Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Filiżanka z porcelany

Chudniemy od listopada START

Polecane posty

Gość turboula
spadam do domu na klopsiki ze szczupakak, a co słoiki z jezior przyjechały. bo ja jestem córka rybaka hihi. żart wędkarza raczej także zamiast tuńczyka coś leszego dla odmiany. pozdrawiam wszytskich trzymajmy się naszych postanowień, trwajmy niezłomnie. trzymam kciuki za wszytskich na tym formum. jeśli chodzi o odchudzanie to chcieć to móc. do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwaleriagg
witam, własnie skonczyłam swiczyc, dzisiaj pół godziny zumby, wczoraj cwiczyłam godzinke, moze jeszcze wieczorkiem troszke pocwicze. W czwartek wybieram sie na zajecia z trenerem na zumbe. W grupie zawsze razniej:) Jakie stosujecie diety, moja to zwyczajne MŻ staram sie jesc czesciej i mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda to ja nie jestem
noi po kolacji o 18,30. mleko 0,5 procent i musli :) pozdrawiammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna27
dziewczyny.. zwalam wine na faceta :( ...poleglam. Musialam sie odstresowac i ..skonczylo sie na starych znajomych slodyczach ;( ehhhh Ja tez jestem z tych co to musza miec na kartce napisane co jesc - tak wiec, kurde!! (przepraszam) postanawiam dzis z cala moca ze wytrwam na lemoniadowej - ja musze!! tak ostro zaczac - to mi zawsze pomaga. Myslalam, ze delikatnie tym razem ..ale nie, jednak musi byc ostry strat. Juz sie zapowiedzialam wkolo, ze od jutra startuje i 10 dni wytrwam! AMEN! ..a moj facet opiero sie zdziwi!! ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
10 dzień turbo. wynik: - 5 kg. Klementyna troche słodyczy na zagrychę stresu to nie znaczy że poległaś tylko lekko nagiełać zasady. poległabyś jakbyś wsunęła dużą pizzę na pół, potem załapała smaka na fryty z majonezem lub guakamole z 2 torbami chitosów a potem przyszła ciocia frania z tortem czekoladowo śmietanowym własnej roboty zrobionym wg przedwojennego przepisu. o wtedy byś poległa. ale jeśli ci na tej lemoniadowej dobrze to będe cię wspierać bo intryguje mnie tadieta ale jak żyć bez kawy i winka białego przez 10 dni musiałabym chyba wyjechac gdzieś do jakiegoas spa na odludziu żeby to u mnie przeszło. no może jeszczed o tego niedojżałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda to ja nie jestem
gratulacje :) a ja tradycyjnie juz parze herbatke zielona i jakies dwie kromki graham z warzywkami +jogurt z ananasem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda to ja nie jestem
a wogole dziewczyny ile macie do schudniecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
chciałabym schudnąć jeszcze z 4 no może 5 kg. bo jak jestem chudsza to mam strasznie marny biust. ale to raczej niemożliwe, ciesze się narazie tym co się udało i zastanawiam się jak tu dalej chudnąć. niejestem fanką sportu. ale jak nie na fankę sportu to 2 razy dziennie dynamiczny spacer do pracy i spowrotem po prawie 3 km. i aerobik w wodzie 1 w tygodniu. dlamnie to i tak dużo pozatym dużo chodze jestem nieusamochodowiona życie poukładałm tak że wszędzie mogę dojść w około 1/2 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
chuda, to ile kalorii mniejwięcej zjadasz dziennie z tymi grahamami i owocowymi jogurtami? i ajk to robiesz że mimo urozmaicenowego żarcia nie kusi cie na jeszcze smaczniej jeszcze więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna,nie rob sobie wyrzutow,to juz bylo,staraj sie a efekty przyjda wczesniej niz sie spodziewasz,powodzonka,Turboula-gratulacje,5kg to juz pewnie widac,najlepsza motywacja to spadajace kg,u mnie ok,jakos daje rade ale piatek,sobota i niedziela to byl koszmar,teraz jest ok nawet mam duzo wiecej energii jak sie nie obzeram,dziwne :-). Nie wazylam sie bo jestem napompowana przed @ wiec sie zwaze po.Ja juz pisalam,chce schudnac ok15kg ale narazie chociaz 5 do swiat.Trzeba stawiac sobie realne cele i malymi kroczkami do przodu zeby sie nie zniechecic.Milego dnia listopadki i fajnie ze nas coraz wiecej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda to ja nie jestem
wiesz ze ja tez sie zastanawilama sie nad aqua arobikiem nawet juz wyczailam że u nas w jaworze jest takie cudo w poniedziaki o 18 :) ja znowusz wszedzie samochodem jezdze:(:(:( mam do zrzucenia 20kg . na wiosne mam zamiar osiagnac cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda to ja nie jestem
mniej wiecej wychodzi ok 1200 1250 kcal :) nawet wydaje mi sie ze dziennie mniej wciagam czasem ... po prostu włączam sobie piekne mini sukienki spodenki bikini heheh i taka mam motywacje ze wiosna przyjdzie i bede szczupła i wbije sie w takie ciuszki .i oczywiscie że bede piękniejsza dla męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
naprawde polecam te aqua. jakbym mogła to i 2 razy w tygodniu bym chodziła. bardzo efektywne ćwiczenia mam wrażenie nieobciąża się sstawówo i kręgosłupa i bardzo ale to bardzo poprwia nastruj. żeby niewim jakbył podły przed to po ćwiczeniach banan na gębie i pozytym w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda to ja nie jestem
najważniejsze są stałe pory jedzenia tak jak mówiłam 9 14 18 to są moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwaleriagg
witam, ja juz jestem i po sniadanku i wlasnie zajadam przekaske, zaczynam dzien o 5:30-6 bo tak wstaja moje dzieciaczki, na sniadanko, platki z mlekiem a teraz jablko. Dla mnie taraz to najwazniejsze: odrzucic slodycze i zaczac regularnie jesc i cwiczyc systematycznie:) turboula - gratulacje wyniku!!! Klementyna27 - troszke slodyczy na pewno nie zaszkodzi, pod warunkiem ze nie bedzie czesto wystepowac w twojej diecie. Spokojnego dnia i wytrwalosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
u mnie zporami jedzenia w miarę sie udaje stale trzymać bo na turbo je sie 6 razy dziennie. właśnie za chwilę pora na drugie śniadanie czyli szynka zindyka plus plaster sera którego niemam, hihi ale w 10 dzień można juz pokombinować więc go sobie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
wszyscy gratulujecie wyniku a ja zachodze wgłowe jak tu tego niezaprzepaścić. mój mąż już namnie dawno uwagi niezwraca jesli wogle kiedyś zwracał. więc domowe wsparcie się dziś skończy bo zemną był na tej diecie ale on od jutra kończy. więc zostanę samama a wałasiwie z wami juz w tej niedoli dietetycznej. a jedyna motywacja będa jak u ciebie chuda... ciuchy w szafie wkóre ledwo sie zapinam ciągle w coponiektóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwaleriagg
turboula chyba musze wyciagnac z szafy ta dietke, bo kiedys tez sie odchudzalam ta dieta, a teraz w oktesie zimowym latwiej jest mi zjesc 6 posilkow w ciagu dnia a wynik 5 kg robi wrazenie. moj maz ze mna by sie nie odchudzal, a ze mnie sie smieje ze cwicze i ograniczylam jedzenie i wrecz namawia mnie na wieczorne jedzenie z nim, wiec w domu wsparcia nie mam zadnego, pewnie dlatego moje diety konczyly sie po kilku dniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
tak to jest jak facet kocha to cie akceptuje w całej okazałości zazdroszcze. mój się zamna odchudza z próżności bo się zapuścił i pewnie też się staro czuje. ale zinnej beczki. dziwczynu jaka jesteście grupa wiekowa mniej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
bo jak coś zd**y zaczyna spadac to twarz tak siada no marnie wyglądam na dietach maseczki nie pomagaja wszystkie juz chyan wypróbowałam te zdolnej półki.. może macie jakieś sposoby na opadająca tważ na diecie. oczywiście h=jesli was ten problem dotyczy ? moze wasze mamy albo strsze siostry maja takie problemy i cos słyszałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwaleriagg
jestem troszke po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale ja wszedzie samochodem bo wszedzie daleko i mam efekty,zanim zaczelam jezdzic to wazylam ok 59 kg a teraz...szkoda gadac,nawet kondycja jest zerowa,ale bez auta to bylabym w czarnej d***e :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
a ja troszkę mało przed 40. więc powiem wam dziewczyny że buzia na diecie to większa masakra niz cyckie na diecie w moim wieku. ale moze kosmatyczka coś podjędrni. niby człowiek przelewa przez siebie te litry wody ale i tak tważ jak po furaginie podwójnym. czym to klepać czym smarować? niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Turbula,mamy tak samo jesli chodzi o to zauwazanie z tym wyjatkiem ze moj maz nigdy sie nie odchudzal a jego waga od 20 lat stala,w sumie dziekuje Bogu bo nie wiem jakbym wytrzymala gdyby byl na diecie,liczylby kalorie i odmawial sobie ulubionych rzeczy-to by nie przeszlo.Co do niezauwazania to trudno,takie zycie,ja sie odchudzam dla siebie i lepszego samopoczucia i to musi mi wystarczyc.Na maseczkach sie nie znam,tez jakiej potrzebuje bo 40 na karku ale mysle ze mocno nawilzajaca na przemian z regener,tylko jska i jakiej firmy,a moze jakas domowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
tak o tym meżu walnełam bo parę dziewczyn wcześniej wspominało że dlamżeów będą piekniejsze, amnie zazdrość wtedy ogarnęła o uczucie bliskość i rodzaj harmonii jaki sie ma w związku kochających sie ludzi. obardzo dawna juz sie samam dlasiebie odchudzam bo życie łatwiejsze wtedy samoocena wyższa z ubierniem łatwiej bo więcej rzeczy na ciebie pasuje i mniej kombinowania z ukrywaniem opon.i drugich podbrudków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
aprpopos, domowych sposobów, to niewim czy znacie kawowy piling do ciała? czasem mam rażenie że ten zabieg za darmoche ma bardziej spektakularne efekty niż godzinna wizyta u masażystuy za grubą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Turboula,z tym zauwazaniem mam podobnieale na to nic sie nie poradzi,smutne to ale trzeba jakos zyc.Ja chce schudnac tylko dla siebie,dla lepszego samopoczucia.Z checia bym poznala przepis na jakas regenerujaco-nawilzajaca maseczke,moze domowa?Jak cos znacie dziewczyny to wrzuccie cos bo u mnie 40 na karko no i wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde,ten gosc to ja AmelkaUk,cos sie nie moge zalogowac,szwankuje mi ta kafe dzisiaj,Turboula lacze sie z toba w bolu :-)(to odnosnie meza) Echh...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta z nadwagą
Dziewczyny, mogę się przyłączyć? Muszę zrzucić chociaż 10 kg , ale nie mogę. Cały czas tyję, powolutku ale jednak. Od wczoraj chodzę z kijkami, w poniedziałek idę na fitness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta z nadwagą
Rok temu też chodziłam od listopada z kijami i na fitness, nic nie schudłam , ale przynajmniej lepiej się czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×