Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sprawa o podwyższenie alimentów

Polecane posty

Gość Autorkaaaaaaaaaaaaaaaaa
200 to wystarczy, aby utrzymać szczeniaka. Wszakże większość dzieci ma psa lub inne zwierzątko w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ja utrzymuję nastolatkę i koszt jej utrzymania to 1200-2000zł w zależności od miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech nie żre tyle kawioru. Bo i ryja będzie jej capić rybą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nie je kawioru. Na jedzenie idzie 500-600zł. Ale wychowanie i utrzymanie to nie tylko jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to miało być dowcipne? idź już stąd gościu, bo się tylko ośmieszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gościu. Ja ciebie ośmieszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko w swoim mniemaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko. W moim też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie, w twoim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poza tym - w dyskusji o alimentach nie chodzi wg ciebie o merytorykę, ale o to, by kogoś ośmieszyć, tak? lepiej się wtedy czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkaaaaaaaaaaaaaaaaa
Gościu a ile wydajesz na swoje utrzymanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on? zapewne z 50 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniej niż ty na swoją nastolatkę. Po odliczeniu kosztów mieszkania, samochodu i piwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkaaaaaaaaaaaaaaaaa
to dolicz do swojego utrzymania jeszcze koszty wizyt u lekarza, koszty leków, koszty edukacji, koszty wycieczek szkolnych i wiele, wiele innych wydatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lekarza nie chodze, edukacje skończyłem, a na wycieczki nie jeżdzę. To po co mam doliczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobraź sobie, że nastolatki są wliczone do czynszu, śmieci i rachunków za wodę, prąd i gaz! chodzą także w przeciwieństwie do ciebie do szkoły - a podręczniki, zeszyty i przybory szkolne nie są w sklepach rozdawane za darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkaaaaaaaaaaaaaaaaa
W tym miesiącu za wizytę u okulisty zapłaciłam 150zł, 560 za okulary i to najtańsze z możliwych do wyboru. W zeszłym musiałam dokupić 2 pary spodni 120+159 zł, kozaki 120+ 80. W przyszłym dokupię ze 2 swetry. Kurtkę na szczęście kupiłam 2 lata temu porządną, więc jeszcze pobiega z kolejne dwa lata. Ale zaraz przyjdzie wiosna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Do lekarza nie chodze, edukacje skończyłem, a na wycieczki nie jeżdzę. To po co mam doliczać? xxxxxxxxxxx no debil! ty nie chodzisz do szkoły to dzieci też mają nie chodzić??? ty nie chorujesz, to dzieci też nie mają prawa chorować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też se kupiłem okulary. 12 zł Spodnie za 70 - 2 pary. I buty na zime - 80. Raichle. I co ty .... wiesz o kupowaniu? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkaaaaaaaaaaaaaaaaa
,,gość Do lekarza nie chodze, edukacje skończyłem, a na wycieczki nie jeżdzę. To po co mam doliczać? " A po to, abyś wiedział ile kosztuje utrzymanie nastolatka w szkole średniej. Jak już policzysz to wtedy się wypowiadaj. Bo w tej chwili rozumujesz jak mój były mąż: ,, Nie będę płacił 300zł, bo nie będę jej utrzymywał" (mowa o mnie). Mnie on jednak nigdy nie utrzymywał. Nawet, gdy byliśmy małżeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Też se kupiłem okulary. 12 zł xxxxxxxxxxxxxxxx ha ha ha ha! w wesołym miasteczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Autorkaaaaaaaaaaaaaaaaa chyba nie ma sensu dyskutować z zapatrzonym w siebie debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ile kosztuje utrzymanie studenta w szkole wyższej. Sporo mniej niż twoją licealistke. p.s. śmieszna jest ta co łazi za mną i bluźni jak szewc. Co nie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkaaaaaaaaaaaaaaaaa
,,Wiem ile kosztuje utrzymanie studenta w szkole wyższej. Sporo mniej niż twoją licealistke." Ale mnie nie interesuje za ile ty utrzymujesz swoje dziecko. Ja wiem za ile ja utrzymuję swoje. Dziecko dziecku nie jest równe. Zdrowe dziecko np. kosztuje mniej niż chore itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkaaaaaaaaaaaaaaaaa
I wogóle nie wiem do czego piejesz? O co ci właściwie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co mu chodzi? takie coś jak on nie może pogodzić się z tym, że normalni ludzie utrzymują spłodzone przez siebie potomstwo! i że tak stanowią przepisy prawa! czuje się pokrzywdzony przez los, że sąd kazał mu partycypować w kosztach utrzymania swojego dziecka - dlatego postanowił obrażać każdą kobitę, która samotnie wychowuje dziecko - jest to forma "zemsty" i sposób na poprawienie jego żałosnego samopoczucia - smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkaaaaaaaaaaaaaaaaa
,,gość gość Też se kupiłem okulary. 12 zł xxxxxxxxxxxxxxxx ha ha ha ha! w wesołym miasteczku? " x x Dobre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkaaaaaaaaaaaaaaaaa
,,czuje się pokrzywdzony przez los, że sąd kazał mu partycypować w kosztach utrzymania swojego dziecka - dlatego postanowił obrażać każdą kobitę, która samotnie wychowuje dziecko - jest to forma "zemsty" i sposób na poprawienie jego żałosnego samopoczucia - smutne..." I pewnie ma żal do kobiet,że go nie chcą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkaaaaaaaaaaaaaaaaa
No, ale która by zechciała faceta, który chodzi w okularach za 12 zeta? Chyba jakaś desperatka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty wpuszczasz gości do łóżka w zależności od tego jak drogie nosi okulary? Kumpel zamówił sobie takie z szylkretu za 1700. Chyba od niego pożyczę, przelece cie i mu oddam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×