Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Mi jedna zabroniła seksu , a ta prowadząca moją ciążę pozwoliła,bez akrobacji. Kochaliśmy się ale dziewczyny bałam się jak za pierwszym razem hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia jestes jeszcze z nami? Jak tam samopoczucie po CLO? Ja biore dzisiaj ostatni dzien i czekamy do piatku na usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć Dziewczyny, Dominika na zaparcia (przetestowane przez moja koleżankę w ciąży) polecam zmieszane nasiona Babki lancetowatej i Babki płesznik (są np w Colon C). Najtaniej wyjdzie kupić gotową mieszankę nasion w sklepie zielarskim bądź oddzielnie w stosunku 4:1, wystarcza na b. długo, bierze się 2x1 i popija duża ilością wody. Nic bardziej bezpiecznego i naturalnego nie ma. Uniś brzuszek było mi widać dość szybko ok 3-4 miesiąca, ubrań ciążowych nie kupowałam prócz kilku par leginsów i nie mam zamiaru kupować. Kurtkę wygrzebałam na strychu Rodziców po mojej Siostrze. Po ostatniej wizycie jestem przerażona, okazało się, że mały łobuz ma ok 2kg i jeśli dalej tak będzie przybierał to w terminie porodu może mniec 3.800 kg. Lekarz powiedział, że przy moich możliwościach dobrze by było, gdyby miał 2.900-3.200 kg. Podsumowując czeka mnie ciężki poród. Trzymam Dziewczyny za Was kciuki :) Ciekawe co u Sykatynki i Dorci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczynki wyspane? ja też kurtki zimowej nie kupuje moja jest taka puchowe mieszcze się w nią spokojnie do początku marca dam rade w niej chodzić zwłaszcza ze nie wychodzę codziennie teraz tylko jeżdżę na zajęcia to z auta do budynku i zaraz się ściąga ciuchy ciążowe tez nie kupowałam dużo sweterkow luzniejszych a w domu koszuli mamy noszę bo moje zamale:p marci dorcia podniosły wam się brzuszki mi już tak od 28 tc zauważyłam że coraz bliżej piersi ;-) wasze maluchy tez tak brykaja wieczorem między 21 a 12 w nocy;-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - mi sie brzuch podniosl i stwardnial, taki pelniejszy sie zrobil, pepek mam prawie plaski :) moj maly wierc***eta tez siep obudza w nocy, czasami jak spie to czuje jak sie przemieszcza, albo kopnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia odezwij się :( Sykatynko Ty też ... Beatka ja w ogóle się nie wyspałam, mąż wyjeżdżał o 3 i do 5 wierciłam się z boku na bok a o 7 pobudka :( może zrobię drzemkę jak ogarnę chałupę. Tak sobie obiecałam , ze posprzątam ale jak będzie tego nie wie nikt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - mi brzuch uniosl sie do gory i napiety jest, duzo twardszy niz na poczatku, pepek mam prawie plaski :) a moj Maly Wierc***eta tez w nocy jest kreciolek, czasami jak spie to czuje jak fika sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
No właśnie Dorcia odezwij się :) Dominika a Ty na L4 jesteś? Mi ginka odrazu wypisała bo przy tak długich staraniach trzeba dmuchać na zimne. Czy Was dziewczyny też na początku pobolewał brzuch? Mnie dalej pobolewa, ale ginka mówiła że to normalne... Trochę niepokojące to jest :( Ale macie się już fajnie dziewczyny, jeszcze troszkę i będziecie tulić swoje maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis ja nie jestem na l4, nie pracuję nigdzie państwowo, mamy swój mały biznes :P a w domu się nie męczę :P Mnie też teraz brzuch pobolewa. Wczoraj to mnie piekły strasznie jajniki :( dzisiaj tez takie jakieś dziwne pojedyncze co jakiś czas bóle... ech staram się nie myśleć źle :) tam się wszystko rozciąga i stąd te bóle - tak sobie tłumaczę. Nie mam plamień, krwi to co mam się denerwować :) jak wezmę luteinę to bóle ustają. Już się nie mogę doczekać poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Na zaparcia polecam pić len mielony i zajadać suszone śliwki mi pomagało:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Dziękuję dziewczyny za wszystkie rady na zaparcia :):) wszystko zanotowałam :) może coś pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dominika ja tez czytałam że tam wszystko się rozciąga i dlatego kłuje/boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Unis spokojnie ,nie denerwuj się :) jaką masz dawkę luteiny? (O ile masz luteinę ). Mi zwiększyła z 50 na 100 jak się dowiedziała ,że mam bóle (dopochwowo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Hej dziewczyny długo nie pisalam ale was czytam codziennie. Koncze kompletowac wyprawke. W domu w Polsce czeka juz wózek mama dziś kupiła koldre z poszwami przescieradlami itp. Kremiki pudry itp. Teraz badań paczkę do mnie. Co do mojego brzuszka to mała piłeczka choć myślałam ze będzie większy.a pempek taki sam jak był.czy was ten tak pieka brodawki?? Dzięki ze o mnie tak pamiętajcie :-) sakatynka nas chyba opuściła :-( pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dominika ja mam luteinę 50 podjęzykowa 2 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczynki dziś mam wizytę na 17 ciesze się ze miesiąc od poprzedniej wizyty tak szybko minol. oby leciało jeszcze szybciej wczoraj byłam na 2 zajęciach położna pokazywała ubranka i opowiadała o przygotowaniu kącika dla dziecka a także byliśmy obejrzeć sale porodowe :-) jutro mamy zajęcia z kąpieli malucha i masażu relaksacyjnego dziś umnie bardzo słonecznie ale zimno zmiana pogody a mnie głowa boli trochę beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Hej. A co polecicie na bóle żołądkowe w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu ja Ci nie pomogę :( od kilku lat brałam osłonowe na żołądek ale jak się okazało, że jestem w ciąży musiałam wszystko odstawić i też się czasem męczę, chociaż myślałam, że będzie gorzej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka daj znać jak po wizycie :) u mnie też było słonecznie ale nadal wieje strasznie :/ Dorotko a ktoś Ci przyjedzie na wyspę pomóc? Czy jestem zdana tylko na siebie i męża? Aha i jakbyśmy mogły zapomnieć o Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - nawet jak rodzice Twoi nie przyjada to i tak sobie poradzicie, bedziecie zdani sami na siebie to nawet szybciej sie oswoicie ze wszystkim :) Beatka - jak wizyta? Sykatynko - wroc :) a ja dzisiaj bylam zapisac sie do szkoly rodzenia, w piatek pierwsze zajecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczynki na wizycie wszystko ok kolejna mam 5 lutego gdyby coś to mam dzwonić pan doktor przyjmie bezpłatnie malutka narazie główka do dołu waży ok 1200 doktor mówił ze ok ja przytyłam kilo beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 86
Unis u mnie w pierwszej ciąży brzuch był widoczny gdzieś w 5 msc. Ale spodnie ciążowe pewnie tak czy inaczej kupisz, więc myślę, że lepiej wcześniej. Ja kupiłam właśnie jakoś w 5 msc. Domi, chyba najlepsze to są suszone śliwki. Robiłam tak: Wieczorem zalewałam gorąca wodą kilka śliwek (około 5 szt.) przykrywałam i zostawiałam na noc. Rano to piłam i śliwki też zjadałam. Efekt... natychmiastowy :D Ja dzisiaj skończyłam brać clo. 13dc idę na monitoring. Już doczekać się nie mogę. Basiak a jak u Ciebie? Pijesz może inofilic? Mi lekarz ostatnio zalecił. Poczytałam w necie i wydaje się być skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
SylwiA ja piłam Inofolic :) z 3-4 miesiące. Jest drogi i nie wierzyłam w jego działanie, ale teraz chyba zmieniam zdanie ;) W smaku do przeżycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczynki zjadłam śniadanko i odpoczywam zaraz włosy umyje bo popołudniu jadę na te zajęcia a chce oglądnąć jeszcze powtórkę mojego ulubionego serialu oglądacie może wspaniałe stulecie na 1 leci kolo 16. 00. ja wczoraj po wizycie poszłam z mamą na małe zakupy kupiłam sobie leginsy ciążowe juz do końca ciąży mi starcza bo w spodnie ciążowe nie mieszcze się a nie opłaca juz mi się kupować większych oczywiście kupiłam sobie do nich bluzeczke ale będzie do noszenia i po ciąży bo ja lubię takie luzniejsze no i kupiłam dla córci kombinezonek w hm na wyprzedaży za 40 zł będzie na spacerki i komplecik za 20 a miałam już nic nie kupować :;-) odliczam do soboty pojedziemy po wózek i nosidełko;-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - mam tak samo, za kazdym razem mowie ze juz nic niek upuje z ciuszkow dla Malego, bo juz mamy pelno a zawsze i tak cos kupie :)) staram siek upowac juz troszke wieksze rzeczy, zeby bylo na pozniej :) a mozliwe zep isalas alen ie pamietam, jaki wozek wybralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×