Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wesele 2015

Polecane posty

Gość gość
09mz- nadrajkowska.olga@gmail.com- jezeli możesz prosze o ceny alkoholi od wódki po wina i inne mocniejsze trunki. dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam my mamy zarezerwowany termin na 3 października 2015. Najbardziej nie ogarniam spotkań z księdzem nauk przedmałżeńskich itp. wiecie może kiedy co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najgorzej było zgrać termin w kościele i żeby sala była dostępna! A mój mężczyzna stwierdził, że on wybierze gdzie będziemy się bawić. No i mamy!! Ślub w Poznaniu a wesele w Gościńcu Gryszczeniówka!! Piękne miejsce! Jakby któraś z Was szukała urokliwego miejsca z dobrym jedzeniem to polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mn
My mamy ślub 22.08.2015. Zaczęliśmy planować w listopadzie 2013 od znalezienia sali. Wesele mamy duże, więc problem był ze znalezieniem odpowiednio dużej sali. Już wtedy większość letnich terminów była zajęta w wielu miejscach. Następnie zarezerwowaliśmy termin u zespołu, który jest bardzo oblegany i minimum dwa lata wcześniej potrzebna jest rezerwacja (nasz termin był jedynym wolnym w sierpniu). Resztę miałam zamiar zostawić na jakiś czas, ale w styczniu 2014 proboszcz na kolędzie powiedział, że już mu się kończą wolne terminy na lato 2015, więc szybko i to zarezerwowaliśmy. Poszukiwania fotografa zaczęłam w lutym 2014 i okazało się, że Ci którzy mi się podobali byli już pozajmowani. Ostatecznie udało mi się znaleźć fotografa i zarezerwować w maju 2014. Upatrzoną suknię mierzyłam w lutym 2014, ale tylko dlatego, że Anna Kara była w moim mieście i była to niepowtarzalna okazja zobaczyć wszystko na sobie i na żywo. Z zakupem oczywiście czekam do około 5-6 miesięcy przed ślubem. Do wszystkich wyśmiewających wczesne przygotowania: Decyzja o ślubie powinna być podejmowana świadomie i odpowiedzialnie. Jeśli jesteście razem, kochacie się, mieszkacie razem to nie robi Wam różnicy czy ślub weźmiecie za miesiąc czy za dwa lata, bo i tak wiecie, że będziecie razem i nie musicie się spieszyć tylko po to żeby mieć "papier". Jeśli ktoś woli spontanicznie iść do ołtarza proszę bardzo, jeśli kto inny woli spokojnie, niespiesznie sobie wszystko zaplanować tak by nie stresować się niepotrzebnie czasem, a mieć wszystko "wymarzone" dlaczego nie? Wszystko zależy od pary i tego czego kto chce. Pamiętajmy, że decyzja o ślubie nie oznacza, że Nas na niego stać, a dłuższy okres przygotowań często pozwala te kilkadziesiąt tysięcy uzbierać, zainwestować czy pożyczyć z banku. Często pozwala też zaoszczędzić sporo pieniędzy. Bo nie musimy mieć wszystkiego na już, na jutro, możemy pozwolić sobie na czekanie na najlepsze oferty, promocje, przeceny, okazje. Pozdrawiam wszystkie Panny Młode z roku 2015!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim! Dołączam się do wszystkich panien młodych w 2015 :) My z moim bierzemy 29.o8 - magiczna data bo to nasza 5 rocznica ! Jednak same problemy... szukamy od dobrych kilku miesięcy fajnej sali weselnej w Poznaniu lub okolicach. Albo koszmar cenowy, albo miejsce niespecjalne.... Zalezy nam na pięknym miejscu i dosyc wyrafinowanej kuchnii...coś więcej niż przyszłowiowe flaczki, jednak kurcze jest problem. Jezeli ktoras z Was zna sale/restauracje na wesele godną polecenia - to dawac znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim ;) Ja wesele mam 25.07.2015 :) a pod koniec czerwca tego roku zaczelismy zalatwiac juz sprawy,kosciol,sale,kamerzyste ,muzyke i dekoratorke . My wesele bedziemy miec w Remizie strażackiej ;) duza,na jakies 300 osob:) ale u nas bedzie polowa mniej ;D Teraz tylko zalatwienia takie drobne,jak papiery,czy cos. a w pszyszlym roku zostanie nam tylko szegoly zalatwiac,jak ,piosenka na pierwszy taniec ,kolor dekoracji itd.. A właśnie jakie wy bedziecie chciały piosenki na pierwszy taniec,ja myślałam o 'Wybieram Ciebie' Ani Szarmach :), a kolor sali? ja myślalam o bialo bordowym,tyle ze bordo w 2 odcieniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wesele za 2 miesiace, powoli dopinam wszystko na ostatni guzik, mamy swietna salke w http://zakatek-smaku.pl/ :) Szczerze,to bardzo sie denerwuje jak to wyjdzie,a zarazem nie moge sie juz doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina1060
Ja już jestem po moim weselu i przygotowania zaczynaliśmy 1,5 roku przed. Dla najlepszy sal i zespołów były to ostatnie wolne terminy, albo byli już zajęci. Sala: www.podkasztanami.com.pl Zespół: Avanti (ojciec z dwiema córkami) Fotograf: www.bbfotograf.com Kamera: Znajomy Suknia: www.suknieanabelle.pl Garnitur: Bytom Wszystko mogę polecić bez zastanowienia! Wyszło mega! Powodzenia w przygotowaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja mam juz motyle w brzuchu na samą myśl o weselu :) Jednego dnia sie boje, drugiego nie mogę doczekać :D Huśtawki nastrojów jak u prawdziwej kobiety :) Mmay juz ogarniętą salę - http://www.rcc.pl/ - na miejscu tez jedzonko zorganizowane, ekipa muzyczna , foto i video.. prawie wszystko dopieta na ostatni guzik ... Tez sie tak zmiennie czujecie przed ślubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulińcia
Ja mam wszystko zaklepane na lipiec. Ale ogarnia mnie przerażenie, boję się że z tego całego stresu to zrobię filmową scenę i ucieknę... problem tylko taki, że wesele organizujemy w Rivierze, a to dobre 15km od warszawy, więc nie wiem jak ucieknę:P:P dawno już nie miałam takich napadów paniki... o ile w ogóle kiedykolwiek je miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I my również ślubujemy w 2015 :) Mamy już zarezerwowany termin na 29.08, salę dekorację, i całą resztę :) sukienka już upatrzona w kwietniu będzie się szyć. pozdrawiam sierpniowe Panny młode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie ja tez mam wesele w 2015 a dokladnie 25,04 zalatwiona sala kosciol kamerzysta fotograf wodzirej a reszta to tak z pol roku przed narazie sie relaksujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termin to również i my mamy zaklepany, sala zarezerwowana padło na salę w hotelu http://www.hotelspichrz.com.pl a że robimy z poprawinami to musimy również dać mozlwiość noclegu gościom. Czas pędzie nieubłagalnie,a jeszcze tyle do zrobienia!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie z Was;) przyłącze się do dyskusji.. jesteśmy w trakcie szukania Sali tyle się naoglądałam i naczytałam,że ciężko cokolwiek wybrać, ale myślać o wygodzie i komforcie chyba zdecyduje się na salę zajazu http://www.dwabratanki.pl/imprezy-rodzinne.html Gości nie będzie dużo (max 100 osób) wiec nie szukałam niczego wielkiego, wystrojem jest chyba najbliżej moich upodobań… już nie mam siły szukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ślub w przyszłym roku i nie wiem od czego zacząć :D najlepiej byłoby zorganizować jakiś pokaz i żeby jeszcze ktoś mi doradził co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynkaaaaa
Mam pytanie czy ktoś korzystał albo zna kogoś kto korzystał z usług dj?? Mamy problem bo w sumie mamy fajny zespół ale też 2 fajnych dj jarząbek i czerwinski dobre mają opinie itd. Podpowiecie coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zacząć od fotografa ;) jeżeli chodzi o Dolny Śląsk to zdecydowanie haute-photo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie My tez ślubujemy w 2015 w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam fajne miejsce w Biskupicach Siedem Drzew bardzo sympatyczne miejsce i cenowo tez całkiem, a do tego okolica prześliczna idealna na sesję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam przyszłe mężatki !;) ja już mam to za sobą, tyle przygotowań, wszystkiego,a teraz pozostaje mi tylko wrócić do albumu ze zdjęciami, który badz co bądz jest niesamowitą pamiątką. Myśle ze dobry dj też się sprawdzi, u mnie po oczepinach muzyką zajmował sie właśnie dj i musze powiedzieć ze świetnie sprawdza się to gdy na imprezie zostają w większości młodsze osoby, korzystałam z usług tego pana:' Dj paul & sound';) Osobiscie kamerzysty nie polecam, rzadko kto ma czas siadac i ogladac film przez kilka godzin,tym bardziej ze płyty nie są wieczne, ale to tylko moje zdanie ;)dlatego tez ja wybrałam fotografa, który przerosł moje oczekiwania, myslalam, ze beda to zdjecia i najzwyklejszy album, po czym to jak uchwycil pewne momenty jest niesamowite, na zdjecia czekalismy bardzo ktorko, a to co nas miło zaskoczyło, to fakt, ze zdjęcia dostalismy na płycie, która zapakowana była w specjalnie zrobione dla nas skórzane opakowanie wielkosci książki, na okładce znalazło się nasze zdjęcie jak i również na płycie - zrobilo to duze wrazenie, ale to co było najmilszym zaskoczeniem to skórzana fotoksiążka, którą dostalismy zamiast popularnego kiczowatego albumu, daje zupełnie lepszy efekt niz albumy, także jesli któras z Was bedzie miała taki wybór polecam fotoksiązke, chociaż podejrzewam ze to tez kwestia wykonania. Szczerze polecam fotografa, który robił zdjecia na naszym slubie i weselu, moim zdaniem jego usługi są tanie w porównaniu do innych fotografów rzucających sobie ceny z kosmosu i robiących wszystko z łaską. W 2015 roku moja siostra wychodzi za mąż i też bedzie korzystać z usług tego fotografa jak i zarówno dj.;)) Nasz fotograf: www.oskarzdobylak.pl - szczerze polecam !;) Powodzenia w przygotowaniach dla Przyszłych Panien Młodych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z Was robi ślub w plenerze??:) my zastanawiamy się nad takim rozwiązaniem, tym bardziej, że ślub ma się odbyć w lipcu. Znalazłam świetne miejsce - pałac nad wodą :D http://palacdomaniowski.pl czy ktoś z Was organizował przyjęcie weselne w tym miejscu? trochę się obawiam, bo jak nie będzie pogody, to trzeba będzie przenosić całą imprezę do restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja też mam ślub i wesele w 2015 roku, 19 wrzesień :) i załatwioną mamy już salę, wodzireja, zespół, fotografa i kamerzystę :) małopolska. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2908
Hej dziewczyny usmiech.gif my również bierzemy ślub w 2015 usmiech.gif nasza data to 29.08. Mamy już zarezerwowane i zapłacone zaliczki za salę weselną, wraz z cateringiem , dekoratorkę, kamerzystę który jest równocześnie fotografem oraz orkiestrę. Na początku przyszłego roku chcemy kupić obrączki oraz alkohol. Sukienka już upatrzona w kwietniu będzie się szyć. Narzeczony też powoli rozgląda się za garniturem Jaki jest wasz kolor przewodni wesela ? Mój to biało - chabrowy takie będą moje dekoracje na sali oraz kolor zaproszeń. Pozdrawiam PM z 2015 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rahexa
A my dziś byliśmy u księdza wstępnie zaklepać sobie godzinę ślubu :P a kolor to myślę nad biało-różowym, jakieś odcienie różu, takie delikatne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy 3 październik 2015, bardzo chciałam 26 wrzesień (moi rodzice brali wtedy ślub), ale niestety nie było wolnych terminów. Miałam restauracje +noclegi zarezerwowane na tę datę, ale po pytałam wśród znajomych o opinie na temat tej restauracji i wszyscy mówili, że jedzenie nie świeże dają i bardzo małe porcje, a jak ktoś chce dokładkę to później trzeba dopłacić, więc w czerwcu musiałam szukać od nowa. Teraz mam salę, kucharkę (sprawdzoną) + obsługę i orkiestrę, jeszcze się teraz musze wybrać do księdza, bo nie mam kursu przedmałżeńskiego i oczywiście ustalić godzinę ślubu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my chcemy zrobić wesele niedaleko Wrocławia. wybraliśmy malowniczo położony pensjonat w Górach Sowich: www.chatanadsztolnia.pl mają przestronną salę,catering i wygodne miejsca noclegowe na miejscu,na czym nam bardzo zależało,bo mamy gości z całej Polski. też nie mam głowy,żeby sama wszystkiego dopilnować,ale na szczęście rodzina sporo nam pomaga przy organizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie o granatowym, jako kolor przewodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×