Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ShereKhan

Skrzypi mi prawe oko jak mrugam

Polecane posty

Nie wiem czy to powieka czy rzęsy mi zdrewniały?­Miał ktoś tak?Pewnie nikt nie miał więc będę was informował na bieżąco o rozwoju sytuacjii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOże powinienem użyć jakiegoś smaru w przypadku powieki?Np gilów z nosa i wsmarować w zawias powiekowy?Myślicie, że to przez reklamy albo ufo, które też nadaje reklamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no bo serio niby to śmieszne ale chce np "puścić" oczkodo jakiegoś lachona a tu skrzypienie jak z otwieranej trumny:O­To gorsze niż bezpłodność:(HELP!!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałem, że nikt nie pomożeJakbym napisał, że jestem prawiczkiem to zara by się fefnastu doktorów medycyny znalazło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...świnie...:PI zapamiętajcie sobie egoiści...Kiedy o północy usłyszycie jakieś skrzypienie podczas oglądania horroru to mogę być ja:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że zaczęło mi się tak robić odkąd przeczytałem pierwszy post Maćka B...To może być jakas wskazówka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek  Bi
moj post? moje posty sa merytoryczne i jesli wplywaja na zdrowie to tylko na jego polepszenie oraz wzbogacaja intelekt czytelnika. Oko skrzypi Ci od braku tranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba nie sadzisz że dam se nasikać na oko jakiemuś wielorybowi Ty merytoryczny ignorancie z parciem na "poranek z TVN" o sile szczęk krokodyla różańcowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już mie znerwiłeś i mrygam i skrzypie coraz głośniej...Zaraz jeszcze ogłuchne przez Ciebie ty paskudo z poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek  Bi
to jest tran firmy Mollers o smaku cytrynowym od mojej mamy. Polecam oralnie. i mame i tran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najgorsze, że drugie zaczyna mi świszczeć a w ogóle mrugam asynchronicznie...Zniszczyłeś moje życie i zapłacisz mi za to krwią!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce Twojej mamy:PKtoś kto wychował takiego high middle class psychopate musi mieć d**e jak wieloryb z którego robi sie tran.­Zresztą pewnie to ssie jakoś ze sobą wiążę jak sądze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek  Bi
nie posiadam jeszcze krwi w swoim sklepie internetowym ale to wspanialy pomysl.dzieki, jak myslisz po ile sprzedawac, na krople?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja p*****le już sie boje co się będzie działo jak mi sie przypomnisz podczas dymania...To może się skończyć śmiercią partnerki:(TY MORDERCO!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że przelicznik na kozie siki w stosunku kropla moczu za litr krwi nie zachwieje systemem monetarnym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek  Bi
moje siki, to genialne masz jeszcze jakies pomysly co moglbym miec za darmo a sprzedawac drogo swoim fanom w kraju i za granica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi mi do głowy oczywista oczywistość czyli twoja przechwytywana w locie kupa.Wlocie aby niie zabrudziła się od kibla.Mógłbyś rozdawać ją charytatywnie dzieciom w przedszkolach aby mogłylepić twoje podobizny doklejając tu i ówdzie kasztany, których zbieranie jako miłośnik przyrody promujesz.­Pomimo braku bezposrednich korzyści finansowych byłaby to cudowna autopromocja i mógłbyś wreszcie osrać wszystkich publicznie co jak skąd inąd wiem jest Twoim największym pragnieniem w tym życiu, po którym pójdziesz na 4 lata do czyśćca choć doprawdy nie wiem dlaczego obarczasz się aż takim brzemieniem grzechów i dlaczego zepsuł Ci się kalkulator renomowanej firmy z doliny krzemowej z funkcją potęgowania ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in fire
słońce, nie pij tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 3000 dolarów....dostarczony przez firmę wysyłkową AIR FORCE ONE i zabezpieczany w trakcie transportu przez renomowaną firmę ochroniarską CIA który wylądował na pasażu przed Twoją rezydencja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelku nie pije.Jak bym był pijany to kochanie widziałabyś same gwiazdki niczym na mount evereście o północy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek  Bi
jestem za inteligentny zeby dawac cos za darmo, ale te dzieci moglyby w zamian kisic kapuste takie male nozki to do sloika wejda przeciez. Musze w dswoim genialnym umysle rozwinac twoje pomysly i podac je jako swoje to mi najlepiej wychodzi ale dzieki, przydales sie.zycze rychlego naoliwienia oka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in fire
a czemu to ja miałabym widzieć gwiazdki? ja dziś (jeszcze) trzeźwa jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek  Bi
Pozdrowie Natalie od ciebie, nie zazdrosc tylko wyjdz z dom zagadaj do milej dziewczyny idzcie do parku i na shopping, ty tez mozesz byc szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek  Bi
Brendzluje sie pod zelka, codziennie o 18,15, czy proboszcz da mi rozgrzeszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę być szczęśliwy bo zazdrość o Twoja idealno-cudowność i traperskie umiejętności odnajdywania kasztanów i robienia z nich ludzików oraz innych figurek zżera moją duszę jako człowieka i artysty:(­Ty c***u:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek  Bi
zanm dobrego egzorcyste moze wypedzic z ciebie demony i poczujesz dobro i milosc moze sie zdzwonimy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy kocham się z kobietą, całuje po aksamitnej skórze na szyii nie mogę się podniecić bo zaraz przypomina mi się Twoja natalia, którą możesz dmuchać kiedy chcesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×