Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pesymistka123

Nasze pierwsze nieporozumienie w związku

Polecane posty

witam jestem z chłopakiem 3 miesiące i pomimo krotkiego czasu bardzo sie juz zakochalismy. Miesiąc temu wyjechał do pracy za granice jeszcze zostały mu tam niecałe 2 miesiące. Wszystko jest ok dogadujemy się wspaniale jeszcze nigdy sie nie kłociliśmy. Umowilismy się ze wróci 3 dni przed swietami, kiedyś wspominał ze moze troche pozniej bo jego bratowa ma urodziny gdzies w barze wyprawia ( on mieszka z bratem i jego zoną i bratanicą) bratowa chce zeby został. Ale pozniej stwierdził ze jednak nie zostanie na tych urodzinach kupi jakis prezent zostawi jej i wroci wczesniej. dziś dzwonił ze wróci jednak po tych urodzinach w samą wigilie bo bilet powrotny bedzie tanszy. Zrobiło mi sie przykro ze pieniądze są wazniejsze albo i bratowa ode mnie. Mowi ze teskni ze jest mu tam zle a jednak zostaje. Wiem ze to tylko 3 dni tylko nie chodzi mi o dni tylko o to ze czuje sie jakby mniej wazna powiedziałam mu o tym na spokojnie przeprosił ze tak wyszło i ze nie pomyslal ze to tak odbiore i ze tez mam go zrozumiec tylko nie wiem co ze szkoda mu kasy na drozszy bilet?. Nie poklocilismy sie jednak zle sie z tym czuje nie chce wyjsc na jakąs egoistke ale ja na jego miejscu wrociłabym jak najpredzej by sie dało co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×