Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość beatka26
merci ja tez lubie truskawki, ogolnie lubie bardzo wszystkie owoce. Mi weekend minol szybko, teraz przedemna jeszcze 5 dni.. musze dac rade jutro juz moj 27 dc. Jesli do piatku okres sie nie pojawi zrobie test, ogolnie bola mnie persi sa nabrzmiale, ale tak tez moze byc przed okresem wiec narazie nie robie sobie nadzieii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merci - dziękuję.. można powiedzieć, po zakończeniu 3-miesięcznej kuracji tymi lekami to trochę odpuściłam, straciłam nadzieję - w koncu to był swego rodzaju "pewniak" - juz dzwoniłam do specjalisty z poznania, żeby ustalić wizytę (ginekolog-endokrynolog), a tu.. niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko - trzymam kciuki za Ciebie :) gosciu - czyli trzeba miec nadzieje zawsze, bo organizm i zycie zaskakuja, prawda? :) ja zaszlam w 2 cyklu z clo, lekarz tez sie dziwil ze bardzo szybko, ale niestety Maluszek sie nie rozwijal :( i teraz bede od nowa walczyc z clo :) mam nadzieje, ze tym razem szczesliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) moja siostra była z dzieciakami na tydzień u mnie dlatego nie pisalam z wami. Ale czytalam. Niestety @ przyszła okropna taka mocna i bolesna ze szok nigdy nie miałam tyle krwii. Teraz o 16 mam wizytę sprawdzić czy wszystko oki. I zaczynam znów zastrzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) dooorciu - jak wizyta u lekarza, powiedzial cos nowego? teraz tez zastrzyki bedziesz brala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colakota
Dziewczyny pomozcie mi...mialam usg i mam pecherzyk 2 cm. ile pecherzyk powinien jeszcze rosnac zeby pekl? i jak np dzisiaj ma 20mm to ile dni mam sie potencjalnie starac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu i nic nie robicie z tą torbielką? Nie dała Ci jakiś leków? U mnie jak się nie wchłonęły te 3 same z @ to nie było mowy o nowym cyklu z clo. Także już czekam tydzień na okres po lekach.. coś czuję, że jeszcze sobie troszkę poczekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) co u Was slychac? ja odliczam dni do urlopu :) jutro ostatni dzien luteiny i czekam na @ wreszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hej dziewczynki jutro moj 29 dc jak narazie nic mi nie zapowiada okresu, czekam cierpliwie do piatku i zatestuje w sobote chce tez umowic sie do ginekologa na wtorek zeby sprawdzic czy wszystko ok przed wyjazdem mam nadzieje ze tym razem mi sie uda , a jesli nie to niech okres szybko przychodzi niechce go miec w chorwacji:( Wczoraj czulam sie fatalnie caly dzien bolal mnie brzuch i w ogole samopoczucie tez takie sobie dzisiaj troche lepiej, odliczam juz dni jeszcze 3 dni i odpoczynek:) ach no i zapomnialam w niedziele moja 1 rocznica slubu takze cudownie byloby w sbote ujzec 2 kreseczki:) merci jak tam u Ciebie po luteince bierzesz jeszcze? Cekawe co u edki dawno nie pisala mam nadzieje ze wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
hej dziewczyny, dziś miałam śluz zabarwiony krwią :( przestraszyłam się nie wiem co myśleć o tym...to jest 7tc,a wizyta u gina w czwartek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko - trzymam kciuki zeby w rocznice slubu okazalo sie ze zostaniecie rodzicami :) zycze Ci tego z calego serca :) ja jutro biore ostani dzien luteine i czekam na @ wreszcie, od zabiegu jeszczen ie dostalam i sie za nia stesknilam haha :) chce juz zaczac starania :) Luska - dobrze, ze masz wizyte, moze umow sie wczesniej? albo jak masz luteine to wez! na pewno nie zaszkodzi! edka - kochana, odezwij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzięłam luteinę od razu jak tylko zobaczyłam tą krew, akurat był już czas na to by ją wziąć, mam nadzieję, że do czwartku nic się nie wydarzy, ale każde wyjście do łazienki jest stresem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena83
Cześć dziewczyny :) dawno nie pisałam ale cały czas Was czytam ;-)) Beatko trzymam kciuki - oby Tobie się udało :) Luśka a wcześniej do lekarza nie dasz rady pójść? Hmm ja z natury jestem panikarą nie wytrzymałabym do czwartku ;-) ale może luteina pomoże i spokój :) Ja mam dzisiaj 20 dc .. nie liczę na nic chciałabym już jak najszybciej @ ... wizytę do lekarki mam dopiero na 24 lipca i nie wiem czy brać trzeci cykl clo ..ale chyba wezmę...szkoda marnować tych dwóch już...aaa no i w piątek mój luby na badanko idzie :D zapisałam go w ramach akcji na dzień taty - za darmo :) chociaż tu zaoszczędzimy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
Mój gin przyjmuje dopiero jutro, jakoś muszę wytrzymać. Jak na razie nic się nie dzieje i mam nadzieję, że już tak zostanie. Dziś staram się odpoczywać i nic nie robić, ale jutro już idę do pracy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) jaka u mnie straszna pogoda, leje i leje :( jakis koszmar! a zimno brryyy Luska - jak sie czujesz? mam nadzieje, ze ok :) edka - martwie sie, czy oby wszystko ok u Was, jejku, mam nadzieje, ze tak! sykatynka- co u Ciebie? :) beatka - mam nadzieje ze @ nie ma? ;) dooorcia, domi, Mantar, colakota - co u Was? magdalenka - to super ze takie badania sa u Ciebie, ze przynajmniej na tym oszczedzicie, zeby wszystko ok wyszlo teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci u mnie cisza. @ nie ma, jestem napompowana, bolą mnie cyce,jajniki... :( w sobotę idę na wesele i nie wiem jak będę wywijać bo ciężko mi się ruszać :P Pogoda jest fatalna :O u mnie tylko kropi od czasu do czasu ale jest naprawdę zimnoooo.. chciałabym słońce, wygrzać się troszkę, bo ze mnie straszny zmarzluch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda widzę, że w salve taka akcja z tym badaniem :) kiedyś było tak , że przy złych wynikach dawali promen na kilka miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
Plamienie się powtórzyło ;/ zadzwoniłam do gina i kazał mi wziąć 3 luteiny od razu i dwie nospy i jutro na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci ja dziś w pracy uderzyła się w oko rura od odkurzacza tak ze wygladam jakby mnie maz pobił. Dziś 3 zastrzyk. Kolejny dzień burze się z bólem żołądka z nerwow nie wiem czemu. W ogóle dziś nie mam w sobie entuzjazmu chciałabym być mama :-( dziś kupujemy bilety do polski na urlop.luska to nie dobrze ale czytałem gdzieś ze krwawienie pojawia się gdy zarodek się bardziej zagnieżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena83
Dominika tak w salve i gamiecie jest taka akcja w łodzi ;-) ale do salve idzie :) oo fajnie z tymi lekami ale nie wiem jak teraz jest :) co u Was dziewczyny?? ja dziś mam kiepski dzień :( niby głodna jestem a jak zjem to mi niedobrze :( ostatnio tak zawsze mam przed okresem .... przez co robię sobie nadzieje tylko... ten cykl zaliczam do straconych..w ogóle śluzu nie mam..i ten potworny ból głowy od poniedziałku :((( masakra jakaś..tak sobie myślę ze chciałabym znać przyczynę dlaczego nie możemy mieć fasolki i byłabym spokojniejsza..tak to mnie najbardziej irytuje ... chociaż już wiem co ;-))) Luśka dobrze że jutro do lekarza idziesz bardzo dobrze...i nie idź do pracy jak możesz..nie wiem chyba zwolnienie powinnaś dostać .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci a co u Ciebie ?:) Dominika a który masz dzień cyklu? może nie przyjdzie @ :)) oby!!! dorotka ja we wrześniu mam wesele mogę Ci odstąpić zaproszenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia nie ma problemu ,pakuj się, jedziemy do Warszawy :P Magda a w gamecie wiesz do kiedy obowiązuje za darmo badanie? nie widzę na stronie. Muszę powiedzieć mężowi jak wróci ale już widzę jego minę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska - plamienie nie zawsze musi oznaczac cos niepokojacego, dobrze ze Cie jutro przyjmie, od razu dostaniesz zwolnienie pewnie, tak na wszelki wypadek dooorcia - masz sliwke pod okiem? hihi ojj to co tak wywijalas z odkurzaczem :D magda - ja dzisiaj ostatni dzien luteiny i czekam na @, nareszcie bo nie cierpie tego smaku, cos strasznego! koncze rok szkolny i bede miala wiecej luzu i wiecej wolnego, chociaz jeszcze polkolonie i dopiero urlop :) mam nadzieje tylko, ze lato nie bedzie takie jak teraz, ze leje i zimno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×