Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wesele 2015

Polecane posty

Gość Didaaa
My początkowo też chcieliśmy walca, jednak mój narzeczony niezbyt dobrze czuje się w takich "sztywnych" tańcach :) I w związku z tym zatańczymy piosenkę bez wyuczonych kroków, po prostu wolna piosenka w ramionach już wtedy męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłoroczna Panna Młoda
No właśnie szkoda pod tym względem, że to walc, bo bardzo lubię ten utwór, a też nie chcemy czegoś, co wyjdzie sztywno... Podoba mi się też piosenka Ireny Jarockiej "Jeszcze wszystko przed nami". Piękne słowa, dobrze się tańczy, nie jest oklepana jako pierwszy taniec, ale miała ją na swoim ślubie niedawno siostra mojego narzeczonego i trochę chyba by mi głupio było tak "zgapiać", nie wiem sama... Posłuchajcie jakie to piękne: http://www.youtube.com/watch?v=vgFbCgCc9TM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłoroczna Panna Młoda
poprawka: "Jeszcze tyle przed nami" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłoroczna Panna Młoda
Kurcze... słucham tej piosenki i łezki mi się kręcą w oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia199991
Hej:) nasz termin 6 czerwiec 2015 :) no zdecydowanie my mamy najwiecej gosci 280 hmm no coz takie rodziny duze .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
No to faktycznie 280 to bardzo dużo, podziwiam :) u nas będzie 130 a i tak uważam, że to sporo, ale nasze rodziny są dosyć liczne i to same osoby z którymi oboje utrzymujemy stały kontakt. Jeszcze pytanko do was dziewczyny, robicie wesele dwu czy jednodniowe? U nas będzie to 1 dzień i późne poranne śniadanie w formie bufetu dla gości i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia199991
nom my nie mielismy wyboru z salami bo trzeba bylo szukac na 300 osob a takich malo ale udalo nam sie zarezerwowac w nowo otwartej. Tak my robimy wesele i poprawiny taki juz zwyczaj w naszej rodzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże wesele=duże wyzwanie :-) ale super mieć tyle gości :-), u mnie będzie ok110 , róbmy wesele bez poprawin ;-),i właśnie chciałam się Was poradzić dziewczynki kilka osób nocuje w hotelu po weselu czy powinnam wykupić dla nich sniadanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
Gdyby co to ja pisze Niebanalna24:-) tu wyżej heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia199991
jak nie robisz poprawin to wypadaloby zeby goscie co spali w hotelu zjedli jakies sniadanie:) u mnie tez goscie beda nocowali w pokojach w mojej sali weselnej ale raczej nie bede im oplacac sniadania skoro beda poprawiny .. no jednak to juz wydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
U mnie razem do hotelu należą domki letniskowe i tam nasi goście będą spali i tak jak wspomniałam około 12 może wcześniej (drugiego dnia) będzie podane śniadanie w hotelu w formie bufetu a następnie pożegnamy się z gośćmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
Dodam że akurat nocuje goście którzy są z daleka i goście z dziećmi więc może rzeczywiście głupio ich wypuścić bez śniadania .... , dziewczyny a myslalyscie już gdzie robicie sesję plenerowa ??:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość codaband
Witam! Dla zainteresowanych wynajęciem zespołu weselnego www.codaband.pl Promocje na terminy 2014 i 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia_06
Marysia199991 mamy ten sam termin ślubu co Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny :-) My z moim narzeczonym wstępnie ustaliliśmy datę ślubu na 25 kwietnia 2015 :-) już nie mogę się doczekać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia199991
Agusia_06.. TO MAMY ŚWIETNY TERMIN ŚLUBU :) My też nie możemy się doczekać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia_06
I jak Wam idą przygotowania do ślubu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia199991
Mamy już sale , zespół i kościół załatwiony :) rozglądamy się za kamerzystą i fotografem:) a Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastinaa
Marysia macie już kościół załatwiony? Wychodzę za mąż trzy tyg po Was i o kościele myślałam, że przy świętach grudniowych odwiedzimy moją parafię, pół roku wcześniej to chyba nie za późno nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślałam, ze załatwię kościół trzy mc przed. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastinaa
Trzy miesiące przed daje się na zapowiedzi, a termin rezerwuje wydaje mi się wcześniej, tak jak wyżej pisałam myślałam, ze pół roku wcześniej wystarczy.... Dziewczyny jak u Was z tą kwestią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia199991
Zarezerwowaliśmy wcześniej bo chmielimy mieć możliwość wyboru godziny ale z tego co wiem to mój szwagier rezerwował jakoś rok przed i miał tylko 1 godzinę do wyboru... A ksiądz kazał zgłosić nam się w marcu z wszystkimi potrzebnymi dokumentami i oczywiście umieścić opłatę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_89
Witam, mam ślub 16 maja 2015 i mamy już salę, orkiestrę :) myślimy nad fotografem i kamerzystą, ale jakoś odkładamy to na później :P jestem z lubelskiego i może Któraś z Was mogłaby kogoś polecić? :) jeśli chodzi o suknię to ostatnio mierzyłam i już mam tą idealną, ale Pani z salonu zapraszała na grudzień, wtedy są spore rabaty :)a jakos dużo wczesniej nie chciałabym kupować :) a mierzyłam już teraz bo chodziłam po salonach z przyjaciółką która ma ślub w tym roku i tak sie skusiłam na przymierzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa zakochana
Wesele w sierpniu, jak nietrudno się domyślić;) Z poprawinami robimy, sporo gości się zjeżdzą, trzeba ich przenocować, bo są z daleka. Poza tym na poprawinach z tego co pamiętam na weselach, na których ja bywałam, najlepsza zabawa była. Poprawiny w ogóle w plenerze robimy pod namiotami prawdopodobnie. Sala niedaleko Wrocka w ogóle jest - Zamek Dobra. Nie za bardzo chce mieć kamerzystę, ale moja rodzina się upiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_01
Hej wszystkim :) My mamy termin na 1 sierpnia 2015, jak na razie zarezerwowana tylko sala i zespół, za kamerzystą i fotografem będziemy się rozglądać niedługo zapewne. :) Wesele na około 120-130 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planujesz ślub i potrzebujesz pomocy w doborze kolorów i kwiatów? My z przyjemnością doradzimy Tobie we wszystkim. Jeśli zgłosisz się do nas do końca kwietnia otrzymasz 20% zniżki na nasze usługi. Napisz do nas, chabrowykapelusz@gmail.com lub zadzwoń 509 478 776 Czekamy na Ciebie:-) szukaj nas na fb - chabrowy kapelusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSSST84
cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. Nie wiem czy uda mi się jakoś do Was dołączyć. Tak jak Wy wychodzę za mąż w 2015 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastinaa
to wątek dla każdej przyszłej panny młodej 2015, więc witamy ;) na jakim etapie przygotowań jesteś, kiedy ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec ja wychodze za maz 23 maja. na dzien dzisiejszy mamy sale zarezerwowana, zespol, kamerzyste i fotografa. reszta czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jestem tu po raz pierwszy. Ja też biorę ślub w 2015 roku. Jak data w nicku wskazuje będzie to 15 sierpnia. My nie robimy wesela, tylko obiad dla najbliższych i przyjaciół. Później chcemy jechać gdzieś w podróż poślubną. Zastanawiamy się jeszcze gdzie. Pozdrawiam. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×