Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TO FACET KOCHA A KOBIETA WYMAGA

Polecane posty

Gość gość

miłość kobiety to mit mężczyźni kochają kobiety wymagają tak już niestety jest zawsze to facet musi się wykazać- dać od siebie więcej kobieta tylko wymaga i chce się jak najlepiej sprzedać wiadomo ze każdy nie chce być samotny i potrzebuje bliskości-faceci tez! ale to facet musi zawsze dać kasę, pewność siebie, tabun koleżków, przebicie w towarzystwie, zaradność -bo jak nie to kobieta kreci noskiem i wychodzi z założenia za jak nie ten to inny. dziwi czemu potępia się męskie zdrady-przecież czemu facet ma się litować nad zapuszczona/znudzona zoną jak ona jeszcze kilka lat temu by go olała i pobiegła do innego jak by on nie spełnił jej (wybujałych) wymogów ale jednak większość facetów jest wiernych swoim kobietom-mimo świadomości ze gdyby nie potrafił jej sobie wykupić za swoje umiejętności/pozytywne cechy ona by miała go w d***e praktyczni zawsze związek opiera się na facecie i to facet wszystko robi-a kobieta jest tylko dodatkiem do niego-przychodzi na gotowe bo to ona może przebierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przemyślcie sobie związki wokół was-to zawsze facet to ten lepszy i więcej od siebie daje w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tia, facet kocha - o ile kobieta jest piękna, zgrabna, zdrowa i młoda. Wtedy ,,kocha".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KevinLomax
ojje ale wywód, długo nad tym myślałeś??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak facet kocha jeśli kobieta jest piękna, szczupła i młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KevinLomax
już widzę te tabuny mężczyzn dających więcej od siebie. Dorośnij facet/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta cała wielka, mityczna, romantyczna miłość, to tylko i wyłącznie transakcja wymienna. Nic duchowego i wzniosłego w tym zaiste nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że piszesz o sobie i swojej kobiecie. Uogólnianie nic tu nie da bowiem wszyscy bez względu na płeć jesteśmy inni, myślimy inaczej i postępujemy inaczej. W związku można być partnerami, a o uczucia dbać należy zawsze,a nie wtedy, kiedy się coś sypie i nie rozumiesz co się dzieje. Co do związków wokół mnie - różnie to bywa: w dwóch alkoholicy [mężowie moich przyjaciółek], no oni, to pewnie mimo tej "wady' są NAJLEPSI, i dużo więcej dają zgryzot !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety nic od siebie nie dają. Tylko wymagają. A facet ma doskakiwać bo od tego jest. To facet ma się starać w związku a nie kobieta. Kobieta tylko mówi że ma być tak i tak. Jeśli mówi to i tak dobrze bo najczęściej każe się domyślać a jeśli facet nie domyśli się i nie wykona życzenia to będzie rasowy foch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet musi: -dobrze zarabiać -mieć pozycje społeczną -być przebojowym w towarzystwie -zdobywać kobietę-mieć odwagę ja poderwać -być zaradnym, umieć wszystko naprawić i załatwić -być ''kozakiem'' i pewnym siebie twardzielem w towarzystwie a kobiety panikują jak wymaga się od nich jakiekolwiek poświecenia-praktycznie nic nie musi i w 90 % przypadków dobiera sobie faceta o wiele lepszego i zaradniejszego od siebie, a jak jest ładna i ma powodzenie to i tak kreci nosem. wiele kobiet tłumaczy się tym ze musi się zajmować porządkami w domu a facet nie ale i tak facet musi interweniować gdy pojawi się jakaś nietypowa sytuacja- na przykład cos się zepsuje-pomimo ze np. o wiele więcej od kobiety zarabia wykonując ciężką lub trudniejszą prace. a kobiety panikują jak wymaga się od nich jakiegokolwiek poświecenia np. cnotliwości ,małej przeszłości seksualnej j albo wierności-do tego jeszcze panika ze faceci to chamy bo nie chcą wioząc się z samotnymi matkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''KevinLomax już widzę te tabuny mężczyzn dających więcej od siebie. Dorośnij facet/ '' już widzę te dziewczyny wiążące się z nieśmiałym i biednym chłopakiem rozejrzyjcie się wokoło siebie-zawsze to facet więcej daje od kobiety -a ona stanowi tylko dodatek do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Jeśli mówi to i tak dobrze bo najczęściej każe się domyślać a jeśli facet nie domyśli się i nie wykona życzenia to będzie rasowy foch smiech.gif'' albo pobiegnie do innej miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha to i tak mało w porównaniu do tego jakie wymagania mają co niektórzy "mężczyźni".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta ma łatwiej. Nie musi mieć auta, prawa jazdy, mieszkania, wykształcenia, pracy, pieniędzy, ciekawych znajomych i pasji. Wystarczy że będzie ładnie wyglądała i pachniała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już widzę te tabuny mężczyzn dających więcej od siebie. Dorośnij facet/ '' już widzę te dziewczyny wiążące się z nieśmiałym i biednym chłopakiem rozejrzyjcie się wokoło siebie-zawsze to facet więcej daje od kobiety -a ona stanowi tylko dodatek do niego Dlatego nie masz kobiety / lub nie rozumiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KevinLomax
nie cierpię generalizowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie znoszę generalizowaniA a poza tym kobiety w związku tyle dają od siebie, tak się starają ... w łóżku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie mają? bo z tego co widzę po ludziach wokół mnie to facet rzadko kiedy ma taka kobietę jaka mu się podoba-tylko taka na jaka może zarobić/wykazać się jest tyle beznadziejnych dziewczyn w związkach bo ich faceci (lepsi od nich) nie byli wstanie się wykazać na tyle by kupić sobie kobietę przynajmniej na swoim poziomie-i tyle fajnych facetów samotnych bo nie spełnili jakiś tam wymagań- np. nie byli odpowiednio przebojowi facet zawsze jest skazany na samego siebie-i ma w życiu tyle ile zdobędzie własną praca kobieta zawsze ma to co wypracuje , plus to co dostanie od faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
''Dlatego nie masz kobiety / lub nie rozumiesz smiech.gif'' jak facet nie ma kobiety to właśnie dlatego ze nie spełnia ich wymagań-chyba logiczne.... a ze zwykle kobieta wymaga więcej niż sama doje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
''ja też nie znoszę generalizowaniA a poza tym kobiety w związku tyle dają od siebie, tak się starają ... w łóżku smiech.gif'' a ile kobiet to kłody? poza tym to pokazuje czemu faceci są czymś lepszym-oni zdobywają swój byt pracowitością i rozumem, a kobiety seksem i ciałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jest to co piszesz, bo ja zauważyłam, że interesują się mna faceci będącym na niższym poziomie: urody, intelektu, zainteresowań... A więc coś tu się nie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna płaczliwa oferma. a od kobiet wymaga się młodości i atrakcyjności fizycznej- piękna długonoga laseczka po kursie robienia paznokci jest bardziej pożądaną partnerką niż grubawa pospolitej urody prezeska banku. i czy to jest sprawiedliwe? każdy ma swój krzyż, a faceci płaczący z powodu wymagań jakie niesie rola społeczna mężczyzny budzą moją głęboką pogardę. jeszcze tego by brakowało, żeby piękne "modelki" zaczęły się uganiać za płaczliwymi mięczakami mieszkającymi z mamą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
kobieta ma łatwiej. Nie musi mieć auta, prawa jazdy, mieszkania, wykształcenia, pracy, pieniędzy, ciekawych znajomych i pasji. Wystarczy że będzie ładnie wyglądała i pachniała smiech.gif PRAWDA! tylko ze takie wymagania ma nawet przeciętna żeby z nią być !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROLA SPOłECZNA mężczyzn to wymysł KSIĘŻNICZEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
No własnie ode mnie jako kobiety wymaga się pięknej buzi (mam ,,tylko" ładną), zgrabnego szczupłego ciała (mam kiepskie proporcje, których nie zmienię i tendencje do tycia z którymi bardzo ciężko się walczy), młodości (siłą rzeczy z każdym rokiem nie młodnieję). I to niby nie są duże wymagania? Zależy dla kogo, bo takie ,,lepsze" genetycznie spełniają je z marszu, a ja mogę się napocić, natrudzić i mimo to tych wymagań nie spełnię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
a co daja w zamian '' a poza tym kobiety w związku tyle dają od siebie, tak się starają ... w łóżku smiech.gif'' chociaż to i tak dużo-i fajnie jak chociaż tyle da.... ''Ciekawe jest to co piszesz, bo ja zauważyłam, że interesują się mna faceci będącym na niższym poziomie: urody, intelektu, zainteresowań... A więc coś tu się nie zgadza. '' no i co z tego ze się tobą interesują-a z którymś byłaś? pewnie nie...bo oczekujesz by swoje geny oddał facet lepszy od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
'' auta, prawa jazdy, mieszkania, wykształcenia, pracy, pieniędzy, ciekawych znajomych i pasji.'' tyle wymaga kobieta.... a w zamian daje co najwyżej przeciętne ciało-bo ona może przebierać-jak nie ten to inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Ten post o facetach na niższym poziomie był mój. No więc z żadnym z nich nie byłam, bo chciałabym być zm kimś na swoim poziomie. Nie jestem modelką więc nie oczekuję modela, ale że mam w miarę ładną twarz i da się ze mną pogadać na różne tematy, to i takowych cech oczekuję od przyszłego partnera. Czy to tak wiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty p********z, nie ma nic latwiejszego niz wyrwac kobiete, wystarczy pare tekstow z neta. Kobiety na ogol sa bardzo latwe i leca na mile slowka. Moze to ty zakochales sie w gwiezdzie filmowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
''No więc z żadnym z nich nie byłam, bo chciałabym być zm kimś na swoim poziomie'' .................................... ''Czy to tak wiele? '' TAAAAK ! bardzo rzadko facet ma kobietę na swoim poziomie-to twój przywilej ze możesz mieć jako kobieta faceta na swoim poziome- a przy gorszych (czy na pewno?) kręcić noskiem bo większość facetów ma to co mu się trafi a nie to co chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×