszego wątku to poświęć teraz kilka chwil i przeczytaj całość. Wszystkie z nas podchodziły do inseminacji lub in vitro i dużo dziewczyn nosi maluchy pod sercem. Warto poznać nasze historie skoro razem mamy pisac a poza tym jest tu mnóstwo ciekawych informacji, które mogą zdziałac cuda!! Pozdrawiam... P.S. Kuskus dzieki za pamiec :) Moja mama jak zawsze ma odmienne zdanie do wszystkiego niż ja, przyzwyczaiłam już się ;) na swoj specyficzny sposob mnie wspiera i trzyma kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas1111
Czesc dziewczyny, Labrise gratuluje usg, fajnie ze wszystko dobrze, czekam z toba na kolejna wizyte Kuskus , LaBrise i inne dziewczyny dzieki ze o mnie pamietacie. U mnie ok, czuje sie coraz lepiej fizycznie dochodze do siebie. Psychicznie tez choc wczoraj wypilam dwa piwka i sie rozkleilam, lezki same lecialy. Dzis lepiej. Ze szpitala jeszcze nie dzwonili, mysle ze sie nie spiesza bo wiedza ze i tak musimy odczekac kilka miesiecy. Postanowilam wykorzystac te miesiace na zmiane pracy, w piatek bylam na spotkaniu, we wtorek wstepne szkolenie i okaze sie czy sie nadaje. To fajna praca wiec mam nadzieje ze ja dostane i glowa bedzie bardzo zajeta. Powiem wam ze jakos czuje panike przed kolejnym podejsciem, mam nadzieje ze z czasem to przejdzie i jak bedziemy podchodzic to bede spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tutaj cisza nikt nie pisze... Annas słonko super że lepiej się czujesz.. ja cały czas myślę o Tobie i trzymam kciuki za kolejne podejście. zmiana pracy może faktyczne pomoże zająć chodź troszkę głowę.. Jejku szkoda że to forum ostatnio takie milczące .. Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia53
Witam wszystkie forumowiczki! Jestem tu nowa, przeczytałam większosc wpisów (!) i jestem pod wrażeniem waszej wiedzy. Ja jestem dopiero na początku tej trudnej droki do wymarzonego szczęscia. Stwierdzono u mnie niedrożnosc jajowodów. Zlecono mi badanie AMH w 2,3 dniu cyklu i mam pytanie. Przez ostatnich klika miesięcy brałam antyki i odstawiłam je we wtorek. W sobotę przyszła @ ale jakaś inna, bardzo skapa (chociaż widac "żywą" krew jest tego bardzo mało). Nie wiem, czy to prawdziwa miesiączka czy bardziej plamienie. Czy w tej syruacji robienie badania ma sens? Bardzo zależy mi na czasie. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomeczka85
Hej dziewczyny, za mna wspanialy letni weekend z przyjaciolmi na jeziorem :) ładujemy bateryjki przed misją :) czytam Was regularnie :) Witam nowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiulk
Hej Andzia, ja mysle ze powinnas zrobic amh - lekarz wie co robi, poza tym wydaje mi sie ze antyki na ten wynik nie powinny miec wplywu. Powodzenia!! Slomeczko fajnie ze wypoczelas, ja za tydzien na grzybki bym chciala pojechac ;) Pozdrowionka dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiia87
Hej dziewczyny. Jak samopoczucie przy poniedziałku. U mnie ciężki rozruch jak to z samego rana. Krysiulk co do zbierania grzybów to gorąco polecam ja byłam w sobotę ok. 3 h i wczoraj 4 h nazbierałam tyle ze nie wiedziałam co z tym wszystkim zrobic ale chociaz spacerując po lesie nie mysli sie o niczym mozna psychicznie odpocząć. Dzis tez pójdę a ze mieszkam w lesie to niema problemu zeby wyskoczyć na chwile nawet popołudniu. Pozdrawiam i sle buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaahhhhhhaaaa Nie wierzę! ! ! Jestem najszczęśliwsza na świecie! Czekam na okres, bo w tym miesiącu miałam zacząć przygotowanie do INV. I coś m się spóźniał, zawsze ma ok 27-28 dni a tu wczoraj 31. I tak od niechcenia milionowy test zrobiłam a tam dwie kreski!!!!!!!!!!!!! Jedna taka słaba ale normalnie jest! Wieczorem kupiłam jeszcze dwa testy i na jednym wyszła prawie niewidoczna a na drugim znowu było widać tą drugą, taka mniej czerwona niż testowa. Ale jest!!!!! Ponad 10 lat walki, nieudane inseminacje i jak w tym miesiącu w ogóle nie oczekiwałam bo czekałam na okres żeby zacząć z INV to tu BACH!!! :) Który to może być tydzień? Bo jak liczę to do zapłodnienia musiała dojść 22.08. bo w tym miesiącu wyjątkowo słabo było ze zbliżeniami więc wiem dokładnie którego dni to musiało być. Tylko jak to teraz liczyć? Jak od dnia zbliżenia to 3 tydzień jak od ostatniej @ to 5 tydzień? Czy ja się na pewno już mogę cieszyć? Czy to jeszcze może przyjść ta wredna @? Kurde ale się boję..... W ogóle nie mogę w to uwierzyć... tyle lat..... A mój lekarz pierwszy wolny termin ma dopiero na 6 października. Czy ja mogę tyle czekać z wizytą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoKa no to Gratuluję :D ale niespodzianka, zrób może sobie Betę dla pewności.. :) Jeszcze raz Tobie Gratuluję no i kciuki trzymam daj znać jaka beta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ryba
DoKa serdeczne gratulację! Ale niespodzianka, super! Zrób betę dziś lub jutro i powtórz po dwóch dniach żeby zobaczyć jak rośnie to będziesz spokojniejsza. Tydzień ciąży liczysz od ostatniej miesiączki czyli będzie prawie 5 tc. Na wizytę tak długo ja bym nie czekała. Wybierz się najpóźniej za 2 tyg. wtedy powinno już być widać serduszko :-) Jeszcze raz gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doka wspaniale wiadomosci!! W rejestracji kobiety w ciazy maja pierwszenstwo wiec powinni cie gdzies wcisnac a jak nie to prywatnie ;) kciukam bardzo mocno aby malusze sie prawidllowo rozwijal!! Katia ja uwielbiam las, swieze powietrze wiec chetnie sie wybiore tylko nie wiem gdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiia87
Krysiulk niestety nie pomogę co do wyboru lasu gdyz ja jestem z okolic Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena83
Doka gratulacje :) ja z wizyta bym nie czekala :) jednak cuda sie zdarzają :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na prawdę cud jakiś :) To lekarz prywatny i tyle trzeba czekać! Ale przez tel. nie powiedziałam o ciąży. Pojechałam osobiście i się miejsce znalazło, na poniedziałek za tydzień :) A przy okazji zrobiłam betkę. Teraz czekam na wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas111
Doka gratulacje, i jak tu nie wierzyc w cuda ;)) Przede wszystki zrob bete 2-3 razy i sprawdz przyrost, to podstawa zeby wykluczyc pozamaciczna, przepraszam ze o tym pisze ale to wazne, odwlekanie moze powodowac komplikacje takie jak u mnie, usuniecie jajowodu. Zrob bety, to daje 100% wynik zdrowo rozwijajacej sie ciazy. Mocno gratuluje i trzymam kciukasy ;)) Zawsze mowilam ze to szczesliwy topik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia53
DoKa gratulacje wielkie!!! Ja jednak zrobiłam to AMH dzisiaj. Teraz 2 tygodnie czekania. Mam nadzieję, że wyniki będę ok, ale strach jest. Nigdy nie wiadomo. Ale czytając Wasze historie widzę, że ma send próbowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomeczka85
Hej :) pobyt nad jeziorem odbił się nam...podziębieni jesteśmy :( i do tego owulka jest wiec jakos sie motywujemy i dzialamy. Tez bym bardzo chciala zeby sie udalo i nie trzeba by bylo przechodzic przez inv.Ale poki co wszystko po staremu. Co ma być to bedzie :)a jak kupowalyscie zatrzyki to tak od reki mieli w aptece tyle ile potrzeba czy lepiej isc wczesniej by nie bylo niespodzianek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doka kciuki za wysoka bete! Andzia kciuki za dobry wynik amh! Slomeczko kciuki za naturalsa :) Ja nie mialam zadnych prolemow z dostepnoscią zastrzyków, wszystko od ręki :) Kuruj sie! Ja tez chyba jestem w okresie okoloowulacynym (w tym m-cu jakoś wszystko innaczej) i sie staramy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się zmartwilam, bo moj wynik bety to tylko 71,79. Wg. tego co kazalyscie liczyc to 5 tydz. A wynik bety rowny w normach jakby 3 tyg. Martwi mnie jeszcze to ze nie bolą mnie piersi. Natomiast mdli mnie przez pół dnia, a drugie pół dnia najchetniej bym spała. Właśnie się zresztą obudzilam;), po powrocie z pracy padlam jak nie żywa. A lekarza udało mi się załatwić na poniedziałek, wtedy się dowiem więcej. O ile @ wcześniej nie zawita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doka piersi nie musza cie bolec w cale. Beta nie jest taka zla, powtorz za dwa dni, najwazniejsze aby przyrastala. Gratuluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas111
DoKa31 narazie sie nie martw, zrob bete za dwa dni, sam przyrost nie wystarczy, musi byc podwojny. Moze zarodek sie pozno zagniezdzil i teraz ruszy beta, ale pilnuj jej bo to bardzo wazne. Przy takiej becie jak masz teraz lekarz nic nie zobaczy jeszcze. Trzymam mocno kciuki za podwajanie, zeby mocno ruszyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki serdeczne dziewczyny. Jutro pojadę zatem sprawdzić jeszcze raz. Ale stres już jest jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×