Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sprawa o podwyższenie alimentów

Polecane posty

Gość gość

Czekam już ponad 2 mce i cisza. Jak długo czekaliście na sprawę? Wnioskuję o 1200zł, ale jakie mam szanse skoro dotychczasowych 300zł nie płaci? Jak wygląda taka rozprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie placi te 300 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka 123
nie dostalas jeszcze pismo ze Sadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy gdzie my w Poznaniu czekaliśmy pięć i pół miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja 3 tygodnie. Sucz chciała podwyżki z 400 na 1000. Dostała 450 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dlaczego nie zabierzesz swojej suczy szczeniaka? niech ona ci płaci 450 - wtedy starczy ci na wszystko - na rachunki, żarcie, ciuchy i prezenty dla nowej suczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczeniak już dorosły i studiuje. Ja daje mu 700, troche dorabia, a sucz ani grosza. Jak przyjedzie na wakacje - każe mu płacić połowe opłat. Sucz to sucz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A! I żeby nie było - sucz jest kuratorem sądowym. IMHO - suki są wszędzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorosły studiujący nasra na twoje wakacje za które każesz mu zapłacić.Więc i tak ma cię w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Szczeniak już dorosły i studiuje. Ja daje mu 700, troche dorabia, a sucz ani grosza. xxxxxxxxxxx ta sucz mu pierze, gotuje i sprząta, opłaca rachunki i opiekowała się nim zawsze podczas choroby - to więcej warte niż 450 miesięcznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hu.ja prawda. Jeśli sucz próbuje przeliczać swoje mleko matczyne na pieniądze - to to nawet nie pretenduje do miana suczy. Ale co tu suczy tłumaczyć - sucz nie pojmie. Bo... sucz to sucz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucz5423
Tak bronicie tych suczy jakby wbrew ich woli zły pies im dzieci zrobił:) Wiedziały z kim i co robią:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 16:59 - ty brałaś lekcje z głupoty? Czy samorodny talent??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sucz5423 Tak bronicie tych suczy jakby wbrew ich woli zły pies im dzieci zrobiłusmiech.gif Wiedziały z kim i co robią xxxxxxxxxxxx dokładnie!!! przecież ten co robi szczeniaki ze suczą to zwykły KUNDEL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co nie znaczy że szczeniak ma zdychać z głodu, bo kundel woli zanieść w zębach kasę innej suczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PSIM obowiązkiem KUNDLA jest łożyć na swój pomiot!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj. Ale równie często się zdarza że podłą sucz przeleci rasowy sznaucer :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 17:55 - ty trenujesz głupotę na jakieś zawody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sucze mają jakieś obowiązki? Poza daniem doopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj. Ale równie często się zdarza że podłą sucz przeleci rasowy sznaucer xxxxxxxxxxxxxxxxxx nie pochlebiaj sobie - nawet nie stałeś obok rasowego psa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość A sucze mają jakieś obowiązki? Poza daniem doopy? xxxxxxxxxxxxxxxxx a kto się szczeniakami opiekuje? kto sprząta pierze i gotuje? kto prowadza do szkoły i na zajęcia? kto robi zakupy? kto się opiekuje podczas choroby? mam jeszcze wymieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale miendliłem podłe sucze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma się czym chwalić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mam jeszcze wymieniać?" A co chcesz jeszcze wymieniać? Jak ty pisać umiesz a czytać nie. Szczeniak jest dorosły!!!! Sam se pierze, gotuje i podciera doope. I mieszka też sam, tylko przyjeżdża na wakacje. I sucz zabiera mu pieniądze, które dostaje ode mnie. Tera wymieniaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile miał lat jak go zostawiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie ma się czym chwalić!" Wiem :classic_cool: A ten który ciebie miendlił - chwali się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie zostawiłem. 12 jak kazano mi odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to "ona mu zabiera"??? skoro szczeniak jest dorosły to płacisz jemu, a nie jej! a to że jej daje to bardzo ładnie z jego strony, bo to jego psi obowiązek dorzucić się matce do rachunków!!! w końcu jest dorosły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Nigdy nie zostawiłem. 12 jak kazano mi odejść. xxxxxxxxxxx no to przez przynajmniej kilka lat musiała mu gotować, sprzątać i opiekować się nim! a jak tak swojego szczeniaka kochałeś to trzeba go było zabrać ze sobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płacę jemu - to oczywiste. Ale nie jest jeszcze w stanie samodzielnie się utrzymać. Więc również na matce ciąży obowiązek alimentacyjny. I to nie jest ładnie z jego strony, bo on nie daje dobrowolnie - jest zmuszany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×