Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość gośćtoja
ja bralam tylko kwas foliowy a maz salfazin Edka :) super, ciesze sie, moze ja tez cos zobacze za tydzien :) dalej masz brac duphaston ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - cudownie, gratuluje raz jeszcze!!!!! :D sykatynka - no wlasnie z tym sluzem mam kiepsko, nie pamietam, zebym miala kiedykolwiek, a jak sie dowiedzialam, ze mam cykle bezowulacyjne to w sumie sluzu miec nie moglam, myslalam, ze teraz po tym pregnylu cos sie pojawi, a tu cisza, moze w ogole nie peklo? :( a moze byc owu bez widocznego sluzu? nawet nic mnie nie pobolewa ani nie kluje :( ojjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci ja w tamtym cyklu mialam owulacje a sluzu zero!! Lekarz zalecil mi olej z wiesiolka i teraz w tym cyklu bylam tak mokra w te dni a sluz byl taki jak bialko jajka ciagnacy sie przezroczysty to byl plodny sluz w koncu i sie udalo. Odkad sie leczylam nie mialam sluzu bo leki hormonalne moga go ograniczac lekarz mi mowil. Gostoja mam brac dalej duphaston az 3 razy dziennie bo ja mialam 1 poronienie samoistne wiec jestem w jakims tam stopniu ryzyka wiec mam brac i 2 razy luteinýa dopochwowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Witam dziewczynki w ten zimowy wieczorek wlasnie wrocilam z pracy i zabieram sie do pracy:P robie sobie dekoracje do sali jutro moj 27 dc nadal lekko pobolewa mnie podbrzusze i jedynie co zauwazylam to moje piersi sa wielkie i tkliwe i pojawily sie na nich zyly ogolnie jakos tak siec zyl sie uwidocznila troche mnie to zaniepokoilo, ogolnie nie nastawiam sie na nic neichce sie rozczarowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
To kapsulki sa olej tez jest w syropie ale ja wolalam zamkniety w kapsulke bo jest niedobry. Sfosowalam poltora cyklu. Kto wie moze mi to on pomogl. W kazdym razie rezultat widzialam sluzu mialam duzo! Dziewczynki ja do 12 tygodnia zero przytulaskow nie wolno narazac dzidzia. Jeju ile to poswiecen! Ja nie mam ochoty nawet teraz ale gorzej mezus juz 2 tyvodnie obsychu a tu przed nami jeszcze 6 tygodni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
ja ten olej z wiesiołka też kiedyś brałam, ale krótko - w kapsułkach. Czytałam, że można go brać tylko do owulacji, w pierwszej połowie cyklu, inaczej może powodować wczesne poronienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynka - oj to lepiej dam sobie spokoj z tym olejem, bo u mnie trudno wcelowac w owulacje a co dopiero brac to do owulacji, alez ten swiat skomplikowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
chodzi o to, żeby tak mniej więcej - teraz jak masz monitoring, to łatwiej, można przyjąć, że w pierwszej połowie cyklu można brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
merci ja w tym cyklu wogole nie mialam objawow owulacji ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Ja mialam oznaki klulo mnie w pdawym jajniku od 13dc do 16dc a w tym jajniku mialam pecherzyk 19mm bo chodzilam na monitoring. A w poprzednim mialam 25mm ciekawe dlaczego jedne sa takie duze by peknac a inne mniejsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Dziewczynki, które mają w najbliższym czasie testowanie? Na pewno Beatka, Dorcia, ty chyba też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę , że temat sportów itp się przewinął. Ja codziennie ćwiczę sobie w domku dla lepszego samopoczucia:) Miałam iść od tego tyg na aerobik i zumbę ale jest taka szklanka na drodze, że nigdzie się nie ruszam :( jak zajdę w ciąże nie zamierzam też rezygnować z ruchu, zapiszę się na fit mama. hmm..zaintrygowałyście mnie tym wiesiołkiem , muszę sobie poczytać o nim, u mnie śluzu zawsze mało. u mnie 10dc, niedługo zaczynamy działać :) jak na razie kilkudniowa przerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki u mnie 23dc i niewiem kiedy testowac . chyba dopiero za 2 tygodnie będę żeby wynik był juz oczywisty bez nadzieji. Jeśli chodzi o wiesiolka to ja mam olej bo pani farmaceuta w aptece zielarskiej powiedziała ze na te sprawy to olej. Aaaaa i sakatynka ja mam specjalna herbatke na obniżenie cukru mogę podać nazwę Jesi chesz . ale to tez do polowy cyklu. Ja jutro na siłownie z mezusiem :-). Hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Umnie juz 27 dc ale szybko to zlecialo nawet nie wiem kiedy ciagle praca , dom, ja przy swoich 30 dniowych cyklach wykonam test w poniedzialek jesli okres nie pojawi sie wniedziele, jak narazie nie mam zadnych objawowo na okres, Piersi tylko pelne i tkliwe, nie daja mi sie wyspac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Cześć dziewczęta! :) u mnie 7 dc i ostatni dzień z clo, chyba też zaczniemy się już starać :) Dorcia, i ile takiego oleju przyjmujesz dziennie? z łyżkę? muszę poszukać, nawet nie wiem, czy jest normalnie dostępny taki w oleju... A ile trwają u ciebie zwykle cykle? Domi - trzymamy kciuki za staranka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
Hej, macie jakis pomysl na zdrowy ale i szybki do wykonania obiadek ?? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Ja mam :) np. możesz zrobić bakłażana nadziewanego czymś (np. mięskiem mielonym z indyka + pieczarkami, lub np. fetą i oliwkami, zapiekanego pod odrobiną sera żółtego)... szybkie do zrobienia, a pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynka również trzymam kciuki , żeby Ci się udało ;) Jesteśmy w podobnych dc więc razem będziemy przeżywać testowania w razie czego :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sakatynka normy jak przyjmowac sa na opakowaniu ja jeszcze nie pilam go bo paczka z tym olejkiem doszla mi po owulacji. zaczne go brac w nastepnym cyklu bo mam przeczucia ze sie nie udalo :"(gosctoja zdrowy obiad mozesz znalesc na stronie vitalia tam sa super przepisy ja je stosuje w diecie. beatka oby to byl twoj ostatni cykl. ja musze wyluzowac bo mysle o ciazy non stop az mi sie sni po nocach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo dooorciaaazabcia piszesz o vitalii, to właśnie z nią schudłam 7kg :) :) nawyki żywieniowe mi pozostały, regularne posiłki itp. A gdzie lecą te programy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ta pogoda mnie usypia, zimno, ciemno, szaro, buro, brrryyy ja dzis 18dc, nie wiem czy owu byla wogole, zaluje bo moglam robic testy owu, ale przy zastrzyku moze by wyszly zafalszowane, mam wrazenie ze nie peklo nic, zero sluzu, pobolewania, nic kompletnie :( zalamka, w piatek sie dowiem co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marci masz rację, pogoda mnie strasznie osłabia, ból głowy już któryś dzień pod rząd, zasypiam na siedząco, coś chyba wisi w powietrzu :P najchętniej zapadłabym w zimowy sen. Tak w ogóle to wczoraj znowu się wygrzmociłam na spacerku z psem (niezła ze mnie niezdara :( ) i mam takie siniaki na kolanach i tak mnie bolą.. Może pękł pęcherzyk , nie dołuj mi się tam!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi nie zalamuje, ale niedobrze jest czytac co w internecie wypisuja, ze pekaja, lub nie pekaja, ze za mala dawka, ze za duza dawka i zawsze cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha , przeczytałam załamka, to myślałam, że się dołujesz. Oj tak, najgorsze tak sobie siedzieć i czytać co piszą w internecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×