Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Filiżanka z porcelany

Chudniemy od listopada START

Polecane posty

Gość turboula
a co złego czytałaś otym? ja to przećwiczyłam juz i nasobie i naludziach i wszytskie za i przeciwa mam wjednym palcu. może jednak oczymś niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna27
dzieki TurboUla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna27
weszlam na jakies fora i opinie i ludziska sie wypowiadali, ze drogo, ze efekt jojo, ze tylko okreslone rzeczy mozna jesc. I w ogle jakies zasady z kosmosu podawali. a tu widze kawa na lawe.. i calkiem calkiem ladna dietka :) Bo z tymi opiniami to roznie - jak nie przetestowalas/es to co sie wypowiadasz?/.. no nie?? Ja moge zachwalac lemoniadowa bo jest super! ale mnostwo takich co od razu krzywo patrza i za wariatke by mnie uwazali. Trzeba samemu sprawdzic i wtedy mozna dyskutowac :) Hm.. teraz lece na miasto sprawy zalatwiac.. i jak wroce wroce do lektury i zobaczymy! pozrawiam Turbo! kurcze motywujesz mnie wiesz?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
wszystko mniejwicej przedstawia się tak. ten jadłospis jest przyj=kładowy ale wmiarę łatwy do stosowania wprost jak i po modyfikacjach. nodyfikowac można go bardzo mocno bo dieta zasadza się na 4 grupach produj=któw z których do zjedzenia sa wskazane składniki które można wymieniać w ramach jednej grupy przyczym jedna z tych grup ma wsobie prawie wszystko więc. znaleźć tegrupy kurde niepamiętamjak bo mam je gdzieś wydrukowane ale mniej więcej w zakresie tego cojem wiemjuz co zczym moge wymienić a do tej 5 grupy żadki wogle sięgam boona ma sobie rówieżczęściowo powtórzone składnimi znajdy=jące się w 3 pozostałych. ale chodzigłównie o to że: tura diety trwa 10 dni tylko je się 6 posiłków dziennie w pierwszych 5 dniach jest sporo owoców ogólnie białka warzywa i owoce wpierwszej fazie. posiłki można zmieniać co do kolejności w ciągu jednego dnia niemożna jeść absolutnie chleba makaronów kasz ziemniaków ryżu. dieta nietylko odchudza ale tez zmienia mocno rozkręca spalania stąd nazawa turbo po diecie znacznie zmniejsza się zapotrebowanie na węglowodanowe jedzenie owszem chce się tego chleba świerzego i makaromu ale mniejsę zjada poprostu mniej się go chce- a więc zmnienia nawyki żywieniowe na pierwszej turze jak się jest wiernym i dużo nieprzesadza zilością zkaloriami to naprawe się chudnie dużo potem na każdej następnej turze juz coraz mniej jeśki ktos jest szczupły ai chce być szczuplejszy to nieschudnie ażtyle co pulchniaczek koło 80kilowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
cała przyjemnośc po mojej stronie, żekomo jak wcoś się wierzy tos ię umie to sprzedać no i towar musi bys coś wart oczywiście. ludzie pisza że drogo bo to jest płatna wieta navitali i tam ci porostu bardziej urozmaicone menu zakase układają. chyba dla tego takie opinie. to jest tak że zamiast truskawek zjada się jabłko (bananów niemożna), zamiast krewetek paluszki krabowe itp. chodzi oto żeby nieprzegonać ziloscia tych zjadanych posiłków no zmniejszyć je porostu. i trzymać się mniej więcej tej obniżonej kaloryczności co w przykładowyn jadłospisie czyli pierś z kurczaka szynka zindyka i tp ale jak plastere salami zjesz zamiast 4 z idtka to nic się niestanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
i najważniejsze: hektolitry wody ewentualnie zielonej cherbaty kawę można bez cukru ludzie nawet z mlekiem chudym pili ja wolę czarną gorzką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
dobrze wiem co to jojo. naprawdę po kopenchaskiej to była masakra schudnięta 10 po 2 tygodniach od skończenia przybyło 15 masakra. a po turabo razem zemna znam 4 żywe osoby które stosowały i żadnego przypadku jojo niebyło. ja przez rok owszem przytyła ale niewięcej niż waga startowa i naprawdę półroku to było wpierdalanie nie jedzenia i to słodycze srycze pizze co dzięń plus samorealizacje kulinarne zalewane alkoholem. więc to nie jojo bo mówie schudłam z 9 kilo a po roku przytułam 7. ja przeszłam 3 tury tej diety. mój mąż 2 on schudł też 10 ale startował z wyższej wagi więc szybciej mu zleciało. on nieprzytył nawet po wkacjach allinkluziw to mnie juz wtedy z 3 kilo doskoczyło potem to już żerliśmy łeb w łeb. więc znowu postanowilismy wejść na turbo od listopada dokładnie jak w zeszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:) Ja od stycznia zaczęłam przez około 3 4 miesiące:) Zapisywałam ile zjadłam kcal i cwiczenia, czy cos slodkiego było:) Amelka ja też startowałam z około 70 wszystko się da...:) Dziś koło 1000 mam nadzieje ze tak będzie zawsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna27
wow! podobasz mi sie TurboUla :) masz swoje zasady i sie trzymasz a nawet jak sie noga powinie.. to na klate to bierzesz i od nowa o boju :) :) brawo!! Ja bee sie trzymac ietki ponizej 1000kcal - menu podpatrze z turbo ale nie cale bo owoce morza to nie dla mnie :( ;) TurboUla jakbys znalazla te notki o grupach prosze wrzuc tutaj cos wiecej- z checia wiecej sie dowiem ;) pozrawiam i milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna27
Moik piekny wynik!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FLORECITA
Dziewczyny tez sieodchudzam ,ale dzisiaj mialam dola i zajdlam stres 5 kanapek 2 batony ehhh co ja zrobilam powiedzcie jakies dobre slowo,czy Wam tez sie zdarzjaa takie wpadki co wtedy robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna27
pustawo tutaj dzis.. :( FLORECITA :) No pewno ,ze sie takie wpadki zdarzaja ;) :( Ja mam takie glupie myslenie czasem, ze skoro juz zgrzeszylam no to i tak juz dzien zmarnowany i tym bardziej podjadam..i to slodkie :( Jak tam wyzej jedna kolezanka wspomniala, ludzie (hm.. kobiety ;) ) dziela sie na takie, ktore chudna ze stresu czyli je stres zjada, albo te ktore tyja czyli zajadaja stres czym popadnie. Niestety obie widze nalezymy do tej drugiej grupy. no trudno, trzeba sie z tym pogodzic, zeby nie pluc sobie w twarz- co ja potem czesto robie- a lepiej stawic czola i po prostu wziac na klate. ok, no truno, ale to byl ostatni raz- tak trzeba sobie powtarzac ;) O! wlasnie wpadlam na swietny pomysl!! jak przyjdzie taki kolejny raz bo sie nie oszukujmy- przyjdzie, to proponuje pomiedzy kazda kolejna przekaska porzadna szklanice wody!!! ;) ja sama zastosuje- mysle ze zredukuje liczbe batonow itp ;) chocby nawet 1 mniej ale to zawsze cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna27
dziewczyny.. sorki, ze tak pisze jak sama do siebie..ale pustawo jak mowilam.. podajcie z czym macie problem w swoim ciele (co wam nie pasuje ;) ) i moze sobie nawzajem cos dobrego podoradzamy :) To ja rzucam temat: BRZUCH - tlusty, 2 opony + 1 oponka. Co radzicie, jakie cwiczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FLORECITA
na brzuch najlepsze sa brzuszki na kazda parte brzucha hula hop jest swietny. U mnie tez najiwkeszym problemem jest brzuch i plecy.Mam 167 cm ,a waze 65 kg chcialabym zrzucic 5 kg.Podziwiam ludzi np. uczestnikow programu Fat Killers ktorzy chudna tyle kilogramow, ze nie moge w to uwierzyc.I wstyd mi przed sama soba , ze mam tylko 5 kg. do zrucenia, a nie moge sie wziac w garsc i schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FLORECITA
Dziewczyny ja mam tez taki problem, ze sie najem czuje ze jestem najedzona ,az za duzo,a w przelyku czuje niedosyt .Nie wiem czym to jest spowodowane.Mam nadzieje,ze napisalam tak, zrozumiecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,net mi wrocil!!!Nie lubie pisac na tel bo sie myle i musze sie cofac.No nic,ja wrocilam z pracy ok 19 i zjadlam maly jogurt naturalny i jablko,a w domu pizza :-( tak odswietnie bo raz na rok cos zamawiamy i akurat trafilo na moja diete,nie zezarlam :-) mialam ze soba 2 kanapki ale moja praca jest w ciaglym ruchu i wracajac z zakupow,stojac w korku zjadlam 2 bulki(pocieszam sie ze takie bardziej napompowane niz zbite,wiec wagowo mniej) i dwie parowki.Nie mam wyrzutow bo jak wcz\esniej pisalam teraz jestem na ograniczaniu wiec w sumie to co zjadlam dzis to ok 1/3 tego co na ogol zjadam i to bez obiadu,w sumie mysle ze ok 1500kcal,zero slodyczy,cukru,chrupanka,itp.Turboula poczytalam sobie troche na temat twojej diety i jak dla mnie ok,troche mi sie to kloci z redukcja kalorii bo jest nastawienie na bialka--to ok bo bialka pomagaja spalac tluszcze ale jak sie maja do diety te wegle o ktorych tam pisza to nie wiem,i druga rzecz,to nie masz wrazenia ze wszystkie diety(pomijajac jakies drakonskie czy monodiety)maja za zadanie obnizenie kalorii?Ztego linka widac ze dziennie zjadasz ok 1000-1100 kcal wiec to jasne ze czlowiek bedzie spadal na wadze bo zapotrzebowanie doroslej kobiety jest wieksze.Najwazniejsze ze u ciebie dziala i jak widze jadlospis to w miare pokrywa zapotrzebowanie organizmu na wit,mineraly itpWazne zeby sobie krzywdy nie zrobic bo co z tego ze szczupla babka jak w trumnie ;-)Zarcik taki na poprawe humoru dla wszystkich glodnych i zdolowanych listopadek,Klementyna,brzuch po stokroc i jeszcze w szerz czyli boki oponiaste,koszmar,badz dzielna i jutro jest nowy dzien,glowa do gory!Moik,widzialam twoja wage startowa ale wymiary to masz boskie,ja nawet w najchudszych moich latach,po urodzeniu syna,wazac dlugie lata 47kg nie mialam 63 w pasie no ale za to to moge podziekowac mojemu tatusiowi bo budowe mam po nim.Witam wszystkie nowe listopadki,Mala,gdzies mi mignelas jua na kafe.Co planujecie na swieta,w sensie jakies szczegolne menu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz ja prowadze monolog,Florecita,jak mam dola to z reguly zaliczam wpadke a potem jestem zla sama na siebie,niestety,sposobu nie mam ale staram sie czyms zajac i szklanka wody do picia a druga na leb dla otrzezwienia.Mam kumpla ktory kiedys prowadzil silownie i mowil ze na zgubienie tluszczu wcale nie brzyszki bo one rozbudowuja miesnie wiec efekt moze byc rozny,a jesli juz to umiarkowanie z glowa w polaczeniu z jakimis aerobami.Ja ma zamiar wziac sie jednak za 6Weidera bo slyszalam ze rewelacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Mogę się dołączyć? mam 165wzrostu,95kg,od 6października schudłam 9kg i pozostało jeszcze o zgrozo 36:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskierka9 kg gratulacje :) trzymam kciuki za dalsze chudniecie:) 6 Weidera obicaza bardzo kregoslup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość-dziękuję zawziełam się i to porządnie a to wszystko dzięki mojemu byłemu facetowi. Na początku chciałam schudnąć trochę przed slubem który miał być jutro:) a mój ukochany zostawił mnie tydzień przed:( udowodnię mu że mogę i chcę schudnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FLORECITA
Jaskierka super 9 kg to juz cos:) oby tak dalej 6 weidera dla mnie za ciezko probowalam kiedys, nie sluzy mojemu kregoslupowi.... mam nadzieje ze jak bede miala jakis zly dzien i bede chciala jesc to jak napisze na forum to mnie sie odechce tego jedzenia pozdrawiam i do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FLORECITA
bardzo Ci wspolczuje Jaskierko co za swinia przepraszam, ze tak pisze ,ale brak mi slow .Ciesze sie,ze sie nie zalamalas tylko wzielas sie w garsc podziwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FLORECITA-dziękuję za dobre słowo:) tydzień temu byłam załamana i nie powiem dalej mnie trochę jeszcze to trzyma:( gdyż 4lata związku rozpadły się jak domek z kart:( ale jak to mówią co nas nie zabije to nas wzmocni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez wlasnie slyszalam ze obciaza a z moim kregoslupem kiepsko,sprobuje jak nie dam rady to cos innego,nic na sile.Jaskierka,to masz swietna motywacje,pokaz temu palantowi kogo stracil i nie przejmuj sie,zainwestuj w swoj piekny i szczuply wyglad a zobaczysz jak sie bedziesz super czula.Wiem ze pewnie troche czasu ci zajmie ale przy wiekszej ilosci kg do zrzucenia to szybciej leca kg i ani sie obejrzysz a zostanie ci 10 i z gorki.Powodzenia ci zycze i super faceta w przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FLORECITA
Podziwiam Cie ... trzymam kciuki zebys wytrwala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez wlasnie slyszalam ze obciaza a z moim kregoslupem kiepsko,sprobuje jak nie dam rady to cos innego,nic na sile.Jaskierka,to masz swietna motywacje,pokaz temu palantowi kogo stracil i nie przejmuj sie,zainwestuj w swoj piekny i szczuply wyglad a zobaczysz jak sie bedziesz super czula.Wiem ze pewnie troche czasu ci zajmie ale przy wiekszej ilosci kg do zrzucenia to szybciej leca kg i ani sie obejrzysz a zostanie ci 10 i z gorki.Powodzenia ci zycze i super faceta w przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×