Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Filiżanka z porcelany

Chudniemy od listopada START

Polecane posty

Gość czerwonaszminka
Witajcie, Moge sie przylaczyc? Mam 15 kg do zrzucenia na poczatek zaczynam dzisiaj dieta bezgluteniwa I bezlaktozowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,jakos pouciekalyscie,czyzby jakies zalamanie?Ja dzisiaj po pracy zjadlam zupe krem jarzynowa i godzine pozniej 2 kromki razowca kawale piersi z kurczaka,troche zla na siebie jestem bo za duzo tego ale no coz,stalo sie,jutro sie bardziej postaram,nosi mnie ichce mi sie ciagle czegos bo jestem przed @ i zazwyczaj wtedy pochlaniam tony wszystkiego.Tak sie zastanawiam czy od poniedzialku nie wlaczyc tej kapuscianej bedzie mi latwiej jak bede po @ a ponadto zeby byla smaczniejsza i bardziej gesta to ja zblenduje i bede miec krem,tak,chyba tak zrobie.Chcialabym do swia schudnac chociaz te 5kg,kurcze jakis dolek mam dzisiaj,ciezko,ciezko,moze jutro bedzie lepiej,oby.3majcie sie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna27
Iga35 - naprawde i szczerze polecam :) Gdy ja bylam w okropnym dolku dietetycznym ta dieta naprawe mnie uratowala :) Sama ja czesto stosuje - lubie sobie zrobic tak 3 dni od czasu do czasu :) W sumie, kupilam kapuste i jutro ugotuje zupki - moje odchudzanie wzmocni i przyspieszy spalanie tych opon na brzuchu :( ;) Czerwonaszminka- no pewno!! witamy!! uuu a co w sumei jesz na tej dietce?? Ja sama jestem laktoza-nietolerancyjna :( wiec jak nawet kawke popijam to sojowe mleko albo kozie. AmelkaUK - wiem doklanie przez co przechozisz!! kiedys takie cus widzialam: Dni prze okresem: 7- jedzenie wszystkiego!!, 3-placz bez powodu, 1-zlosc!!, zaraz po -raosc z byle powou :) ehhhh hormony! ale u mnie to widac strasznie - i to jedzenie , najbardziej na slodkie ciagnie, i ta zlosc i ten placz... I tylko tlumacze mojemu ze to wina hormonw ze tak fochy wtey strzelam ;) AmelkaUK, grunt ze sie trzymasz planu :) Troszke kalorii wiecej to i tak mniej niz kieys :) A zreszta, razowiec- a nie bialy, kurczak a nie świnia ;) - czyli wiadomo, mogloby byc lepeij - ale jest naprawe dobrze :) Pochwalam!! :) i tak tak - kapusciana zupe polecam!! Sama jutro gotuje :) a za 2 tyg ostrzej sie zabiore za ta dietke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
cześć dziewczyny. wracam po łykendzie zadługim. zaczynam od rachynku sumienia i proszę o pokutę i rozgrzeszenie. grzeszyłam alkoholem w niedzielę to nawet w zbyt dużej ilości. noiwogle ta niedziela to przyjątko z gośćmi ale jeśli chodzi o jedzenie to w pewnym sensie sukces. bo nawet po pijaku niepękłam i przesadziłam jedynie z ilością ale jeśli chodzi o menu to rodzajowo i tłustościowo mieściło się w mojej turbo diecie. wga nozóż stoi w miejscu ale składam to na bary zbliżającego sie okresu. dziś 9 dzień diety jutro teoretycznie koniec tury ale zważyć się powinnam jak mi się już ten okres zacznie. Każdy sposób odchudzania jest dobry jest skuteczny nieszkodzi naszym wkrótce boskim ciałom i nieprowadzi do chorobliwej chudości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
kiedyś próbowłam diety kapuścianej ajakżeby inaczej już nawet niepamiętam ile to lat temu było. ale po kilku dniach niemogłam juz patrzeć na ta zupę i juz dokładnie niepamiętam ale przrginałam chyba z tymi pozostałymi składnikami. jakos mi niepodpasowała. a może nastawienie wtedy miałam niewłaściwe. właściwei teraz juz na jajka niemogę patrzeć ale wymieniam z paluszkami krabowymi i kombinuję jak koń pod górę. ale będziemy wkońcu piękne przyjdzie taki dzień że wejdziemy w najwęższe sukienki, pojawi się błysk w oku i zakochamy się szczęśliwie bądź od nowa z wzajemnością w fajnych facetach może nawet to będą nasi starzy zakurzeni męrzowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwaleriagg
witam wszystkich!! Mam nadzieje ze tym razem mi sie uda, przez ostatnie 5,5 roku byłam 3 razy w ciąży, mam 3 fajnych chłopaków i dodatkowe kg, nie jest tego duzo, ale wyglad to juz inna sprawa. Mam teraz duzy brzuch i biust!!! Chciałabym schudnac choc 5 kg do świat Bozego Narodzenia, chce sie czuc lepiej. Zawsze sobie mówiłam od poniedziałku zaczne, no i zaczynałam, ale po 3 dniach konczyłam, nie mogłam zabrac sie w sobie. Teraz zaczełam od niedzieli 10.11., moze tym razem pojdzie mi lepiej. Dwa razy w tyg chodze na zumbe i cwiczenia. 3majcie za mnie kciuki. Moja waga wyjsciowa to 69kg. Mam nadzieje ze za tyg napisze ile spadło, ze dotrwam, MUSZE!!!!! Chce pokazac mezowi ze po urodzeniu dzieci jestem tak samo atrakcyjna jak 8 lat temu jak sie poznalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda to ja nie jestem
uwaga :P ja też sie odchudzam chcem byc szczupla i piekna na wiosne i wszystkich zaskoczyc... z mojej diety wyłaczylam chleb biały , natomiast jem ciemny,, zero ziemniaków i zero słodyczy i oczywiscie cola sprie energy drinki won;p co jeszcze pije herbate zielonA nawet moze byc... calkowicie cukier odstawilam.... oraz ze wzgledu na moje chore jajniki biore siofor ale to tak pozatym. duzo duzo duzo warzyw .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna27
dzien dobry :) I wtoreczek juz mamy..ja jakby bardziej glodna niz zwykla i niz powinnam byc o tej porze.. hmm.. :/ Do @ jeszcze 2 tyg.. wiec to pweno zwykly tzw: ''glod'' ;) TurboUla.. no skoro koniec koncem sama stwierdzasz, ze nie byo tak zle.. to udzielam rozgrzeszenia ;) Grunt, ze bylo lepiej niz wczesniej :) a to juz krok do przodu :) Najwazniejsze zeby sie nie cofac- potknac sie czasem (co i mi sie zdarza :( ) ludzka -kobieca rzecz ;) ale ale grunt ze do przodu :) Wwaleriagg no pewno,ze tym razem sie uda :) Ja sama jestem z tych co to wszystko by zaczynali ''jutro''. wierze, ze wytrwasz- nawet jak bedziesz miec gorszy dzien- to pamietaj zeby nastepnego wrocic i dajej probowac :) Trzymam kciuki!! Chuda to ja nie jestem - rowniez witamy :) I brawo za postanowienie- trzymaj sie nich a daleko zajdziesz!! -bo to przeciez o to chodzi- znamy zasady jak jesc zdrowo, co jesc zeby schudnac... a tak jakos ciezko.. ehhh no ale damy rade!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda to ja nie jestem
musimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
ja się już spontanicznie bez" kartki" to niepotrafię odchudzać. musze mieć czarno na białym co w dniu mogę zjeść i mniej więcej ile. jak idę na żywioł to niewytrwam.a tak jasny program wszytskie posiłki rozpisane czaem coś zamienię jak niemam zakupionego. jesień jest dobra na odchudzanie z życiowego doświadczenia to wiem. wświęta będziemy piękne zobaczycie tylko wytrwajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda to ja nie jestem
o matko a ja wlasnie z kartka bym nie wytrzymała hehhee ja mam np 3 pory dnia na posilek ... 9 z hakiem ;p , jak maz z pracy wraca to tak miedzy 14-15 i kolacja 18,-19 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja schudlam tak od 25 pazdziernika do teraz 5 kg ale to stres mniej jadlam, macie jakies rady jak schudnac z ud ?;/ masakra,wszystko inne jest w miare ok ale te uda ;/ waga 62kg przy 163cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda to ja nie jestem
ja jak tak jem to nie czuje głodu nie wiem czemu...zawsze tto bym smoka zjadla z kopytami hehemoze to dzieki tym d=tablettkom na jajniki nie wiem ale mam mniejesze zapotrzebowanie na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
skoro żona J Z nieumie schudnąć z ud to znaczy że to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
dziwczyny jedząc zkartki schudłamod 4 listopada 4 i pół kilo a i tak licze żejak mi się okres zacznie to waga mniej pokaże bo pęcznieje tuż przed z***biście. więc liczę na więcej tych kilogramków w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
tylko pytanie sie pojawia co dalej po 10 dniach? czy zaczynać od nowa to samo czy poprostu mniej jeść mniej i lżej jakiś czas? niewiem mażę o 70 kilo. a będzie trochę jednak jeszcze brakowało. więc poradźcie trzymać się sprawdzonego schematu czy co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda to ja nie jestem
moim zdaniem jezeli chcesz schudnąć powinnas zaczac od poczatku i tak caly czas do uzyskania wymarzonej wagi a jezeli ja uzyskasz wprowadzac powoli inne produkty do diety oraz oczywiscie przestarzegac zasady zdrowego zywienia i powinno byc ok . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
rok temu obskoczyłam 3 razy tą dietę i w drugiej turze znacznie mniej schudłam a w trzeciej to może z kilogram niby ta dieta rozkręca metabolizm spalanie ale mimo aktywnosci fizycznej jednak przyszedł moment że waga stanęła jak zaczarowana w miejscu ani ostre przyprawy niepomagały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda to ja nie jestem
praktycznie zawsze tak jest że na poczatku dużo spada bo to przeważnie woda ... potem znacznie ciezej jest spalac kg dodalabym wiecej ruchu :) trzeba pamietac ze po bodasjze 40 min treningu nasze ciało zaczyna spalac tkanke tłuszczowa , ja natomiast biegalam kiedys ale to chyba nie dla mnie byly efekty ale jakos nie mialam czasu pozniej i przestalam...NIESTETY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda to ja nie jestem
A ja teraz przygotowuje sobie obiad : sałata zielona, ogórek zielony pomidor rzodkiewka szczypior;p dałam lyżke śmietany bo jakos ja lubie i uduusilam sobie piers z kurczaka z czosnkiem i dodadlam swierza pietruszkę i czekam na meza bo razem jemy zawsze obiad , jemu ziemniaczki itp boże jak ja na to bede patrzec ale jakos musze dac rade... pozdrawiammm i do kolacjiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziemniaki same w sobie nie sa kaloryczne wiec nei rozumiem dlaczego ich nie jecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda to ja nie jestem
nie bede kusic losu bo ja moglabym je ttonami jesc w kazdej postaci;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
same wsobie niesą kaloryczne te ziemniaki ale jak już są w nas to tyjemy a jak ich w nas nie wkładamy to w magiczny sposób z mniejszym lub większym ale zawsze efektem chudniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
właściwei większość produktów sama wsobie jet i zdrowa i wcale nie tak bardzo kaloryczna a jeśli nawet kaloryczna to sa nawet teoria że jak człowiek je bez myślenia bez wyżutów sumienia to nie tyje. tylko czemu tyle watków odchydzeniowych na tych forach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
chodziło mi o wątki o odchudzaniu na różnych forach. no poprostu na diecie unika się trudno przyswajalnych skrobi i zmienia nawyki żywieniowe tak żeby niekusiło jak u " chuda to ja niejestem". ziemniaki sa sppoko ale lubią toważystwo yłuszczy śmietan sosoów mięska konkretnego noi innych ziemniaków a tu odchudzając sie trzeba zmniejszać ilośc kaloryczność i minimalizować pkusy do smacznego złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
np.ja uwielbiam makaron po włosku najlepiej. sam w sobie makaron żekomo niejest taki mocno tuczący ale ni jak nieumiem zjeść makaronu bez oliwy jakiejś pysznej lub parmezanu albo sosiku . no i przedewszystkim nie umiem zjeść go mało bo poprostu go uwielbiam, a jajko z szynka czy tuńczyka z porem to juz mało umiem zjeść bezproblemu. ot i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
czy ktoś umie zjeść maleńki kawałeczek pizzy i powiedzieć dość już niejem więcej bo sie odchudzam? dieta odchudzająca musi chyab być straszna bo to pokuta za te obrzarstwo. ale solidnie odprawiona daje nam anielskie samopoczucie w boskich ciałach i dzika satysfakcję odniesionego sukcesu. oj hołownią zajeżdżam ale to 9 dzień diety więc bredzenie jest normanle chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
wiecie co niepokojąego zauważyłam i nie umiem tego rozkminić oco chodzi. może masochistka jednak faktycznie jestem. jak jestem na diecie to z zapałem oglądam programy o gotowaniu wszystkie jak leci i wcale mnie to jakos na pokuszenie niewiedzie. może to taki zamiennik organoleptyczny jak niemogę smakować i wąchać to patrzenie na żarcie mi to zastępuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda to ja nie jestem
hehehehe to fajnie masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×