Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Filiżanka z porcelany

Chudniemy od listopada START

Polecane posty

Gość gość
jaka dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
phi już 7 listopad a ty jeszcze nic nie schudłaś....żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc66677
ja jestm na mz od wczoraj , moge dolaczyc duzo macie do zrzucenia kg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc66677
witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margooo5
hej ja tez chce zrzucic z brzucha mysle o diecie z niskim indeksem glikemicznym albo dieta nielaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,Filizanka,dobrze ze przenioslas temat.Mam 170cm i 72kg,wymiarow nie znam bo musze sie zarobic w cm,wiem ze w biuscie ponad 100cm(DD).Chce zgubic brzuch i boczki,slyszalam ze 6Weidera jest dobra.W zeszlym roku od listopada bylam na Dukanie i 12kg poszlo precz ale jak widac wrocilo,musza mnie kochac te kilogramki :-),do tego problemy z nerkami.Szukam jakiejs rozsadnej diety zeby w koncu wygladac jak czlowiek.Milego dna listopadki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna27
jestem i ja :) Filizanka hm.. to jest ten problem z Dunkanem.. czesto problemy z nerkami wychodza :( Ja sama sie sklanialam do niej ale z nerkami mialam zawsze jakis problem, wiec strach mnie zjadl ze moge sobie tylko pogorszyc. Ja jestem na detoxie- dieta lemoniadowa, czyli dzis dzien 4 i tylko pije specjalna lemoniade+ herbatki ziolowe (zielona). Powiem tak- polecam!! Zafascynowalam sie ksiazka o totalnym oczyszczeniu ciala z toksyn itp - i tak mnie wciagnelo ze sie zawzielam i w maju zrobilam 10 dni :) Efekt - luks!! schudlam, ile w kg nie wiem ale rozmiar ubran zeszlam w dol!! I roznice bylo widac po mnie - moja szefowa po 4 dniach nie widzenia mnie - taaaaaaaaaaakie oczy i ze tak mi sie skora rozswietlila jakbym w anielskiej chwale stala ;) hahaahah I czulam sie rewelacyjnie! Teraz mam mniej do zrzucania. coz moge powiedizec - w pon bylo 59, a teraz na wadze stanelam i 56 ;) Wiadomo to woda - ale ja wode popijam caaaaaaaaaaly dzien!! wiec niech kazdy mowi co chce - woda nie woda - 3kg w dol i chwala za to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna27
..acha.. i bardzo prosze mnie nie krytykowac -wiem co robie. moge tylko lekture polecic do poczytania :) albo wiecej info udzielic jesli ktoras zainteresowalam ;) ojjjjjjj ciekawe ile wytrwam - ksiazkowo powinno byc 10 dni. ale jak wczroaj dziecku tosta robilam to ise zaciagalam zapachem jak narkomanka ;) mmmm ale pyyyyysznie pachnial ;) hihihih - przepraszam ze rozbuzam pokuse ;) Wracam do mojej wstretnej/pysznej herbatki - to wszystko tylko na zrowie kochane i tak trzeba myslec!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna27
i moj problem - tlusty brzuch. ehhhh. 2 opony +1 oponka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna27
ojj przepraszam - to AmelkaUK o Dunkanie pisala- przepraszam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turboula
dzieńdobry wszytskim. jestem na 4 dniu diety turbo. akurat ta dieta mi pasuje, wczoraj lekki kryzys samopoczucie ale żekom był niż więc toniewina diety. efekty jak zwykla przy tej dietce, bo to nie moj perwszy raz, fajne bo po 3 dniach 3 kg i mniejsze rzecz tez już można włożyć. zachęcam do tej diety bo mam liczne żywe przykłady że jest skuteczna syta i gwarantuje brak jojo. a zamierzam sie odchydzać właśnie wlistopadzie przed grudniowymi około świątecznymi i świątecznymi szaleństwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba dukan a nie dunkan wrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turboula
Klementyno, piękne pseudo jedno zmoich ulobionych po "zakochanym bez pamieci", podziwiam cię że dałaś radę na lemoniadowej dłużej niż 2 dni. każdy powiniem stosować dietę dopasowaną do siebie mnie ta dieta lemonowa kusi ale wiem że musi jej toważyszyć absolutna wstrzemięźliwość jeśli chodzi o używki. życia bez kawy i alkoholu niewyobrażam więc to nie dla mnie . bez jedzenia jeśli dobrze bym sie czuła to i może bym sie obeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turboula
co to za różnica dukan czy dunkam grunt że wszyscy wiedza o co chodzi ludzie głodni mają odmienne stany siwadomiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turboula
czemu wszyscy uciekli??? mam pecha do tych forów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w nazwizku bład! wrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turboula
albo to nie pech tylko nikt mnie nielubi bo jestem stara i gruba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turboula
no to straszne, ogólnie nieprzywiązuje wagę do pisowni, ale wnazwisku! fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turboula
chyba raczej ile ważę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turboula
no widzisz gościu: nazwizko? poprostu co to ma za znacznie w obliczu tych mażeń pragnień zmagania się z wałsnymi słabościami wszystkich tych głodnych ludzi którzy chcą się czuć dobrze w swoim ciele? i szukaja wsparacia właśnie tu i teraz na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lat :) napisalas z e jestesz stara i pytam o wiek :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,wspierajmy sie ile wlezie bo wiem po Dukanie i forach zwiazanych z ra dieta ze to naprawde pomaga.Ja jestem w pracy i musze chociaz udawac ze pracuje :-) ale wzielam sie za intensywne myslenie jak te diabelskie kilogramy znalazly do mnie droge powrotna i pomalu mi sie cos tam pod czaszka klaruje.Jak mi sie sklaruje do konca to wam pozniej napisze.Margooo i Turboula--ile kilogramow do zrzucenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna27
ojejjjjjjjj Gosciu Gosciu. wlasnie sie czerwienie za ta moja ogromna pomylke.. ale wstyd wstyd wstyd ze hej hej hej ;) ''Dukan'' Turboula, oj glodny czlowiek, inaczej mysli ;) a glodna kobieta to juz calkowicie ;) a tak w ogole ot witamy :) Jestesmy z innego forum, i jeszcze kilka kolezanek powinno dolaczyc. Tam na ogolnym bylo male zainteresowanie- wiec przesioslysmy sie tutaj (Filizanka z porcelany nas tutaj przyciagnela ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turboula
tak gościu warczący, napisałam też że jestem gruba. więc wiek: 39(czuję się na 31), wzrost 172, waga dziś 76 kg,obecnie blądynka,długie nogi, biust średni średnio wiszący tyłek jest brzuch jest i będzie ale musze go zmniejszyć, do zżucenia: ciesz się z każdego kilograma bo w tym wieku już łatwo niejest. a licze że na koniec listopada będzie 71 kg niebędę szczupła może jeszze ale już wejdę we wszytskie ulubione ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×