Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teoriii

Wilgoć w pokoju

Polecane posty

Gość Teoriii

Kochani, mam w domu dobudowany pokój i ma on niezbyt grube ściany zewnętrzne, jest ocieplony styropianem, ale niestety panuje w nim duża wilgoć. Woda skrapla się, okna są ciągle mokre, woda zbiera się na ścianach, powstaje grzyb, panele się uwypukliły, bo podłoga mokra (piwnica jest pod pokojem). Myślałam o zakupie pochłaniacza wilgoci, ale czy to coś pomoże? Może jakoś podłogę ocieplić? Co najlepiej wyłożyć pod panelami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teoriii
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
steropianem a pokój jako 'dobudówka' jest pewnie słabo ocieplony, odizolowany, piszesz ze ma cienkie ściany... i stą ta wilgos. Pewnie słabo grzejesz, jest chłodno do tego wilgos - i stąd skraplanie. Wietrzyc, ogrzewac, docielić stropy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz tam jakaś wentylację? Cienka ścianka, ocieplenie, brak wentylacji i jest wilgoć, która jeszcze pewnie dodatkowo wchodzi z piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego bo nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam ciepły tynk na bazie aerogelu do stosowania od środka jednoczeście ociepla jak i likwiduje mostki termiczne a tym samym źródło grzyba i pleśni . Więcej na stronie www.aptherm.einfo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×