Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość gość
Witam dziewczynki. Dorcia ja coś widzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam wyżej to ja :) Uniś dokładnie, spokojnie zrób jeszcze hsg, męża nasienie. Mam wrażenie, że chyba dla Twojego męża pójście do kliniki to już wyrocznia , że tylko wchodzi w grę sztuczne zapłodnienie? Uspokój go, tam robią wszystko , żeby zajść naturalnie :) Tzn. też zależy gdzie.. ja też zaczynałam swoją przygodę pierwsze co z badaniem nasienia męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi czekalam na ta chwile dwa lata. nie bylam tak szczesliwa od dawna wierze ze wszystko bedzie wporzadku i zobacze serduszko. a wlasciwie ile dni od owulacji go widac? zamecze was postami tu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć dziewczyny, Dorcia ja też 26 dc miałam takiego bledziocha na teście, że zastanawiałam sie czy druga kreseczka tam jest, ale po trzech dniach nie miałam już wątpliwości. Właśnie wróciłam od lekarza. Widzieliśmy bijące serduszko i już jestem trochę spokojniejsza :) . Cudowne uczucie :) . Dopadają mnie mdłości, ale nie jest jeszcze tak źle, oby tylko nie było gorzej. Dorcia brzucho bolało mnie od samego początku i do tego miałam straszne wzdęcia. Za to piersi bolały tak samo jak przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dorcia ja miałam identyczną tą kreske jak test byl mokry jak ty mowie ci:) widac ja juz dobrze jest bledsza od kontrolnej bo jeszcze malo jest hcg w moczu ale juz jest:) wstrzymam sie z gratulacjami by nie zapeszyc ale juz sie ciesze z tobą:) a serduszko ja zobaczylam w 43dc przy owulacji okolo 13 lub 14dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Dorcia jak się upewnisz że jest wszystko ok to trzymaj ten lek :) Sprawdź do kiedy jest data ważności w końcu znajdzie się chętny na niego :) My zdecydowaliśmy, że idziemy do kliniki. W końcu są inne leki aniżeli Gonal i CLO do stymulacji. Dziwi mnie, że gin nie próbował dorzucić coś do tego leku (coś tam od cukrzyków dorzucają), są inne tabletki mocniejsze niż CLO, mógł mnie wysłać na laparoskopie a on przepisał Gonal 75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Dorcia na pewno tam jest druga kreska :) Kiedy masz wizytę u lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) dooorcia - czy moje oczy dobrze widza??!! czy to naprawde dwie kreseczki?? :))))))ale mi niespodzianke zrobilas :))) jeszcze nie gratuluje ale trzymam kciuki! jejciu jak super! domi - az mi sie smutno zrobila jak czytalam co piszesz, mam nadzieje, ze nas nie opuscisz, i za chwile bedziesz sie starac znowu :) Mantar - ciesze sie Twoim szczesciem :) sykatynka - super ze dolaczylas na miala :) beatka - jak urlop? wypoczeta? teraz trzymam kciuki za 2 kreseczki ;) a ja wrocilam cala i zdrowa, nie opalona bo pogoda w kratke, ale pochodzilam po gorach co bardzo lubie :) naladowalam akumulatorki :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Dooorciaaazabcia ja na początku brałam luteinę 2x2 pod język i 2x2 dopochwowo potem miałam zwiększone do 3x3, a teraz biorę 3x1 dopochwowo ale dlatego, że progesteron mi spadł trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantar super ze widzialas serduszko.uspokaja to człowieka na sto procent bo to polowa sukcesu. A ty bierzesz cos na podtrzymanie pewnie pisalas ale dużo nas i wypowiedzi :-P ja piersi nie czuje tylko okropny bol brzucha od tygodnia. Edka ja owulację miałam 14 15 dc Uniś jeśli chodzi o ten lek to jest to dawka 75 właśnie tylko menopur jeśli tylko będzie wszystko dobrze to ci go wyśle jego nie trzeba trzymać w lodowce, laparoskopia to osttecznosc wg. Mnie agonal ładnie rusza jajniki.a jeśli chodzi o wizytę mój maz będzie dzwonił w niedziele. Merci super ze odpoczelas cieszę się bardzo a nóż widelec cos w tych górach powstało skoro mialas pęcherzyk :-) trzymaj kciuki kochana trzymaj. Malinka to ja biorę na własne ryzyko 2×2 mam nadzieje ze nic mi nie bedzie . ale nie mam tej dopochwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - luteine mozesz brac spokojnie, nawet jak nie masz dopochwowej, dopochwowa poprostu nie wplywa na watrobe, dziala tak samo :) co do mojego pecherzyka - to bylby cud, naprawde, jakby cos z tego wyszlo, staralismy sie, owszem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci organizm się przestawia po ciąży i niestety po poronieniu kto wie. Najgorsze jest to zemam tylko 3 opakowania i braknie mi jednego lub dwoch zanim pojade do domu :-( i nie mam jak sobie załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorciu - ja mam luteine w zapasie, moge Ci wyslac, jakbys chciala, musze tylko sprawdzic ile jej mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci ratuje mnie nawet kilka tabletek zanim pojade może jakoś kupie ale nie można ufać ludziom obcym nie wszystkim ale wiesz. Pieniazki bym ci za wysyłkę i luteine wypłaciła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorciu - jezeli sie zdecydyjesz i bedziesz chciala zebym Ci wyslala to daj znac na maila, na mailu jest tez moj prywatny mail z ktorego pisalam :) wysle bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Dorcia ja niestety zawsze mam przepisywane po 1 opakowaniu Duphastonu i nic w domu nie mam na zapas (wiesz polega to na tym, że lekarz jest pewny, że raz w miesiącu przyjdę dać mu zarobić....). A co do mnie znalazłam niedaleko siebie (15km) lekarkę, która pracuje w klinice leczenia niepłodności i ma swój prywatny gabinet. Już z nią wstępnie rozmawiałam. Powiedziała, że mogę do niej przyjść, ale dla niej AMH i badanie nasienia to podstawa. Na pierwszą wizytę mam przyjść z mężem. Potem prawdopodobnie HSG i badanie na jakąś tam bakterie. Nawet taka konkretna (moje pierwsze wrażenie). Gonalu mam na razie nie wykupywać. Po HSG dopiero zapadnie decyzja. Ale jak wszystko będzie ok to może być np. laparoskopia lub właśnie stymulacja Gonalem lub Menopurem. Z mężem postanowiliśmy dać jej szanse. Jak pracuje w klinice to coś tam chyba wie... Więc Dorcia trzymaj dla mnie ten Menopur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć Dziewczyny, Dorcia luteine dostałam dwa razy dziennie dopochwowo i do tego acard raz dziennie, ale dopiero jak było widać pęcherzyk na USG. By się trochę uspokoić zbadałam jeszcze dwa razy bHCG z pięciodniowym odstępem, żeby zobaczyć czy rośnie prawidłowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uniś nie ma problemu 10 ampulek mam zawsze to taniej... I igieł tez mam na 10. I strzykawek.:-) super babka. Zna się na rzeczy. Mantar nie mam niestety dopochwowo. Biorę zwykłą 2×2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis wspaniale, że znalazłaś takiego kogoś. Widać,że chce konkretów, czyli amh, nasienie, hsg :) U mnie amh było wysokie, co świadczy o pcos. Ale lepiej wyższe jak niskie :) Widać, że najpierw chce badania wszystkie i dopiero zacząć faszerować tabl jak będzie dobrze :) świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Kuje żelazo póki gorące :) mąż już od wczoraj ma wstrzemięźliwość seksualną 3-5 dni i idzie na badanie :) W jaki dzień cyklu robiłyście AMH? Jest jakiś konkretny dzień czy jest to całkowicie obojętne? Dominika na problemy żołądkowe bardzo Ci polecam płatki owsiane błyskawiczne 4-5 łyżek, zalać to 1/2 szklanki gorącej wody, odstawić na godzinkę i zjeść. Jest to średnio smaczne, ale bardzo odżywcze i syte. Ma to bardzo dużo substancji odżywczych np. błonnik itp. Przede wszystkim jest korzystne (lekkie) dla żołądka, ale pod warunkiem, że odstawisz na 1 godz (wtedy miękną). Dorcia robiłaś dzisiaj test?? Jak tak to zdjęcie na e-maila to porównamy czy jest ciemniejsza :) Powiedziałaś komuś oprócz męża?? Mantar super wiadomość :) bardzo cieszę się twoim szczęściem. Dbaj o siebie teraz podwójnie. Myślisz iść na L4? Życzę Wam dziewczynki miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Unis amh robi się w jakim dniu tylko chcesz,nie ma znaczenia w jakiej fazie cyklu jesteś. Tak miałam napisane na skierowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Merci odpoczelam odpoczelam :) i wrocilam opalana zawsze czlowiek czuje sie jakos lepiej:) we wtorek juz do lekarza , biore wszystkie wyniki swoje meza i ide na 18 mam wizyte troche juz sie stresuje zobaczymy co powie lekarz. Ale ten cykl szybko mi minol dzis juz 23 dc az nie moge uwierzyc ze juz 10 miesiecy sie stramy i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko niestety miesiące mijają i ręce opadają , że nadal nic :( u mnie tak miesiąc po miesiącu i już prawie 3 lata.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - gdzie ten piekny test? :D Unis - pewnie, trzeba iść za ciosem ;) robcie badania wszystkie, szkoda kolejnego czasu :) moj maz w sierpniu idzie na badanie nasienia, tez nie ma na co czekac :) beatko - u mnie tez 23dc dzisiaj, czekam na @ zeby moc brac znowu clo :)) szybko tez czas zlecial, cale szczescie :) Mantar - gratuluje bardzo :) super uczucie to musi byc jak sie serduszko widzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×