Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość Unis28
Basiak trzymam kciuki za wizytę :) oby były dobre wieści :) Jak sie macie dziewczyny? Macie jeszcze jakieś dolegliwości ciążowe? Dominika a u Ciebie jak z dolegliwościami? Ja jak na razie nie mam żadnych :) Aczkolwiek zmieniłam dietę na lepszą :) mogę narzekać tylko na zgagę, ale ją zawsze miałam na luteinie więc nie wiem czy to objawy ciążowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
U mnie prócz bolących cycuchów brak :P wcześniej wymiotowalam. Teraz czasem mam zgagę zależy co zjem ale wezmę manti i przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Basiak i jak tam po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia jak wizyta? Domi - ja z objawow mialam tylko bardzo bolace piersi, strasznie bolaly od strony pach, cale boki, potem przeszlo i zadne inne objawy wlasciwie sie nie pojawimy :) mdlosci bardzo delikatne mialam moze 3-4 dni, i to w godzinach wieczornych :) do dzisiaj (odpukac w niemalowane) czuje sie dobrze, nie mam hustawek nastrojow, opuchnietych nog, bolow plecow, nic ... jednynie skurcze lydek mialam ale kupilam sobie magnez i jak reka odjal :) za to moja kolezanka tez w ciazy jest jak ledwo zywa, nie wychodzi z domu bo zle sie czuje, lezy i nie ma sily na nic :) co organizm to inaczej :) a ja bylam na zajeciach w szkole rodzenia, dzisiaj bylo troche gimnastyki i opowiesci o skurczach, ze jak sie zaczna trzeba sie rozluznic a nie spinac, wolno oddychac, wtedy mniej bolesnie sie je przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczyny ze tak pozno ale musialam dojsc do siebie... Za jakis ponad miesiac jade do polski na operacje... Dzisiaj na usg zadnych ladnych pecherzykow nie bylo tylko torbiele podwoily swoja wielkosc bo maja juz ponad 4cm:( zalamka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu tak mi przykro :( ale pocieszajace jest to, ze po zabiegu szanse beda baaardzo duze :)) glowa do gory! trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Dawno nie pisalam znów ale lezalam w szpitalu dziś wyszlam. Okazało się ze mam wrzoda zoladka :-( nie jadlam nic 48 godzin! Ale Zosia ma się świetnie jest szczęśliwa i ma 1530 :-) jest juz główka w dol skierowana :-) a ja??? Hmm żołądek boli po każdym jedzonku ale mam leki na to... A mój maz to k***s! Pije juz2 dzień nie odwiedzil mnie nie interesuje się nami. Jestem u koleżanki bede spala u niej bo sama nie dalabym rady. Nawet czystej koszuli mi nie przywiózł. Moja mama powiedziała ze przyjedzie przed porodem do mnie i będzie ze mną przy. Na niego nie mogę już liczyć. Składam wniosek o separację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 86
Basiu, bardzo mi przykro :( Ale faktycznie po operacji/zabiegu szanse wzrastają. Przypomnij mi, który to był Twój cykl z clo? Wcześniej nic takiego się nie działo? Co do mojego usg to mam w poniedziałek o 14:15 :) Albo źle mnie zrozumiałyście, albo ja coś namieszałam. Boję się tej wizyty, ale z drugiej strony doczekać się nie mogę. Wczoraj zaczęłam czytać wątek od początku, doszłam do połowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 86
Basia, mówiłam, że plamień nigdy nie miałam.... a dzisiaj się pojawiły :/ Przed chwilą zauważyłam. Kurczę, martwię się. :( Dziś mam 10dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia - przede wszystkim jak sie czujesz? a co do Twojego meza ... moze teraz sie opamieta jak go separacja postraszysz, przykro mi, ze tak Ci sie uklada, szczegolnie teraz, jak dzieciatko w drodze. Ale musisz byc silna, dla coreczki :) a reszta jakos sie ulozy, moze maz sie ocknie, moze potrzebuje czegos co by go otrzezwilo, moze wiadomosc o separacji :) trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - na plamienia luteina albo duphaston, no i wizyta u lekarza konieczna :) a przypomnialo mi sie, ze kiedys plamilam w srodku cyklu i dostalam skierowanie na zbadanie progesteronu, i wtedy tez luteine dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci u mnie też brak zmian nastrojów :) na początku troszkę wyłam z byle powodu ale teraz jest ok :) A i jeszcze jedno, jak przed ciąża nigdy nie spałam w dzień tak teraz muszę. Basiu przykro mi :( ale już niedługo operacja, czas regeneracji po operacji i na nowo staranka :) minie raz dwa i będzie na pewno duża szansa na dzidziusia :):) już niedługo nam się pochwalisz, że się udało, zobaczysz :* Boże, co ja za smutne rzeczy czytam :( Dorciu bidulko :( zdrówka kochana. U mnie też jest ryzyko wrzodów po bakterii i ciągłym zapaleniem błony śluzowej :( miałaś gastro robione? A zachowania męża nie skomentuję ;/ mam nadzieję, że się opamięta... dobrze, że mama będzie z Tobą i Zosią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta wiem, że u mnie jeszcze za wcześnie ale jak to kobieta -przyszła mama, już sobie patrzę na wózki :D czym się kierujecie najbardziej przy wyborze? Czytacie w necie , które dobre itp? ja jestem zakochana w x-landerze x-move ale ma tak małą gondolę, ma tylko 75 cm. To na ile mi ona starczy? Inne mają po 80, 85 cm. Jak to jest w Waszych wózkach? Macie jakieś marki polecane np przez znajomych? Patrzyłam też na Bebetto. Nie wiem sama :( Mam kupę czasu ale ja tak lubię mieć wszystko zaplanowane na zaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - co do wozkow to zalezy od tego w jakim terenie mieszkasz, czy na pietrze wysoko i gdzie bedziecie jezdzic :) ja mieszkam w bloku, na 3 pietrze wiec dla mnie wozek musi byc lekki, aluminiowy a ze lubiemy tez spacerki, szlaki, gorki, lasy wiec na pompowanych kolach najlepiej :) do miasta moga byc plastikowe, bo nic im sie nie stanie :) duza torba pod wozkiem na zakupy, zeby latwo sie gondole odpinalo i przypinalo, trzeba pochodzic po sklepach i poprobowac samemu odpiac i przypiac, tak najlepiej :) w sklepach mi mowili ze wielkosc gondoli nie ma znaczenia, bo gondola jest tylko na 6 miesiecy i maluszek zmiesci sie spokojnie w takiej 75cm :) najwazniejsza spacerowka, bo posluzy najdluzej, musi byc stabilna, wygodna, lekka i latwa do skladania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny kupiłam wózek cudny nowy model, z Camarelo 3czesciowy z nosidelkiem lekki 10 kg z koszem a gondola same zobaczcie na Google może i wam się spodoba super się prowadzi mąż mi z ręki wygrywał głupek :-) no i zamówiłam mój wymarzony kolor czerwono kremowy i cena super wszystko ma a torba do niego no jestem w nim zakochana za tydzień juz będzie w domu. udało mi się tez kupić laktator z lovi ręczny i wanienke i śpiworek na spacerki spisałam sobie co i jak z łóżeczkiem i podjadę w lutym z mamą basiak nie martw się mojej koleżance usunęli ta endometrioze torbiele i zaszła po miesiącu organizm sam zaskoczył, to nie od clo plamisz a od torbieli może bo zależy też jaka to torbiel i można płacić dorcia dobrze ze mama przyjedzie twoja kurde brak słów na męża mną się ciągle opiekuje mama mojemu to na rękę bo i on spokojniejszy o mnie a i ja wolę być z mamą niż sama siedzieć bo mój w pracy beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - haha, ja tez biore Camarelo, juz od dawna mam upatrzony, juz nawet tu pisalam o tym wozku tutaj, ze bardzo lekki i ladny :) witaj w klubie :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci ja przeprowadziłam się z miasta na wiochę :P także drogi na spacery są fatalne :( musi mieć większe koła i pompowane, dobra amortyzacja , powinien się dobrze i szybko składać bo do auta będę często wkładać :P jak mówisz , ze 75cm starczy to chyba nie będę innego szukać. Ale fakt trzeba popatrzeć w sklepie, może co innego mi wpadnie w oko ;) a no i kolor musi mieć neutralny, żadne jaskrawe co by robactwo się nie dosiadywało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marci no widzisz:-) ale naprawdę jestem zadowolona i nie kupiłam w smyku bo pojechałam do hurtowni a moja gondola ma 85 cm wiec duża bo mój maluch będzie spał na początku w wózku bo ja u mamy będę 2 miesiące wiec nie będę tu łóżeczko mieć oo kupiłam jeszcze pampersy do szpitala z tym wycięciem na pepuszek. Dominika tylko cięższe koła pompowane to i cięższych wózek są i takie co po 2o kilo mają ale jak na wiosce mieszkasz to taki będzie najlepszy ja mieszkam w mieście w bloku na 3 piętrze wiec musze mieć lekki beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia szkoda, ze twoj maz sie tak zachowuje, takie szczescie nosisz pod serduszkiem .... Aj dziwne to zycie. Sylwia sorki ale to ja zle przeczytalam tamten twoj wpis bo przeczytalam " ide na usg, ale sie nie moge doczekac" a nie doczytalam ze przed tym napisalas ze 13dc dopiero pojdziesz... Sorki moj blad. A co do plamien to koniecznie powiedz lekarzowi. Moj jak mu powiedzialam ze zaczelam juz 7dc miec plamienia to bez usg powiedzial ze bardzo nie dobrze... Ale wczesniej jak mialam te pkamienia po 10dc to mowil ze moze to znak ze jajniki pracuja, i wtedy faktycznie pracowaly... Teraz mialam 4 cykl z clo i ostatni:( wczesniej torbiele staly w miejscu, jeszcze miesiac temu mialy 2cm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko ten x lander waży z gondolą 14 kg, a spacerówka 15kg. To nie tak dużo , a dźwigać ich nie muszę właśnie tak jak Wy na te 3 piętro :) ten Wasz ładny wózek :) my też nie będziemy kupować w Smyku, chyba , ze będzie jakaś % :) jest dużo hurtowni gdzie pewnie można coś taniej znaleźć. U nas to Łódź, Kielce, Częstochowa. Także jest gdzie wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - no wlasnie, producenci wozkow sa glownie z czestochowy i okolic, Camarelo tez czestochowa :) pan w sklepie polecal mi tez ADAMEX, mowil ze tez ma bardzo dobre opinie i z reklamacjami sie nie psotkal jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz, czyli może najpierw zaatakujemy Częstochowę :) zapisuję wszystkie nazwy jakie się tu przewiną :D dziękuję kochane, jesteście niezastąpione :) ach już nie mogę się doczekać tych wyborów wózka, łożeczka itd itp :) żeby tylko z dzidzią było wszystko dobrze . Już mnie nerwówka bierze przed poniedziałkiem. Na szczęście wizytę mam na 10.45 to nie będę cały dzień czekać na informacje :) Dzisiaj zaczynam 11 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci ale ładne to łóżeczko :) no o materacach właśnie takich słyszałam co piszesz o nich , że najlepsze :) Dobra zmykam do jakiegoś sklepu po mandarynki,ja nie wiem jak ja się bez nich obędę jak już nie będzie ich w sklepach :P Miłego i spokojnego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dorcia Kochana trzymaj się :* Wiesz że te wrzody na żołądku to prawdopodobnie z nerwów... Współczuję Ci niesamowicie, ale z drugiej strony podziwiam jaka jesteś silna :) Nie daj się zwariować i dbaj o siebie... Jak twój mąż nie potrafił się Tobą zaopiekować to Ty nie trać przypadkiem na niego nerwów... Ani Tobie ani Zosi nerwy nie służą. Basiak ja tez myślę że po operacji to tylko kwestia czasu jak zobaczysz II krechy na teście ;) Dominika ja też przez Waszą dyskusję weszłam i zerkałam na wózki ;) zdziwiłam się ile kosztują... Nigdy mnie to nie interesowałam i byłam przekonana, ze ok 500-800 ;) teraz już wiem ;) napewno się znajdą w tym przedziale co napisałam, ale ja tez cenie lekkość, dobre pompowane koła, dobre amortyzatory no i wygląd... Wiec muszę liczyć dwa razy więcej niż myślałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dominika "zeszłam na ziemię" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczynki ja mija niedziela mi mama obiecała dziś barszczyk czerwony mam ochotę :-) dziś zupełnie się nie wyspałem bo mąż nocowal dziś na weekend bo tak to w tygodniu śpi unas w domu pilnuje mieszkania no i jeździ do pracy. no i zjadł paczka na noc i brzuch go bolał kręcil się wykońcu dałam mu no- spe mi już leci 30 tc jutro położna do mnie przychodzi na wizytę powiem wam dziewczynki ze juz bym chciała luty:-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×