Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość Mantar
Udanych zakupów, widzę, że "pochłaniasz" filmy jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Merci dobrze jak takie leki dostaniesz w szpitalu, będziesz miał cały czas opiekę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Hej dziewczynki, ja w tym cyklu odpuszczam chyba monitoring i daję na luz, chociaż staramy się i tak :) mam tyle pracy, że nie mam kiedy się podrapać po głowie a cały czas dostaję kolejne zlecenia... z jednej strony to dobrze, ale z drugiej potrzebuję chwili wytchnienia... u nas na święta chyba będzie nieposprzątane i nieugotowane, na szczęście idziemy do moich rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uniś mi pęcherz cherzyki pękają ale co z tego jak i tak nie mogę zajść w ciążę:-( Sama nie wiem co robić i myśleć. Dziś jest 46 dc a ja nadal nie mam @.Lekarka kazała mi od wczoraj przez 10 dni brać duphaston i czekać....Niby w 35 dniu miałam plamienie...ale nie wzięła go pod uwagę. Dziś powiedziała mi, że clo mogę przyjmować maksymalnie 3 no może 4 cykle.Od nastepnego czyli 3 cylku mam przyjmować clo 2 tabletki dziennie . Jeżeli będę chciała to możemy zrobić laparoskopię a jeżeli to nie pomóże to inseminację.Prosze Was o pomoc.Ile miesięcy przed inseminacją przyjmowalyście clo i czy macie PCO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Witajcie Dziewczyny ;) Mogę do was dołączyć? Troszkę czytam Wasze wypowiedzi. Ja dopiero zaczęłam pierwszy cykl z Clo, Parlodelem i od 21 dnia cyklu Duphaston. Jestem ciekawa jak u mnie zadziałają te specyfiki. Po Clo moja Gin. stwierdziła że mój organizm ładnie zareagował i w 14 dniu na monitoringu było widać ładny pęcherzyk, który miał za 1-2 dni pęknąć. Dziś mój 16 dzień cyklu, jestem ciekawa czy coś wyjdzie z tego. Oczywiście za was też trzymam kciuki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
A ja jutro idę na badanie progesteronu i prolaktyny, to będzie mój 21 dc. Aż się boję zobaczyć wynik :( mam nadzieję, że progesteron urósł, bo ostatnio miałam 0,933 ng/mL ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
Hej goralka1 :) ja też mam 1 cykl z clo :) ale dodatkowo mam tylko inofolic i cyklodynon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry a na co bierzesz te pozostałe leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
To pyt. wyżej to Ja ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
cyklodynon na prolaktynę ( miałam za wysoką) i ogólnie na cykl, a inofolic to kwas foliowy :) tylko podobno lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Ja też mam podwyższoną prolaktynę prawie 10 krotnie po godz., Podejrzewam, że to przez nią miałam cykle bezowulacyjne. Ale biorę Parlodel prawie miesiąc i Clo przez 5 dni i jakby było lepiej bo pęcherzyk był. Kwas foliowy łykam z magnezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
No u mnie też był ładny pęcherzyk w 13 dc. Jutro badanie prolaktyny i progesteronu, i okaże się czy w ogóle jest jakaś minimalna szansa w tym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Mi moja Gin. kazała od 21 dnia cyklu łykać Duph... przez 5 dni i czekać czy pojawi się @. Cykle mam przeważnie regularne ostatnio co do dnia. Mam nadzieje że się nie pojawi czego i Wam życzę ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
oczywiście myślę o fasoleczce ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Witaj góralka1 wśród nas ;) Ja biorę Paraloden już prawie 2 lata i bardzo ładnie zbija prolaktynę. Lulka dzięki ;) Już się wzięłam w garść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj goralko, ja bralam parlodel chyba 4-5 miesiecy, do czasu zajscia w ciaze mialam brac, bralam clo 3 cykle i 2 cykle zastrzyk pregnyl na niepekajace pecherzyki :) no i sie udalo, zaszlam w ciaze tylko ze niestety nieudana :) niedlugo znowu zaczynam przygode z clo na nowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynko - czasami jak sie ma mysli zajete i nie ma czasu na nic to wlasnie wtedy sie zachodzi, wiec trzymam kciuki :) jutro ide do mojego lekarza, spytam czy moge jeszcze czekac czy po swietach szpital, mam nadzieje tylko, ze w same swieta nic sie nie wydarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dużo pisalyscie dziś :-) ja nie miałam czasu bardzo się odezwac do was. Ja dziś pierwszy dzień wywoływania okresu. Zobaczymy jak szybko się pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Mnie coś dziś niedobrze ale to zapewne przez Prlodel, ogólnie lepiej czuje się po tym leku najgorszy był pierwszy dzień miałam okropnie niskie ciśnienie - słabo mi było ale przyzwyczaiłam się tylko czasami mi niedobrze. zaraz po Świętach(22.04.) zaczynam brać Duph..tak naprawdę nie wiem na co mam przepisany? Czy na wyregulowanie okresu jak mam od ponad 6 m-cy regularnie czy na utrzymanie ciąży gdyby ewentualnie doszło do zapłodnienia? Troszkę mnie to zastanawia;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goralko - duph i luteina to to samo, wspomagaja ciaze jakby do niej doszlo i w okresie calej ciazy a jak nie dojdzie to @ dostaniesz w miare regularnie, i jeden i drugi lek to progesteron, wspomaga druga faze cyklu, nie masz sie czego obawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Dzięki merci - przypominam sobie jak moja lekarka powiedziała mi że mam w średniej wartości progesteron w II fazie miałm 7,65 w przedziale od 0,37 do 27,00. Luśka a jak twoje wyniki(pisałaś, że dziś idziesz na badania)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
Wynik będę miała po 17 dopiero, także czekam :) goralka1 to i tak miałaś w miarę, ja miałam 0.93 ;/ mam nadzieję, że się poprawił wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Progesteron w miarę ale prolaktyna??? w życiu nie powiedziałabym że to wszystko przez nią. Okropne samopoczucie, bóle głowy i teraz już wiem jaka przyczyna jest, że nie mogę mieć dzidziusia. To moje drugie starania, mam już córcię 10 lat ma. Najwyższa pora na siostrzyczkę lub braciszka dla córci. Trzymam Luśka kciuki za wyniki;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Jajka umalowane ? :P ja dzisiaj muszę posprzątać, bo jutro zabieram się za ciasta z rana . Okresu jak nie bylo tak nie ma... Wczoraj przeleżałam cały dzień tak mnie rwały jajniki i uda, tak mi promieniował ból :( Byłam pewna , że dostanę a tu dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goralko no niestety prl to podłe cholerstwo. Niestety ze stresem potrafi wzrastać , a jak tu się nie stresować jak nie wychodzi nic :( :( takie to wszystko skomplikowane... Mi teraz ładnie spadła ale leki muszę brać cały czas do ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Domi_nikaa - masz rację z tym stresem, u mnie to on napewno był powodem podwyż. prl a u mnie w pracy nie trudno o stres. Robiłaś testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Ja dziś jeszcze muszę zrobić zakupy, ponieważ nie wszystko mam - część rzeczy kupiłam. Jutro pieczenie, gotowanie i małe sprzątanko bo z grubsza mam już posprzątane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny. rowniez zaczynam przygode z CLO. Chcialam zapytac, czy te ktore zaczynaly swoja przygode z tym lekiem na poczatku forum, to pozachodzily w ciaze? Troche sie martwie...Kiedys stwierdzili mi PCO, a od stycznia nie stosuje anty i mam cykle bezowulacyjne Od maja mam zaczac brac CLO od 3-7dc no i monitoring w 11/12 dc. Ginekolog powiedzial, ze nie ma w ogole zadnych pecherzykow...Ostatnio bylam w 12dc i nic. Zapytalam, czy pecherzyk moze pozniej urosnac, a on powiedzial, ze nie bo pecherzyk 2mm na dzien rosnie i byloby cos widac. Tak to miesiaczka trwa 28 dni na szczescie. Odpowiedzcie, czy ktorejs sie udalo i zy to prawda, ze pecherzkow jak nie widac w 11/12dc to pozniej w tym cyklu nie ma zadnych szans. Gdzies przeczytalam, ze owu moze tez bardzo wczesnie wystepowac albo bardzo pozno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Witaj, To zależy jak szybko Twój organizm zareaguje na Clo, ja też miała cykle bezowul. a w pierwszym cyklu z clo miałam ładny jeden pęcherzyk czyli u Ciebie może być podobnie, niektóre dziewczyny mają po kilka pęcherzyków ale to zależy od organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×