Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wesele 2015

Polecane posty

Gość gość
Hej, Nasza data to 15.08,2015r. Sale, zespół i kamerzystę zarezerwowaliśmy już w kwietniu 2013 roku. Jak na razie jestem w szoku, że czas tak szybko leci. I nie wiem kiedy zabierać się za resztę spraw. Sukienkę ma mi uszyć znajoma krawcowa, powiedziała, że jeśli chce mieć sukienkę dobrze dopasowaną i żeby ona miała spokojnie czas na projekt dla mnie, to mam się do niej zgłosić w styczniu 2015r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Czy macie jakieś ciekawe propozycje na podziękowanie dla rodziców? Zaznaczam, że mnie wychowuje tylko matka, gdyż ojciec zmarł natomiast mój przyszły ma obydwoje rodziców. Zastanawiałam się czy tego nie ominąć? Ale nie wiem czy wypada, z drugiej strony mojej mamie należą się podziękowania ponieważ ona najbardziej nam pomaga w finansowaniu tej uroczystości i najbardziej nas wspiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
WItam :) ja już wcześniej pisałam na ten temat, u mnie sprawa wygląda tak, że moi rodzice są już wiele lat po rozwodzie a narzeczony ma oboje rodziców "razem" i nie robimy typowych podziękowań dla rodziców podczas wesela (podziękujemy im w domu po weselu na spokojnie wręczając drobne upominki). Natomiast zamiast podziękowań dla rodziców podczas wesela będziemy wyświetlali krótki filmik o nas (od dzieciństwa do obecnego czasu) chcemy to zrobić w sposób zabawny dla luźnej atmosfery :) Sądzę że takie wyjście będzie o niebo lepsze niż udawanie przed innymi że sytuacja jest inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura161
Myślałyście o samochodzie na ten dzień??? Mogę dołączyć się do porad. Otóż ja wynajęłam limuzynę lincolna i szczerze Wam polecam, ponieważ jeśli macie dużą suknię to zmieści się bez problemu w tym aucie. Drzwi się szeroko otwierają, więc zmieścicie się bez kłopotu na facebooku można znaleźć pana wpisując zabytkowa limuzyna Toruń lincoln continental.POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastinaa
U nas chyba będziemy robić podziękowanie na sali. Nie krytykuje oczywiście innych rozwiązań, ale u nas tak jest przyjęte i wydaje mi się, że rodzicom którzy sporo nam pomagają przy weselu mogłoby być przykro, że z tej formy tradycyjnej zrezygnowaliśmy. Poza tym rodzice narzeczonego to starsi ludzie i akurat tu stawiamy na tradycyjne życzenia, jakiś upominek i coś razem zatańczymy, ale na pewno nie 'cudownych rodziców' bo tego już nie wytrzymam ;) A później planujemy zrobić takie jakby 'pasowanie na teściów', widziałam to gdzieś na yt, młoda para odczytuje taki niby regulamin bycia teściem, a rodzice odpowiadają, że przysięgają, wszystko zrobione bardzo na wesoło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wideofilmowanie Firma Mucha
Zapraszam 506485064

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuula23
Cześć wszystkim, chciałabym dołączyć do forum. Nasza data to 15 sierpnia oczywiście w następnym roku:) Salę, zespół oraz kamerzystę i fotografa mamy już zaklepanych. Zarówno fotograf jak i kamerzysta to nasi znajomi także było łatwiej i taniej nie ukrywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastinaa
witamy :) z jakiego rejonu jesteś? no tak pakiet podstawowy już jest, z resztą załatwień pewnie ruszacie za jakiś czas tak jak większość tutaj? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuula23
Jestem ze świętokrzyskiego, chociaż studiuje teraz w Krakowie. Ze względu na to, że mój D został "w domu" i dzieli nas odległość 150km to on załatwiał wiekszość niezbędnych rzeczy :P mi zostają te "mniej ważne" (wg. niego:)) czyli dekoracje itp itd.Zajmę się tym pózniej. W lokalu na szczęście w cenie talerzyka są zarówno napoje (ciepłe i zimne nielimitowane), owoce, ciasta i podstawowa dekoracja sali, której wygląd można ustalić z właścicielką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Paula też biorę ślub 1.08.2015 roku :-) .Nadal nie mam fotografa i to mnie jakoś martwi ,Czy myślicie że powinnam już wreszcie kogoś znaleźć bo tak mi się ciężko zdecydować .... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuula23
Z tego co wiem to wszystko zależy od tego jakiej jakości chcesz mieć zdjęcia. Jeżeli dany fotograf jest dobry w swoim fachu to poza wysoką ceną ma również obłożone terminy w sezonie weselnym i na sierpień może być ciężko z wolnym terminem chociaż to też zależy w jakim rejonie Polski podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastinaa
My rezerwowaliśmy fotografa na 2 lata przed ślubem i na miesiące letnie już ciężko było nam się wpasować. Zależało nam na konkretnym fotografie i kamerzyście, w dodatku są sprawdzeni i rozchwytywani wiec wiedzieliśmy, że musimy dużo wcześniej ich rezerwować. Jeśli nie masz kogoś konkretnego to radziłabym już się rozglądać i poumawiać na spotkania, na których się dowiesz co oferują i za ile i wtedy po spotkaniu możesz podjąć decyzję. Im będzie bliżej Waszej daty, tym Ci 'lepsi' będą już mieli pozajmowane terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuula23
Nie wiem czy temat ten był już poruszany..... ale czy macie jakieś motywy przewodnie / kolory przewodnie Waszych wesel??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
U nas kolorem przewodnim będzie niebieski a dokładniej kobaltowy :) Restauracja w której będziemy mieć wesele ma właśnie takie "dodatki". Chciałabym mieć właśnie taki bukiet a może i nawet buty jeżeli znajdę odpowiednie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tam się najbardziej podoba odcien bladego różu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zastanawiam się jaki wybrać kolor, w innym temacie dziewczyny pisały o fiolecie. W sali jest braz, wiec powinien pasowac chyba. Najlepiej to chyba kilka odcieni, zeby nie było za jednokolorowo. Bo raczej nie wyobrazam sobie by świadkowa odpalila sie w taki fiolet:) http://organizerslubny24.pl/blog/65/kolor-przewodni-radiant-orchid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fiolet, ale nie za mocny to dobry pomysł, bo zawsze się dopasuje do sali itd. byłam na weselu gdzie był i dobrze to wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuula23
Niestety mi strasznie ciężko zdecydować się mi na tylko jeden kolor. Więc w chwili obecnej zdecydowaliśmy się na motyw a nad wyborem koloru jeszcze się zastanowimy. Chcemy wesele w stylu rustykalnym co o tym sądzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuula23
a fiolet to kolor roku podobno więc super, kojarzy mi się z lawendą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez wlasnie zobaczylam, ze to kolor roku, wiec czemu nie:) jak nie chcesz jednego koloru, to moze rozne odcienie fioletu i polaczyc np z kremem albo biela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnms
Witam, z Podkarpacia, Ślub 25 lipca 2015, sala i zespół i kucharka zarezerwowane. Wesele jednodniowe na 100-120 osób. Przygotowania zaczęliśmy w drugiej połowie stycznia(3 miesiące po zaręczynach). Poszukujemy fotografa i kamerzysty. Wiem też jaką chcę mieć suknię, i buty też mam już upatrzone, ale na to jeszcze za wcześnie. Obrączki chyba będziemy chcieli takie bardziej tradycyjne z żółtego złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnms
kolor przewodni ten fiolet jest super, może nawet taki wybiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnms
piosenka Ireny Jarockiej ,, Jeszcze tyle przed nami" na pierwszy taniec też świetny pomysł, kto wie może tutaj na tym forum znajdę inspirację. Przyszłe PM jakiej długości macie włosy, zapuszczacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuula23
Myśleliśmy o połączeniu kolorów z zielenią. Wtedy dobrze wpasowałyby sie w rustykalne klimaty. Co do zapuszczania włosów to od kilku lat mam raczej stała długość- za ramiona. A co sądzicie o wiankach do włosów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy jaki, tylko nie za duży bo okropnie wyglada. Widzialam gdzies takie zdjecia, ze panna mloda miala wianek wieszy niz glowe i wygladala jak z aureola:) wiec musi byc maly, ale ogolnie na plus. A co do fioletu to fajnie wyglada, podoba mi sie z polaczenie kolorow na serwecie pod menu, moze dobrze wyglądać w całości dekoracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuula23
Lokal weselny, gdzie odbędzie się moje wesele jest wykończony na biało, więc chyba wszystkie kolory będą pasowały. Fajne jest też to, że właścicielka bezpłatnie dekoruje sale jadalną według twojego pomysłu (dekoracja stołów) a co do reszty można samemu coś wymyślić niedrogim kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuula23
a co do wianka to rzeczywiście racja, że nie może być zbyt duży. Myślicie, że dodanie do niego welonu to już przesada czy ujdzie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem przesada, kwiatek i welon jeszcze ok, ale wianek i welon to już chyba za dużo. Zakochalam się w tych fioletowych sandalkach, dlugo szukalam jakich fajnych w kolorze, ale nie przesadzonych. szkoda, że nie napisali jakiej firmy. Booooskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×