Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

edka - wrocilam, podlamana troche, ciaza jest napewno, wewnatrzmaciczna wiec ok :) ale narazie nic nie widac, jest pecherzyk ciazowy a w nim dopiero zaczyna sie cos robic! wiec stwierdzil ze to dopiero 5 tydzien musi byc, i mam czekac i za 2 tyg przyjsc :) zalamalam sie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci nie zalamuj sie to tak jak u mniejest pecherzyk ciazowy tez mam przyjsc za 2 merci musimy wierzyc wszystko bedzie dobrze , mi an doktor wytlumaczyl dzis przez telefon ze u kazdej kobiety owulacja wystepuje inaczej w cyklu i ze do zaplodnienia tez dochodzi w roznym czasie i ze trzeba byc dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - mam nadzieje, ze bedzie dobrze, nie chce powtorki z tego co bylo, w poniedzialek mowil zeby zrobic hcg, wiec zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mercwiem kochana iCie rozumiem, ja tez nie potrafie sie do konca cieszyc a dni odliczam z sercem w gardle bo tez bym chciala zeby wszystko bylo dobrze tez sie bardzo boje ale wierze ze sie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Wierze ze będzie dobrze trzymam kciuki kochane za wasze maleństwa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się pod Edką , też wierzę, że będzie dobrze dziewczynki :) Wiem, że pewnie 'oszalejecie' do tej następnej wizyty ale spokój i brak stresu jest Wam teraz potrzebny :) Trzymajcie się kochane, jestem z Wami :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia - wlasnie nie plamie, dobrze sie czuje, brzucha nawet nie czuje, piersi tylko bola :) dzieki za pocieszenia :) licze na to ze bedzie wszystko dobrze, a boje sie i tak :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Hej dziewczyny :) po wczorajszej wizycie i ja i mąż jesteśmy zadowoleni. Pani doktor jest szczera do bolu... Mój mąż ma super nasienie a ja jestem dość ciężkim przypadkiem tj. mam kosmiczna :) ilość jajeczek (co nie jest za dobre) i dlatego slabo reaguję na CLO. Teraz muszę i ja i mąż zrobić kolejne badania (300zl!), w przyszłym miesiącu Sonohsg (450zl!) i jak będą jajowody drożne to zostaje stymulowana do IUI. Stymulacja tabletki( inne niż CLO+zastrzyki) a jak nie wyjdzie to na rządowe in vitro. Tyle z wczorajszej wizyty. Same konkrety :) Jesteśmy dobrej myśli z mężem. Widać że to jest lekarz który chce nam pomóc. Darciu mam przepisane 1 opakowanie Duphaston i jak uda mi sie załapać na przyszły miesiąc na sonohsg to jeszcze jedno będę mogła Ci wysłać. Tyle ile bierzesz tabletek luteiny (w mg) to tyle samo Duphastonu ;) Więc Kochana trzymaj dla mnie te magiczne zastrzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - dobrze ze trafilas na konkretnego lekarza, zrobicie badania, dobrze Was poprowadzi i sie uda :) bede trzymac kciuki :) a ja pomaltretowalam troche kalendarz i sie troche uspokoilam, bo faktycznie przy dluzszych cyklach, nawet przy 30 dniowym cyklu u lekarza bylam w 5t4d czyli troche za wczesnie, a owulacje mialam pewnie ok.16 dnia, wiec czekam cierpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uniś Dominika mi wysłała dziękuje ci bardzo nie trzeba ;-) ale dziękuje jeszcze raz bardzo się cieszę ze wizyta poszła po twojej myśli.. A zastrzyki trzymam dla Ciebie ;-) Merci wcześniej mialas zastrzyk to wiedziałas kiedy owulacja a teraz mogło być kiedy się jajeczku chciało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja odliczam dni do wizyty i usg jeszcze 18 dni jakby wiecznosc, Wczoraj bylam na weselu, jejku ile zjadlam ale w ogole nie mam uczucia przejedzenia za godzinke poltora zaczyna mnie ssa , a jak wrocilismy o 2 to juz glodna bylam nad ranem to samo. Mnie strasznie w nocy piersi bola nie wiem juz jak mam spac w ciagu dnia nie daja tak o sobie znac choc wylewaja sie z biustonosza jak to mowi moj maz:) Merci zobaczysz zaraz na kolejnej wuzycie zobaczysz serduszko a ja wierze ze zaraz po Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - mam tak jak Ty, zjem i zaraz glodna jestem, staram sie jesc "z glowa" zeby na wadze zaraz nie przybylo :) piersi bola mnie tez, najgorzej w nocy i rano jak wstane, potem sie jakos "rozchodza" i tak mocno ich nie czuje, a wczoraj zalozylam biustonosz i wiekszosc piersi mialam poza niz w :) i musialam zmienic :) tez odliczam dni jak Ty, jutro ide zrobic hcg :) sykatynko - kiedy wracasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to ja jestem jakąś inna ;-) piersi tylko trochę mnie bola. Głodna wcale nie jestem oprócz chrupkow bekonowych jedzenie może nie istnieć pizza mi nie smakuje spaghetti tez wszystko beee. A wczesniej dużo jadlam ale mam nadwagę i może dlatego. A tak to spać spać i jeszcze raz spać. A co słychać u reszty dziewczyn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Merci u mnie w 5tc też był sam pęcherzyk ciążowy dopiero pod koniec 6tc biło serduszko:) Ja jestem po badaniach z glukozą na szczęście wyniki w normie:) Progesteron też bardzo wysoki więc w końcu łożysko samo zaczęło produkować i mogę powoli odstawiać luteinę:) Trzymam za was kciuki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Hej dziewczynki :) Ale piękna pogoda :) dzisiaj rano byłam powtórzyć te wszystkie badania na które napisałam skargę (zwrócili mi pieniądze, powtórzą wszystkie badania i jeszcze w gratisie zbadają mi grupę krwi i jeszcze w przyszłym miesiącu mogę w ramach rekompensaty zbadać 2 hormony). Najbardziej ciekawi mnie czy ta insulina spadła po miesiącu diety :) Dzisiaj idziemy na grilla do znajomych (będzie nas wieksza ekipa) więc dzień będzie spędzony bardzo miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - a Ty dalej chrupki bekonowe wcinasz? :D Malinka - tez mam nadzieje, ze zobacze seduszko i bedzie ok, ale nerwy sa, niestety. dobrze, ze Twoje wyniki sa ok :) Unis - dobrze ze badania masz darmowe teraz, dobrze ze uznali reklamacje i dali gratisy, oplacalo sie pisac do nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho! u mnie dzisiaj też gorąco... posiedzieliśmy z rodzinką i tak jakoś dzień minął prawie :P dziewczyny jest coś co mnie teraz z Wami łączy , mówię o tych w ciąży :P potwornie bolą mnie piersi przy tych tabletkach. Jak tylko uwolnię na wieczór ze stanika i mi łzy w oczach stają ;( taki 'urok' tych tabletek anty. Ale to chyba jedyny minus :) Unis to się postarali :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko nie wiem czy meil do Ciebie doszedł bo nie wyświetla mi się. Jak dojdą tabl to daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wam mija dzien ,jejku ja odliczam dni do wizyty, teraz mam tydzien wolnego wiec spedzam go w domku ,dzisiaj umnie pogoda dzwina padalo ale jest parno a mi sie chce spac i boli mnie glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pogoda senna, bylam rano zrobic hcg, moze dzisiaj wynik w internecie juz bedzie, w czwartek powtorka z badania, oby bylo ok wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć dziewczyny, w piątek byłam na USG i moje maleństwo ma rączki i nóżki i nawet przez chwile poruszyło nimi :). Słyszeliśmy też bicie serca i łezka zakręciła się w oku ze szczęścia i nadmiaru emocji :) Jutro mam zamiar zrobić zlecone badania i mam nadzieję, że będzie ok. Dorcia ja też na samym początku nie miałam ochoty na nic, musiałam jeść na siłę, nie przytyłam też ani grama jeszcze, a raczej należę do szczupłych (49 kg przy 164cm wzrostu). Mąż nie jest z tego zadowolony i goni mnie żebym jadła. Czuję się bardzo dobrze, żadnych mdłości, zawrotów głowy, piersi też mi nie dokuczają (choć powiększyły się), za to wieczorami wyskakuje mi sporawy brzuch ku uciesze mojego Męża :) Uniś, Dominika, Sykatynka dołączajcie szybciutko do nas będzie weselej :) Merci, Beatka w 5tyg. u mnie też była widoczna kropeczka w macicy, a po 2 tyg było bijące serduszko. Wiem że do strasznie się dłuży i człowiek już chciałby zobaczyć bijące serduszko, ale pamiętajcie, że nie wolno się denerwować, trzeba zająć czymś głowę i zanim się obejrzycie, a będziecie czekały w poczekalni przed gabinetem na swoją kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×