Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wesele 2015

Polecane posty

Gość gość
mi też najbardziej podoba mi się ta ostatnia,cudna, klasyczna. ale ja chyba coś uszyje w tym guscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co wy? na 2015? to zaklepcie od razu chrzciny, I komunię, bierzmowanie i małżeństwo waszym dzieciom ;-) bo sali nie będzie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regina1987
Hejka, my już w końcówce przygotowań :) Ślub 28.06. Nie będę się rozpisywać za bardzo, w kazdym razie nie będziemy robić wesela w sali, tylko w plenerze. Właściwie wszystko opędziliśmy jedną firmą cateringową (http://www.alfacatering.pl), tzn jedzenie, obsługę, stoły i wszystko co potrzebne. Najlepsze że nie mam jeszcze sukienki :D No wiem, wyrodna panna młoda... Mógłby ktoś polecić jakiś salon sukien ślubnych we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuula23
my też myśleliśmy o ślubie w plenerze, przeszkodą jest jednak pogoda a raczej jej zmienność:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tez jest moj klimat ulubiony, uwielbiam rustykalny styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuula23
My też chcemy w tym stylu, tyle że będziemy musieli połączyć to z dość elegancką salą ( na szczeście bez zbędnego przepychu). Fajne pomysły można podpatrzeć na tej stronce : http://rusticweddingchic.com/ . Można podpatrzeć różne pomysły na DIY albo pooglądać relacje foto ze prawdziwych ślubów. Stronką w języku angielskim ale do ogarnięcia. U nas będzie około 140 osób i jak na moje strony mówią, że to bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuula23
chociaż uważam że moglibyśmy spokojnie w 100 się zamknać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wesela rustykalne są bardzo klimatyczne, ale trzeba to wszytsko zręcznie połączyć, żeby nie przesadzić :) bardzo podoba mi się dekoracja stołu z pierwszych zdjęc proste drewniane krzesła i pastelowe nakrycia, cudo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wesele super no na spoko :) www.youtube.com/watch?v=fM3i2-hdbiQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastinaa
Anula też przeglądam różne stronki DIY i staram się już zainspirować czymś na przyszły rok :) od koleżanek ze studiów dostałam książkę Poradnik Panny Młodej w matrasie kosztuje ok 15zł i śmiało mogę polecić! fajne ciekawostki, inspiracje, niezbędniki, w dodatku dużo śmiechu podczas czytania i fajna pamiątka na przyszłość :) Dodatkowo zainstalowałam sobie w smartfonie Dreamdays- aplikacje odliczającą dni do różnych wydarzeń i tak też np do naszego wielkiego dnia zostało 412 dni :) też fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuula23
ja dostałam coś co nazywa się "Poradnik naszego ślubu' ale nie polecam. Poza miejscem na spisanie ważnych rzeczy nie jest inspirujący raczej. U mnie na sali też w cenie są dekoracje- ich wygląd będę mogła sama ustalić wcześniej. A moje miejsce na artystyczne wyżycie będzie w dekoracji mojego domu (na poprawiny), papeterii i upominków dla gości. Co do Ciebie Panno Anno :) widzę że chyba masz jakąś koncepcje w główce :) pochwal się swoimi ustaleniami chętnie poczytamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuula23
a co do licznika fajna sprawa aż sama zobaczę :) 459 jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaTrojan
Witajcie, pozwólcie, że się do Was przyłączę :) Swój ślub mam zaplanowany na 1 sierpnia 2015 r. Sala zaklepana, kamerzysta, fotograf, zespół również....Tylko jakoś do księdza nam nie po drodze:) Wszystko rezerwowaliśmy w lutym 2014. Sala miała już połowę wakcji zarezerwowanych, natomias reszta dopiero otwierała swoje kalendarze na 2015 więc udało nam się dogadć bez problemu z ludźmi, których chcieliśmy zatrudnić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuula23
My już po księdzu. Oficjalnie zaczynamy o 14.00 15 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, my tylko cywilny, ale wesele ma być :) Staram się tak zakombinować, żeby nie wyszło mega drogo, ale żeby było fajnie. Gości max 100, chociaż jeszcze będziemy się starać okroić tę listę. Sale będziemy mieli wynajęto po znajomości w bursie, więc u mnie też mocno pójdzie w ruch DIY, żeby to ładnie zaaranżować. Ale takie poważne DIY, bez wizyty w leroyu się nie obędzie. Jedzenie, stoły itp. będziemy ogarniać tutaj www.alfacatering.pl, właśnie czekam na ofertę. Nie będzie zespołu, tylko dj. Nie tylko ze względy na kasę, ale na to że ja zespołów weselnych nie za bardzo trawię. Sukienkę chciałam ściągnąć z dhgate, ale po tym jak zobaczyłam, jak potrafią wyglądać w rzeczywistości, to jednak się zastanowię jeszcze. I taki jest plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, Ja będę mieć ślub 8.08.2015, na razie mam tylko salę koszt to 190 zł od osoby, wesele na 80 osób około. Teraz przeglądam Dj-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09mz
Hej dziewczyny! :) Pracuję dla bezpośredniego importera win i alkoholi mocnych, gdyby któraś szukała wina, wódki innych alkoholi np. whisky to polecam się ;) mamy specjalne ceny weselne i dodatkowo mogę udzielić rabatu w zależności od ilości zamówienia, a przy tym dostawa w każdy zakątek polski gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my zareczylismy sie 15 marca 2014 i slub odbył sie 6 czerwca 2014. Wszystko załatwione w krótkim czasie ale porządnie . Ale jak jest kasa to NO problem :D . Teraz pisze do was z Malediwów , bo tu mamy miesiąc miodowy :) Congrats !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssst84
09mz >>-> w jakiej cenie macie wódeczkę Finlandię 0,5 L ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09ma
pssst84 - podaj maila to Ci wszystko ze szczegółami opiszę i wyślę cały cennik pdf z wódkami weselnymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssst84
09mz - pssst84@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
któraś z was wspominała,że zdecydowała się na catering jako obsługę w zakresie przyjęcia, sama zaczełam sie nad tym zastanawiać, znalazłam kilka firm ode mnie typu http://www.slimak.com.pl i porównóje ceny, naprawdę myslicie,że to może wypalić? Sprawdzałam cenniki na str u nich, nie wyglada źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_la1986
pssst84 2014.06.13 09mz - ja równiez poproasze o ceny alkoholi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09mz
Ola, muszę mieć maila Twojego, żeby Ci to wysłać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam na facebooka : ślubne perypetie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09mz to i ja poproszę taki cennik :) mail : renata.91@spoko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda matka
jeśli chodzi o dj'ów na ostatnią chwilę to polecam: http://www.djnaimpreze.info/ - firmę tworzy kilku dj'ów, więc łatwiej o wolne terminy, mnie uratowali przed katastrofą, jak nam w ostatniej chwili zespół wypowiedział umowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×