Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

dziewcznki, dzisiaj milaja 3 miesiace od zabiegu, czy to mozliwe, zeby hcg bylo jeszcze w moim organizmie? wydaje mi sie to nieprawdopodobne, ale zrobilam test, tak mnie cos tchnelo, jest druga blada, Jezu, czy to mozliwe zeby mi sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci kurde ;-) wiedziałam wiedziałam nawet nie wiesz jak się cieszę przeczuwalam ze będziemy na tym samym etapie. Super. Szkoda tynlko ze wyslalas mi luteine a sama nie masz nie możliwe żeby trzy miesiące się utrzymywało. Zrób jutro rano drugi jeszcze. Uniś rozumiem cie doskonale kochana przykre to będzie dla ciebie ale kiedyś i ciebie to spotka zobaczysz.beatka może to nic takiego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci jest druga kreska! Podobno poporonieniu hcg utrzymuje sie do 6 tyg zalezy od tego ile czasu trwala ciaza i jakie hcg wtedy bylo! Ile tyg minelo od twojego zabiegu? I ktory dc jestes? Jeju oby to byla ciaza zycze ci tego z calego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz, poprosilam meza zeby jechac do marketu po testy na jutro rano, bo nie mam wiecej. edka- dzisiaj mija 3 miesiace od zabiegu, wiec chyba by sie tyle nie utrzymywalo hcg? a dzisiaj mam 26dc, podkusilo mnie na test bo czuje brzuch, spiety mam, jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis ja Cię doskonale rozumiem. Wokół mnie w rodzinie wszyscy mają dzieci, teraz siostra ma synka , który ma 2 m-ce. W najbliższym czasie przyjdzie dwójka dzidziusiów na świat w u kuzynów :( Jakoś ta kuzynka co jest w ciąży i bardzo często się widzimy umie się zachować, bo sama miała problemy i nie opowiada jak to zajebiście itd. Ale jej mąż jest straszny... gada i gada, pokazuje nam wózki,łóżeczka...nawet nie pomyśli jak my z mężem możemy się czuć :( Najważniejsze , że trafisz myślę w dobre ręce i coś zdziałacie :) Beatko może się wchłonie z @. Moje paskudy w ogóle nie chciały współpracować i zostawały :( Merci wiedziałam, że u Ciebie raz dwa pójdzie :* cieszę się bardzo, trzymam kciuki ,żeby teraz było wszystko w porządku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorciu - nie martwie sie ze Ci wyslalam, niech Ci sluzy :) ja sobie zalatwie, mam 6 tabletek dopochwowej, pozniej sobie zalatwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Merci napewno jest 2 krecha :) ale przyszalałaś na tym urlopie :) bardzo się cieszę :) Jakoś czułam, że Tobie się szybko uda :) No coraz mniej nas pozostaje na placu boju... Dobrze że tak się dzieje :) choć nie ukrywam że chciałbym szybko do Was dołączyć :( ale wiem, że nie szybko to nastąpi :( Beatko głowa do góry :) nie możemy przestać walczyć, nikt nie powiedział że będzie łatwo, jesteśmy silne, damy radę- wiem że to trudne, ale nic innego nam nie pozostaje... Torbiel jest i szybko zniknie, będzie dobrze :) Dominika co tam u Ciebie? Odezwij się do nas... Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - boje sie cieszyc, boje sie ze znowu sie nie uda, boje sie nawet o tym myslec, az cala sie spocilam odkad test zobaczylam! beatka - mi torbiel w pierwszym cyklu wchlonela sie po luteinie i nie bylo po niej sladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci i jak dzisiaj? Jak dzis tez jest kreska to ja bym na twoim miejscu pobiegła do lekarza po opinie i ewentualne leki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - tez druga blada, z nerwow juz o 6 rano robilam test :) od wczoraj biore luteine, narazie do lekarza nie ide, poczekam pare dni bo zazwyczaj cykle mam 30paro dniowe, wiec nawet terminu @ jeszcze nie mam, poczekam cierpliwie i w poniedzialek bete zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dominika tulę Cię mocno :) ja od wizyty u lekarza tj. od dnia kiedy wiem że po CLO pęcherzyki nie rosną czuję się fatalnie :( nawet nie wiem czy się nie załamałam :( oglądam tylko kliniki, ceny badań itp. Nawet ostatnio kłócę się z mężem :( co wcześniej nie miało miejsca :( Chyba też jestem już zmęczona, ale też jestem bardziej zdeterminowana do walki... Merci może jutro uda Ci się zrobić betę? Szkoda żebyś cały weekend zastanawiała sie czy to ciąża czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Dorotko jestem mega słaba,dopiero wczoraj coś zjadłam konkretnie :( pogoda nie sprzyja,leje i leje.. miałam odpocząć od tematu ciąży ale nie da rady ,bo wiecznie się o tym myśli :( Dziękuję dziewczyny za przytulaski :* Merci nie wiem czy przeoczyłaś mojego posta ale ja też się bardzo cieszę i myślę że to ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - nawet dzisiaj bym zrobila bete, ale nie chce, poprzednim razem beta mi pieknie rosla a z ciazy i tak nic nie bylo, troche nauczona moja nadgorliwoscia po poprzednim razie teraz poprostu wole na spokojnie wszystko, narazie czekam :) test teraz zrobie w niedziele, to bedzie 30dc domi - sciskam Cie mocno, czasami kazda dola lapie, wiem, ze minie troche czasu i bedzie Ci lepiej, wszystkie czarne chmury mina, zobaczysz :) a teraz korzystaj z seksu bez myslenia czy sie uda czy nie ;) :P dziekuje za Twoja radosc, nie przeoczylam Twojego postu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie robic nie chce, okropnosc :/ czuje jakby jesien juz byla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie mam to samo :P ogólnie w taką pogodę nadrabiam zaległości w domu ale dzisiaj tylko kocyk i tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zabralam sie za czytanie ksiazki :) czytam o dziewczynie co wyszla za afganczyka i pojechala z nim do jego kraju, i chodzila opatulona "burką" i opisuje biede i zycie w afganistanie, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cóż to za książka? Muszę się zaopatrzyć w jakieś nowe książki na taką pogodę, bo tak to nie ma czasu :( Merci masz jakieś ciekawe tytuły?:) Dorcia widziałam na fb ,że szykujesz się na greya :P ja też polecę a co tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dorcia co u ciebie? Jak tam brzuch nie boli juz? Mam nadzieje ze sie oszczedzasz w pracy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam upał okropny lubię tak. ;-) dziś akurat bardzo mnie boli ale trochę się zdenerwowalam w pracy. Zrezygnowałam z jednego domu w ogóle źle się dis czuje. Dominika pewnie ze sie wybieramy chociażby nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×