Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość babalo

Z kim uprawiacie seks i jak czesto

Polecane posty

Gość babalo

no wlasnie???? i jak bardzo lubicie seks, moze jestescie wykorzystywane/wani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uprawiam seks z moim narzeczonym. Z częstotliwością jest różnie, czasem czuję się przymuszona, bo zwyczajnie nie mam ochoty, a On łazi i łazi, aż wyłazi. :D Ale kocham Go i zdaje sobie sprawę, że inne dziewczyny mają na odwrót. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczeta32
z suką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zonaty,ale nie mialem z zona seksu od ponad roku . Kiedys robilismy to po kilka razy w tygodniu jak kroliki. Pewnie ma kogos na boku , ja jeszcze nie zdradzam ale jak dalej bedzie tak prychsc to kogos znajde . Ilez mozna na recznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam się pie​przyć , ale różnie to bywa. :O Czasami jest mi trochę za długo, bo to praca, bo inne dyrdymały i nim się obejrzę mija miesiąc a ja żadnej nie zerż​nąłem Żona ? Ciekawa sprawa, ale nie dla mnie. Co z tego że ruch​anko, codziennie, jak ja nie chce by wyglądało to, jak kupowanie pieczywa... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"pieprzyć się" widać ze żadna cię jeszcze nie kochała...a ty myślisz że jesteś jakimś jurnym kozakiem może i tak ale tylko na raz bo jak wnioskuję z twojego wpisu to nie powalasz kobiet na kolana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babalo
choć jest sie przystojnym to ciężko wyrwać panienki na r****nko, za piekne to by bylo gdyby podejsc do byle jakiej fajnej babeczki zaproponowac seks a ona by sie zgodzila z wielka checia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mężem, kilka razy w tygodniu, od wielu lat i jeszcze mi się nie znudziło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz prawie nigdy bo jestem w ciazy, przed ciaza codziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochała i to jak nikogo na świecie, ale ja nie potrafiłem tego docenić. :( I co z tego że też kochałem, jak legło wszystko w gruzy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj...feniks dał radę powstać z popiołów, więc z gruzów chyba nawet powinno być łatwiej, więc raczej sobie poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że nie powalam, ale jak czują się słabo, to przytrzymam, bo upadając zrobią sobie krzywdę a to nie jest w moim interesie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mezem co trzeci miesiac jak przyjedzie z uk na tygodniowy urlop,a z kochankiem to zalezy ile i kiedy mamy wolny czas,ale w sobote to juz obowiaskowo na calosc i przy lampce wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Z mezem co trzeci miesiac jak przyjedzie z uk na tygodniowy urlop,a z kochankiem to zalezy ile i kiedy mamy wolny czas,ale w sobote to juz obowiaskowo na calosc i przy lampce wina - co na to mąż? sprobowalabys ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak mi udowodnisz ze nie bede zalowac i ze mnie zadowolisz a jestem wymagajaca i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten twoj kochanek az taki dobry? mi by sie znudzilo pieprzenie sie z jedna i tą samą laską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moblo
Z mężem, kilka razy w tygodniu i uwielbiam seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moblo Z mężem, kilka razy w tygodniu i uwielbiam seks. sproboj ze mna, obiecuje że cię nie zawiode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z nikim od roku a mam męża
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedactwo, pomóc Ci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z nikim od roku a mam męża
Nie, dzięki. Wciąż kocham męża i jestem też kochana, a sytuacja nie jest winą męża (problemy ze zdrowiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babalo
ale chcesz seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z nikim od roku a mam męża
Jasne, że chcę. Ale seksu z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girasolrozowe
Z mezem raz na miesiac a potem jak to mowia panowie na recznym jade bo moj malzonek nie ma potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babalo
ja was nie rozumiem, girasolrozowe moze ty chcesz sie r****c ze mna i kolegami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girasolrozowe
Nie kotku, chce sie r...ac z moim mezem przynajmniej kilka razy w tygodniu a jemu starcza raz na miesiac wiec jakos sobie musze radzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babalo
to czemu nie chcesz sie umowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dlatego, że jesteś idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjazd służbowy

Ja uwielbiam seks ale pwoeim wam przygode pojechałem na filipiny w delegacje żonaty nie jestem .i poznałem na spotkaniu filipinke nie prostyutke itd itd tylko z tej samej korporacjii co ja pracuję  wyjazd mój trwał 3 tygodni tam więc sie soba zainteresowaliśmy ładna dziewczyna uroda piekna zgrabna wykształcona  po kilku dnaich poslziśmy do łóżka :))) seks z nią to piękna przygoda ona te nie była męzata ja 28lat a ona 23lata :))) powiem tak nie było wieczora żebysmy nie uprawiali seksu po szkoleniu Po tym wszystkim okazało sie po przyjedzie do POLSKI że jest w ciąży ze mną byłem w szoku uprawialiśmy seks bez zabezpieczenia . byłem w szku ale zarazem dumny  ona nie miała pretensjii o to it eż jest szczesliwa urodziła mi sie dziewczynka tzw nasz owoc miłosci ona nie wymaga jakis alimentów chociaz wysyłam pieniądze a niedługo spotkam swoja córkę bo to troche trwa kawał drogi itd itd ale widziałem po zdjeciach to cała ja córce dała na imię Nikola .Owszem moi rodzice załamani bo byle z kim spałem nie prawda wyjazd służbowy spotkania i nnas do sibie przyciągło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×