Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość Unis28
Karolcia bardzo ładne endo i pęcherzyki :) szansa oczywiście większą :) moze tez byc ciąża mnoga. A co do luteiny to nie zatrzyma Ci owulacji (jedna czy dwie tabletki nie spowodują aż tak gwałtownego wzrostu progesteronu). Progesteron podnosi się stopniowo. Więc zaufaj lekarzowi :) napewno wie co robi. Dorcia staram się być twardzielem :) Dam Wam znać po :) Beatko jak tam twoja wizyta? Ależ nasza Merci się zawzięła.... Nic a nic się nie odzywa. I pocztę zablokowała. Aż tak ją obraziłyśmy??? Czym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałam, że ja hasło pomyliłam albo nazwę a to zablokowana poczta? Szkoda,ja nie kojarzę żebyśmy ją w jakikolwiek sposób obraziły... po prostu udało jej się zajść i nie potrzebuje już czytać o nas niedobitkach którym się nie udaje :P ale myślę , że nas podczytuje.. No ale szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki juz po wizycie , wszystko dobrze , jak narazie nie musze robic zadnych badan do nastepnej wizyty czyli za prawie miesiac 18 listopada nastepna wizyta, moze wtedy poznam plec malucha albo na polowkowych bo zapisze sie pod koniec listopada. Widzialam malucha,nie miesil sie na obrazie usg :P ruchy ktore czuje tzw. motylki w brzuchu to moj spory maluch ma juz ok 16 cm od glowki do pupki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Widzisz Beatko wszystko w jak najlepszym porządku :) i po co Ci były te nerwy? Dominika w życiu nic nie dzieje się bez przyczyny... Tak musi być... Ktoś sprawdza naszą cierpliwość :) Ja wierzę że i nam się uda :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Uniś koniecznie daj znać właśnie beatka Powiedz jak tam się masz. Napewno wszystko oki. A jeśli chodzi o Merci to myślę ze ja ja obrazilam pisząc prawdę ze wczesnie j pisalysmy wszystkie i o wszystkim. No cóż nikogo nie zmusimy do powrotu. Dominika i Uniś napewno wam się uda!! Właśnie identycznie mowilam ze bóg sprawdza moja cierpliwość i powiedziałam mu żeby dal mi dziecko wtedy kiedy uważa ze jestem gotowa i dal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki chyba sie moja wiadomosc wczoraj nie dodala:) Na wizycie wszystko dobrze maluch rosnie jest spory:) chyba dobrze go karmie:P narazie do nastepnej wizyty nie musze robic zadnych wynikow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko ja ją przez chwilę widziałam a teraz nie ma :P świetnie , że wszystko ok :):) Unis ja też wierzę , że się uda :) prędzej czy później ale na pewno będzie dobrze :) Dorotko bez przesady, cóż to za obraza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka a nie mowilam??? W którym w ogóle jesteś tygodniu?? Dominika no to ja nie wiem może po prostu nie chce pisać z nami bo ma to co chciała nie wiem. Sakatynka śnił mi się twój dzidziuś na USG był bardzo ładny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie ban doktor wyjasnil mi ze w kiazece wpisuja tygodnie lamane czyli 16/ 17 tc mam zapisane na wizycie na usg nie widzialam calego malucha na raz bo juz taki duzo ale panu doktorowi udalo sie zmierzyc bo fikal i ma okolo 16 cm wiec spory dlatego juz czuje te laskotki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam "Unis" w wypowiedzi Beatki i myślę co znowu przeoczyłam :D ale to chodzi chyba o Sykatynkę naszą? :) Beatko to już duży dzidziulek :):) A Tobie przybyło coś kg? bo Ty o ile pamiętam chudzinka jesteś i ciężko Ci przytyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merci331
O co wam chodzi?! ze niby ty mnie obraziłaś! prosze cie ;-) nie jestem dzieckiem moja droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi nam o to , że jest nam przykro , że nas zostawiłaś ... ja w pewnym sensie się z Wami zżyłam, wiecie więcej o mnie i moich problemach jak moja mama czy teściowa :P nie odzywałam się trochę bo po prostu nie miałam sił przy tych wymiotach itp ale cały czas o Was myślałam, podczytywałam. I dobrze myślałyśmy, że nas Merci podczytujesz :) Dałabyś znać jak się czujesz, jak dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
No ja mam przeszło 17tydzień Beatka. Usg mam dopiero w 20 tygodniu. Dominika ja tez sie bardzo z wami zzylan I jest mi przykro tez ze merci odeszła. Obawiam sie ze ta osoba pisząca nie jest merci ponieważ merci byla merci31 I byla niebieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika a ja np dużo waze a od samego początku tylko pol kilo na plusie każdy mówi ze sie laska zrobilam. Boczki mi znikły ale I tak najwygodniej w leginsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc o sykatynce ze trzymam kcuki z rana pisalam zaspana:) A przytyc przytylam juz 2 kg na plusie wiec jest dobrze. To chyba nie pisze merci mam wrazenie ze ktos sie tez pod dorcie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Hej dziewczyny, jestem już w domu :) Mam drożne jajowody. Miała Sonohsg. Badanie trochę bolało, ale ból do zniesienia. Bałam się niepotrzebnie... Zyskałam dużo cennych informacji :) Ale oczywiście w moim przypadku musiało coś pójść nie tak tj. źle zniosłam kontrast tj. zbladłam, zrobiło mi się gorąco, ale to była już końcówka badania. Dlatego położyli mnie na oddział (ciśnienie, ekg, temperatura itp.) szybko wszystko wróciło do normy. W sumie tylko na 3 godz zajęłam lóżko ;) Cieszę się że mam to badanie za sobą. Od następnego cyklu stymulacja i jak pęcherzyk urośnie to IUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Beatko mam nadzieję że za niedługo i ja będę Wam pisała o przyrostach bety :):):) Mam nadzieję, że wybiegasz po prostu w przyszłość ;) Rozbawiłaś mnie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki, podczytuje Was, owszem :) ucieklam dlatego, ze ktoras z Was wysylala mi dziwne maile, niezbyt przyjemne, a tego maila znalyscie tylko Wy i to na dodatek tylko z maila klubclo, nigdzie indziej go nie podawalam :) maila klubclo tez nie ja usunelam, ktoras musiala albo usunac albo zmienic haslo, niestety, tez do tego dostepu nie mam, a szkoda :) a teraz na forum na pomaranczowo to tez nie ja, zawsze pisze na niebiesko :) ciesze sie ze u Was wszystko dobrze, trzymam za Was kciuki :) u mnie tez ok, Maluszek rosnie, tak jak beatka jestem w 17 tygodniu, wyniki mam cale szczescie ok, robilam prenatalne i tez ok, plci jeszcze nie znam, ale moze niedlugo sie juz dowiem :) brzuszek mam juz widoczny, ale przytylam niewiele bo niecale 2 kg :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Merci Merci!!!! Jak świetnie, że jesteś :) zostań z nami :):) Kurcze, nieciekawie z tym meilem :/ ciekawe kto i po co to zrobił,przecież miało go tylko kilka z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis to dobrze że jajowody drozne :) mi jak podali kontrast to myślałam że ich obrzygam wszystkich :( wszystko jest do przeżycia :) mnie denerwowalo bardziej że miałam mnóstwo gapiów a ja w rozkroku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. nikt sie pode mnie nie potrzywa poprostu jak mnie wyloguje na gorze to pod postem jestem zalogowana i wychodzi mi ze jestem zolta na szczescie wszystkie wypowiedzi sa moje. ale tak myslalam ze to nie merc***isala dzis rano. straszne. moze wyslalysmy emaila ktorejs ktora sie pod nas potrzyla nie wiem. bardzo przykre. ale wroc merci razem jest fajnie znow sie nam topik rozkrecil unis nie taki diabel straszny jak go maluja. no ja mam 17 tydzien i 3 dzien dziewczyny i pol kilo na plusie a brzuszek widac ale bez ubran w ubraniach nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Ciekawe jak tam nasza Sykatynka??? Dorcia pokazywałam dzisiaj pani doktor Menopur (chciała chyba datę wartości zobaczyć, nie wiem) i powiedziałam jej, że on jest zaczarowany :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci 31 wrocilas tesknilam za Toba:**:) Dorciazabcia naprawde mysalam ze ktos sie podszyl w jednym wpisie pod Ciebie zmylilo mnie ze raz taki kolor raz taki :) ale najwazniejsze ze to nieprawda, a pamietacie jak tos sie podszywal pode mnie i musialam sie zalogowac jako malgorzatka:) Wlasnie jem kolacje mysle ze moglabym jesc bez konca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Cześć dziewczynki! Ja wiedziałam Merci, że ta pomarańczowa Merci to nie Ty, to nie było w Twoim stylu :) dobrze kochana, że się odezwałaś i że maluch rośnie :) Ja mam jutro kolejny sądny dzień, ok. 8 pobranie krwi, ok. 12 będę sprawdzać w necie wynik... trzymajcie kciukasy, aby przyrastała moja betka.... tak bardzo, bardzo chcę, aby się udało :) Dorcia, Merci i Małgorzatka, wy to chyba wszystkie jakoś w podobnym terminie będziecie rodziły, bo to taki mały wysyp był :) A już wiecie czy chłopcy czy dziewczynki? Czy może przeoczyłam tę informację? Uniś, jak jutro wynik będzie dobry, to spodziewaj się maila ode mnie :) I jeśli mi sie uda (chociaż jeszcze nic nie wiadomo) to uwierzcie, uda się i Wam, nie wolno się poddawać i trzeba wykorzystać wszystkie szanse :D Teraz uciekam, ale nie wiem, czy będę spała spokojnie, na szczęście mam za sobą trzy dni wojaży po lublinie i okolicach, wiec jestem wykończona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Ach, i dorcia, moja kochana, co ci się mój bobasek śnił - poprawiłaś mi humor, od razu się uśmiechnęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
A i w ogóle co za numer z tymi mailami do Merci... że też komuś się chce w coś takiego bawić.... ostatnio jak bawił tu pewien gość, co się na temat in vitro wypowiadał, to przynajmniej publicznie się wypowiadał a i ton wypowiedzi też był w miarę kulturalny, mniejsza o meritum... ale bawić się w jakieś obraźliwe maile to trochę przegięcie... Ale ja też myślałam, że to może Ty Merci zamknęłaś dostęp do tamtego maila... że może miałaś nam za złe coś... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uniś i pani doktor powiedziała ze dobry?? Data ważności długa jest pamiętam.,pewnie ze jest magiczny mi pomógł :-) beatka a ja mam apetyt normalny sakatynka ja jeszcze nie wiem ale juz bym chciała wiedzieć hehe. Trzymam kciuki mocno i czekany na wiadomość. No śnił byłam jakimś cudem z toba na USG i patrzył na nas. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dorciu pani doktor była bardzo zadowolona :) powiedziala że idealna dawka, że data ważności ok i że na pewno wykorzystamy go :) Mówiła, ze osobiście woli gonal, ale jak mamy Menupor to go wykorzystamy :) Wytłumaczyła mi że te dwa leki tak naprawdę troszkę się różnią, ale w moim przypadku jest to bez większej różnicy :) Sykatynka pisz nam zaraz jaka betka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×