Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

no chyba ze Twoj lekarz Ci zapisze luteine? chociaz slyszalam, ze na wyspach nie praktykuja dawania luteiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
To 33 tydzien a najlepiej rodzic od37tyg bo wtedy juz jest 9 miesiąc a w 8 to plucka do masy ciala sa mniejsze i lepiej by sie nie rodził w 8. A w 36 tyg jest jeszcze wczesniakiem i trzeba przez rok uczeszczac z dzieckiem do poradni dla wczesniaków. Ja wolałabym by malutki doczekał terminu zawsze to bezpieczniej..... mimo ze mi ciężko i malutki rozpycha sie tak i czasami boli:) czesto ma czkawke biedactwo:) ogolnie to po porodzie bedzie mi brakowac tego wiercenia sie w brzuszku:) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
A torbe spakuje w 36 tyg raczej wczesniej nie zamierzam rodzic:) zobacze co mi powie na nastepnej wizycie bo bede miec ktg to wyjdzie czy sa juz skurcze itp ale chyba nie bo nie czuje choc czasem brzuch mi sie robi twardy jak skała i podobno to sa skurcze przygotowujące jakies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci było by świetnie ale nie rob sobie kłopotu. Ogólnie nie praktykują podtrzymywania ciąży do 3 miesiąca nie zależnie od przypadku. Głupota... Wiec nie przepisze mi napewno. Edka wiem wiem ale roznie bywa z tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dorcia ja za 2 tyg będę też miała wizytę i jak Merci się nie uda załatwić to ja poproszę lekarkę żeby mi przepisała. A kiedy zjeżdżasz do Polski? Na interii w zakładce "nowe technologie" jest dzisiaj artykuł o nowym leku na niepłodność i porównują go do CLO. Bardzo przygnębiająca statystyka tam jest co do skuteczności CLO... Ale ogólnie warto przeczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny kochane jesteście ;-) ta dziewczyna napisała ze wysłała mi ta luteine zobaczymy. Ale i tak jak cos brakuje mi 1 opakowania. Dziś zrobilam ten elektroniczny test i wyszło mi 2-3 tygodnie od zapłodnienia a owulacje miałam 3 tygodnie i 3 dni temu wiec oprócz 3 dni to wszystko się zgadza bo możliwe wyniki to 1-2 lub 2-3 lub 3+ wiec dobrze jest ;-) ogólnie jak u was leci?? Wszystkich??? Dominika dawno nie pisalas beatka mantar?? I reszta dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) upal w pelni, az za bardzo :) mnie zaczynaja bolec piersi, jak za pierwszym razem. co do clo - na jednych dziala na innych nie, jak to z lekami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci ja mam dość płaskie sutki. Jak leże i jest mi zimno robią się wklęsłe tylko się nie smiejcie. A teraz nie bola ale za to stoją non stop jak nie moje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - to masz przeboje z sutkami ;) mnie w nocy zaczely bolec, a ze zazwyczaj spie na boku lub na brzuchu to zaczelam czuc! najgorsze, ze teraz nie moge spac na brzuchu i sie krece w nocy bo nie moge odpowiedniej pozycji znalezc :) a przez te upaly kiepsko spie jakos, ciagle sie krece, ciagle mi goraco, za rok musimy pomyslec o klimatyzacji, chociaz ona tez niezdrowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - wiatrak mamy ale to czasami za malo :) jak sie mieszkanie nagrzeje od palu to nie idzie wytrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć dziewczyny, Dorcia, Merci gratulacje ! :-D. U mnie 9 tydzień i jestem na urlopie. Niestety jutro już wracam :-( ale za tydzień mam kolejną wizyte i mam nadzieję zobaczyć rączki i nóżki malenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Hej dziewczynki, A ja uzbrojona w komplet dokumentacji lecę na wizytę kwalifikacyjną... trzymajcie kciuki, stresuję się... Uniś, jak Twoje badanie? Ja będę miała jutro część wyników... tylko część, bo coś im się pochrzaniło i na jedną z tych bakterii muszą mi ponownie pobrać... :( na szczęście na ich koszt, ale i tak oznacza to, że w sobotę muszę znowu iść do przychodni... wrrrr.... No i odliczam dni do wakacji, już tylko tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sykatynko - trzymam kciuki! wszystko sie uda, zobaczysz! a na wakacje gdzie sie wybieracie? Mantar - szybko czas leci, juz 9 tydzien, jejciu :) beatko - odezwij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Mantar a w którym dniu cyklu usłyszała serduszko albo który tydzień?jak się czujesz???sakatynka będzie wszystko dobrze zobaczysz ;-) nic się nie boj. Wiem badania sa męczące ale jak mus to mus. Merci jak dziś twoje piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Dziewczynki, ja już :D udało się, zostaliśmy zakwalifikowani :) od razu pobrali nam obojgu krew na różne badania i uwierzcie mi, to cudnie nie musieć za nic płacić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Sakatynka a tak się hałas. Kiedy masz pierwsze zastrzyki wiesz juz cos? Jesteś juz krok od malenstwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Teraz jedziemy na wakacje, potem ma wizytę 4 września, najpierw jest przygotowanie organizmu, trwające cztery tygodnie - najpierw tabletki anty a potem jakieś zastrzyki. Potem stymulacja, w moim przypadku pewnie krótka, ok. 7 dni, bo mam wysokie amh, dużą rezerwę i jajeczkuję naturalnie... Po 7 dniach pobranie i zapłodnienie a po 5 dniach podanie... czyli pewnie jakoś w połowie października. Trafiłam na bardzo fajnego lekarza, powiedział że i ja i mąż mamy świetne wyniki, że jesteśmy typowym przykładem niepłodności idiopatycznej, czyli dwie zdrowe osoby a się nie udaje bez żadnej konkretnej przyczyny. A podobno w takiej własnie niepłodności idiopatycznej in votro ma największy odsetek ciąż :D Powiedział też że nie ma co tracić czasu na szukanie przyczyn, ponieważ będzie to trudne, długotrwałe i kosztowne.... W ogóle poczułam się bardzo zaopiekowana, i przez niego i przez pielęgniarkę i położną, jak mi robiły badania. Jestem ogólnie bardzo, ale to bardzo zadowolona :D a na dodatek mąż mi zrobił niespodziankę jak byłam na wyjeździe i załatwił ekipę, która nam przepięknie zrobiła podjazd i wejście do domu - kosteczka, skalniaczki, doniczki, krawężniki - już dziś gotowe i wygląda pięknie :D a więc dziś zdecydowanie mam udany dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynko - super! gratulacje! ciesze sie bardzo :D trzeba to uczcic jakos ;P hmmm, mam ciasto! :D teraz odpoczywaj na urlopie, nabieraj sil na zblizajaca sie ciaze i macierzynstwo! :) Dorciu - piersi bola coraz intensywniej, dzisiaj mialam torebke przez ramie to musialam zalozyc inaczej bo mnie nawet pasek uwieral! a Ty masz jakies objawy? za tydzien w piatek mam lekarza, moze juz cos zobaczy, i powie ze wszystko ok - tak bardzo bym chciala to uslyszec! jak bede u lekarza to bedzie koniec 6 tygodnia chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sakatynka to tylko się cieszyc super masz męża :-P Merci jakim sposobem koniec 6 to kiedy mialas miesiączke?? Ja mam w poniedziałek 6 tydzień i drugi dzień a ty mialas owulację po mnie. Jeśli chodzi o moje objawy to chce mi się non stop spać stoją i swedza mnie sutki nigdy takich nie mialam. A tak to bol brzucha już minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merci31
Dorciu czyli zacznie Ci sie 7 tydzień, a mi 6, czyli w piątek będę pod koniec 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - jak lekarz ma dobry sprzet to serduszko powinnas zobaczyc :) ja u lekarza bede jak bede w 6t0d czyli zaczne 7 tydzien - tak mi kalendarz w internecie wylicza, i tez mam nadzieje, ze zobacze to na co czekam tak dlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) ja będę w 6t1d tak ze podobnie no wiem wiem mam nadzieje że ten sprzęt bedziedobry .jak wszystko pójdzie ok będzie miedzy nami w ciąży tylko kilka dni różnicy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorciu to miedzy nami jest 5 dni roznicy? kiedy mialas ostatnia @? ja 28 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×