Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubie czytac

Dlaczego nie kupujecie książek

Polecane posty

Gość gość
na mojej półce jest znacznie więcej dzieł naukowych niż powieści (najwięcej kryminałów psychologicznych i powieści gotyckich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytam, zeby czytac. Bo moglabym czytac etykiety na plynach do czyszczenia toalet :P Byc moze jestem uzalezniona ale chyba nikomu krzywdy nie robie. Ba, nawet odwrotnie ;) Moje zycie jestnieczego sobie, no ale jak to mowia "Syty glodnego nie zrozumie" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakowcy to chujowa
"Wchodzily mi 2-3 ksiazki dziennie" może masz jakąś hiperaktywną manię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze wchodzily przez gardlo? albo ma na mysli ksiażeczki dla maluchow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaAna1
Ale żywa dyskusja:) Ktoś tu odniósł się do innych kultur, do innych narodowości. Ja znam, wiele podróżuje i wiadomo że tendencja idzie raczej w strone nieczytania niz czytania jednakze nie mamy sie czym szczycic jako Polacy. Co z tego ze innni tez nie czytaja, najgorsze jest to ze MY nie czytamy. No i dokladnie- ludzie przyznajmcie po prostu ze nie czytacie bo nie macie pociagu do wiedzy, bo spedzacie czas na bezsensownych rozrywkach typu portale spolecznosciowe, shopping w centrach handlowych albo telewizja. Przyznajcie ze tu nie chodzi o ceny! Skonczmy z ta hipokryzja naprawde. Nie czytasz, bo nie chcesz i tyle. Ksiazki mozesz dostac z biblioteki a ile tam osob chodzi? Mozesz kupic za tanie pieniadze aler wolicie kupować kolejny pokrowiec na kolejna komórke. Jak np. widze te wszystkie panny ( mezczyzn rowniez) ktorzy wydaja naprawde ogromne sumy na kosmetyki, na ciuchy, na kolejne pary butów to az zal. Ten konsupcjonizm poszedl za daleko. A to ze ludzie po prostu wyrzucaja ksiazki jest dla mnie nie do pomyslenia, nawet jesli to jest zwykly kryminal. To tak jak z chlebem. Masz szacunek wiec nie wyrzucasz i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa, jakbym słyszała moich rodziców i ich mieszkanie wyglądało jak u oszalałych "zbieraczy" przez nadmiar książek. musiałam wywalać ukradkiem. jasne-niech leży 30 lat, mimo że nikt już nigdy tego nie ruszy.. jak najbardziej wyrzuca się książki czy np ubrania, które nadal są niezniszczone, ale nigdy ich już nie włożysz, chyba że ktoś lubi siedzieć w zagraconej przestrzeni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedni zbierają rybki, inni znaczki hodują, każdy lubi co innego więc dyskusja ta jest bezsensowna i niniejszym ogłaszam zamknięcie tematu, a uczestników proszę o w*********ć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie kupuję i nie czytam bo nie jestem księgowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tylko ksiegowi
czytają? wtf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję bardzo dużo książek, zdecydowanie więcej niż ciuchów czy butów, nie wyobrażam sobie życia bez książek, dom bez książek to jak ciało bez duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytam, bo nie lubie czytac ksiazek, magazynow rowniez nie czytam, ksiazki mnie nudza wole w wolny czas siedzec na dworze z aparatem w rece niz z ksiazka, wole zobaczyc ciekawy film dokumentalny przyrodniczy, zdjecia zwierzat itp niz magazyny czy ksiazki o tej tematyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lycka0510
ja tam w domu mam tylko lektury... jak byłam nastolatką to uwielbiałam czytać przygodowe i obyczajowe (broń boże romanse), a teraz...raczej nie będę czytać książek dla młodzieży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie kupuje ksiazek z braku miejsca- nie mam mieszkania wlasnosciowego, przeprowadzalam sie w ciagu ostatnich 2 lat 8 razy lekko liczac, nie chce mi sie ciagac graciarni korzystam z kindla i bibliotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie wolą czerpać info
z pudelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amidek butsu
jedna z moich nielicznych rozrywek to wlasnie kupowanie przez neta książek 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lycka0510
w ogóle to co ja mogę czytać? kryminały...nudzą mnie, romanse...nie dla mnie, fantasy...też nie...chyba zacznę historyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie wolą czerpać info
a kto z was wie jak tworzy się pieniądz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amidek butsu
poza tym mam juz chyba wszystkie ksiazki z okultura.pl :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie wolą czerpać info
a ktos z was czyta coś naprawdę przydatnego? książki psychologiczne, o róznicy między mężczyzną a kobietą, książki socjologiczne, ekonomiczne? czy tylko harlequiny, fantasy i grey'e all the time?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lycka0510
O właśnie! Ma ktoś coś do polecenia psychologicznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amidek butsu
ludzie wolą czerpać info Czytam duzo takich ksiazek, ale tez duzo pale trawki i jak przeczytam jedną ksiazke, duzo z niej zapomne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co przepłacać. Kupilem Kindla i ksiązki ściągam z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam nastempujonce pozycje
jak wyglądać dobrze po 40-krzysiek ibisz jak być sex mamą-kasia cichopek wszystkie pozycje ilony felicjańskiej-tylko dla koneserów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amidek butsu
Lycka0510 Robert Wilson psychologia kwantowa, Jung Carl Gustaw - Psychologia kundalini, alejandro Jodorkowsky psychomagia, Jostein Gaarder - Swiat Zofii, Sikorski, Archetyp i nieświadomość zbiorowa hym Siedem nauk dla zmarłych C.G.Jung xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozycja obowiązkowa:Wojna o pieniądz-ale to przerażająca lektura, więc na własną odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lycka0510
polecam następujące pozycje To nie są książki tylko szmaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czytam to co na necie i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie czytają fakt i pudelka i to im wystarcza do szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×