Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość witamina CCC

Problemy z oddychaniem po operacji nosa

Polecane posty

Gość gość
taaaa, do osób przed próbą samobójczą! nie usuwajcie stąd swoich wpisów! piszcie jak to zrobicie! piszcie jak zabijecie się z powodu kataru i zatkanego nosa! i nie zapomnijcie tuż przed skokiem z mostu zostawić wpisu na kafeteri! gościu od tej prośby, żałosny jesteś! bua hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niejedna stad pisala o zakonczeniu zycia. nie jestes nawet czlowiekiem i nie masz pojecia jak cierpia ludzie po zle przeprowadzonej korekcie , po samych postach widac ze jestes bardzo zlym czlowiekiem, Jezus powiedzial '' ten sie smieje kto sie smieje ostatni '' ale zapewne jestes ateista pisz pisz i waruj za oplata jak kanalie zatrudnione w public relations

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No gościu, nie dziwię się, że lekarz nie chce wziąć odpowiedzialności za to co spartolił inny. Ale nie uważasz, że takie postępowanie jest nieuczciwe? Bo dokąd masz wrócić? Do chirurga plastyka który był na tyle nieudolny że sknocił operację? Ale przecież system opieki pozwala ci na wybór innego lekarza, w innym mieście. Masz możliwość poszukiwania uczciwego lekarza który c***omoże. To albo masz poważne komplikacje i interesujesz się powrotem do zdrowia, szukasz, leczysz się. Albo wymyślasz i wstawiasz kit, i włazisz tutaj i piszesz jaka to jesteś nieszczęśliwa, a w rzeczywistości jest inaczej. I tak sobie tutaj spedzasz czas w gronie podobnych tobie głupich lasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No gościu, nie dziwię się, że lekarz nie chce wziąć odpowiedzialności za to co spartolił inny. Ale nie uważasz, że takie postępowanie jest nieuczciwe? Bo dokąd masz wrócić? Do chirurga plastyka który był na tyle nieudolny że sknocił operację? Ale przecież system opieki pozwala ci na wybór innego lekarza, w innym mieście. Masz możliwość poszukiwania uczciwego lekarza który c***omoże. To albo masz poważne komplikacje i interesujesz się powrotem do zdrowia, szukasz, leczysz się. Albo wymyślasz i wstawiasz kit, i włazisz tutaj i piszesz jaka to jesteś nieszczęśliwa, a w rzeczywistości jest inaczej. I tak sobie tutaj spedzasz czas w gronie podobnych tobie głupich lasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezus był miłosierny. Ale może ty masz innego Jezusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokobiet
Przeczytalem caly temat, jestem z tematu korekta nosa. i jakos prawie zadna nie napisala kto ja tak urzadzil - to jest wlasnie glupota, nic dziwnego, ze pozniej sa tragedie. Wiekszosc bab jest jednak naiwna i wierzy w garbate aniolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie! żadna z tych głupich lasek nie napisała kto je tak urządził bo się boją, że jak nakłamią o swoich komplikacjach i podadzą do tego nazwisko lekarza to je lekarz pozwie o zniesławienie. Bo może zgłosić na policję takie zniewagi i policja namierzy ich komputery i adresy. Dlatego twierdzę, że one zmyslają, fantazjują. To mitomanki które chca tylko zwrócić na siebie uwagę. Żywią sie ludzką energią, ludzkim współczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najbardziej żałosne jest to ich skamlanie i groźby, że sobie odbiorą życie! Nie mają pojęcia jak cierpią osoby które marzą o śmierci z powodu tego cierpienia. Bo takie osoby nie siedzą na kafeterii, tak jak one! Głupie laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzednich wpisów
Mnie napisały kto i gdzie ale na priw, zamiast tutaj ;). poza jedyną kobietą z nikiem niesia. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zresztą, już na pierwszej stronie wpisała się osoba która opowiedziała, że po operacji oddycha swobodnie. Ale te durne ci***py ją przegoniły. I same zaczęły tutaj wymyślać swoje historie bo takie było oczekiwanie autorki tematu. bua hahaha! I ta naiwna uwierzyła we wszystkie ich zmyślone słowa! no i jak tu nie mieć ubawu z głupoty i naiwności ludzkiej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwóch facetow rzeczywiście miało operacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
link z youtube - dedykowane zlosliwej i niedowiarkom i nekajacym ofiary chirurgii plastycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty jesteś durna trollico, nigdy nie miałam operacji nosa- nos mam idealny, ale mam chore zatoki- objawy podobne- wieczne infekcje, ropa spływająca do gardła, zawsze zatkany nos, przewlekłe stany podgorączkowe, wieczne zmęczenie, od lat nie przespałam więcej niż trzech godzin na raz. leczenie, w tym 2 operacje, nie przynosi prawie żadnych efektów. zapewniam cię, że to bardzo obrzydza życie, ale śmiej się dalej z "kataru" jak masz z tego taką uciechę- pewnie nie masz jej w innych dziedzinach xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx i chyba jesteś niezłą oślicą skoro tłumaczysz sobie niechęć do podawania nazwisk lekarzy w taki durny sposób. laski rzeczywiście mogłyby beknąć za zniesławienie, bo co z tego że mają powikłania skoro te powikłania mieszczą się "normie", zostały o nich poinformowane[i nie ma znaczenia, że po łebkach] i podpisały zapewne stosowne oświadczenia przed operacją. a niektórych negatywnych skutków nawet nie da się na 100 % powiązać z operacją, bo w końcu zatoki mogły się schrzanić przypadkowo w tym samym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupia jesteś, trollico. laski mają po operacjach zrujnowane zdrowie, ale to nie znaczy, że mogą beztrosko pisać po nazwisku, ze lekarz, to partacz, bo ich stan nie wynika z żadnego błędu w sztuce tylko specyfiki samej operacji, a jeżeli nawet z błędu lekarza, to niekoniecznie da się to udowodnić. przed operacją zapewne podpisywały stosowne papiery, że są świadome możliwych powikłań. chore zatoki? a jak udowodnić, że to z powodu operacji? a może, to przypadek? a może skutek infekcji w okresie rekonwalescencji, gdy łatwiej o przeniknięcie bakterii, bo wszystko w nosie "rozgrzebane". nierówna kość? a co lekarz ma z tym wspólnego, że kość zareagowała tak, a nie inaczej. krzywy nos? tak się wygoił. itd. czytam ten wątek i większość kobiet, mimo że ma przesrane, to nie miałaby raczej z czym iść do sądu, chyba że z żalami, że lekarz ich skutecznie nie odstraszył, co byłoby absurdalne. nie rozumiem po co się czepiasz i z czego się cieszysz. ktoś chciał być ładniejszy i marnie skończył, a ty aż kwiczysz z uciechy- mentalność żałosnego babska, co bardziej się cieszy, że sąsiadom spaliła się chałupa niż z własnej wygranej w totka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghuijjikjihghuhuh
głupia jesteś, trollico. laski mają po operacjach zrujnowane zdrowie, ale to nie znaczy, że mogą beztrosko pisać po nazwisku, ze lekarz, to partacz, bo ich stan nie wynika z żadnego błędu w sztuce tylko specyfiki samej operacji, a jeżeli nawet z błędu lekarza, to niekoniecznie da się to udowodnić. przed operacją zapewne podpisywały stosowne papiery, że są świadome możliwych powikłań. chore zatoki? a jak udowodnić, że to z powodu operacji? a może, to przypadek? a może skutek infekcji w okresie rekonwalescencji, gdy łatwiej o przeniknięcie bakterii, bo wszystko w nosie "rozgrzebane". nierówna kość? a co lekarz ma z tym wspólnego, że kość zareagowała tak, a nie inaczej. krzywy nos? tak się wygoił. itd. czytam ten wątek i większość kobiet, mimo że ma przesrane, to nie miałaby raczej z czym iść do sądu, chyba że z żalami, że lekarz ich skutecznie nie odstraszył, co byłoby absurdalne. nie rozumiem po co się czepiasz i z czego się cieszysz. ktoś chciał być ładniejszy i marnie skończył, a ty aż kwiczysz z uciechy- mentalność żałosnego babska, co bardziej się cieszy, że sąsiadom spaliła się chałupa niż z własnej wygranej w totka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doprawdy? a mnie sam Pan Bóg napisał meila, że one kłamią!!! :D Jeszcze raz powtórzę, katar i zatkany nos trzeba leczyć. A przed operacją dokładnie zorientować się i nie podpisywać papierów u lekarza bezmyślnie. Ty od tych zatok - jak nie miałaś operacji to się nie odzywaj bo nie wiesz jak to jest mieć operowany nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie powikłania to ryzyko jakie się podejmuje. Tylko trzeba je poznać przed decyzja o operacji. A te głupie laski wzięły kasę w łapę i polazły bezmyślnie pod nóż. A teraz międlą tutaj. Żałosne! Jak powikłania są w granicach normy to się je leczy a nie wypisuje na kafeterii że jest się wielką ofiarą lekarza który oszukał wziął kasę i spartolił nos. Bo jak tak jest na prawdę to niech napiszą na forum nazwiska tych lekarzy. Nie zrobią tego! Bo to o czym tak piszą, jak się męczą nie są niczym szczególnym, powinny wiedzieć jak będzie przebiega rekonwalescencja po operacji - ale one myślały, że jak dadzą lekarzowi szmal to kupią sobie śliczny nosek bo płacą i wymagają! Ale najlepiej skamleć, że zostały oszukane, że nie wiedziały, ze katarek im zatyka nos. I użalać się jaki to swiat jest okrutny i nie chce się żyć! Pokręcone toksyczne głupie dziewuchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz nie odstrasza tylko informuje o przebiegu operacji i powikłaniach. Ale jak się było na tyle tępym, że wzięło się kasę do rączki i bez sprawdzenia lekarza wybrało się pierwszego z brzegu chirurga plastyka - bo przecież mam wielką kasę, płacę i wymagam! to teraz można tylko żałować. Ale aby zrozumieć takie proste sprawy trzeba mieć czym rozumować o one mają puste głowy! bua hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza ty nie rozumiem jak można napisać, że lekarz inforumjąc o powikłania odstrasza. Zwyczajny, uczciwy lekarz udziela informacji po to aby pacjentka mogła podjąć decyzję. Taka jest jego rola, że przed operacją inforumuje o tym co może się dziać po operacji. Ale żeby trafić do dobrego chirurga specjalisty od operacji nosa który tak postępuję to trzeba wysilić się i takiego lekarza poszukać. I tragedii nie ma. Bo nawet jak dzieje się coś złego to taki lekarz nie pozostawia swojego pacjenta samemu sobie - aby przyszedł na kafeterię i tutaj szukał pomocy. A co te durne dziewuchy zrobiły aby uniknąć rozczarowania? NIC! I jak z tego się nie smiać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza ty nie rozumiem jak można napisać, że lekarz inforumjąc o powikłania odstrasza. Zwyczajny, uczciwy lekarz udziela informacji po to aby pacjentka mogła podjąć decyzję. Taka jest jego rola, że przed operacją inforumuje o tym co może się dziać po operacji. Ale żeby trafić do dobrego chirurga specjalisty od operacji nosa który tak postępuję to trzeba wysilić się i takiego lekarza poszukać. I tragedii nie ma. Bo nawet jak dzieje się coś złego to taki lekarz nie pozostawia swojego pacjenta samemu sobie - aby przyszedł na kafeterię i tutaj szukał pomocy. A co te durne dziewuchy zrobiły aby uniknąć rozczarowania? NIC! I jak z tego się nie smiać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno odmówić racji. Witamina CCC sama kilkukrotnie powtarzała tutaj że była naiwną osobą gdy podjęła decyzje i poszła na operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bua hahah! :D ej, no naiwniary z pustymi główkami macie jeszcze coś do napisania? ściska tyłeczek z żalu z powodu własnej głupoty? To tak powinno być! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam wszystkie krzywe nochale bezmyślne idiotki buhahaha ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej, ty gościu wyżej nie kozacz tutaj. Myślę, że już im wystarczy i to co ja napisałam dało im do myślenia. Można się nabijać z głupich dziewuch ale trzeba mieć argumenty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One nawet byly uprzedzone przed o takich rzeczach sprawach to i tak by poszly na ponowna szanowna chrabina witamina jest juz po dwoch teraz mysli o trzeciej k***a co za idiotka buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaminaccc to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaminaccc to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w temacie :KOREKTA NOSA" "aga242 Jestem po nieudanej korekcie nosa-mam mega problemy z oddychaniem więc jak słucha w telewizji-spełnienia marzeń,wszystkiego dobrego to mnie już nic dobrego nie spotka,nie mam już żadnych życzeń,no jedynie żeby mi ktoś szczelił w głowę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×