Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Wam też dziewczynki życzę Wesołych i pogodnych Świąt w gronie najbliższych i żebyśmy wkrótce zostały mamusiami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
No Beatko bardzo dziwna sprawa z tym twoim okresem, żeby luteina nie pomogła... Zadzwoń do lekarza bo to już jest chyba trochę za długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Jak po świętach? Ile kg do przodu ? :P U mnie nadal brak @ :/ Umówiłam się na pt do lekarza ale nerwów mi popsuła ta z rejestracji z rana :/ A dodam, że jestem bardzo nerwowa od kilku dni i obolała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Witajcie Kochane po Świętach;)) Ja dziś zaczynam brać Duphaston i zauważyłam u siebie mleczny śluz i okropnie mnie sutki bolą, są okropnie wrażliwe na otarcia, nie miałam tak zawsze bolały całe piersi. nie wiem czy to przez Parlodel i Clo, czy któraś z Was tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Dominika ja nie po jadłam dużo w święta, ponieważ całą sobotę i niedzielę bardzo mnie muliło, ale to okropnie :( a wczoraj trochę bałam się jeść, żeby nie wróciły :( Myślę, że to efekt uboczny CLO, tak jakoś czuję... Góralka mam taki sam zestaw leków co Ty i mnie też bolą od dnia zażywania Dupka piersi, ale mnie bolą całe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Uniś28 mnie już bolą od 3 dni ale same sutki i wydaje mi się że to przez te specyfiki, nooo chyba że coś się kroi.....;))) Ale każdy organizm inaczej reaguje, zostało mi tylko czekać. W szoku bym była jakby udało się w pierwszym cyklu zajść;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góralka, mnie piersi zaczęły boleć zaraz po owulacji do miesiączki, której nie dostałam.Bolały sutki, z boku strasznie ciągnęły nie mogłam ich dotknąć, do tego chyba o rozmiary powiększyły się. Teraz mniej bolą ale nadal są duże.Ja biorę duphaston zamiast luteiny.Powinnam dostać @ ok 38 dc dziś jest 52 dc i nadal jej nie ma :-( To mój 2 cykl z clo.Biorę od paru dni ponownie duphaston i czekam na @ jeżeli nie przyjdzie to biegiem na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Lulka a robilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak robrobiłam w 36 dc bete i wyszła negatywnie:-( Plamienie 1 dniowe miałam 35 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Może za wcześnie zrobilas, kurcze oby to była fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bardzo bym chciała ale mam mieszane uczucia.Lekarka wypisała receptę i kazała czekać. Powiedziała, że nie ma czasu mnie zbadać...musi zrobić cesarskie cięcie...więc nawet nie zostałam zbadana...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
kiedy kazała Ci przyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziała mi, że jak dostanę miesiączkę to 12dc a jak jak nie to po 10 dniach od odstawienia duphastonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Kochana trzymam kciuki, myśl pozytywnie. Ja do @ mam jeszcze 9 dni. Jeszcze nie wiem jak to będzie po duph..., czy mi się nie poprzesuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :-) Za Ciebie też trzymam kciuki! Ja duphaston biorę od lipca ubiegłego roku i zawsze po 3,4 dniach miała @ a teraz taki psikus; -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki dzwonilam do pani ginekolog i nawet bylam dzis uniej to plamienie co dostalam po luteine to byl okres, tylko ze skapszy, a plamilam przez 6 dni wszystko sie oczyscilo, a okres nie byl mocny bo wystapil po 6 tygodnaich,niestety clo zaburzylo mi troche cykk po odstawienu go a teraz organizm dochodzi do siebie i cykle normuja sie same na usg wszystko wporzadku, homrony jak najbardziej ok , mamy zielone swiatelko mozemy sie spokojnie starapani doktor mi wyliczyla:) ulzylo mi troche, mam nadzieje ze teraz do konca roku wszytsko bedzie dobrze i zostane wkoncu mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, jestem od rana w szpitalu, jutro rano mam zabieg, szczęście w nieszczęściu jest takie ze sama zaczelam robić w szpitalu, brzuch boli strasznie, dostalam zastrzyk a po nim sie czulam fatalnie, cisnienie niziutkie, slabo mi bylo a bol brzucha niewyobrażalny, teraz po 3 godzinach dopiero ustępuje, najgorszemu wrogowi tego nie zycze :) jak tak ma wyglądać bol i skurcze porodowe to ja wybieram cesarkę jak tylko będę rodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
merci sloneczko trzymaj sie pisz czy wszystko wporzadku tule:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
A ja dzis po wizycie dzidzia nega urosl mam duzy brzuszek juz w czwartek ide juz na usg polowkowe w 3d i prawdopodobnnie bedziemy miec synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka gratulacje :-) Cudownie się to czyta:-) W którym cyklu z clo udało Ci się zajść w ciążę? Czy masz PCO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja wróciła do domu wczoraj ale nie chciało mi się juz pisać było bardzo bardzo fajnie. Wydalam na ubrania £ 200.skończyłam brać tabletki i czekam na @ Merci bidulko moja musi być dobrze. Beatka musi być dobrze teraz!edka super mój maz chce syna! A kiedy masz termin?Uniś widzisz nic straconego skoro masz takie piękne pecherzyki . i pozdrawiam resztę dziewczyn :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Merci kochana musisz być dzielna :) przejdziesz teraz przez te nieprzyjemne chwilę a potem szybciutko do pracy i będziesz w końcu mamusia :) Grunt to pozytywne myślenie :) Dorcia to z tymi zakupami zaszalałaś :) no cóż czasami trzeba ;) A Ty Beatko wiesz na czym stoisz.... To dobrze, jedno zmartwienie z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Lulka mam PCO leczylam sie 1,5 roku a udalo mi sie w 2 cyklu z clo...... dorcia termin mam na 17 wrzesnia z ostatniej miesiaczki ale po wielkosci dzidzia z usg wychodzi mu wczesniej na 7 wrzesnia zobaczymy.... a dzidzia tak urosl przez te 4 tyg ze szok po mezu chyba takie duze bo moj maz ma 196cm wzrostu a ja tylko 160cm:) a malutki na usg takie ma dlugie nozki po tatusiu. Jutro ide na usg genetyczne w 3d mam nadzieje ze dzidzia nie bedzie mial zadnych wad czy chirob az sie troszku boje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Edka - gratuluję i życzę zdrówka dla maleństwa i dla Ciebie merci - trzymaj się Kobietko, wszystko się ułoży, jeszcze szybciej zajdziesz niż Ja;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka gratuluję :-) Podziwiam wytrwałość...1, 5 roku czekałaś aż w końcu się udało :-) Ja 10 miesięcy temu odstawiłam pigułki i od tego momentu walczę. Są chwilę zwątpienie wtedy czytam nasze posty i znów jestem pełna wiary i nadzieji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po zabiegu, nic nie czulam bo mnie uśpili, rano na usg okazali sie, ze faktycznie wczoraj poronilam sama, zostaly tylko jakieś resztki, wiec zabieg zrobili i czuje sie jak nowo narodzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×