Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Mantar - ale Ci zazdroszcze :)) a kiedy dokladnie zobaczylas serduszko, pamietasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Dokładnie w 7 tygodniu było ładnie bijące serduszko. Dziecko szybko rośnie i termin porodu od ostatniej wizyty się zmienił z 7 na 2 marca, choć według moich wyliczeń to 5 marzec :) Merci czas już mi szybciej płynie to już 10 tydzień, choć do porodu jeszcze daleko :) chciała bym już kolejnej wizyty, a potem pierwszych ruchów, by codziennie wiedzieć, że wszystko jest w porządku, bo nie czuje się w ciąży. Gdyby nie brak miesiączki, to nawet nie wiedziałabym (z braku innych objawów), że jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantar - dobrze ze nie odczuwasz zadnych dolegliwosci :) mozesz cieszyc sie spokojna ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci wcinam ale tylko czasami właśnie jade na USG zobaczyć czy bobas rosnie Dominika nie gniewaj się na mnie kochana. Mantar bardzo się cieszę ;-) beatka juz nie długo czas szybko leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;-) jestem po juz ;-) później wyśle wam zdjęcia ;-) bobas urósł dwa dni więcej niż powinien hehe ;-) cudowne serduszko ;-) tak bardzo się cieszę mam 95 procent szans ze będzie wszystko oki i co do seksu mogę ale delikatnie ze wzgledu na cyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantar oj chcialabym juz byc w 10 tygodniu i zobaczyc mala kropeczke i serduszko oj... ja codziennie mowie do mojej kropki w brzuszku zeby rosla bo ja kocham i czekam na nia mi sie jutro skonczy 4 tydzien zacznie juz 5 tydzien i tez wierze ze zanim sie obejrze bedzie juz 28 sierpnia juz niedlugo... Ja czuje sie ok chociaz z rana z glodu jestmi juz slabo, duzo jem , bo ciagle mi sie chce... codziennie po obiedzie biore swobie witaminy z kwasem foliowym dla kobiet w ciazy ... bardzo tego pilnuje no i czekam czekam na moj maly cud... Mantar to mamy tyle samo zwrostu ja mam 163 i waze 49 kg ale mysle ze za tydzien dobije do 50 jedzac w tym tepie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia to świetnie, że wszystko w porządku :):) Matko dziewczyny jakie z Was chudzinki :P Ale u mnie była burza i leje cały czas :O ale w końcu jest czym oddychać :) Nie wiem jak Wy ale mnie taka pogoda tak osłabia, że już szukam płaszczy na jesień/zimę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - tez zaczelam ostatnio ogladac jesienne rzeczy, czas szybko leci i niedlugo swieta :))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci Ty to już na zimę będziesz już musiała mieć kurteczkę z miejscem na brzuszek :) Zresztą tak jak reszta naszych mamusiek:) ja już jeden płaszczyk wylicytowałam i już mam u siebie hehe :D jak mąż zobaczył że ja w sierpniu kupuję ubrania na zimę to złapał się za głowę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - nie mysle jeszcze o ciuchach ciazowcyh, poki nie bedzie pewnosci ze wszystko ok :) moze dzisiaj na stronce dadza moj wynik bety, a jak nie to dopiero rano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - oby :) a co u Ciebie? odliczasz dni do kolejnych staran? zbierasz sily? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nic nie odliczam. Mam jeszcze 2 mce tabletek. Aktualnie czekam na @, która za bardzo nie chce przyjść. Miałam odpocząć od tematu więc ''odpoczywam'' ale oczywiście nie da się tak nie myśleć. Skończę tabletki pójdę na usg zobaczyć co się tam będzie działo przy owulce, jak nic nie ruszy to na nowo czeka mnie Łódź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też w to wierzę :) prędzej czy później się uda :) wiadomo człowiek jest załamany , że tyle lat nic. Ale jest jeszcze przede mną dużo szans , chociażby ta laparoskopia , która może mnie rozrusza. Jak nie to to inseminacja, jak nie inseminacja to in vitro.Tyle sposobów, może któryś z nich da mi to szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da, napewno :) ja tez sie zawsze pcoieszam ze dopiero jestem na poczatku drogi, jak nie ta to inna, az w koncu sie uda :) nie ma co sie poddawac tak latwo, mimo, ze latwo nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dorcia ja nie mogłam uprawiac sexu do 12tyg ze względu na te bóle brzucha wczesniejsze i lekarz mi mówił ze lepiej nie zapewniać wstrząsów dziecku bo ciąża stymulowana wiąże sie z większym ryzykiem powikłań i lepiej dac sie dzidziusiowi w spokoju rozwijać:) pozwolił nam po 12tyg ale delikatnie ale powiem wam ze nie czesto sie kochalismy bo strach o dzidzie bym nie zaczela krwawic bo lekarz mnie straszyl ze mozna krwawic lub plamic po stosunku ale bylo wszystko ok i od czasu do czasu bardzo czulevdelikatnie pozwalalismy sobie. Potem jak trafiłam do szpitala w 20 tyg zvtwardnieniem brzucha i skurczami mialam zabronione absolutnie wiec juz 15tyg jestesmy na obsychu:) ale da sie wytrzymac. Kazda ciaza przebiega inaczej. Moja siostra miala zero komplikacji i normalnie sie kochali do 7 miesiąca po kilka razy w tygodniu mowila i wogole nie uwazali tylko normalnie jak zawsze i b5lo wszystko ok, ale my nawet jak mogl7smy to bardzo sie balismy o dziecko to nam w glowach siedzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka ja tez mowie do swojego bobaska każdego dnia i mój maz go glaszcze ;-) Dominika ja jestem trochę grubasek mam 160cm i wazę 74 kg. Merci nie ma czego bo ciebie tez to czeka. No będziemy potrzebować kurtki na zimę i wiosnę Dominika a może ta laparoskopia i po niej będzie ok dużo dziewczyn po niej zavhodzi . edka ja mogę na szczęście dejlikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany Dorciu - jak Twoj Maluszek rosnie szybko :)))) a ja sprawdzilam wynik bety i sie przerazilam bo takiej nigdy nie mialam jeszcze!! ponad 40tys! nie wiem czy mam sie smiac czy plakac, bo 3 dni temu tez musiala byc wysoka a lekarz tylko pecherzyk widzial i tworzaca sie dopiero reszte, to juz sama nie wiem, z drugiej strony wiem ze zarodek rosnie blyskawicznie, wiec moze bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci jaka piekna beta napewno wszystko wszystko dobrze a jak sie czujesz kochana, a ja dzis mam czarne mysli boje sie ze jesli nie mam wymiotow, sennosci i nie dobrze mi to cos nie tak z maluszkiem bo nie mam nasilonych objawow:( Dzis na sile zjadlam sniadanie bo cos nie mam ochoty na jedzenie ciagle mi sie odbija:( boje sie ze jak pojade na wizyte to nic ztego nie bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - ja tez z objawow prawie nic nie mam, bola mnie piersi, zle mi sie spi, zasypiam duzo po polnocy, krece sie i budze pare razy, glodna jestem zaraz po jedzeniu, to wszystko :) nie zawsze trzeba miec objawy typu mdlosci :) nic sie nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dziewczynki ja tez sie martwilam ze nie mam mdlosci i objawów i chcialam je miec....ale jak przyszły po 6 tyg mdłości i wymioty codzień i trwaly prawie do 16tyg to wierzcie mi ze byłam wykonczona:) także tylko sie cieszcie.... nie kazda kobieta je ma a mimo tego ciąża rozwija sie prawidĺowo także tylko sie ciesxyc dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzien dzis spedzilam z moja mama i jej siostra a moja ciocia, mama mnie troche uspokoila ze nie kazdy ma odrazu ma wszystkie objawy takie pozatym dopiero zaczynam 5 tydzien wiec jeszcze wczesnie i niektore kobiety dopiero sie dowiaduja ze sa wciazy bo jedynie im sie miesiaczka spoznia eh wierze mojej mamie, zawsze dobrze mi mowila wiec troche mnie uspokoila, eh jeszcze 16 dni do wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Ech jeszcze 36 dni do terminu porodu:) zaczynam sie niepokoic dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Edka chcialabym tak odliczac dni juz do porodu :), mam nadzieje ze zobacze swoja kropeczke na monitorze i serduszko to sie troche uspokoje bo jak na razie nie potrafie sie nie martwic:( a tak chcialam sie cieszyc ze jestem w ciazya tu tylko stres i strach jejku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Małgosiu więcej optymizmu :) nie możesz się teraz denerwować :( wiem, powiesz, że łatwo mi mówić ale musisz wierzyć , że wszystko będzie dobrze :) Edka jak ten czas leci :) będzie poród naturalny czy cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×