Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

sykatynka ja jeszcze nie wiem czy dziewczynka czy chlopczyk dowiem sie na nastepnej wizycie mam 18 listopada albo na polowkowychw feminie ale musze najpierw termin zarezerwowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Dziewczynki, betka 153 :) więc chyba dobry przyrost :) ok. 18 będzie dzwonił lekarz z info co dalej :) Uniś, z tego całego podniecenia dopiero teraz wyczytałam, że drożność wyszła dobrze :) super, cieszę się :) a może teraz po drożności szybciutko "zaskoczysz"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć dziewczyny, Sykatynka cudowna wiadomość :) jak tak dalej pójdzie, to w 2015 roku wszystkie będziemy miały swoje skarby :). Czekam z niecierpliwością na dalszy rozwój sytuacji i ogromne Gratulacje :) Uniś widzę, że w Twoim wypadku HSG nie było takie straszne :) Teraz zostało tylko działać :) A u mnie Synuś kopie już tak mocno czasami, aż Mąż się śmieję, że zaraz wyjdzie z brzuszka :) Jutro mam USG połówkowe i dam znać co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Sykatynko miałam wczoraj też usg 9 dc i nie ma żadnego pęcherzyka :( od 16 dc znów Duphaston lub Luteina na @ A w nastepnym cyklu tabletki od 2 do 6 dc a od 7 dc zastrzyki z Menopuru (gin powiedziała ze zrobi wszystko co w jej mocy). Jak wyhoduję jakiś pęcherzyk to podejście do IUI (zawsze to trochę większa szansa a też chcemy otworzyć sobie drogę do IV). Nie ukrywam że liczymy na to że będzie W KOŃCU owulacja (chyba pierwsza w życiu) i sie uda :) Ja mam bardzo wysokie AMH i stąd te wszystkie kłopoty... I stąd też brak odpowiedzi organizmu na CLO. Dorciu u Ciebie też stawiam na to że masz wysokie AMH bo doskonale pamiętam Twoją historię :) wiem też że zakończyła się HAPPY ENDem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Mantar konieczne daj znać :) Mantar przypomnij mi czy Tobie udało się w tym cyklu co miałaś HSG czy cykl po badaniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Uniś, ja też mam dość wysokie AMH i na menopur zareagowałam bardzo dobrze... Tylko ciekawi mnie jedna rzecz - ja po menopurze miałam 6 komórek - czy to nie jest zbyt ryzykowne robić IUI, które może doprowadzić do ciąży mnogiej i nie mówię tu o bliźniakach tylko o większej liczbie? Ciekawa jestem jak to się rozwiązuje... Bo pamiętam że raz po clo byłam u ginki, która stwierdziła, że mam 3 dojrzewające pęcherzyki i że ona w tym cyklu zalecałaby wstrzymanie się od starań, bo trojaczki to już duże ryzyko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
w cyklu z HSG mieliśmy zabronione starania (ze względu na promieniowanie), ale w kolejnym cyklu już z clo wyhodowałam 3 pęcherzyki i wszystkie pękły, a potem test pokazał 2 kreseczki :) podejrzewam, że HSG pobudziło prawy jajnik do działania, bo wcześniej nie chciał reagować na clo (tylko lewy współpracował) i właśnie z prawego jest Kajtuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sakatynka super wiadomosc ze beta wzrasta a nie maleje. dawaj znac oh jak by fajnie bylo :)mantar ja swojego bardzo wyraznie czuje mimo ze to prawie 18 tydzien. niev jestem w stanie tego pomylic z niczym innym. unis nie mialam takiego badania wiec nie wiem ale nie przejmuj sie i prosze nie nastawiaj ze pierwszy cykl z menopur pomoze mi nie pomogly pierwsze 4 dawki zastrzykow dopiero pozniej a nastawilam sie ze uda sie przy pierwszej dawce a pozniej plakalam caly tydzien i mowilam sobie co ze mna jest nie tak. napewno ci sie uda ale nie koniecznie przy pierwszej dawce. nasze jajnki bardzo ciezko ruszyc zapadly w sen zimowy ale bedzie dobrze nie pisze zeby cie zdolowac ale pisze to zebys sie nie rozczarowala. sakatynka kazda z nas jest inna i ciezko powiedziec co oni robia ze wiedza co jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki co uwas jak dzien mija umnie pogoda straszna , pije herbatke z miodem ciagle pada i zimno jutro to samo nie lubie takiej pogody brr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Kurcze Dorcia z kremem do tortu Ci nie pomogę :( tylko parę podstawowych ciast piekę. A co do stymulki jakoś na razie podchodzę spokojnie. Bardziej mnie zastanawia jak będę się czuła po tym leku... I czy to ruszy moje leniwe jajniki... Sykatynko wszystko będziemy robić pod dyktando lekarki. Mam mieć co 2 dni usg. Jest to najmniejsza dawka menopuru. Na mnie CLO w dawce 3x1 nie ruszało... Więc nie ma co więcej z nim próbować. Zresztą moja gin podchodzi ostrożnie i wiem że jestem w dobrych rekach :) A Ty jaką dawkę Menopuru miałaś? Ja tak naprawdę to ostatnio się zastanawiałam czy ona nie podchodzi aż za spokojnie :) No ale jak nie ten cykl to następny... Tyle czekałam to poczekam jeszcze troszkę (ale tylko troszkę ;) ) Mąż chce tylko jedno dziecko, ale ja jak by była to bym się nie obraziła :) Myślę że sprostałabym zadaniu :) Mantar dobrze pamiętałam :) tylko nie byłam pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Tam miało być: ja jak bym miała mieć 2 to tez bym sie nie obraziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć dziewczyny, jestem po USG polowkowym i jest ok :-) Mały sobie ziewal i wkładał raczke do buzi :-) Dorcia nie pomogę Ci, bo torty to moja pięta achillesa w moich wypiekach Unis czekam na rozwój sytuacji, za miesiąc maksymalnie dwa będziemy już wiedzieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Uniś, ja miałam przez dwa dni po 250 a potem po 175 chyba... i w sumie przez 9 dni chyba... tylko mi się wyhodowało w sumie 8 pęcherzyków, z czego było 6 komórek... więc sporo... My za to chcielibyśmy mieć większą rodzinę i nadal mamy nadzieję, że się uda... jeśli tym razem pójdzie wszystko ok, to w laboratorium czeka jeszcze czwóreczka rodzeństwa do kriotransferów :) bo na 6 komórek urosło 5 blastocyst a w programie rządowym podaje się tylko jeden zarodek... więc w sumie może być piątka :) dom mamy duży, 260 m2, więc miejsce jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny? co u was slychac? przez pare ostatnich dni cos cisza. unis jak tam sie czujesz po hsg?twoja pani doktor wie co robi sakatynka i jak tam beta rosnie? kiedy masz usg? a jesli chodzi o rodzine to ja chce miec 3 dzieciaczkow. obojetnie jaka plec choc pierwszego moj maz chce miec syna. marzyl o blizniakach ale sie nie udalo niestety. beatka dominika karolcia jak wam leci? edka jak michalek rosnie? moja kolezanka wczoraj urodzila michalka ale miala bardzo ciezki porod. merci odzywaj sie do nas czesciej brakuje nam ciebie. reszta dziewczyn jak wasze malenstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dorcia ja już zapomniałam że miałam HSG :) Teraz regeneruje siły przed kolejnym cyklem bo pojawiają się nowości :) Nowe leki, może IUI... A to jeszcze nie jest mi znane. Mój mąż ma bardzo dobre nastawienie i zaraża mnie nim :) A jak Twój maluszek? Domi jak tam twoje problemy zdrowotne? Lepiej już troszkę? Sykatynka miałaś dużo większą dawkę niż ja mam mieć ;) zresztą Tobie zawsze rósł pęcherzyk a mi nic nie rośnie... Nie boję się hiperstymulacji :) A JAK TAM TWOJA BETKA No właśnie co tam u Was dziewczyny słychać? Prześlijcie nam "zarazę ciążową" żebyśmy się zaraziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
unis moj maluszek dobrze. wierci sie i go czuje bylam w szoku ze tak szybko go zaczelam czuc silny jest :) unis ale z zastrzykami trzeba ostroznie w naszym przypadku i dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie forumowiczki pisalam na innych forach ale chyba nie trafilam z tematem. Moze tym razem dobrze trafilam. Jestem podczas pierwszego cyklu z clomidem. Bralam go od 4dc przez 5 dni. 12dc mialam brazowe plamienia i czulam sie tak jakbym miala@ dostac. Trwalo to 1dzien. 15dc bylam na usg i lekarz powiedzial ze nie widzi zebym w najblizszych dniach miala miec owulacje i ze mozliwe ze byla ona juz tego 12dc tylko na usg nie zawsze to widac. Zrobilam 21dc badanie progesteronu i czekam na wyniki. 20i21dc milalam taki mocno zolty sluz momentami nawet lekko brazowawy i kleisty , pozniej spokuj i dzisiaj w 24dc to samo z tym ze konsystencja taka troche galaretowata i pobolewa mnie prawy jajnik. Co o tym wszystkim sadzicie? Czy to normalne po clomidzie? Czy moze po 4 latach staran w koncu sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej basiak ja bralam clomid ale ja nic takiego nie mialam wiec nie wiem. byc moze owulacja byla 12 dc ale wg.mnie lekarz powinien zauwazyc czy byla czy nie. niespotkalam sie z takim czyms tu zeby jakas dziewczyna pisala ze lekarz nie mogl stwierdzic czy byla owulacja czy tez nie ale moge sie mylic. moze dziewczyny inne ci pomoga. ja moge powiedziec ci tylko tyle zebys zrobila test za pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny umnie leci 18 tc jakos leci... codziennie czuje laskotki w brzuszku, Ogolnie duzo odpoczywam leze sobie na lewym boku i spe na lewym kupilam sobie rogal dla ciezarnych i przesypiam wiecej nie budzac sie co chwile w nocy. W tym tygodniu musze zadzwonic zapisac sie na badanie usg polowkowe i zadzwonie do swojego szpitala zeby zapisac sie do szkoly rodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka tez mam rolgala kupilam sobie. ale na dzien dzisiejszy moj maz mi go zakosil i on na nim spi hehe a ja poprostu sie do niego przytulam. ja dzis nie najlepiej sie czuje ciezko mi oddychac. mam wysoki puls 110 ktory teraz spadl do 88 i stoi w miejscu i boli mnie brzuch niewiem co sie ze mna dzis dzieje. beatka a ty pracujesz czy siedzisz na zwolnieniu bo juz nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiak1611
Dostalam wyniki badan progesteronu mam 0,94 ng/ml czy jakos tak gdzie norma jest od ponad 5. Wiec nawet wnioskuje ze owulacji nie bylo. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiak1611 to owulki nie ma tez mialam taki progesteron na poczatku odstawienia anty , zyby byla owulka wynik najlepiej 2 cyfrowy powyzej 20 to super owulacja. Dorciazabcia ja na zwolneniu :) tera zus mi zaplac****erwsza wyplate ciekawa jestem czy bedzie na czas, wczoraj dostalam pismo ze w moim przedszkolu ksiegowa przeslala wszytskie dane itp wiec zobaczymy. Dorcia jesli masz mozliwosc jedz do szpitalasprawdzczy wszystko dobrze jesli zle sie czujesz ja w sobote mialam kolke jelitowa i pybalm na izbie lekarz mnie zbadal sprawdzil malucha i dal nospe wolalam jechac niz potem zalowac zreszta niezle sie wystraszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulacje Malgorzata26. Ja tez kiedys bralam clostybegyt i duphaston ale nie mialam robionego monitoringu przy tym ani badan progesteronu i nie mam pojecia czy mialam owulacje czy tez nie. Bralam tylko przez 3cykle. Teraz przy clomidzie chociaz wiem ze jej nie ma na razie. Zobaczymy co bedzie dalej. A brala ktoras z Was dziewczyny lek PROVERA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Basia przy takim niskim progesteronie musisz wsiąść coś na wywołanie okresu tj. Duphaston lub Luteinę bo domyślam się że nie masz regularnych @? Przy takim wyniku to możesz nawet i 3 miesiące na nią czekać... A jakie nasz wyniki innych hormonów? Wiesz czemu owulacji u Ciebie nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×