Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmmmmmm123

SIERPIEŃ 2014

Polecane posty

Gość Magdalenka23
Lamia_81 ja sie jeszcze nie przeterminowalam:)mam termin na 23 sierpnia,ale milo by bylo juz urodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, na stronie http://dumnamama.pl/porod-oczyma-taty/ jeden z tatusiów opisał poród żony widziany z perspektywy osoby towarzyszącej. Jeśli zastanawiacie się czy chcecie, aby podczas porodu był z Wami wasz partner - zachęcam do lektury! Może to rozwieje wasze wątpliwości :-) Aaaa i tak przy okazji - same też możecie podzielić się swoją historią! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, na stronie http://dumnamama.pl/porod-oczyma-taty/ jeden z tatusiów opisał poród żony widziany z perspektywy osoby towarzyszącej. Jeśli zastanawiacie się czy chcecie, aby podczas porodu był z Wami wasz partner - zachęcam do lektury! Może to rozwieje wasze wątpliwości :-) Aaaa i tak przy okazji - same też możecie podzielić się swoją historią! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzerwonaKokardka
Urodziłam, dzisiaj o 9.45 porod ekspresowy :) Mój synek cudowny,i bardzo podobny do starszej siostrzyczki, taka jestem szczęśliwa:) Trzymam kciuki za was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Gratuluje wszystkim, które już rozwiązane i KM pozytywnego teściku:) U mnie jak pisałam sączyły się wody jak pisałam parę stron wcześniej, na porodówce byłam o 8 tam mnie Zbadała lekarz, a tu 3 cm rozwarcia wody od 2 lecą a nawet jednego skurczu. Okazało się na ktg, że mała ma tętno ponad 180 i więcej ja ciśnienie nawet nie wiedziałam jakie. Dali mi relanium i mówią niech się pani uspokoi to ja już wtedy podświadomie się strasznie zdenerwowałam, mąż był ze mną. Za chwile kazali mu wyjść szybkie pytanie czy jadłam mówię nie to oni cięcie robimy, bo dziecku grozi niebezpieczeństwo. Ja przerażona ledwo zdążyłam powiedzieć mężowi, że będzie cięcie i za 10 minut córcia była z nami. I teraz super się czuje i w sumie cieszę się, że poszło cc, bo jak małą wyciągali to była ułożona bokiem i tak bym nie urodziła albo byśmy mogli jej coś zrobić, a tak jest już z nami od 3.08 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2014alana
Gratuluję kolejnym mamą i czekam na wpisy o porodzie bo jestem ciekawa jak było u was ;) u Mnie nadal cisza termin był na 10.08 i nic syna rodziłam też dwa dni po terminie ale tu nic na to się nie zapowiada,jutro mam wizyte u ginekologa to zobaczymy co powie,mam nadzieję że nie będą mi wywoływac tak bym chciała już urodzic i poród miec już za sobą. Od czasu do czasu zaczyna brzuch mnie pobolewac tak jak na @ i ten ból pachwinach a tak to nic w nocy też spac nie mogę. Mała jest bardzo ruchliwa aż wszystko mnie boli a niby przed porodem dzieci mniej się ruszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaer
rany, sypiecie się jedna za drugą i to z prędkością światła. A ja mam czarne myśli, że nie dość że po terminie, poród będzie wywoływany, to jeszcze potrwa ze 24 h. Gratulacje mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
CzerwonaKokardka gratulacje widze same szybkie porody super:)oby moj tez taki byl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaacia
masakra, wszystkie rodzą, ja chyba najbardziej przeterminowana już 5 dni !!! w pt do szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamia_81
Agaciaaa ja dwa dni... Ale mam dola. Czetwonakokardla gratulacje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaacia
Czerwonakokardka gratki. Tak jak pisałam wcześniej - wszystkie do tej pory albo cc, albo błyskawiczny poród, oby tak dalej. MamaRaz napisz jak poród, jestem ciekawa, bo miałyśmy obie takie kluchy po 4kg na usg, boję się, ze będą mnie na chama zmuszać do porodu naturalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka36
A ja dalej w dwupaku:( mamuśka36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
A ja juz dalam sobie spokoj z szukaniem oznak porodu najwyzej urodze po terminie i juz,wzielam sie za szukanie butelki bo w dalszym ciagu sie nie zdecydowalam jaka kupic no i znalazlam butelki firmy MAM nigdy o nich nie slyszalam a duzo pozytywnych opini o nich czytalam i chyba sie skusze.Jest to butelka antykolkowa bo na takiej mi zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labella123
mam chwilke wiec opisze wam swoj porod :) w piatek kolo godz 10 rano odszedl mi czop i zaczal mnie bolec brzuch. nie byly to skurcze tylko taki ciagly bol jak na @. wzielam dwie nospy bo stwierdzilam ze i tak minie na pewno. wzielam sie za sprzatanie. zebralam pranie i schylilam sie zeby wrzucic posciel do szuflady w sypialni i w tym momencie chlustnely ze mnie wody - godz 13. szybko pod prysznic, przebralam sie itp. nie dzwonilam do meza bo wiedzialam ze juz wraca z pracy i za chwilke bedzie. wzielam sie za jedzenie :) i znowu chlust wiec od nowa prysznic i przebieranie. i kolejny chlust :) przyszedl moj tata do starszej corki i pojechalismy do szpitala. jedziemy winda - chlust :) i weszlam do srodka jakbym sie w majty posikala - godz. 15 pozniej badanie, ktg - 2 cm. porodowka - najpierw jakis zastrzyk bo szyjka twarda i dluga, skurcze coraz mocniejsze. od razu upomnialam sie u mojej poloznej o znieczulenie :) kroplowki w jednej oxy w drugiej glukoza. 17.30 mamy 4 cm! przygotowanie do ZZO. godz.18 - 1 wlew znieczulenia. godz. 19.30 znieczulenie przestalo dzialac a ja mam 7 cm!!! masakra. od razu 2 wlew ale zanim zaczelo dzialac bol jak cholera, jeszcze polozna w trakcie kazdego skurczu sama palcami rozszerzala mi szyjke zeby przyspieszyc rozwarcie wiec bol podwojny. moze znieczulenie usmierzylo go troszke ale niewiele bo ja mimo to wszystko czulam. polozna kazala mi przec jeszcze zanim pojawily sie skurcze parte, bo juz bylo 10 cm rozwarcia i tym samym mialam pomagac malemu napierac glowka na szyjke. 0 20.30 maluch pojawil sie na swiecie. bylam nacinana - inaczej bym popekala. 3580 i 54 cm (usg ostatnie robione 2 dni przed porodem 3160) rodzilam w szpitalu na Solcu. polecam bardzo. jesli chodzi o opieke i zainteresowanie pacjentem na prawde jestem bardzo zadowolona :) polozne mile i pomocne. tak wygladal moj porod. niunio jest slodki i grzeczniutki. na razie tylko je i spi w ciagu dnia za to wieczorami "imprezuje" :) nie spi tak do 12-1.30 w nocy ale dajemy rade :) pozdrawiam! gratuluje nowym mamusiom i trzymam kciuki za te ktore czekaja na swoje malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Mam pytanie wrocilam dzisiaj do domu ze strasznym bolem krocza potem zrobilao mi sie duszno i mega goraco na twarzy za chwile totalny paraliz bo taki bol kregoslupa za chwile potem mega dreszcze ze musialam sie polozyc chodzic prawie nie moge brzuch lekko twardnieje i szczerze to nie wiem czy to juz czy poczekac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka36
Jadę na ktg mam nadzieję że coś się "tam" dzieje i że poród blisko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shha
Gratuluję kolejnym mamą!:))i życzę powodzenia tym,które jeszcze czekają na swoje Maleństwa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka36
nadal w dwupaku:( pobadali zrobili ktg i odesłali do domu główka nisko wszystko gotowe tylko małej nie chce się na świat przychodzić a mogłaby się pośpieszyć bo jej waga to 4100 i jak ją urodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak mój mały. Tez dziś lecę na krąg. Coś czuje ze wywoływanie mnie czeka ja dziś 3 dni po terminie .. Magdalenko a ty jak tam? Bol przeszedł? Jeśli nie lec do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ditka91
Czesc dziewczyny. Ja tez już 1 dzień przeterminowana. Wczoraj byłam na kontrolnym ktg, to polozna miała lekki problem co do tego pocoprzyszlam skoro sie nic nie dzieje, i z łaska mi to ktg zrobila...polska służba zdrowia ... No to pozostało nam tylko czekać... Gratulacje dla dzielnych mamusiek, i cierpliwosci dla przyszłych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2014alana
Cześć dziewczyny ja też jeszcze nie urodziłam a to już 4 dni po terminie i nic się nie dzieje mój ginek tera idzie na urlop i mówił,że jak nie urodzę to w sobotę a w niedzielę mam jechać do szpitala i albo mnie zatrzymają i wywołają albo zrobią ktg i odeślą do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaer
dzisiaj mój termin, ale już mogę dołączyć do przeterminowanych.Byłam na ktg i badaniu i dzisiaj na pewno nie urodzę. Jak powiedziałam m, to on na to, że nie byłby tego taki pewien. To jak się dowiedział, że sam ordynator przeprowadzał badanie, to stwierdził, że nie będzie polemizował z lekarzem. Oznak żadnych, jedynie rano jak się ruszała, to były delikatne skurcze i tyle. Jeszcze przy okazji naoglądałam się maluszków, jak położna nosiła i mimo, że to moje drugie dziecko, to nadziwić się nie mogłam, że ona na przedramieniu takie maleństwo nosi, a człowiek 10 razy się zastanawia jak podnieść, żeby krzywdy nie zrobić. Dziewczyny te liście malin to coś dają? Jeśli działają to ogólnie, na szyjkę też, czy tylko skurcze powodują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka36
co do liści z malin ja piję od dwóch tygodni ale bez żadnych efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaer
ja mam po nich tylko twardy brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Ja też nadal w dwupaku 3 dni po. KTG wykazało dwa skurcze łał- czyli też dziś nie urodzę. Mam doła, brzuch mnie boli małpowo już trzeci dzień... ale to chyba nie objaw Jeszcze głowa mnie dziś boli jak cholera - chyba z nerwów - ech... Strasznie mnie to stresuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati02067
Hej dziewczyny..:)) Gratulacje dla nowych mamusiek i dla Ciebie KM..:)) u mnie we wtorek będzie 40 tydzień....wczoraj po wizycie u lekarza stwierdził 1 cm rozwarcia, a szyjkę określił jako średnią, więc raczej też dołączę do przeterminowanych. jeśli w ciągu 10 dni nic się nie rozwiąże to idę do szpitala. Mam już niezłe skurcze ale nieregularne i jeśli utrzymają się conajmniej przez godzinę to tez lekarz kazał stawić się w szpitalu. już sama nie wiem jak to wszystko będzie wyglądać. Pozdrawiam..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka36
A ja już dałam sobie spokój i teraz tylko czekam kiedyś się musi urodzić :-) a takim doszukiwaniem się jakiś oznak tylko się dołowałam denerwują mnie tylko te telefony i pytania " jeszcze nie urodziłaś" tak jakby to odemnie zależało.A co z resztą mamusiek? Jakoś cicho się tu zrobiło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska36 mnie te pytania tez wkurzaja jak cholera. Ja od wczoraj mam skurcze regularne ale raczej niebolesne. Bardziej nieprzyjemne niż bolesne. Więc do szpitala puki co sie nie wybieram. Na razie są co 10 minut. Co wy o tym sądzicie czekać chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2xmama
hej mamuśki:)wreszcie mam chwilę żeby napisać:) gratulacje dla kolejnych rozdwojonych :) i dla Ciebie KM - życzę Ci najlepiej jak mogę :) u nas przez kilka dni trwała aklimatyzacja starszej córki do nowej sytuacji. Całe szczęście już wszystko wróciło do normy. będę jeszcze tu zaglądać i sprawdzać co u Was słychać. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia wskakuj pod prysznic i sprawdzaj czy się nie nasilają. Jeśli będą się nasilać to możesz podjechać, może to potrwać nawet kilka godzin, ale równie dobrze całkiem niedługo. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×