Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wesele 2015

Polecane posty

Gość gość
ja zaczęlam przygotowania na ślub juz sala zarezerwowana na 27.06.2015 lista gosci spisana (210 osób) fotograf jest kamerzysty nie bedzie chyba bo tak sobie mysle ze obejrze raz a potem bedzie rzucona w kąt chyba wole miec duzo zdjec. zaproszenia wybrane (narazie tylko wzór) zbieram sie żeby zadzwonic i zamówic limuzynę bede miała 2 pary swiadków. chociaz jest opcja ze bedziemy jechac wozem strażackim ale nic pewnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wątek głosi tutaj wesela dopiero będą, więc się nie rozpytuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, ale rozeznanie ktoś może mieć... więc chyba można pytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny napiszcie ile placicie od osoby za sale? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
180zł za 1dzień, 240zł za dwa dni- małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurde to bardzo duzo, a mozesz napisac co masz w to wliczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małopolska: osobny wynajem sali 800 zł, catering ok. 110 zł/os (wszystko z ciastami i stołem wiejskim). Żeby porównać z cenami dworków/pałaców/sal weselnych, trzeba doliczyć dekorację, ale nie mam pojęcia ile to może kosztować, bo jeszcze się nie interesowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuula23
160 zł/os (ciasta, owoce i napoje w cenie) świętokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
My płacimy 280 zł za 1 dzień, w tym mamy żywe kwiaty, alkohol nieograniczona ilość (wódka, wina i piwo), napoje również nieograniczone, stół alkoholi "luksusowych", ciasta, tort, stół z swojskim jadłem. Także mamy w tej cenie praktycznie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
A region - Śląsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja ta od 180zł za 1dzień, 240zł za dwa dni- małopolska, w ceni mamy wszystko prócz wódki (dekoracje, obsługa i wszystko inne jest wliczone) więc suma sumarum oszczedzamy na tym niż mielibyśmy płacić za wszystko osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella060615
My płacimy 180zl (w tym ciasta napoje owoce) bez alkoholu i tortu za jeden dzien a za drugi 40zl od osoby.wojewodztwo warm-mazurskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastinaa
Udanych i spokojnych Świąt dziewczyny!, bo w przyszłym roku o tej porze będziemy już odliczać do naszych wielkich dni, więc pewnie będzie mniej spokojnie niż teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny :) Dąłączam się do wątku bo i ja mam ślub w 2015 roku a dokładnie 8 sierpnia. Widzę, że nie jestem sama bo niektore z was też tego dnia slubują :) My mamy już salę, fotografa i kamerzyste a także DJa :) powoli rozglądam sie za sukienka ślubną a i obraczki też mamy juz upatrzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuula23
Super a sukienka w jakim stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam termin wesela na 15.08.2015r. w Hotelu Wellness and SPA - GLORIA w Przemyślu. Hotel wizualnie jest bardzo ładny i zadbany. Sala jest naprawdę piękna, mogąca pomieścić do 150-180 osób, ale oczywiście mniejsze wesela też są organizowane (nasze miało byc na ok. 100 osób). Menadżerka bardzo miła i pomocna, wszystko można z nią dogadać, do dyspozycji cały dzień. Cena za osobę atrakcyjna uzależniona od liczby osób. Z narzeczonym zdecydowaliśmy się na małe przyjęcie, a nie chcemy stracić zaliczki (4.000 zł.) tylko na tym nam zależy. Oczywiście zaliczka zostaje wliczona do pełnych kosztów wesela. Zdjęcia hotelu oraz sali można obejrzeć tutaj: http://hotelgloria.pl/galeria/?album=1&gallery=6 Więcej informacji udzielę mailowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_01
Hej paula_01 też mam wesele 01.08.2015, ale troszkę planujemy mniejsze 90-100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_01
hej gość z 24.03.2014 fajnie, że jest jeszcze jedna para z datą 01-08-2015.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuula23
ja chciałabym coś zwiewnego i lekkiego (ślub w rustykalnym stylu).. strasznie podobają się mi sukienki z dłuższym rękawem ale w sierpniu jest duże prawdopodobieństwo upałów więc chyba zrezygnuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuula23
myślałam o sukni z kolekcji anna kara. Ciekawe w jakim przedziale pieniężnym się mieszczą nie wiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na wątek w zakładce diety o tytule "panny młode w biegu po zgrabna sylwetkę" wszystkie panie które chcą się odchudzać i wzajemnie motywować ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula23 Chciałam kupić suknię z kolekcji Anna Kara ale kosztowała 3900zł i zrezygnowałam ;) ale suknie mają piękne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ktoś szukał zespołu, to polecam www.codaband.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie ceny też trochę odstraszają :) chociaz suknie piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×