Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 witamina CCC

Problemy z oddychaniem po operacji nosa

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰
appires mam niez艂膮 zabaw臋 smiej膮c si臋 z ciebie, z takich g艂upich lasek jak ty, z takich kt贸re nie chc膮 偶y膰 - tylko z powodu w艂asnej g艂upoty i naiwno艣ci! :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 appires3
s膮 portale-jestem super szcz臋sliwa po operacji i tam sobie pisz,w og贸le operacji nie przesz艂a艣 a jak ju偶 przesz艂a艣 to jeste艣 do 2 mies po i wydaje ci si臋 ,偶e 艣wiat zdoby艂a艣

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 appires3
ko艅cz臋 z tob膮 dyskusj臋...a ja si臋 艣mieje z takich lasek kt贸re nie maj膮 poj臋cia co pisz膮 a zabieraj膮 g艂os.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
a ty go艣ciu sam sobie zr贸b zdj臋cie swojego krzywego kinola i zasmarkanej facjaty i pooklejaj sobie sciany w cha艂upie. Mo偶e to bedzie dobry spos贸b na twoj膮 naiwno艣膰 g艂upot臋 i brak odpowiedzialno艣ci ! :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 appires3
masz racj臋,ju偶 jej nie odpisuj臋,ona jest poni偶ej jakiegokolwiek poziomu. dyskutuj sobie sama ze sob膮 :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
appires mo偶esz sobie ko艅czy膰, ja i tak b臋d臋 tutaj pisa膰 co chc臋 i kiedy chc臋 a tobie niech cierpnie d**upa z 偶alu i zawi艣ci! :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
niesia to mitomanka, podobnie jak te g艂upie laski z tego tematu co to tak p艂acz膮, 偶e od kilku lat tak si臋 m臋cz膮, zmy艣la na pot臋g臋. Spr贸buj si臋 czegos od niej dowiedzie膰 - nic ci nie napisze poza tym, 偶e jakich chirurg 藕le jej zrobi艂 nos + dziesiatki 偶ali, z艂orzecze艅, zawi艣ci. Bo tym mo偶e przyci膮gn膮膰 uwag臋 innych na forum. niesia podobnie jak te g艂upie ci**py z krzywymi nosami znalaz艂y sobie miejsce gdzie spedzaj膮 czas i nic wi臋cej. Zmy艣laj膮 偶eby przyciagn膮膰 uwag臋 - typowe dla mitomanii! A 偶e okaza艂o si臋, 偶e nie zadzia艂a艂a zasada "mam kas臋, p艂ac臋 i wymagam" jak to kt贸ra艣 z tych durnot napisa艂a w tym temacie - to osobn膮 drog膮. Trzeba mie膰 rozum aby przed operacj膮 dowiedzie膰 si臋 wszystkiego.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Tej zdzirze wrednej co lubi sie smiac przydaloby sie zeby paru facetow ja tak w******lo zeby miala krzywa c**** i chetnie sie z niej rowniez posmiejemy podla suka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
i nawet jak trafi艂y na chirurga kt贸ry je oszuka艂 to nawet mi ich nie 偶al - jak jeste艣 g艂upia to masz za swoje! bua ha ha ha! Wi臋c teraz do kompletu, do swojej g艂upoty, maj膮 krzywo posk艂adane kinole! To dopiero musi by膰 obrazek! :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 skrzywdzone zosta艂y
naiwne kobiety , najcz臋艣ciej jak kto艣 pisa艂 '' dobre '', takie sa fakty. a 偶e biednemu wiatr zawsze w oczy wieje , to ju偶 inna bajka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 witamina CCC
Ja nie wierz臋 w to co czytam,nie wiem sk膮d si臋 takie osoby bior膮 na tym forum,ale to nie ma sensu,za艂o偶y艂am ten w膮tek 偶eby sobie pom贸c,偶eby kto艣 mi poleci艂 czy i艣膰 na 3 poprawk臋,jak ul偶y膰 tym wszystkim dolegliwo艣ci膮, 偶ebym wiedzia艂a jakich szuka膰 laryngolog贸w kt贸rzy co艣 jeszcze mog膮 zdzia艂a膰. jak g艂upia reklamowa艂am to forum na og贸lnej kafe i mam za swoje-wchodz膮 tu osoby kilka dni/mies po operacji lub przed operacj膮 i nie mog膮 znie艣膰 tego czym jest tak naprawd臋 operacja nosa. niech ka偶dy to przejdzie i te偶 si臋 po艣miejemy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
te, ty ju偶 masz na pewno krzyw膮 ci.. tylko na razie skupiasz si臋 na ogladaniu swojego krzywego kinola! zajrzyj do gaci! i le膰 do tego chirurga co spartoli艂 ci nos - przecie偶 wszystko mo偶na kupi膰 za wielk膮 kas臋 wed艂ug waszego rozumienia!!! niech ci zrobi tak膮 prosta ci.. jak kinola! bua hahaha :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Pewnie ta wredna zdzire ktos przelecial bez jej zgody teraz tu wchodzi i majaczy :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
M贸wisz 藕le poskladny, krzywy nos, a ty jaki masz? To nie przez naiwno艣c to zwyk艂e oszuka艅stwo.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Mo偶e by tak sprawdzi膰 kto pisze te wszystkie obra藕liwe posty?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Mo偶e by tak sprawdzi膰 kto pisze te wszystkie obra藕liwe posty?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 witamina CCC
i tu ci臋 mam,przecie偶 ty mi to samo pisa艂a艣 na pocz膮tku jak za艂o偶y艂am w膮tek,pisa艂a艣,偶e zamiast 臋 pisz臋 czy jako艣 tak,nie mog艂a艣 znie艣膰,偶e pisz臋 o problemach bo sama by艂a艣 przed operacj膮,pami臋tam ci臋,chcia艂a艣 wymusi膰 kto mnie operowa艂 jak odpisa艂am tez ci by艂o ma艂o bo m贸wi艂a艣,偶e ma艂o ludzi tu pisze ,wtedy by艂o ok 2 stron...teraz jak s膮 tu dziesi膮tki takich historii znowu krew ci臋 zalewa i pali ci臋 od 艣rodka. jeste艣 t膮 samo kt贸ra pisa艂a w okolicach 2, 3 strony czego si臋 mia艂am dowiedzie膰 to si臋 dowiedzia艂am,takich ludzi jak ja po korekcie jest mas臋,ale ty ju偶 chyba tego nie ud藕wigniesz. a teraz to sobie pisz ,przejrza艂am ci臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 witamnaccc czyli
ta osoba co tak tutaj z艂orzeczy to jedna baba?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Powoli na tym temacie nic nowego si臋 nie dzieje , ani kogo unika膰 , kto naprawi , tylko w k贸艂ko macieju jaki problem z oddychaniem , flegma itd. Kt贸rzy chirurdzy dobrzy a kt贸rych unika膰. A nazwiska pojawiaj膮 si臋 ci膮gle te same my艣l臋 ,偶e wielu dobrze operuj膮cych nie istnieje natych stronach bo s膮 cisi i robi膮 swoje!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Na pewnym portalu wysmiewano si臋 z pewnej dziewczyny, nie wytrzyma艂a i pope艂ni艂a samob贸jstwo. Kto艣 odpowiedzia艂 za to!? Ca艂e szcz臋scie w sieci nie jest si臋 anonimowym i maile r贸wnie偶. Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
przygania艂 kocio艂 garnkowi! :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
tak, witamina ccc, s艂uchaj go艣cia, o tym jak b臋dziesz cierpie膰 a偶 do ko艅ca 艣wiata, i poza tym nic wi臋cej ci臋 nie czeka! bua hahaha :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
W og贸le usuncie ten w膮tek i niech osoba go zak艂adaj膮ca za艂o偶y nowy albo wcale bo wejdzie tu taka glizda i si臋 艣lizga :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
samospe艂niaj膮ca si臋 choroba!!! chyba w waszych pokr臋conych umys艂ach! bu ahahaha :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
lubie si臋 艣mia膰 z ludzkiej g艂upoty i g艂upich lasek z krzywymi nosami, a najbardziej to z naiwniaczek kt贸re s艂uchaj膮 takich g艂upich lasek :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
przygania艂 kocio艂 garnkowi! :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 witamina CCC
ale niech tu pisz臋,przynajmniej jest weso艂o... a j膮,偶e krew zalewa bo szczyt jej powiedzia艂,偶e tu klepnie i tam i ani nie b臋dzie 艣ladu,偶e mia艂a operowany nosek. jest przed op i taki wpisy nie s膮 na r臋k臋... ja si臋 dowiedzia艂am czego chcia艂am i dzi臋kuj臋 za wszystkie wpisy,wasze historie,polecanie laryngolog贸w i unikanie xylo. dzi臋kuj臋 najbardziej za wpisy tych,kt贸rzy szczerze pisali o tym,偶e uczciwy laryngolog powiem,偶e nigdy nie b臋dzie si臋 oddycha膰 po operacji jak przed. wiele mi rozja艣ni艂y艣cie i dzi臋kuj臋 za wklejanie u medycznych artyku艂贸w o komplikacjach-teraz je lepiej rozumiem. a ona niech pisz臋 ;-) niech utwierdza si臋 w swoim :-) 7 stycznia id臋 do laryngologa i zobacz臋 co mi doradzi,co wyjdzie z tomografii.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ty co nie chodzisz na imprezy bo jeste艣 za stara/y, za to siedzisz na forach, jeste艣 beznadziejna/y. Mam wra偶enie, 偶e to nie jedyne forum.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Natela
Wszed艂am tutaj i jestem w szoku co od tego czasu tu si臋 dzieje? Czemu nikt z tym porz膮dku nie zrobi? By艂o tak fajnie poczyta膰 , a teraz to jakie艣 g***o! Do w艂asciecielki tematu otw贸rz nowy pod inn膮 nazw臋 i ten usu艅 , bo jak kto艣 tu wejdzie i poczyta to wi臋cej nie wruci...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 co艣 z og贸lnej kafe
Jak odwiedzicie dobrego, uczciwego, zaufanego laryngologa - najlepiej gdyby艣cie mia艂y takiego w rodzinie, lub w艣r贸d znajomych, to KA呕DY powie to samo : 偶e NIGDY NIE B臉DZIESZ ju偶 偶y膰 tak dobrze (zdrowotnie) jak PRZED operacj膮. Chirurg nie powie, bo w ten spos贸b zarabia wielkie pieni膮dze takie jak celebryci. Albo si臋 z tym pogodzisz, albo nie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×